Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość makaron?
wpisz ea wrocław. zresztą za nim pojedziesz dostaniesz wytyczne wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankbankbank
hej, a pracuje ktoś z was w getin noble we wrocławiu? chodzi mi o informację na temat stanowiska administratora wniosków kredytowych i asystenta do obsługi produktów detalicznych, napiszcie cokolwiek, plis...pozdrawiam, Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleoel
Sluchajcie moze ktos mi wyjasnic na czym polega praca "doradcy" na umowe zlecenie lecz sprzedaje produkty samodzielnie rozumiem ze tylko i wylacznie prowizja.. wchodzi w gre jak to wyglada blizej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalymkogolkiper
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://smierc.org i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santosz
Witam, wiem ze sie moze powielam ale sprawa dotyczy powaznej decyzji - dostałem propozycje pracy na stanowisku Negocjatora Terenowego na Pomorzu, jestem juz po rozmowach, warunki prawie znam - problem tkwi w tym ze obecnie pracuje, dwa dni temu dostałem umowe na czas nieokreślony w firmie finansowej, na razie podstawa to 2100 netto ale w zalezności od portfela moze wzrosnac nawet do 3700 netto plus premie. W ostatnich 3 miesiacach wziąłem najmniej 3500 netto. Do tego auto i telefon. Problemem jest c zas pracy bo zapindalam od ran a do poznego wieczora i robie dziennie od 250 do 450 km. Mam kolege który pracuje w GB jako negocjator i jest najlepszy w rejonie MG. Prosze o konkretne odpowiedzi: - czy to prawda ze mozna tak poukładać prace ze 6 godzin dziennie wystarczy? - czy premie trudno wyrobić - chodzi mi o to czy cele sa realne? - jak jest z umowa na czas niekreślony? - czy rzeczywiscie jest ogromne cisnienie i przelozeni są .... dzwini (jakiś dejwid:)) - jaka maksymalna wypłatę można wziasc? - czy to prawda ze sie płaci za uzytkowanie zuta bo i takie głosy słyszałem? Prosze o szybka odpowiedz bo w polowie lipca musze zlozyc wypowiedzenie u siebie w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinnoblenow
@santosz Jeśli chodzi o teren to jest to chyba obecnie jedyny departament w obszarze windykacji, który jest traktowany ochronnie, bo szefostwo boi się przyznać, że dali ciała przy jego tworzeniu i teraz sami zaniżają sobie cele, żeby przez Zarządem wyszło, że robią mega wysokie wyniki, więc powinieneś dać radę jeśli tylko masz doświadczenie i umiejętności. Jeśli chodzi o umowę o pracę to lubią przedłużać umowę na 3M przez długi okres chyba, że dasz czadu na początku i dyrektor sam w Twoim imieniu zawnioskuje o czas nieokreślony, żeby Cię nie stracić. Ciśnienie niestety faktycznie duże, a "dejwid" jak go nazwałeś jest ewenementem na skalę światową, ale na szczęście jako negocjator nie masz z nim prawie żadnego kontaktu (niestety musisz żyć z jego decyzjami, które potrafią często gęsto przyprawić o niestrawności...). Prawda jest taka, że departament windykacji terenowej ma obecnie dwa razy więcej pracowników niż ich potrzebuje i jak tylko Zarząd się tego doliczy to rozpoczną się zwolnienia, ale jak będziesz dobry to nie Ty pójdziesz do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santosz
Dzieki za szybka odpowiedz, jednak nie otrzymałem odpowiedzi na wiekszosc moich pytań, mówisz o zwolnieniach a podobno powstaje jakaś nowa spółka tworzona przez holding która ma sie zajac nie tylko windykacją getinu ale tez innych banków wiec o tych zwolnieniach to chyba przesadziłeś, jakie sa targety na zbiórkę z odzysku w innych rejonach niż pomorski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinnoblenow
