Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość nie podam
bajzel , burdel i syf! ja po 3 miesiącach jako specjalista uciekłem z tamtąd za 2500 brutto to jakiś żart !!! klimat i organizacja do bani . nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onetka
Witam! Ja też rozpoczynam pracę w Getinie . Dowiedziałam się , że zostałam przyjęta w połowie września i że mam zacząć pracę od października, ale później nikt się nie odzywał. Ostatnio znowu zadzwonili i powiedzieli że się wszystko przesuwa i że mam zacząć w grudniu. Dostałam już skierowania na badania. Więc chyba to tam tak długo trwa:) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
Zatrudniają wciskają kity że na stałe i zwalniają jak człowiek chce aby mu dali więcej. Pracujesz góra rok a potem wywalają powód się znajdzie. Płacą na 100% mało bo duż0 płaca znajomym którzy nic nie robią ty masz robić i zarobić na te siedzące dupy co nic nie robią. Pewnie podadzą Ci przykład że dużo ktoś zarabia bo na każdym stanowisku jest znajomek. Użądzają różne scenki i wciskają kity psychologicznie Cię martretują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1988
Hej zostałem zaproszony na rozmowę do Wrocka. Składałem papiery do pracy na stanowisku doradcy klienta. Dostanę tam więcej jak 1200zł podstawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle nie getin
Wiem, że ciężko jest z pracą, ok zdobywa się doświadczenie ale osobiście niedługo uciekam, non stop zmiany, po pół roku mam 1400 netto ale to są śmieszne pieniądze miały być premie, ale jakoś nikt ich nie widzi... poza tym prawda- ten bank nie szanuje ludzi- ani pracowników ani klientów... a szkoda, bo pracuje z super ludźmi i gdyby nie polityka firmy to bym chętnie została...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacapracy
Witam w czwartek mam rozmowe o prace wlasnie w getin banku....:) jak wyglada rozmowa o co pytaja? mam doswiadczenie w sprzedazy. prosze o porady dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tester
Witam, jutro ide na rozmowe na stanowisko testeta aplikacji czy moze wiecie ile taki tester w GB zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_nowa
Przejrzałam wszystkie odpowiedzi juz kilka razy bo brałam udział w rekrutacji i powiem szczerze, że strasznie sie bałam tego czy słusznie się pakowac w GNB. Najpierw rekrutacja która była bardzo symaptyczna w piatek. Na odpowiedz kazali czekać 2 tygodnie maxymalnie i zadzwonić nawet jeśli odmówią. Zadzwonili już w poniedziałek. Kierowniczka placówki bardzo sympatyczna kazała oczekiwać na decyzje zarządu i może to troche potrwać nawet 2 tygonie. Trwało równo 2 tygodnie i decyzja przyszla pozytywna. Dzisiaj otrzymałam skierowanie na badania lekarskie i po świadectwo niekaralności, a także regulaminy itp do wglądu. Poinformowano mnie o 2300zl brutto wynagrodzenia to netto jakieś 1669zł wiec juz inaczej niż piszą tutaj na forum (dodam że na rozmowie podałam min. 1500netto). Od 21.03.2011 mam być juz zatrudniona, potem tydzień pracy i zaznajamiania w placówce, a potem szkolenie 3 tygodniowe (Wrocław lub Katowice) oczywiście koszty pokryte tylko dojazd we własnym zakresie potem zwrot dlatego od razu mam podac numer konta bankowego. Czytałam regulamin i jest info, że 1700zl to koszt szkolenia rok pracy zwalnia ze zwrotów - z tym ze nie rozmawialam jeszczez z kierownikiem takze to moze byc moja interpretacja. Placówka jest w miasteczku 25tys i wraz ze mna przyjeto jakas dziewczyne ale jeszcze jej nie znam. Co do ulotek bo tez o to pytalam - to jest np wyznaczony raz w tygodniu czas na to by gdzies sie przejsc i rozdac (o miejscu decydujemy samodzielnie) oczywiscie w godzinach pracy. Zobaczymy jak bedzie dalej, ale kobieta symapatyczna wszystko działa sprytnie to az zal nie spróbować. Także ci którzy zamieszczaja informacje wyssane z palca to niech czasem sie zastanowia ze ktos moze przez takie komentarze zrezygnowac z pracy - jej podjecia a dla jednych 1660zl to sporo dla innych zas marne grosze. mysle ze choc troche moj komentarz podniesie na duchu. Jak niezapomne to jeszcze kiedys sie odezwe jak jest. Jeśli sie nie odezwe to uznajcie to za znak zadowolenia z pracy. Bo kto jest zadowolony to raczej nie pisze na czatach to jest moje zdanie;) Ja jestem na poczatku ale poki co jestem dobrej mysli mimo poczatkowego wahania. buziaki i trzymajcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_nowa
dodam tylko ze aplikowalam na opiekuna klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun
podstawa zalezna od nie wiem czego, od 1600 brutto, do ponad 2600 brutto na start. premie ok, da sie zarobic. przyklad? dzis wypracowalem sobie premii 2500 brutto... a pracuje drugi miesiac... da sie? jasne ze sie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się ciesz, że nie trafiłaś
na partner-placówkę, bo tam 1386brutto + premia, która jest maksymalnie cięta, bo zgarnia ją właściciel placówki i rzuca ochłapy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun
