Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość getino 123
1300 na ręke - 1800 brutto. Moja rada - odpuść sobie. Wszyscy z tad uciekaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaxx
żartujesz? 1300? może już uciekli ;) dlatego rekrutują słyszałam o jakiś zwolnieniach grupowych czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolniony_grupowo
Tak. Sa plany, ze okolo 500 osob z 2500. Sam zostalem objety tym zwolnieniem, mimo iz w zespole, ktorym pracowalem potrtzebowalismy jeszcze kogos. Bank nie dba o pracownikow, atmosfera jest dobra ale to tylko zasługa ciekawych ludzi, na których można trafić (lub nie). Od Listopada prezesem zarzadu jest nowa osoba, ktora mysli, ze pojadla wszystkie rozumy i redukcja etatów dużo zwojuje. Od jakiegos roku mydlono oczy wielkimi sukcesami na rynku i bunczucznymi planami i rzucanymi pustymi haslami:-"bedziemy najlepsi", "wierze w Was" itd tylko jak te plany realizowac przy pozbywaniu sie doswiadczonej kadry? Zreszta same zwolnienia rowniez odbijaja sie na pracy pozostalej grypy, co zostala. W sumie to nie rozumiem tej całej sytuacji i nerwowych ruchów, zwłaszcza, że ostatni rok był najlepszym jeśli chodzi o zyski banku. No ale nic. w kazdym razie jest to jeden z Bankow, gdzie jest niepewny los. W tej chwili pracuje w innym banku, ktory notabene przyjmuje nowych pracownikow i nie oszczedza w sposob glupi jak GB, tylko zarabia. Zwalnienie ludzi w takich ilosciach jest niezrozumiale. Na dluzsza mete takie dzialania i tak odbija sie na funkcjonawaniu :) Za jakis znowu beda przyjmowac nowych, potem zas szkolenie, nabywanie doswiadczenia, sama rekrutacja przeciez kosztuje sporo :) Podsumowujac. Nie polecam GB. Na rynku jest kilka innych "fast foodowych" bankow, ktore prowadza lepsza polityke ekonomiczna. P.S Od czasu zwolnienia dostaje od nich co miesiac korespondencje o pojawieniu sie nowych ofert pracy. Wchodze na strone i przede wszystkim widze oferty nonprofit dla praktykantow. Przyznam sie szczerze, ze nie moge tego pojac :) I jeszcze jedno. Centrala jest w Katowicach. We Wroclawiu jest siedziiba GETIN Holding, ktore jest spolka matka dla wielu firm, rowniez GB. Pozdrawiam, zwolniony_grupowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolniony_grupowo
Dodam jescze, ze bardzo przezylem to zwolnienie i nie zyczylbym takiego "suprice" nawet najgorszemu wrogowi. Radze zatem przemyslec wlasna sciezke rozwoju w tego typu firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getino 123
tak 1300 na reke - pracuje od roku. O podwyzce mozna zapomniec. zgadzam sie z przedmówcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaxx
Dzięki za informacje Na rozmowę pójdę zawsze to jakieś nowe doświadczenie, natomiast 12 lat pracuję w finansach i za 1300 na pewno nie zamierzam pracować W rozmowie telefonicznej określiłam swój próg i mimo to zaproszono mnie na rozmowę więc ciekawa jestem ile zaproponują Dalej nie rozumiem jakim celu tyle zwolnień po czym nowe rekrutację które jak piszecie pochłaniają jednak wysokie koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaxx
getino 123 a jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna? ja miałam krótką telefoniczną odnoszącą się do cv, a ta kolejna ma trwać ok 45/50 minut o co mogą pytać? mogą kazać np.coś sprzedać? zwolniony_grupowo a na jakim stanowisku pracowałeś jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getino 123
Ja miałem telefoniczna ok 20 minut i dwa spotkania w placówkach. Ogólnie rozmowy nie są trudne, ale kłamią i są nie słowni. Jedna osoba miała obiecaną umowę na czas nieokreślony a po umowie 7 miesieęcznej została zwolniona z dnia na dzień. Wieć po traktowaniu ludzi widać co to za bank. Naprawde odradzam. Mnie na rozmowie tez obiecano inną podstawę a potem tłumaczono się tysiącem różnych rzeczy dlaczego nie można jej zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolniony_grupowo
@ anaxx Niestety nie moge Ci tego zdradzic, chce pozostac w miare anonimowy. Stanowisko nie ma znaczenia w przypadku zwolnien. Chyba, ze jest sie kims z "gory". Nie napisalem Wam o wszystkich nakazach jakie mielismy odnosnie oszczedzania. Moim zdaniem grubo z tym przesadzali. Pamietam czasy kiedy mnie wywalili - kazdy manager i osoba, ktora musiala robic "target" maiala "pelno w gaciach" :) Polityka w tym banku w ogole mi sie nie podoba, jak juz wspomnialem. Jezeli ktos ma jednak oferte to warto sprobowac, mimo wszystko. Ale za godziwa pensje. Z tego co sie orientuje, w stricte placowkach bankowych- POK'ach itp mozna dosc szybko awansowac. To taki maly bonus. Oczywiscie nie ma nic za darmo. W kazdym razie ja wiem, ze juz tam nie wroce, bo nie warto. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getino 123
Awansować? No kolego to przesadziłeś. Tu można być 10 lat Opiekunem i nic wiecej. Nie moge zdradzić szczegółów ale ludzie sa po 4 lata opiekunami i przy rekrutacji sie ich olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qa