Jeśli chodzi o targety to jest to informacja poufna i na forum jej nie podam. Jeśli chodzi o spółkę to masz rację, ale akurat dział windykacji terenowej jest najdroższym w utrzymaniu i każdy przy minimalnej świadomośći kosztów wie, że lepiej zmniejszyć teren i za tę cenę rozbudować resztę windykacji. Każdego terenowego trzeba wyposażyć w samochód, laptopa, telefon, apart foto, nawigację GPS, później benzyna i amortyzacja pojazdu. Teraz jest niezbędny w procesie windykacji - to prawda, ale nie na taką skalę, bo teraz jest to najzwyczajniej nieopłacalne. Słusznie zauważyłeś, że spółka doprowadzi do dalszego rozwoju, ale temat spółki jest na tapiecie od roku i niewiele udało się z tym posunąć dalej, bo do tego potrzebne są konkretne decyzje i zgody najwyższych z tego holdingu. Tak jak pisałem poprzednio - moim zamiarem nie jest cię zniechęcić, bo jesteś jesteś dobry w tym co robisz to dobrze na tym wyjdziesz. Przedstawiłem jednak wady i zalety, żeby pomóc Ci podjąć decyzję. Prawda jest jednak taka, że większość osób nie zamierza dłużej współpracować z - tu znów Cię zacytuję - "dejwidem". Będziesz jednak nowy, więc rok na pewno wytrzymasz. Mam nadzieję, ze podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna do pracy :)
hejka, powiecie mi jak wygląda temat ze stanowiskiem specjalista do spraw windykacji pisemnej? widzę, że znowu szukają. ile można zarobić, jak się pracuje, czy to również praca u jakiegoś "dejwida" którym straszycie powyżej :) aha - czy pracuje się w pięknych arkadach czy gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chcę kandydować na stanowisko Inspektor ds. weryfikacji telefonicznej. Czy ktoś pracuje na tym stanowisku lub coś wie na ten temat? Dzięki za każde info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolololo
Co z tą opłatą za uzytkowanie samochodu służbowego na stanowisku Negocjatora Terenowego VIP? Czy opłata jest obligatoryjna czy dopiero powyżej jakieś ilości przejechanych kilometrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prudens
Witam wszystkich, zamierzam podjąć pracę w GB. Czy może ktoś napisać coś o szkoleniu we Wrocławiu i kończącym je egzaminie ?? z góry dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagunia
a wie ktoś jak wyglądają zarobki na stanowisku doradcy klienta w Katowicach? ja startuje do placówki franczyzowej. czuję, że będzie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivaldi
Jaką flotą jeździcie w GNB? Pytam o Windykację terenową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninija
a jak wygląda praca w centrali we wrocławiu? prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkbk
poszukuję informacji o stanowisku Kontroler Placówek Franczyzowych, co roi taka osoba, ile ma placówek pod opieką i jakie warunki (wynagrodzenie, premie, samochód)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też poszukuje informacji na temat stanowiska kontroler placówek franczyzowych, kontaktowali się już ze mną 2 razy, i kazali czekać, ogłoszenie wiem ze jest ważne do jutra, czy u nich zawsze tak długo to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarusienieczkowaD
Witam, dostalam prace w Getin w 250tys miescie w Malopolsce. Mam miec niby szkolenie w Wawie lub na Slasku okolo koncowki wrzesnia. Czy ktos z Was drodzy Forumowicze sie wtedy wybiera na szkolenie? wiem, ze do tego oddzialu mialy zostac przyjete 2 lub 1 osoba. Czekam na jakies info bo jestem ciekawa gdzie go konkretnie ma byc, kiedy i ile bedzie trwac? gdzie bedziemy szkoleni w gdzie zakwaterowani itp itd;) jak tez wyglada sprawa - realnie z prowizjami u Doradcow klienta- ile i za co?:) dzieki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeżeli chodzi o szkolenia na start to odbywały sie w katowicach i we wrocławiu ale nie wiem jak jest teraz samo szkolenie jest spoko...warunki mieszkalne też-przeważnie mieszka sie w apartamentach-2-3 osobowe.na szkoleniu sa egzaminy po zakonczeniu kazdego etapu np K2,DEF i inne z produktów no i ostatni końcowy całośći materiału z 3 tygodni-...ciężko zdobyć max punktów.na a poźniej to juz wykazywanie sie w placówce-pod warunkiem oczywiscie jak zda sie egzamin końcowy. co do zarobków to jest tak podstawa+prowizja od sprzedaży-a ta juz zależy juz od tego ile masz wyrobionego planu.oczywiście czym więcej tym lepiej bo nie bedzie "obcinek" z tego co pamiętam to musi byc co najmniej 30%planu ale pewna nie jestem.z własnego doświadczenia powiem tak ...z mojej premii 1500 zł dostałam 500...gdzie reszta ??o to własnie jest pytanie?? plany są dość wysokie-nie wyrabiasz palnu-szkolenie naprawcze- tysiące e-mail dotyczące sprzedaży.pracownik sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarusienieczkowaD
dzieki Misia za info! tylko troche sie boje czy jest wszysyko ok, bo przeszlam 2 etapy rozmow kwalifikacyjnych i dokladnie tydzień temu dowiedzialam sie ze zostalam przyjeta. Mial byc tel przed 1wszym wrzesnia a tu juz drugi i nic, a ja nie mam nawet skierowania na badania nie mowiac o umowie. jam myslicie, rozmyslili sie, mam zadzwonic? czy zawsze proces zatrudnienia w getin zawsze tak dlugo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka88
-nowy87- kiedy aplikowałeś i ile trwało zanim oddzwonili? miałeś jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? kontroli lub franczyz? na jaki region? Ogłoszenie znów się pojawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam 2 rozmowy-to chyba standard.spokojnie nie stresuj się:) jak powiedzieli że zostałaś przyjęta to napewno odezwą sie sami,ja czekałabym na telefon. skierowanie na badania jak dostana z centrali to beda dzwonic-załatwisz to w 1 dzień.ja zrobiłam badania w poniedziałek a we wtorek juz pracowałam. a i jeszcze jedno bo nie wiem czy wczesniej o tym pisałam po szkoleniu tym 3 tygodniowym podpiszesz umowe na której bedzie- że od dnia tego i tego musisz przepracowac 12-miesięcy a jeżeli nie to bedziesz zwracała koszty szkolenia ok 1700 zł(albo 1500-pewna nie jestem) i takie sytuacje sie tez zdażaja że ludzie po szkoleniu przepracuja miesiąc dwa nie wytrzymują ciśnienia -płacą i płaczą... na początku jest ciężko bo zajmujesz sie wszystkim-ale dojdziesz to wprawy .pożyczki,hipoteka(z tego jest ładna prwozija),konta,inwestycje(na to jest największy nacisk)a oprócz tego czasami czujesz sie jak pracownik poczty bo tylko obsługujesz kase i przystwiasz stępel...a plany stoją w miejscu, ja i wielu z nas daje rade i ty tez sobie poradzisz "co nas nie zabije to nas wzmocnij:))" POWODZENIA!!! pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarusienieczkowaD
Spinka - ja aplikowalam jakos tak na poczatku sierpnia, odezwalu sie na drugi dzien, potem tydzien czy dwa i drugi etap a pozniej tydzien i sie okazalo ze sa na tak. Wiem cos o tych nowych ogloszeniach, bo to z centrali sie dosyc czesto pojawiaja, natomiast ja wyslalam na ogloszenie bezpisrednio do managera. jestem z malopolski tak na marginesie. Misia - dzieki za slowa wsparcia! wiem wiem jak to z tym szkoleniem, czytalam kilka postow, ale mam ns celu wytrzymac:) jeszcze raz dzieki! bede pisac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarusienieczkowaD
aa Spinka- tak tak mam doswiadczenie troche w finansach i duze w szeroko pojetym handlu i dla nich to bylo najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka88
Życzę powodzenia. Myślę, że najlepiej się samemu przekonać jak to jest w GNB. Kwestia nastawienie- tak czy inaczej to praca z klientem. Z doświadczeniem w handlu i finansach powinnaś dać sobie radę bo to dla Ciebie nie będzie nowość:) Też mam ponad dwuletnie doświadczenie w finansach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka88
Co do odezwu z centrali to nie sądzę żeby był tak szybki. Zawsze to lepiej mieć okazję "uderzać" bezpośrednio do odpowiedzialnej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykończona
pracuję w gnb, dobrze zarabiam, ale momentami mam już serdecznie dosyć.. atmosfera w pracy - różna, nacisk z góry - mimo niezłych wyników... my nie jesteśmy ważni, jesteśmy pionkami w całej tej machinie oszustów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykończona
dodam jeszcze, że nie chce nikogo zniechęcać.. decydując się na pracę w banku trzeba się z tym liczyć... banki mają ogromną konkurencję i każdy walczy o swoją pozycję...a że my służymy do tego by im tę pozycję wywalczyć, często za wszelką cenę (zaniedbując zdrowie, rodzinę itd.) - co zrobić, to był nasz wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×