Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

właśnie zjadłam obiadek: skrzydełko, dwie łyzki ziemniaczkow i polowa ogorka... co o tym sadzicie?? Chcialam jesc podobnie niz wczesniej tylko w mniejszych ilosciach.. w ten sposob skurcze trochę żołądek i juz nawet to zauwalylam, teraz nie mogę sie tak opychac :D słodyczy tez sie oduczyłam.. Wcześniej to zawsze po szkole jakiś batonik a teraz nic, wracam do domku na obiaadek :D Marcelinka - dieta wymaga czasu, badz dobrej mysli 😘 Marta - Ty na prawdę bardzo mało jesz ❤️🌻 🌻 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 🌻 fajny obiadek zjadlas wszystkie skladniki sa a malo ilosciowo , ja tez po obiedzie lubilam cos na slodko popaskudzic teraz mi przeszlo a jak cos to sie nie mecze [ bo potem jest gozej] tylko pare zelkow Marta🌻 naoz na talerz po trochu z wszystkiego a panierke najlepiej oskrobac...... ja jem dzis na obiad mieso a do niego tylko kapuste kiszona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no... mialam ciagnac na warzywach i owocach dalej, a zjadlam dzis 2 jablka, 2 wasy i twarozek, doprawilam go kostka z knorra, o smaku czerwonej papryczki (smakowalo jak stare dobre chipsy \"sombrero\" z chio, pamietecie ja jeszcze? :D ) zjadlabym cos dobrego... czekoladke, batonika, ciasteczka albo budyn... cokolwiek... help! a jeszcze jedno - wyczytalam, ze na odchudzanie jest dobra woda z lyzka pieprzu cayenne i wycisnietym sokiem z cytryny. zrobilam to. wypilam z pol litra owej mikstury... obrzydliwa w smaku, zuje gume mietowa wiec juz tak nie czuje tego posmaku w ustach, ale przynajmniej odechcialo mi sie chwilowo jesc :P Martuś - malutko zjadlas, mozesz zjesc na obiad tak jak mowila Marcelinka, nic sie nie stanie :) Ona - ja tez tak mialam wczesniej, zawsze obiad i potem slodycze :P jesz mniej niz wczesniej, wiec na pewno schudniesz :) Marcelinka - i jak, nauczyliscie sie juzb wierszyka? :) a ja taka stara, a nut nie znam, jakos mnie to ominelo w dziecinstwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam w necie przepis, ktory moze zaspokoi moja chec na slodkie :D bezy 🌻 białka ubic ze słodzikiem na sztywna pianę, dodac szczypte proszku do pieczenia. blaszke wylozyc papierem pergaminowym i robic na nim kleksy z piany (w duzych odstepach, bo w czasie pieczenia bezy bardzo rosna). piec w temeraturze 120 stopni (do calkowitego wysuszenia, w zaleznosci od wielkosci pojedynczych bez, okolo godziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina🌻 wiersz szlifujem ........nuty ida gorzej :) ona 🌻 jak mi sie zaplami to psikam na to VANISCH i daje do pralki ,i piore jeszcze raz i narazie wszystkie plamy znikly. Mam nadzieje ze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobity :D Ja mam całe kilo mniej!!! Martula🌻-no to niezle Cię przeczyściło,dawka była piorunująca :D.Obiad zjedz spokojnie,może odpuśc surówkę(tak,tak,surówkę),żebyś nie poleciała do łazienki... Jestem jak najbardziej za usunięciem tych lasek,skoro nic nie piszę,to po co je tu trzymać :P. menina 🌻-jak mnie ciągnie do słodkiego,myję zęby miętową pastą,długo i solidnie :).Potem szkoda mi coś zjeść :D.I do 1,5 litrowej wody dodaję sok z połowy cytryny-też pomaga,przynajmniej mi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona-spróbuj vanishem,nalej na plamę,zostaw przez 5 minut i wypierz jeszcze raz :) .......................WZROST.......WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 menina...............172cm............72 kg...........62k g.....18 Julia...................177cm...........80 kg ..........67kg.......24 ona*** ................164cm...........56 kg .........48-50kg.....19 nosek20 .............??? cm............74 kg...........60 kg.......20 wytrwała............169cm...........78 kg..........60 kg.......19 .......................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72.....71,5....70,5....70,02.....____..... Enolka_24 ........171/63 .....62......____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56....52,9...52,9.....52,1.....____..... Annah.............173/68......66.....65......64....___ _..... jasiunia............168/62.....60.....59.....____.....__ __..... menina............171/72......71.....69.1.....____ ... ..____..... Julia...............177/80......78.....____.....____.... .____..... ona***.............164/56.......-----....____.....____.. ...