Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość Romek666
To super! Myslisz, że jak na rozmowie powiem 5000 brutto to będzie przegięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek666
Jeszcze takie pytanko, jaki limit jest na tej komórce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie przegięcie ;) limit teraz obniżyli ale też tańsze są rozmowy. NIe pamiętam jaki dokładnie jest ten limit ale mały. Ael też wystarcza w zupelności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek666
Bardzo dziekuje za pomoc, zobaczymy jak pójdzie na rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze :) A z kim masz ??? Z kadr ktos czy przełożony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek666
Pierwsza rozmowa, chyba przelozony, a ile jest wszystkich rozmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek666
Jesli twierdzisz, że 5000 nie bedzie przegięciem to może powiem 6000, ewentualnie będzie z czego zejsć, jest wogóle szansa na taka podstawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jest szansa ;) JAk pierwwsza rozmowa - zapewne z kobietą - to będzie raczej z kadrami. Rozmów ile jest .... zależy myślę że w Twoim przypadku będą 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek666
Getin, słyszalem od jednej osoby pracującej w GB, ze plany na kreyty sa na ok. 700 tyś. na osobę w oddziale. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek666
To ile jest osób w oddziale, które mają taki plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - dobre :D może jeśli ma jednego doradce to ma taki plan, bo nie może go przydzielić na opiekuna :) takiplan może być w DOBREJ placówce na 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziorek
Getin? czy otwieracie w oddziałach domy maklerskie bo była oferta od getinfinanse. Jakie tam sa warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek666
Dzięki Getin, to mnie uspokoiłeś, bo właśnie zostałem zaproszony na drugą rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziorek - getinfinanse ?? Pierwsze słyszę.... O ewentualnych warunkach nic nie wiem:) Romek - powodzenia i może do zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlain83
Getin a może Ty się orientujesz jak wygląda rozmowa rekrutacyjna z dyrektorem regionalnym??? Jakie mniej więcej pytania zadaje i jak wygląda scenka sprzedażowa, która podobno jest do odegrania? Na co należy zwrócić uwagę odgrywając taką scenkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do getina apropos planu 700tys
pracuje w Getinie w małym miasteczku i plan 700 tys to norma, więc może tylko w twojej placówce tak się oszczędza doradców, bo u mnie to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może :D Moi doradcy mają w moim regionie prawie największy plan. Większy mają tylko oddziały. Więc jak na małe miasteczko to muszisz mieć niezły potencjał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik
Witam serdecznie. Ja pracuje w Getin Banku przez rok i szczerze mówiąc mam tej pracy dość. Jest to firma reklamując się, że dba o rozwój pracownika a nie jest to prawda. Ja nie widze możliwości zmiany stanowiska w szeregach tej firmy, tak więc trzeba będzie zmienić firme, na taką która mi to umożliwi. Ludzie zwalniają się z tego banku dlatego że o pracownika tam się nie dba, nie ma odpowiedniego systemu motywacyjnego, tylko się wymaga a nie otrzymuje nic w zamian chyba nie na tym to powinno polegać....... Zarobki są niskie jak na pracownika banku... wiem co mówię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień pracę - może trafisz w lepszy oddział :) To kwestia tak na prawdę lokalizacji a nie banku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobuś
WITAM mam pytanie do PRACOWNIK możesz powiedzieć pisząc niskie zarobki co masz na mysli ??? Jedni zarobią 3000 i jest to dla nich niski zarobek a inni dostaną 2000 netto i będą się bardo cieszyc . Mozesz cos dokladniej napisać !!Będę wzięczna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik
bez premii ok. 1200 zł. gdzie rzadko kiedy wychodzisz z pracy w odpowiednim czasie, nie masz czasu na przerwę no i plany dowalają takie że premiie jesy trudno wywalczyć na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobuś
Czyli mam rozumieć ,że czesciej masz wyplate 1200 niż np.2000???? Odzial ,w ktorym pracujesz mieści sie w dużym miescie a przypadkiem nie jest to placówka FRANCZYZOWA (nie wiem jak to się pisze)??? pytam bo jestem w trakcie przyjęcia do pracy i na rozmowie kierownik odziału do ,ktorego się przyjmuje powiedziała ,że 1700 to wypłatę dostaje ten co nic nie robi przez cały miesiąc !!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobuś - wszystko zależy do jakiego oddziału trafisz. Czasem faktycznie bez inicjatywy jest możliwość dostać np 2500 a czasem pomimo ogromnego wysiłku możesz nie dostać premii. Wszystko zależy od lokalizacji, lokalnego rynku, czyli ogólnie ot potencjału. Jak w każdym banku - zalezy jak trafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawszka....