co ci szkodzi sie przeniesc? w otwartymi rekami do oddzialu cie wezma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_nowa
Hej zna ktoś z was termin i miejsce najbliższego szkolenia? (trwającego 3 tygodnie tak mi mówiono). Zaczynam w następnym tygodniu i ponoć tydzień pracy i juz szkolenie. Dzieki z góry za informacje ;) P.S.: wiem wiem wszystkiego sie dowiem ale nie ukrywam ciekawosci juz teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były getinowiec
Apeluje nie pchajcie się do Getinu to co się tam wyprawia doprowadza do szału- karne szkolenia, raporty i rozliczanei z planu od poczatku miesiąca- ludzie niekompetentni- bałagan i burdel - nie idxcie ta droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st43
witam, nie wiecie ile mozna czekac na odpowiedz - jestem juz po trzeciej rozmowie ( 1 telefoniczna i 2 osobiste) mialem czekac miesiac a juz piaty tydzień leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_nowa
czesc to znowu ja juz wiem ze szkolenie jest 04.04.2011 we wrocławiu jeśli ktoś z was jedzie i ma chęć wcześniej pogadać to zapraszam podaję gg 7746174. Po kilku dniach pracy umowa na 3 mies probna na pelen etat bardzo symapatyczne kobiety, ale obawy przed niewyrobieniem planów choć ruch w oddziale dużyyy i wydaje się względnie. No ale zobaczymy bo zawsze są dwa wyjścia albo próbować albo bezrobocie, którego ja osobiście miałam juz dosyć. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFTERKA
A ja wiem, że szkolenie zaczyna się również 4 kwietnia ale w Katowicach :) Wybiera ktoś się z Was? Ja jadę, nie wiem czego się spodziewać, mam nadzieję, że będzie dobrze :) Pytanie do tych co byli już na takowym szkoleniu- jak to ogólnie wygląda? Czy zdaję się przy tym jakiś egzamin? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFTERKA
I z tego co ja wiem, to szkolenie trwa dwa tygodnie a nie trzy? Jak to jest w końcu? Dodam, że będę pracowała dla partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_nowa
Afterka może ta różnica jest właśnie z tąd, że pracować masz dla partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFTERKA
Być może...ciekawi mnie te szkolenie, jego struktura czy ktoś się może też na nie wybiera, bądź może udzielić mi jakiś informacji ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahjong
Witam Wszystkich ! Pracuje w GNB ponad 4 lata na stanowisku Opiekun Kienta :) . Jak w każdej dużej Instytucji czy to Bank czy inny zakład pracy ilu pracowników tyle opinii :) .wiadomopraca zKlientem nie nalezy do łatwych - Klient ma zawsze racje :) , wiele razy w duchu przeklinam potencjalnego Kowalskiego ale to dzieki niemu mam Prace i Kase akasa jest naprawde dobra :) za poprzedni rok tj 2010 zarobiłem netto 150 tysięcy :) czyli średnio 12 tys netto ozywiście dziekipremi za sprzedaż produktów Bankowych , które GNB ma w swojej ofercie :) . w tym roku juz trudniej ale 2 ostatnie miesiace to srednio 9tys netto :) . W zadnym Banku nie zarobicie takiej Kasy :) . Jedni przychodza zarobia kase odchodza inni zostaja zwolnieni za brak realizacji planów inni awansuja:) . Ja mysle ze jeszcze popracuje tu max 2lata i powiem dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opiekun klienta GNB
Witam! Ja pracuje w oddzile własnym banku i moje wyngrodzenie wynosi tylko 1386 netto:( Masakra !!! Pracownicy ze starzem powyżej 10 lat mają 400 zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejku
Hej Napiszcie mi gdzie we Wrocławiu są szkolenia (na jakiej ulicy) oraz w jakim hotelu jest zakwaterowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron?
2706 szkolenie w Katowicach - ktoś jest kto jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja mam jechać 27.06. Mam pytanie czy dostaniesz umowę o pracę do podpisania przed szkoleniem czy już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron?
a tego to nikt nie wie:) ale raczej pierwszego lub drugiego dnia szkolenia. dostałas juz logowanie do testowych programów? jezeli tak to tam jest opisane wszystko, czytałem wczoraj ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy ktoś wybiera się na szkolenie do Wrocławia 4 lipca 2011? Ponawiam pytanie czy ktoś może powiedzieć gdzie dokładnie odbywa się szkolenie, jak zakwaterowanie? Czy to jakiś hotel czy kwatera, czy ośrodek szkoleniowy? Czy blisko jest do miejsca gdzie będą prowadzone szkolenia? Jak warunki. PS> Czy to prawda że noclegi z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, trzeba opłacać z własnej kasy a następnie zwrócą ewntualnie na podstawie faktury. Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron?
ja nie jade do wrocławia ale to prawda , jeżeli masz zgode dyrektora regionalnego na nocleg w weekend to płacisz ze swoich i wpisujesz w delegacje biorąc fakture z nazwijzmy to hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron a czy masz adres albo jakis link do tego niby hotelu? Napisz co wiesz;) A dużo trzeba się uczyć czy towarzystwo też imprezowe się zdarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×