Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Autorko pewnie wkurzylas sie na kafe ze nie dziala i nic nie napisalas :( co do piosenki to niestety nie znam anglielskiego :( Hermia moze idz do psychologa to juz u Ciebie dlugo trwa :( w ogole to robisz cos na codzien ?? uczelnia, praca ?? Juni super,ze poszlas na zajecia !!!! :) to juz krok do przodu :) On jest totalnym dupkiem !!! nie ma innej mozliwosci ! zachowal sie jak sku.... jest gnojem jak nie wiem :O :O :O :O Zniszczyl Cie psychicznie, zobacz jak przez niego cierpisz !!!! odetnij sie od niego raz na zawsze !!!! Trzymam kciuki za Ciebie 🌼 I wierze w to,ze kiedys napiszesz na tym topiku, ze albo sa same chwile szczescia albo przynajmniej one przewazaja w Twoim zyciu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... znow sobie wlazlam pocierpiec :| jesli czytalyscie topik \"chlopak mnie zostawil - jak dalej zyc\", to poczytajcie sobie historie pościeli w kratkę... przechodzę podobne stany, ktore nawet ciężko opisać... Oszaleję chyba... Staram sobie wmówic ze musze z tego wyjsc, ze nie wolno mi juz tesknic, bo on na to nie zasluguje zupelnie, skrzywdzil mnie i poorał moja psychike, tak sie nie powinnam czuc gdybym miala jeszcze kiedykolwiek byc z nim szczesliwa.. nie wolno mi... ale ja nie wierze ze sie jeszcze kiedykolwiek w kims tak mocno zakocham... nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym wiedziała czym jest To szczęście co rzadko zdarza się Gdyby ból obcy był mi Za ból mój miły dziękuję ci Choć uciekałam Zawsze wracałam Z przypływem morza łez Trudno kochać Lecz trudniej jest Nie kochać wcale cię Czy usłyszałabym szept Jakim to miłość wyznaje się Gdybym nie znała słów złych Za te złe słowa dziękuję ci Choć uciekałam Zawsze wracałam Z przypływem morza łez Trudno kochać Lecz trudniej jest Nie kochać wcale cię widzicie?... to chore uzaleznienie od drania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juni- to smutne, co piszesz znam ta piosenke Kayah, ja wiem ze to marne pocieszenie, ale ja myslalam ze umre naprawde umre kiedy wybierałam trumne dla swojej mamy ;(;(;( widzisz zyje... Cocinelka- byłam u psychologa nie raz nie jednego werdyk :Pij meliske moje dziecko , nic ci nie jest....ja poporostu nie moge uwierzyc ze mnie tak zostawił, ze mnie zostawił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juni ja czytalam caly czas historie poscieli ;) i myslalam,ze nigdy sie z tego nie podniesie, a widzisz dzis jest szczesliwa :) i TY tez bedziesz :) to minie !! Musi minac !!!! Dasz rade zobaczysz :) hermia ja mialam to samo,tez nie wierzylam,ze zostawil :( zreszta mozesz poczytac moje poczatkowe wpisy w tym topiku a jestem chyba tu od 2 strony,zobacz co ja tam pisalam, zobaczysz,ze mialam to samo ... Mi sie udalo, ale wiesz poki co nie wiem ile to bedzie trwac ... i codziennie jest ten strach,ze on zrobi to samo ... choc staram sie uwierzyc,ze mi obiecal,ze juz nie zerwie przesz sms ... to mnie troche uspakaja, a jak jestesmy razem to jest tak super,ze staram sie nie myslec o tym,ze to sie moze na drugi dzien skonczyc .. zreszta wiem,ze on jak jest ze mna to tez nie mysli o tym,zeby to skonczyc, wiec ucze sie cieszyc tym co mam :) choc dzis sie odezwal o 11tej a potem do 18tej nic i juz lapaly mnie schizy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkurzylam sie na kafe, masz racje cocinelka... 😠 Powiem Wam, ze ja ostatnio tez nie naleze do najszczesliwszych :( Wszystko mnie przytlacza. Moze to ta pogoda, moze uczelnia, moze to, ze moj Niebieski jest tak daleko i jeszcze ponad trzy tygodnie musze na niego czekac? 