Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość scarly
cześć a o co pytają na rozmowie wstępnej telefonicznej? złozyłam papiery do Getin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
oka, dzieki, a podpowiedzcie mi jeszcze, jesli padnie pytanie o zarobki, to ile mogę smiało powiedzieć na stanowisko daradcy klienta w przełożeniu na realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że to zależy jakie masz doświadczenie w tej branzy i w jakim regionie ubiegasz na stanowisko. wiadomo,że np w warszawie czy wrocławiu możesz zarobić więcej niż w jakimś małym miasteczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
no własnie w tej branzy nie mam doswiadczenia, mam 3-letnie doswiadczenie jako konsultant w obsłudze klienta w branzy telefonii komórkowej w Białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pytali o podstawe i o premie osobno, mialam konkretnie okreslic jaka podstawa i jaka premia (prowizja) powiedzialam 1000+1000 jak myslicie dobrze czy zle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pytali o podstawe i o premie osobno, mialam konkretnie okreslic jaka podstawa i jaka premia (prowizja) powiedzialam 1000+1000 jak myslicie dobrze czy zle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też pytali o podstawe i premie, ale myśle że ta kwota zależy od regionu w jakim się będzie pracować. ( tutaj mam na myśli przedewszystkim premie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewlinakoko. dzwonili może już do ciebie z getin? byłaś już na rozmowie kw. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLASNIE NIE BYLAM NA ROZMOWIE MAM CZEKAC 2 TYG. WIDZIALAM TYLKO ZE SIE ZNOWU OGLASZAJA NA PRAWIE CALY REGION WIELKOPOLSKI I TROCHE MNIE TO ZASMUCILO TŁUMACZE SOBIE TO TAK, ZE JAK JUZ MAJA ROBIC TO SZKOLENIE W KATOWICACH TO PEWNIE DLA WIEKSZEJ ILOSCI OSOB, CZYLI ZBIERAJA JAK NAJWIEKSZA ILOSC ZAINTERESOWANYCH. MAM NADZIEJE, ZE ZADZWONIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się ja też czekam, chociaż na jednej rozmowie już byłam. też widziałan te ogłoszenia....... ale tak jak mówisz muszą zebrać pewnie jakąś grupkę osób żeby zrobić szkolenie. ale bądźmy dobrej myśli........ może się spotkamy na tym szkoleniu .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge wiedziec troche wiecej o tej rozmowie?? tzn czy rekrutuje jedna osoba, jakie konkretnie zadaja pytania, i na czym polega ta scenka sprzedazowa. bede bardzo wdzieczna, tutaj wiekszosc pisze bardzo ogolnie, a mi bardzo zalezy na tej pracy wiec chcialabym sie super przygotowac, a jak sie wie czego mozna sie spodziewac to stres jest mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma typowych pytań - każdy może mieć inne..... Nie ma ścisłego schematu rozmowy bo wszystko zależy od tego z kim ja masz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
ellou Getin, jak tam po Bełchatowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - głowa bolała ale już jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie! chyba dzwonili do mnie z Getin a ja nie zdazylam odebrac tel. chcialam oddzwonic ale juz bylo po 17 wiec odpuscilam. czy komus sie to zdazylo, czy beda dzwonic jeszcze raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie! chyba dzwonili do mnie z Getin a ja nie zdazylam odebrac tel. chcialam oddzwonic ale juz bylo po 17 wiec odpuscilam. czy komus sie to zdazylo, czy beda dzwonic jeszcze raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno wazne pytanko! czy za szkolenia w Getin Banku sie płaci?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
ellou.Do mnie zadzwonili jeszcze raz:) a co do szkolenia do dostajesz za nie normalne wynagrodzenie, tak jakbys chodzila do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika_extra dzwonili moze do Ciebie z zaproszeniem na kolejny etap rozmowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do edzidzik napisz prosze ktora rozmowa jest decydujac ta z kims z HR czy ta z bezposrednim przelozonym, bo moze ta z przelozonym to tylko formalnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma rozmowy decydującej - każdy z rozmóców musi Cię zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinakoko. niestety jeszcze do mnie nie dzwonili, mają zadzwonić do końca tygodnia. czekam na ten tel jak na szpilkach ..... ..... .... ..... ..... a tobie życzę powodzenia na rozmowie. poczytaj sobie coś na temat tego banku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Implojer
A czy wiecie cos o stanowisku: Asystent w Centrum Akceptacji kredytów konsumpcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich moge spodziewac sie pytań odnosnie wiedzy na temat banku i jego oferty. zaznaczam, ze nigdy nie bylam na rozmowie w sprawie pracy w banku. do Getin czy jest taka mozliwosc, ze starajac sie o prace w GetinBanku zostane przydzielona do Getin Auto Partner? (ja mysle, ze GetinAuto Partner szuka pracownikow na swoja reke, ale roznie moze byc) a czy getin auto partner to nie jest to samo co placówka franczyzowa?? jaka tu jest roznica? I rozumiem równiez, ze najlepiej jest pracowac w oddziale getin banku, jesli jest inaczej prosze mnie uswiadomic! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Implojer moze Getin bedzie cos wiedzial......., ja sie dopiero staram o posade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
Getin ma racje nie ma rozmowy decydujacej-kazdemu z kim rozmawiasz trzeba sie "spodobac". Getin Auto Partner zajmuje się sprzedażą tylko kredytów samochodowych tak jak Dom hipotekami.To są oddziały Getinu zajmujące się sprzedażą kredytów innych niż zwykła "konsumpcja". Naprawde nie martwcie się tak tymi rozmowami , nie trzeba miec doswiadczenia w bankowosci zeby pracowac w Getinie po to jest szkolenie zeby sie nauczyc tego co trzeba. I tak wiekszosci rzeczy i to najwazniejszych nauczycie sie w placowkach w "realu".Trzymam kciuki pochwalcie sie jak juz bedziecie przyjeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×