a pracuje ktoś w łodzi? jakie sa sznse na wyższa pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erf
A jak tam zarabiają informatycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik
Ja pracuje w dość dużym mieście. Dla mnie w GETINIE jest zła organizacja pracy, wszystkie stanowiska są uniwersalne co powoduje w dużym stopniu kolejk, co powoduje niezadowolenie klientów, Z tym, że kierwnictwo nic nie robi w kierunku aby tą sytuację zmieniś niestety. Getin Bank tak naporawdę jesdt bankiem średniej klasy i średnio się tam zarabia. A jak raz wyrobisz premie to n a następny miesiąc przypieprzą Ci takim planrm, że premi na oczy nie zobaczysz. Taka jest taktyka . Pracuje tam ponad rok i coś o tym wiem moi drodzy. Pytajcie o co chcecie :)n Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobuś
Zaczynam mieć stracha wiem ,że niebędzie łatwo .Ciężkiej pracy się nie boje ale jak pomyśle ,że cały miesiąc bedziesz dawać z siebie wszystko a tu pensja 1200 to w BIEDRONCE tyle można dostać za mniej odpowiedzialną pracę .Mam pytanie a jak wygląda zaplecze socjalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracownik jak to stanowiska uniwersalne ??? Przecież są osobno kredytowe i kasowe.... At o ze Getin jest bankiem średniej klasy to się zgodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
witam mam dziwne wrazenie, ze pracujemy z "pracownikiem" w tym samym regionie:))) moje wrazenia niestety ostatnimi czasy takie same choc musze przyznac, ze zapowiadalo sie calkiem ciekawie. Tez pracuje w Getinie ponad rok. Coz moge rzec...:) Getin zazdroszcze Ci regionu, w którym pracujesz, rzeczywiście jest tak, że niektore miasta polski maja szczescie co do plac zasadnyczych w Getinie, mowię tu o podstawie(o systemie motywacyjnym obecnym szkoda gadac).Nasz region jest jak Bangladesz-totalna porazka. Jestesmy peonami zarabiającymi grosze. I "Getin" wierz mi nie mowie tego ze zlosliwosci. Probujemy zatrudnic wlasnie pracownika. Podczas rozmowy z Pania z rektutacji stwierdzila ona iz nie moze zrozumiec dlaczego w naszym regionie place sa tak male i nic sie z tym nie robi. Szczerze=roznica miedzy moim wynagrodzeniu podstawowym, a wynagrodzeniem nowo zatrudnionej osoby w innym regionie wynosi nawet 1200 zl. Paranoja co??? Ja nie wiem "Getin" skad to sie bierze, ale chyba zrozumialy jest niesmak pracownikow i coraz czestsze decyzje o rezygnacji z pracy. Oczywiscie mozna powiedziec po co ja tam siedze, przeciez moge zmienic prace. Ale tu nie chodzi o mnie. Jest nas setki tak samo wkurzonych i zniesmaczonych systemem. Moze Ty Getin masz jakis pomysl dlaczego tak jest???zazdroszcze ci optymizmu, tak fajnie opowiadasz o potencjale, ze to od niego wszystko zalezy. Tez bym chciala tam mowic. Ale niestety zgadza sie z "Pracownikiem"-nasz region nie przedstawia sie rozowo. co najsmieszniejsze w realizacji planow jestesmy zawsze w czolowce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli w czołówce to premie powinniście mieć... Chyba że tylko z jednego produkty spełniacie warunek. My ostatnio w czołówce nie jesteśmy i jest tak sobie :) Ale będziemy :) Co do rozbieżności w wynagrodzeniach jest straszna. Z czego to wynika ?? Moim zdaniem osoby które zostały przyjęte prze boomem który miał miejsce na rynku pod względem potrzeby pracowników mają o wiele mniejwsze stawki. Gdy pracowników na prawdę potrzeba stawki można wynegocjować o wiele większe - stąd ta rónica. Do tego podwyżki obowiązaują i jednych i drugisz, a jeśli ktoś nie zwróci uwagi na tą rozbieżność to będzie ona zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×