😭 A moze to, ze naczytalam sie ostatnio tych smutnych historii?? Ja to od razu wszystko biore do siebie, przejmuje sie takimi rzeczami :( Taka juz jestem. Nie potrafie Wam dzis pomoc. Powiem tylko tyle: juni - tak ON JEST DUPKIEM!!!! JEST JEST JEST JEST JEST!! Najchetniej skopalabym go porzadnie za to, do czego Cie doprowadzil. Nie masz pojecia, jak mnie dotknela Twoja historia, to co piszesz, naprawde :( 😭 Jestem z Toba, naprawde jestem!! cocinelko - jak znajde gdzies tlumaczenie, to Ci przesle tekst tej piosenki :) A tak swoja droga bierz sie za ten angielski, bo Ci tylek spiore ;) hermia - wierz mi, ze nie jestes w taki samym stanie, jak juni. Mysle, ze jednak trzymasz sie lepiej. I mysle, ze... po prostu zrozumiesz to wszystko. Ja jestem caly czas za tym, zebys dala sobie spokoj, odpuscila. Ja tez tak zrobilam. Kochalam i pewnie kocham do dzis. Bolalo. Czulam jak bym umierala. Ale wyszlam z tego. Dopoki go nie spotkam gdzies, dopoki nie uslysze o nim jakis news\'ow wszystko bedzie ok. A jak spotkam, albo uslysze cos o nim, to... po prostu przypomne sobie jak mnie zranil. I jego obraz znika. Cocinelka mi mowi, ze przestane go kochac - wierze jej. Bo ja mam wrazenie, ze nigdy nie przestane. W styczniu beda 4 lata, jak mi na nim zalezy, a 3 jak go kocham. Nienawidze go za to!! Hermia - bedzie dobrze, zobaczysz!! bywalczyni - brakuje nam Ciebie!! A na imprezie poznalas jakies faceta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dolacze do zdolowanych dzis :( :( Ehhh P napisal dzis tylko 2 smsy :( :( jest mi zle :( Autorko wiem,ze musze sie wziac za angielski ale na razie nie mam jak :O Dziewczyny przestaniecie kochac !!! Ja kochalam 4 lata w zwiazku ale takim chocby wcale i potem 2 lata jeszcze po wszystkim i minelo :) Tez myslalam ze nie przestane kochac, ale to byly tylko mysli na szczescie minelo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelko - no to jestemy razem. Co prawda Niebieski pisal dzis do mnie, on jest taki kochany. Nikt NIGDY nie mowil mi takich rzeczy, jak on. Jest ze mna taki szczery. On mi z nieba spadl. Chce, zeby juz wrocil... Ale nie badz smutna, cocinelko. Moze to glupio zabrzmi, ale czuje miedzy Toba a mna jakas wiez :) Mimo, ze \"ponalysmy\" sie w takich a nie innych okolicznosciach, to czuje sie juz z Toba jakos zwiazana. I mam juz czasami mysli: \'Ciekawe co u cocinelki\" :) Jestem pewna, ze jak bys byla z Lodzi, to w co drugiej dziewczynie w autobusie szukalabym Ciebie :) Wiem, chora jestem ;) Ale ja sie bardzo szybko przywiazuje. Nie mowie, ze z dziewczynami nie mam wiezi, zeby nie bylo, ze ja jestem jakas nietego :D Wszystkie jestescie Kochane :) Ale z Toba, cocinelko, jestem na topiku od poczatku i razem przeszlysmy to nasze, jak ja to nazywam, umieranie. Dziekuje, ze jestes 🌼 Moze to Ci humor troszke poprawilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm moze jednak u mnie nie bedzie tak zle...chyba:/ bo ja bylam niecale 7 miesiecy, z czego widzielismy sie 5 raz, co daje 1.5 miesiaca widzenia sie codziennie...ale prowadze statystyki...tak czy siak boli...wlasnie sie poryczalam bo moj przyjaciel powiedzial ze jestem zalosna i zebym sie wziela w garsc :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko to bylo super mile :) Az sie usmiechnelam :) :) Ja tez z Toba czuje jakas wiez :) Nawet jak P byl u mnie czy jak jestem u rodzicow to jak mam chwile czasu to zagladam na topik od razu :) Jejku nie wiem co mam robic, boje sie,ze znowu ma glupie mysli w glowie i ze to znowu bedzie koniec :( boje sie jak nie wiem :( Mimo,ze rano mi napisal ze jest ze mnie dumny, bo mu opowiedzialam,co mi sie udalo na uczelni, to i tak sie boje :( Ide spac moze mi sie uda zasnac choc nie wiem :O Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm moze jednak u mnie nie bedzie tak zle...chyba:/ bo ja bylam niecale 7 miesiecy, z czego widzielismy sie 5 raz, co daje 1.5 miesiaca widzenia sie codziennie...ale prowadze statystyki...tak czy siak boli...wlasnie sie poryczalam bo moj przyjaciel powiedzial ze jestem zalosna i zebym sie wziela w garsc :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm moze jednak u mnie nie bedzie tak zle...chyba:/ bo ja