Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość getino
Powiedz GetOut wiecej o tych zwolnieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolniony grupowo
do GetOut--- jestem w grupie tych 30 osób, centrala w katowicach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shampre
Senait jedyna osoba do ktorej mozesz wystosowac anonim to AD. Wiesz o kim pisze. Nie spodziewaj sie jednak jakiejs konkretnej reakcji bo anonim to zadna informacja... Pamietaj ze ona jest menago, a ty zwyklym zuczkiem. Inna sprawa ze do Nas juz ta plotka dotarla, wiec wez pod uwage, ze niedlugo ona sie dowie o calej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIC DODAĆ
Witam wszystkich, od początku chcę podkreślić, że moja opinia nie wynika z tego, że zostałam zwolniona z GetinBanku - niestety jeszcze tu pracuje...obecnie jestem w trakcie zmiany pracy... Na początku naprawdę super, dużo pomocy merytorycznej, obiecują dobre pieniądze, możliwość awansu itd.itp. Ale po jakimś czasie: NIE POLECAM. Po pierwsze zarobki. Menadżerowie mówią na rozmowach, że 2500-4000 to norma bo uznaniówki są no i premie za sprzedaż... I faktycznie tak było jak zaczynałam pracę... Po ostatnich zmianach w zarządzie nie można liczyć na więcej niż podstawa czyli 1800-2000 BRUTTO. Ponieważ plany są takie, że nie wiem co by można było robić, żeby je realizować... Dodatkowo uniwersalizacja stanowisk?! Kto to wymyślił?? Dla przykładu: Siedzisz na kasie, obsługujesz rachunki, wpłaty, wypłaty, zakładasz lokaty, dokonujesz zmian w lokatach, przyjmujesz kasę od klientów, zakładasz certyfikaty, produkty strukturyzowane itd.itp. a oni jeszcze do tego każą ci wykonywać ileś tam telefonów dziennie na kredyt i tych kredytów udzielać - niby kiedy?! Dostajesz zabójczy plan - u mnie kiedyś miesięczny na kredyt był większy niż z ostatnich 3 miesięcy razem :/ Do tego niesamowite ciśnienie od góry, straszenie zwolnieniami, w krakowskich placówkach to norma bo takie kierownictwo jest... Praca sama w sobie nie jest łatwa, obsługa klienta i do tego kasa już same są stresujące, a jak Ci do tego dojdzie takie podejście do pracowników jak tutaj, naprawdę można zwariować... Za taką kasę?! Chyba nie warto... Na \"dobitkę\" totalny brak możliwości rozwoju bądź awansu... A jeśli ktoś myśli, że z doradcy lub opiekuna można awansować na menadżera to się po raz kolejny rozczaruje... Polecam poważnie się zastanowić przed podjęciem decyzji o współpracy z tym bankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getino
Calkowicie popieroam NIC DODAĆ. Od kilku miesięcy zarabiam 1300 zł na reke bo plany sa nie do wyrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senait
Dokładnie tak tutaj jest, ja pracuję od 5 mieś. i premii na oczy nie widziałam, a człowieka traktują jak psa wyścigowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak....
co się teraz dzieje w GETIN BANK, to istny cyrk :( jak się ktoś w porę nie opamięta, to zostanie z tego wielkie dno. pracuję 2,5 roku i jestem wykończona psychicznie i fizycznie. szukam pracy gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crea
niestety ale podpisuje sie pod wszystkimi negatywnymi opinami. Bardzo sie rozczarowalam praca w tym banku. Obiecywali zlote gory... Myslalam ze praca ta bedzie jakos nobilitowac, da szanse, perspektywy na dobry start...a tu co miesiac nedzne 1300 zl, co jest zupelnie nieadekwatne do wymagan i odpowiedzialnosci. ahh przepraszam, ostatnio dostalismy jakies 20 zl dodatku do penji, normalnie nie posiadalismy sie z radosci ;D Przelozony traktuje nas przedmiotowo, jak narzedzia, dzieki ktorym probuje wypracowac sobie premie... plany w naszej placowce jezeli chodzi o kredyty i egetiny jest kompletnie nieosiagalny, a za nierealizacje planow jestesmy szykanowani i ponizani przez przelozonego. Co mnie rowniez boli to niezrozumialy system ustalania stawek pensji i dlugosc trwania czasu umowy na czas okreslony. W placowce kazdy ma inny, a przeciez wszyscy startowalismy z tego samego pulapu, zadne nie wyrabia planow... Poza tym z tego co wiem w getinie sa jedne z najnizszych stawek jesli chodzi o bankowosc, wiec reasumujac- getinbank jest moze dobry na start i na zdobycie doswiadczenia, ale absolutnie nie daje zadnych perspektyw i wiazanie z nim przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do wszystkich którzy zostali w ostatnim czasie zwolnieni: czy dostali zwykłe wypowiedzenie ? jak z odprawa ???? czy skrócili Wam okres wypowiedzenia ? czy też zostali inaczej potraktowani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankierka
Witam. Zajrzałam w ten wątek z ciekawości. Pracuję w innym "komercyjnym" banku na Dolnym Śląsku. Widzę, że sytuacja wszędzie jest taka sama :( kosmiczne plany, których nikt nie jest w stanie wyrobić więc lecimy na samych podstawach, które w bankowości nie są rewelacyjne. Przynajmniej nie dla doradców. U nas też zaczęli łączyć stanowiska. Oprócz tego robimy za telemarketing, doradców mobilnych i windykację. Czekamy aż cięcia kosztów obejmą etat pani sprzątającej ;) Pozdrawiam serdecznie wszystkich bankowców :) pamiętajcie, że dobrze jest tylko tam gdzie nas nie ma :) także jeśli zdecydujecie się na zmianę pracy to omijajcie sektor bankowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Getinowców! Potwierdzam negatyne opinie, wszyscy wdzią co się dzieje. Mam pytanie do tych którzy są blisko teamtu zwolnień. Czy nie wiecie jakie są plany co do inspektorów ds. weryfikacji terenowej w CAK Jastrzębie? Ostatnio mądre głowy z zarządu obciążyli nas kosztami za przekroczenie bardzo małego limitu połączeń za komórki (100zł brutto!). Dodatkowo mamy też płacic za korzystanie z auta służbowego. Oczywiście obcięli też sam limit kilometrów, choc to przecież nie od nas zależy ile jeździmy (a zazwyczaj jest to znacznie więcej od aktualnego limitu). Dizeki za info, pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primatorka
Witam wszystkich! Byłam ostatnio - w zeszły piątek na rozmowie w getin. Rekrutujący wspominał o dwutygodniowym szkoleniu w Katowicach. Czy takie szkolenie w całości opłacają Oni-czyli getin? Jeśli ktoś sie orientuje proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
POCZYTAJ WSZYSTKO WCZESNIEJ JEST DOKŁADNIE OPISANE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shampre
Słuchajcie... Wszedzie sie piepszy. Jeste to sygnał dla Nas, zeby wziac dupe w troki i zaczac myslec co zrobic by zwiekszyc sprzedaz i zaczac zarabiac.., W zachodnim to wychodzi. Organizujemy akcje marketingowe i skupiamy sie na pracy a nie marudzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halomarek
No naszecie Galll Anonim, ktoś napisał o nas!! Przecież to podstawa naszej pracy-dzwonienie i jeżdżenie! Dostajemy zlecenie i umawiamy spotkanie. Po ostatnich informacjach będziemy musieli najprawdopodobniej dokładać do interesu z własnej kieszeni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec miesiąca się zbliża
i ciekawe do kogo tym razem zawitają smutni Panowie? jest duże cięcie na Centrale w Katowicach, teraz całe centrum tworzy się we Wrocławiu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo111
A jak wygląda sytuacja w POKACH i Oddziałach? Wiadomo o czym rozmawia prezes z menedżerami w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shampre, czy Ty przypadkiem nie jesteś jakiś \"podstawiony\"? ;-) Do złudzenia rzypominasz mi pewną osobę w swojej gadce.... ;-) A co powiesz na to, jak ktoś robi ponad 100% planu i upieprzają mu uznaniówkę i kasę za kredyt? I to co miesiąc coś nowego wymyślają i prawie nigdy całej premii nie dostajesz... Co Ty na to? To się nazywa \"motywacja\" - im więcej zrobisz planu, tym więcej uwalą.... Nie wiem, co za polityka teraz jest prowadzona, ale najlepsi zaczynają odchodzić, a ci co jeszcze nie odeszli, to tylko kwestia 2-3 miesięcy. Zostaną śnięte ryby! A wtedy GB to sobie może \"powalczyć\". Nie wróżę niczego dobrego z taką \"strategią\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... dno
w getin lising też są zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senait
Ostatnio nikt, nic nie pisze....chyba każdy skupiony na wyrabianiu planów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
no odnosnie zwolnien to w centrum gotowek w krakowie polecialo w tym tyg 60 osob ale to nie nowosc bo ma zostac przeniesione do wroclawia i mamy jeszcze tych burakow szkolic bo wiekszosc jest po studiach i o niczym nie maja zielonego pojecia powodzenia ............ wg słow naszeg glownego nie tylko krakow ale wszystkie centra znajda sie we wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do byly pracownik
wiem coś o tym.... nam też zaproponowali przejście do wrocławia i też musieliśmy ich szkolić....... u nas cały dzieł poleciał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ucichło... Czyżby wszyscy już się zwolnili?? :) Jakieś nowe ploteczki? Pozdrawiam najwytrwalszych, którzy jeszcze walczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla123
Część walczy.... wielu juz sie zwolniło - odeszli gdzie indziej a na reszte tez przyjdzie odpowiedni czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację.... To kwestia m-ca, dwóch... W ostatnich dwóch miesiącach masa osób się zwolniła. Ale teraz będzie jeszcze więcej... Z kimkolwiek bym nie rozmawiała z pracowników GB, to każdy chodzi już na rozmowy do innych banków :) :) :) Już nawet te 500 zł podstawy więcej to zawsze coś, a i o wiele lepsze warunki.... Powodzonka na rozmowach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs18
do Senait: rozwiązaliście sprawę tego mobbingu? Jestem mocno zainteresowany pomocą dla Was. Jeśli jeszcze pojawiasz się tutaj czasami, odezwij się tylko, a ja puszczę Ci kontakt do siebie. Wspólnie zaradzimy problemowi! Spokojnie, sprawiedliwość musi wygrać w GETIN-ie (choć tutaj stosunkowo rzadziej odbywa się to niż w innych miejscach...)!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senait
Czasami zaglądam tutaj, ale już tylko z sentymentu, ja już w Getin Banku nie pracuję. Zbyt głośno myślałam....Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiinbank
gówno nie bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaxx
Dostaam propozycję pracy w GB jako opiekun klienta orientujecie się może jakie są obecnie zarobki na tym stanowisku? chodzi mi o podstawę Za tydzień mam rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×