Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość do getin
ok, dzięki :) ja na 1500 brutto w moim banku musiałam pracować prawie... 7 lat :/ więc chyba czas spróbować gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W getinie tez tak było jeszcze nie dawno. Na szczęście już się to w bankach zmienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do getin
niestety nie w moim :/ Dlatego nie mam na co czekać. Tylko właśnie teraz próbuję wybrać bank, żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę ;) tylko żeby było coś lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * do getin
Czytając te wasze wypowiedzi sama juz nie wiem co mam myśleć. Złożyłam dokumenty i czekam na telefon i się waham. Chociaz z drugiej strony to dlaczego miałbys mydlić ludziom oczy i kłamać? w końcu nie od tego zależy twoja prowizja :D A tak poważnie to jakie są godziny pracy tzn od której do której i jaką stawkę podać jak zapytają na rozmowie ile chciałoby się zarabiać. Napisz getin co doradzasz. Ps. Na prawdę jest tak koszmarnie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Do Getin\" - bądź ostrożna i lepiej wszystko dokładnie sprawdź. Jak czytałaś mam inne zdanie na temat tych \"zmian\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyknij im ok 2000 - 2200. Godziny pracy zależą min od regionu. Standardowo 10-18, ale nie wszędzie tak jest - ja mam np 9-17... Co do \"innego zdania na temat zmian\" - ta koleżanka tam nie pracowała ale jak widać wie więcej niż pracownicy obecnie pracujący :) Nie wiem jaki interes miałbym ściemniając tutaj. Zresztą mogę to udowodnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki interes, ale ja też go nie mam, żeby kogoś na siłę odstręczać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * do getin
Nitka! A dlaczego tak wszystkim odradzasz? ja nigdy w banku nie pracowałam i nawet to 1500 byłoby dla mnie ok. Dlaczego Getin miałby kłamać? pisałam wcześniej że przecież nie ma prowizji od zwerbowanych osób :D Nie chcę aby wyszło że jestem wobec ciebie złośliwa ale czegoś nie rozumiem. W końcu żeby zarobić ten 1000zł też trzeba coś z siebie dać. Samo nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym napisałam, że mam męża na stanowisku dyr. departamentu. Czy masz może wyższe, że tak koniecznie MUSISZ wiedzieć lepiej? ;) To, że ja tam nie pracuje nie znaczy, że nie mogę mieć wiedzy w tym temacie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do getin
getin, ja nie doczytałam ;) Ty z jakiego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać nie masz :) A mąż dyrektor widać w innym departamencie pracuje niż ja :) I widać też nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czy masz może wyższe, że tak koniecznie MUSISZ wiedzieć lepiej?\" Ja nie MUSZĘ wiedzieć lepiej - ja to wiem :) Bo to fakty a nie przypuszczenia słyszane od siostry czy męża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze po raz drugi, czytajcie ze zrozumieniem... nikogo nie odstręczam na siłę, nie mam w tym żadnego interesu. Chcę tylko co niektórym otworzyć oczy, że wcale nie jest tak różowo, jak pisze Getin o 5-7 tysiącach. Stawka 2000 brutto jest realna, ale nie liczyłabym na żadne wielkie poza tym kokosy. I to nie ja twierdze, że kasa spada z nieba, bo oczywiście na 1000 tez się trzeba napracować. To Getin ma \"kokosy\" siedząc zamiast w pracy w domu i zarabiając krocie na kierowniczym stanowisku. Ludzie, troche więcej realnego spojrzenia na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do getin
getin, a właściwie to jakie stanowisko mogłoby być hm... dostępne dla kogoś z 7-letnim doświadczeniem, w tym 5 na kredytach? Mógłbyś coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do getin
nitka, jak pisałam, na 1500 brutto w moim banku musiałam pracować 6 lat. I nie ma się na lepiej :O więc nawet te 2000 to dla mnie i tak lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składaj na doradcę. Ma wyższe stawki, poza tym lepsze premie i bonusy. Zajmuje sie kredytami, opiekun kasą... Nitka :) Jestem na L4 jak już chcesz wiedzieć. Ale to pewnie mało istottne bo słyszałaś coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do getin
grunt to dobre źródło informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że w innym... W życiu nie chciałabym mieszkać na Śląsku :) \"Do Getin\", zdjae sobie sprawę, ze takie są realia płac w tym kraju. W końcu włączyłam się do rozmowy właśnie w ramach tematu, że siostra zarabiała 1400 zł przez 3 lata. Proponuje nie emocjonować się tylko po prostu pójść na rozmowę i sprawdzić na własnej skórze. Każdy ma prawo decydować sam co, jak, kiedy i za ile chce robić. A Ty Getin powinieneś dostać dodatkową premię za reklamę banku w trakcie L4. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś to podaj numer gadu, bo dużo farmazonów wyssanych z palca tutaj pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehe - dzięki :) Ale za to premii nie dostaję. Dostaję tylko za realizację planu...... Poza tym nie chciałbym żeby to brzmiało jak promocja. W każdym banku zależy od tego gdzie siętrafi. Raz jest lepiej raz gorzej. Ja trafiłem na lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystam z gada. Ale chętnie tu odpiszę. :) Dawaj te farmazony... wyjaśnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Do getin\" daj znać po rozmowach, jak wygląda sprawa Twojej pracy w GB. Życzę szczerze powodzenia! W końcu dobry pracownik to tylko zadowolony pracownik. Trzymam kciuki. A Getinowi szybkiego powrotu do zdrowia, bo niestety na L4 trudno wykonać plan. No i podstawa "leci" do 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Jutro już może będę się czuł lepiej... Mam ludzi od robienia planu :D Zadowolonych z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A innym będzie żal i będą dalej farmazzony pisać wyssane z palca siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie ma czego być żal, bo pracuję w całkiem innej branży, gdzie nie muszę zabiegać o sprzedaż i klienta. Nie zamieniłabym się za nic na świecie. :) Siostra też! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×