bylam niecale 7 miesiecy, z czego widzielismy sie 5 raz, co daje 1.5 miesiaca widzenia sie codziennie...ale prowadze statystyki...tak czy siak boli...wlasnie sie poryczalam bo moj przyjaciel powiedzial ze jestem zalosna i zebym sie wziela w garsc :(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko to bylo super mile :) 🌼 ja tez czuje sie z Toba zwiazana imo ze jestes 86 jak P :P :P Nawet jak byl P i poszedl sie kapac, czy jak jestem u mamy to zawsze patrze na topik czy czegos nie napisalas :) :) Dziekuje ze jestes 🌼 napisalam mu tylko dobranoc i odpisal od razu ... wiec chyba po prostu jest dzis zajety i nie ma kiedy napisac, bo pisal,ze wlasnie sie uczy ... Ide spac :) dobranoc kafe mnie dzis wkurza :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie nie wyspalam :O Hermia i co ?? jak teraz bedziecie mieli kontakt to walcz o spotkanie ... Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was MOje KOchane :) Ja tylko na chwilke, bo za pozno wstalam i musze sie spieszyc! hermia - pisz co Ci napisal?? Mow szczegoly, mow :) cocinelko - ja dzis sie wyspalam chyba pierwszy raz od tygodnia :0 Glowka do gory ;) juni - mam nadzieje, ze dzis jest lepiej, niz wczoraj ... :) bywalczyni - milego dnia w pracy Ci zycze!!! Milego dnia wszystkim 🌼 bede po 17 dzisiaj, dopiero 😭 Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, I agree with your proposal to have contacts by email from times to times but I am not ready, yet. I will answer your emails but let’s wait 5 or 6 months before it. Ciao, F. Czyli w skrocie: zgadza sie w z twoja propozycja, aby miec konakt od czasu do czasu emailem, ale ja nie jestem gotowy jeszcze.Odpowiem ci na twoj email , ale zaczekajmy jakies 5,6 meisiecy. Ze co@!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Poprostu zwalil mnie on z nóg@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia moim zdaniem tym co napisal tylko potwierdza to,ze Cie nie olewa ... gdyby mial to wszystko w dupie wcale by nie potrzebowal tyle czasu zeby moc z Toba utrzymywac kontakt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie potrafie czekac, 5-6 miesiecy, bede sobie budowac zycie az on sie odezwie i je zburzy, cos czuje ze moze to sie zle skonczyc mam ochote zadzownic do niego, i naprawde wylozyc kawe na lawe wszytko, uczciwie co mysle i czuje.....ojojoj...nadciaga burza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jest lepiej... nie moge sie pogodzic z tym ze znow mnie oszukal, oklamal, mimo ze tyle razy tlumaczylam, tyle jego lez z powodu poprzednich incydentow upokarzania mnie otarlam mu z twarzy... nie jest lepiej, jestem na prochach i spie caly dzien, a jutro kolo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia wiem,ze nie mozesz czekac . powiedz mu,ze albo macie teraz kontakt albo wcale, ze jak sobie ulozysz swiat bez niego to wtedy bedzie za pozno na jakis kontakt, bo wtedy to bedzie odgrzebywanie starych ran i to Cie bedzie bolalo ... juni tulam mocno 🌼 przykro mi ze dalej Ci zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia ja P jak pytal czy chce z nim gadac, ze to zalezy ode mnie jak mi bedzie lepiej powiedzialam,ze jak podejmujemy decyzje,ze bedziemy gadac to tak ma byc a nie jakas hustawka emocjonalna :O to jest najgorsze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... Sluchajcie - nic mi sie nie chce 😭 po prostu NIC!! Najchetniej spalabym caly czas i nic wiecej. Nic nie robie. Zyje z dnia na dzien. Nie wiem co sie ze mna dzieje, nie mam pojecia. hermia - on mysli, ze przez 5-6 miesiecy zapomni o Tobie i ze wtedy bedzie mu latwiej sie z Toba kontaktowac i w ogole. Tak ja mysle. PIsze szczerze, mam nadzieje, ze Cie tym nie uraze. Faceci maja dziwne myslenie, nie naleza do najnormalniejszych. juni - bedzie dobrze, bedzie ... Wierze w to!! cocinelka - jak Ci dzien mija dzisiaj? Bo nic o sobie nie napisalas... A wiecie co?? Ja mam jeszcze