Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość Amelka 1
Ile osób jest na asessmencie? Czy jest też tam obecny dyrektor regionalny?Jakie pytania i zadania najczęściej padają? Ile czasu trwa AC i później oczekiwanie na decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkkawwwa
witam ciekawa jestem ile moze brutto wynegocjowac osoba aplikująca do getinbanku na stanowisko opiekuna klienta. Racibórz, Rybnik, Gliwice - ten obszar mnie interesuje. Wykszt wyzsze, ale nie zw z finansami/bankowościa. z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getinowiec
Witam! To co się porobiło przez ostanie miesiące to cyrk na kółkach.., ale od początku: - bardzo niskie podstawy do opiekunów klienta ( obsługa kasowa + sprzedaż, stanowiska doradców zostały zlikwidowane) rzędu 1800 - 2100 brutto. - brak jakiegokolwiek wsparcia przy sprzedaży nowych produktów - 0 szkoleń w tym temacie, dostajesz materiały w formie prezentacji, plan i masz sprzedawać - PREMIE - w obecnych realiach przy nowym prezesie Panie H. praktycznie nie istnieją - To co zrobili w grudniu to zwykłe SKUR...SYŃTWO - 17 grudnia Pan pREZES zaaktualizował plany w sprzedaży kredytu i je podwoił- tym sposobem uciął premie pewnie 90% pracowników w Polsce. Na placówke gdzie pracują 4 osoby przypada około 1 mln planu w kredycie co przy naszej bardzo słabej ofercie jest bardzo trudne do zrobienia. - produkty kredytowe, pracownicy Getinu sprzedają je tylko dzięki swojemu sprytowi i zaangażowaniu, bo jeśli porównać je z ofertą konkurencji to wypadamy bardzo bardzo słabo - absurdem jest wymóg sprzedaży kredytów z UBEZPIECZENIEM ( ubezpiecza je TU EUROPA - część Getin Holdingu) jeśli się nie ubezpieczy wtedy nie ma premi SIC!!! (która wynosi 0,2 % brutto wartości udzielonego kredytu) - premie depozytowe - kolejna paranoja - od teraz mamy wypłacane jedynie przy zrobieniu max. 200% planu w depozycie - tym sposobem Prezes uciął premie za depozyt - placówka dostaje bardzo niski plan np. 2 mln złotych więc premia może być max. wypłacona od 4 mln złotych (200%) do podziału na wszystkich pracowników placówki - 0,1% brutto z 1 mln czyli za 4 mln - 4 tys brutto - a w placówce pracuje przykładowo 8 osób... Ogólnie jedna wielka harówa - często po ponad 10 godzin dziennie, ciągłe zmiany i ciśnienie.. SZCZERZE ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkkawwwa
Ojojojoj.... Zobaczyłam ogłoszenie do getin na jakims portalu i pomyslałam, że może warto spróbować. Ale same 2100brutto (skoro na prowizje są małe szanse) to niewiele. Juz lepiej zostac przy pracy przedstawiciela hihihi. Dziękuję za szczerość :-) ps podobno dobrze w aliorze i allianz mają płacić, nie myślałeś żeby się tam "przenieść"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa
Nie straszcie!!!!! Ja właśnie rozważam przyjęcie oferty na menegera placówki i liczyłabym na jakieś optymistyczne wieści od "Starych Wyjadaczy" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa
Faktycznie, takie kwoty brzmiały obiecująco, ale teraz ciężko nawet było wynegocjować godziwe wynagrodzenie. (są szane na wieksze pieniądze po okresie próbnym?) Zasłaniają się kryzyzem, tylko ciekawe czy jak powiemy że plany nie zrobione bo kryzys, to też bedą tacy wyrozumiali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa
ze wschodu.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa
....i pojęcia nie mam czy podejmuje dobrą decyzje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa
Prowadzę rozmowy- za podobne pieniądze, ale na niższe stanowisko, więc nie mam co ukrywać że stanowisko kierownicze w CV wygladałoby na przyszłość duuuuuuuużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa
A napisz mi jeszcze proszę, ile w tej chwili trwa szkolenie i czy odbywa się w Katowicach czy we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
WITAM nie macie co liczyć na wyższa podstawę ja pracuję od lipca i z obiecanej podwyżki po 3 m-c pracy jest wielkie g.........o.Praca po 10 godzin dziennie za 1600 brutto a premie widziałam raz za czas ,który tam pracuję ..... W AUCHANIE ludzie zarabiaja lepiej niż my to jest chyba skandal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateczka
a to ciekawe :) ja mam 2000 brutto po 4 miesiacach pracy...każdą wyrobioną nadgodzine mogę sobie odebrac :) premi co prawda nie wyrobiłam....ale wezcie nie wymyślajcie...jak Wam tak żle to spadac do Auchan...zastanawiam się co was tu trzyma do cholery. Idealnej pracy szukacie to powodzenia. ja się ciesze,z e nie musze pracowac w soboty ani niedziele, że mam opieke medyczną za darmo, wypłata zawsze jest na czas.....Oczywiscie przydało by się wyzsze wynagrodzenie ....mniejsza odpowiedzialnośc.....zminimolizowanie stresu i wogołe...ale najlepiej to nie pracowac wogole i dotawac z 5 koła na rękę prawda :P nie moge czytac takich niedorajd......człowiek w życiu sobie nie radzi to nawet na prace bedzie narzekał......obojętnie jaka by super nie była.....proponuje odejsc i isc do tego super Auchan gdzie sie robi pod siebie bo nie ma czasu na przerwe....pracuje po 12 godzin dziennie bez premi...nadgodzin i minimalnej wypłaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ironn
Karteczko z „Auchon” swoim postem obrażasz pracowników naszej firmy a Twoja ambicja kończy się chyba na pracy ” W Wielkiej Firmie promowanej przez Franka Kimono”....; Ja mam podobne odczucia jak większości piszących tu osób..; Pracuje od 6 miesięcy (wcześniej miałem doświadczenie w sprzedaży) w jednym z wiekszych miast w Polsce i tez mam 2000 tys brutto.., jeśli pracujesz w małej miejscowości to pewnie Ci to wystarczy od 1 do 1 ,ale w wiekszych miastach życie jest dużo droższe.., Co do premii to na początku owszem były i to nawet niezłe.. mi to bardzo odpowiadało że to ile zarobiłem zależało od wkładu mojej pracy, często zostawałem po godzinach, nie odbierałem sobie nadgodzin, nie wykorzystywałem zaległego urlopu – wiedziałem co jest warta moja praca i chciałem dać i zarobić jak najwięcej.., ale teraz za 2000 brutto po prostu nie mam ochoty pracować i zaczynam szukać czegoś nowego..pieniądze które nam płacą są po prostu śmieszne w stosunku do pracy jaką wykonujemy i odpowiedzialności jaką ponosimy – np. odpowiadamy za każdy przyjęty falsyfikat.., plany jakie dają nam do zrealizowania są po prostu absurdalne przy obecnym systemie pracy (stanowiska uniwersalne gdzie wszyscy mają robić wszystko)..ale wiadomo że jeśli chodzi o oszczędności to najłatwiej wymagać tyle samo albo nawet więcej i ciąć wynagrodzenia takich \"szarych pionków\" jak my :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalllala
chciałabym wiedzieć czy rzeczywiście zlikwidowano w getin bank stanowiska Doradców Klientów, a pozostawiono stanowisko Opiekuna Klienta, który pracuje jako 2w1, czyli opiekun+doradca? Czy w "dobie kryzysu" będzie na miejscu jeśli na start zawołam 2100brutto podstawy na stanowisko opiekuna, czy to jednak zbyt wygórowana kwota? dodam, ze nie mam dosw w pracy w banku. dzięki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor25
Tak,zlikwidowano stanowiska doradców klientów w związku z uniwersalizacją stanowisk i od teraz wszyscy są opiekunami klienta :D czyli wszyscy robią wszystko jednak nie za bardzo im to wychodzi :/ Osoby, które pierwotnie miały sprzedawać tylko kredyty od teraz muszą też siedzieć na kasie a osoby od obsługi kasowej mają sprzedawać kredyty, są to całkowicie inne obowiązki i po prostu \"kiedyś doradcy\" nie sprzedają tyle kredytów co sprzedawali o osoby,które kiedyś tylko siedziały na kasie praktycznie w ogóle nie sprzedają kredytów choć są z tego rozliczane :D Nie każdy nadaje się by sprzedawać kredyty, jakby nie było musi być bardziej kreatywny i kontaktowy niż ta osoba która siedzi na kasie..,wg. mnie takimi działaniami i podobnymi np. zwiększanie planów kredytowych w dobie kryzysu kiedy zaostrzono scoringi a potencjalni klienci nie zarabiają już tak jak wcześniej jest po prostu paranoją...i nasz bank sam sobie w stopę strzela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalllala
Wrrr, nie mam zadnej praktyki w sprzedaży kredytów. Hmm a jak może wyglądać scenka sprzedażowa np. takiego właśnie kredytu? Getinowcy Drodzy, od czego zacząc w ogóle, jesli padnie zadanie odegrania sprzedaży kredytu? Bo tak sobie teraz rozmyślam, że może paść takie zadanie, skoro stanowiska są teraz 2w1;P Praktyków proszę o radę, p l i s s! Osoba rekrutująca bedzie wypytywała o kredyt czy ja sama mam zacząc ją "zaczepiać'? Jak to zrobić, jakich użyć argumentów, jak zrobilibyście to Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GetIN = GetOUT
Wszystkich zainteresowanych pracą w Getinie odsyłam do samego PO prezesa - Michała Handzlika, który jest otwarty na pytania swoich pracowników. Do kontaktów z pracownikami wykoszystuje e-mail: prezes@getinbank.pl Praca w Getin - w sumie podobna jak wszystkie typowo najmnicze prace w naszym kraju. Nie jest to pracodawca na poziomie GOOGLE czy HILTI, ale trzyma się w polskim standardzie. Wzorem dla WAS może być kariera obecnego PO prezesa GB - od kasjera do TOP MANAGER'A. Tylko czy jego brat nie pracuje czasem w kancelarii prezydenta ...? I czy można łączyć kontrolę KNF-u w GB z nowym prezesem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczyza
Witam, jestem ciekawa, czy na forum są osoby, które pracują bądź mają zamiar zatrudnić się w placówce franczyzowej Getin Banku? Mam propozycję pracy i nie wiem, na jakich zasadach jest się zatrudnionym - czy podpisuje się umowę z Getin Bankiem, czy franczyzobiorcą? I jak wygląda kwestia wynagrodzenia, na jakie stawki można liczyć - czy na takie jakby się pracowało w oddziale banku? - oczywiście stanowisko doradcy klienta, czyli pełny zakres obowiązków :) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka01
Kto jedzie w najblizszym czasie na szkolenie do Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka2409
Czy jest tu ktoś, kto pracuje w Getin banku. chciałabym dowiedzieć się jakie mam szansę na kredyt gotówkowy. Mając 2 karty kredytowe w sumie na 9 tys i kredyt gotówkowy w innym banku na ok 15.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz...1
a jakie pytania na teście można sie spodziewać?? piszcie wszystkie jakie pamietacie?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly pracownik
Dostałam pracę w banku, jednak pracodawca wymaga ode mnie założenia działalności gospodarczej.ponieważ nie mam zbyt wiele czasu nie mogę skorzystać z dofinansowania z UP (muszę założyć DG na dniach). teraz moje pytanie: czy mogę się starać o jakieś inne formy dofinansowania wtedy gdy już będę miała formalnie prowadzoną DG? Jak najlepiej się rozliczać, tzn jaka forma rozliczania z US jest najkorzystniejsza na takich warunkach, czy meszę być vatowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra1
Franczyza - Jesteś pracownikiem Franczyzobiorcy, znim ustalasz pensję i premie. Premie są inne nież w Placówkach włanych - kwestia ustalenia z franczyzobiorcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra1
mariusz...1 Pytania na testach zawierają pełen przekrój pytań produktowych - polecam solidną naukę, po tygodniu programu mentorskiego i 2 tygodnich szkolenia będziesz samodzielnym pracownikiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senait
Czy mieliście kiedys menedzera mobbyste? My na placówce taką mamy , nowa menedzerka traktuje nas jak zło konieczne, krzyczy, przekreca słowa które mówiła wcześniej, nie pozwala nadgodzin wpisywać na listę obecności, zrobiła sobie następczynię pupilka a reszta cierpi niemiłosiernie.....My jesteśmy świeżą placówką/ poradzcie do kogo mamy zwrócić się w tej sprawie? Nasza placówka jest z regionu północnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shampre
Nie masz do kogo sie zwrocic Senait. Twoim bezposrednim przelozonym jest regionalny. Mozesz zwrocic sie do niego, ale nie licz na dyskrecje z jego strony, przeciez jej nie zwolni na podstawie Twojego zdania tylko z nia pogada a wtedy bedziesz miala podwujny kwas... Kolega z zachodniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getino
Pewnie mówicie o POK SOPOT ? :) Znam temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senait
Nie chodzi o Sopot. Ale to niejest istotne-istotne jest to że zatrudniają nieodpowiednich ludzi, włśnie dowiedziałam się , że ona wyleciała z innego banku własnie za mobbing, ale właściciele z franczyzy poszli jej na rękę i kazali jej iść na zolnienie i w tym czasie znalazła sobie pracę u nas.....Podobno tam pracownicy dali ultimatum- albo wszyscy zwalniamy się, albo ona zostanie zwolniona. Tak właśnie podejrzewałam ,że regionalny dyskrecji nie zachowa- poczekamy jak jeszcze jej sie nazbiera i jakiś anonim wyślemy. A nie wiecie czy jest ktos w naszych ZZL kto może bardziej przygląda sie takim sprawom i robi to dyskretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GetOut
Zwolnienia zwolnienia koniec miesiąca duże wietrzenie w firmie Centrala Katowice ponad 30 osób na bruk ale dostaliśmy broszury jak znaleźć pracę. Koniec miesiąca i pojawiają się smutni Panowie. Zaś słowa pana prezesa można spuścić w kiblu. Te same kity na czacie + odpowiedz na pytania pytaniem. Ogólna zasada w Getin sie sprawdza im wyżej jesteś tym lepiej bo masz na kogo zepchnąć prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GETINO
JA BYM NAPISAŁ ANONIMA DO REGIONALNEGO Z PYTANIEM O PRAWDZIWĄ, SZCZERĄ POMOC W KOŃCU STOICIE CAŁYM POKIEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×