ostatnio pojawiły się ogłoszenia w GB na stanowisko Specjalisty ds Weryfikacji Terenowej. Czy ktos może coś powiedzieć na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crapi
tez jestem zainteresowany tematem Windykatora Terenowego w Getin Banku. Jest ktoś kto ma wiarygodne info nt. tego stanowiska? Konkretnie jaka podstawa i jakie prowizje? Jaki target?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwolniony grupowo
Hej! Mnie też już nie ma w banku... Nie dostaję jednak żadncyh ofert pracy? Jak Ty je dostajesz? Mailem? Pocztą? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crapi
ktoś moderuje to forum, czy nagle życie zamarło??? Pytałem o stanowisko windykatora terenowego - podstawa na rękę plus prowizja i jaiie trzeba spełniać normy żeby tą prowizję uzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadowqw
chyba wszyscy sie zwolnili :):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deinim
a mnie się coś wydaje, ze większość na tym forum lekko koloryzuje - zwłaszcza oferowane przez Getin pensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w Getinie to jest jedna wielka parodia. Pencje były dobre ale teraz jest jedno wielkie gówno. Nie polecam już tego banku. To co sie na przestrzeni roku, dwóch porobiło to przekracza ludzkie pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
jaką funkcję pełni menager oddziału w Getinie?Ile może zarabiać i czy ma indywidualnie na sobie plany sprzedażowe czy też odpowiada za ich realizację przez oddział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko za oddział. Nie ma planów indywidualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
a długo taki menager pracuje na tym stanowisku? Czy często go wymieniają?I ile można zarabiać natakim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folk
a pracowal ktos z was w db kredyt? Wiecie jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crapi
a ja słyszałem że "super-windykator" Eurobanku niejaki p. Popławski zaszczyci Getin Bank swoją obecnością, wiedzą i doświadczeniem windykacyjnym - co przyprawi o zawał Zarząd GB w niedalekiej przyszłości. Już widzę te nowo tworzone rezerwy dla jego radosnej twrczości "psudo-windykacyjnej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_crapi
Crapi, możesz rozwinąć myśl? Pracujesz w Eurobanku? Miałeś stycznośc z panem Popławskim? Chcesz powiedzieć, że taki z niego specjalista od windykacji jak z koziej d... trąbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crapi
dokładnie to mam na myśli - człowiek którego GB chce "złowić" jak super specjalistę, okaże się tajną bronią Eurobanku wymierzoną przeciwko GB. Facet ma urojonia dot. windykacji i już teraz współczuję windykatorom terenowym, bo facet absolutnie nie ma pojęcia na czym takie działania mają polegać. Tworzenie nowych założeń, hierarchii windykacyjnej która ma podobno "motywować windykatora"... Ja myślałem, że wystarczającą motywacją jest kasa no ale to moje uwagi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crapi
czy ktoś z was pracował w DB Kredyt przed GB ?! Wiecie jak tam jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Osobiście nie pracowałam w DB. Słyszałam tylko opinie całkowicie skrajne. Jednak więksość tych że potrzebują ludzi z bazami klientów, jak się wypstrykasz biorą następnych. Z drugiej strony słyszałam że nieźle płacą, ale to tylko powtarzam sama też zastanawiam się nad wysłaniem swojego cv bo szukaja akurat ludzi w moim miejscu zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość db getinbank
db przewyższa getin kulturą organizacji przede wszystkim. i tu i tu zapierdzielasz ostro z tym, że w db za pieniądze, a w gb za ich obietnice. atmosfera - też dwie skrajności: db - jak by kryzysu (prawie) nie było, w gb - jak by się było w samym epicentrum kryzysu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyższej wiad.
zgadzam się całkowicie! Getin to gówno totalne, ładne hasła nic poza tym. Fronczewski wie za co się uśmiecha, a pracownik za nędzną pensję niedługo nie będzie miał siły się uśmiechać - bo na jedzenie mu nie starczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - nic dodać, nic ująć - w 100% zgadzam się z moim Przedmówcą! GB - Gówno Bank S.A ;-) do db getinbank: Pięknie ujęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
Tak, tak to dno totalne i nie ma w tym nic koloryzowanego jest tak jak piszą koledzy i koleżanki , pensja jest 1600-1800 brutto podstawa. Wiem co piszę i nikt tutaj nie koloryzuję pracowałam tutaj rok i przez ten czas trzy razy miałam pensję większą niż 1600 bruto.Więc teraz powiedziałam basta i koniec z GB.Jak sie przyjmowałm rok temu to czytałm to forum i wtedy były też złe opinie o banku,ale tak jak wy nowo przyjmujacy się ,niechciałm w to wierzyć ,myślałam piszą złosliwi ludzie ,którym pracować sie nie chciało albo zostali zwolnieni(chcą się zemscic).Na rozmowie obiecywano złote góry ,powiedział ,że chcę zarobić 1700 neto ,odpowiedz była krótka tyle dostaja osoby które nic nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×