takie jakies mysli, ze (to moze sie wydac smieszne) niedlugo umre... :( Naprawde :( Dzis tak sie poczulam. Zaczelam sobie wobrazac reakcje moich znajomych na to, ze nie zyje. Czy by plakali i takie tam... Pomyslalam nawet o tym topiku, ze juz by mnie nawet nie bylo. :( Ja nie mam pojecia skad u mnie taki nastroj, takie nastawienie do zycia, ale to nietrwa od dzis. Do tego miewam wahania nastroju - od porzadnego wkurzenia do maxymalnego dola 😭 Mam nadzieje, ze to tylkko przesilenie jesienne. Chyba co roku tak mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...dlatego zdecydowalam sie zadzwonic, ale musze chyba kupic jakis persen w aptece zeby mnie nerwy nie poniosły, za duzo stresow, mam dosc tego wszytkiego, nie chce czekac na kogos 5-6 miesiecy na miala \"od czasu do czasu\"....ja juz nie potrafie, mam ochote mu wygarnac wszytko co mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo :( autorko wlasnie P mi mowil to samo,ze czuje ze cos mu sie niedlugo stanie 😭 wlasnie o tym gadamy na gg :( co Wy macie dzis ??? jejku tulam Cie :) 🌼 U mnie dzis w miare ok :) ja tez mysle hermia ze on mysli ze zapomni przez ten czas ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia persen nie zadzaiala to trzeba brac dluzej :O kup sobie takie ziolowe zwykle tabletki uspakajajace to zadziala od razu, wiem bo tez czasami sie tym faszeruje a persen tez mam i on dziala po dluzszym braniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad te mysli, ale to jest straszne :( Powinnam sie uczyc, ale na sama mysl o nauce robie sie taka spiaca, ze juz widze, ze nie dam rady 😭 Ale i tak sie dzis wczesniej poloze. MIalam rozmawiac z Niebieskim na skype, ale jutro ide na 8, wiec trzeba wczesnie wstac i nie dam rady chyba pogadac. hermia - mnie tez jest ciezko opanowac emocje i nie wybuchac :) Dasz rade :) Ale co Ty mu powiesz?? A moge wiedziec jaka masz gwarancje, ze czekajac na kogos 5-6 miesiecy on nadal bedzie chcial miec kontakt? Powiem Ci, ze niezwykle dziwny mezczyzna z niego... Przypomina mi mojego ex... Tylko, ze ten byl mniej stanowczy, bo on nie chcial zwiazku, tylko przyjazni. haha :D Dobre sobie. To niech sobie kupi \"Przyjaciolke\". Nie wiem co ile wychodzi, ale srednio co dwa tygodnnie mialby nowa. Jak ja go nienawidze!!!!!!!!! Nawet na gg ustawilam sobie opis: \"NIENAWIDZE!!\" To do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadalismy 3 godziny :) ehhh ale troche mnie zdolowal tym glupim gadaniem :( wkurza sie bo musi isc na angielski :O Ja nigdy nie mialam takich mysli ... czasami sobie mysle jak mam wielkiego dola,ze chcialabym zobaczyc kto za mna placze, ale wiem,ze NIGDY bym sobie nic nie zrobila, bo wiem jakie to jest straszne dla tych osob ktore sie zostawi :( niestety przezylam to od drugiej strony i wiem,ze NIGDY bym nikomu tego nie zrobila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ja tez bym sobie nigdy nic nie zrobila, bo myslalabym o mojej rodzinie. Moja mama mi mowila, ze ostatnio poznala taka dziewczyne, ktora jest w glebokiej depresji. Nie mogla sie pozbierac po smierci meza ( zmarl 3 lata temu). I caly czas w glowie slyszy glos, ktory jej mowi: \"Zabij sie, zabij sie\". Jak to uslyszalam, to az mi ciarki przeszly :( Masakra :( Ale ona nie byla u zadnego psychologa, psychiatry, nigdzie. Straszne jest cos takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi byc straszne slyszec takie glosy :( :( Powinna isc do jakiegos psychologa po takiej tragedii tym bardziej,ze juz duzo czasu minelo, a ona nie potrafi normalnie zyc :( Dobrze ze ja nawet jak jestem w najwiekszym dole to nie mam nigdy takich mysli .... Troche mnie zdolowala to gadanie P :( ale troche tez sie pocieszylam bo chcialam cos zrobic z moim kompem a on mi powiedzial,zebym tego nie robila,ze on to zrobi :) wiec raczej to nie jest jeszcze koniec ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×