____..... nosek20...........???/74.........----....----.....67.... .____..... wytrwała.........169/78.......----....___....._____.... ____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martula---popraw tą naszą tabelkę,bo coś ona jakaś krzywa ;) ona--widzę,że Marcelinka mnie ubiegła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annah i Marcelinka - dzieki za rade :) 😘 problem w tym, że ta plama ma juz 2 tygodnie i nie wiem czy po takim czasie Vanish zadziała :o Menina 🌻 :D miałam taki sam problem jak Ty ze słodyczami, ale od dwoch tygodni zmuszałam się żeby ich nie jesc i uzależnienie minęło :D Zastąp słodycze czymś innych np gumą do żucia Mam nadzieje, ze schudne.. Tylko nie wiem jak Wam, ale mi w pierwszej kolejności piersi maleją.. A ja chce mieć takie jakie obecnie mam :D 1 szt. bezy ma 110 kalorii wiec nie tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze te z cukrem maja 110 kcal/sztuke. samo bialko z jednego jajka ma 16 kcal, a jedna tabletka slodzika ma 0.2kcal. ja wlasnie moje bezy wlozylam do piekarnika - zrobilam z 3 bialek, 9 tabletek slodzika, szczypty proszku do pieczenia. a wiec calosc ma 50 kcal, a podzielilam to na 8 sztuk :D czyli jedna ma marne 6-7 kcal :D 😘 dla Was dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina---ale zrobiłaś mi smaka tymi bezami :D A co z żółtkami zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina - no moze, az tak dokladnie sie nie wgłębiam w kalorie... gluptas jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................WZROST.......WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 menina...............172cm............72 kg...........62k g.....18 Julia...................177cm...........80 kg ..........67kg.......24 ona*** ................164cm...........56 kg .........48-50kg.....19 nosek20 .............??? cm............74 kg...........60 kg.......20 wytrwała............169cm...........78 kg..........60 kg.......19 .......................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72.....71,5....70,5....70,02.....____..... Enolka_24 ........171/63 .....62......____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56....52,9...52,9.....52,1.....____..... Annah.............173/68......66.....65......64....___ _..... jasiunia............168/62.....60.....59.....____.....__ __..... menina............171/72......71.....69.1.....68.5 ... ..____..... Julia...............177/80......78.....____.....____.... .____..... ona***.............164/56.......-----....____.....____.. ...____..... nosek20...........???/74.........----....----.....67.... .____..... wytrwała.........169/78.......----....___....._____.... ____..... pol kilo mi spadlo :-o juz nie bede tej warzywno- owocowej ciagnac bo jak widac 3 posilki dziennie i jakies 500 kcal nie przynosza efektow, chyba organizmmimo wszystko magazynuje tluszcz. bede sobie urozmaicac tak jak Wy i moze bede miec wyniki podobne do Waszych :) aa i te bezy i zrobilam i wywalilam do kosza - nie byly slodkie (w skladzie slodzika mialam sacharynian sodu, a nie aspartam, chyba to jest mniej slodkie niz ten drugi) takze jak bedziecie je robic, to trzeba go dac duzo wiecej... :-o zezlarlam budyn i pol bulki. kuuuurde ale jestem na siebie zla! na szczescie wczesniej za duzo nie jadlam, wiec chyba nie przytyje... chyba... bo ostatnio cos z ta moja waga nie tak.. :( Annah - ja zoltka zostawilam w kubeczku w lodowce, mama dorzuci tacie do jajecznicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. nie przeczytałam składu tych bez.. ze jest w nich słodzik.. ale skoro piszesz ze niedobre wyszly to moze nie bede probowac... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina-spokojnie,budyń jest ok :).Masz rację-musisz urozmaicić dietę,ja jem 5 małych posiłków dziennie i chudnę :).Nie chodzę głodna,ostatni posiłek jem ok.19-20(jabłko czy jogurt),a organizm nie magazynuje jedzenia,bo wie,że dostarczam mu pożywienie regularnie :).Fakt,odrzuciłam całkowicie słodycze i biały chleb,jak mnie ciągnie do słodyczy to zjem albo banana(czyli codziennie :D) albo jogurt owocowy :).Nie głodzę się,bo to nie ma sensu.Jak długo się tak pociągnie?Tydzień,dwa?a potem rzuciłabym się na jedzenie :P Wolę powoli,ale skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina-spokojnie,budyń jest ok :).Masz rację-musisz urozmaicić dietę,ja jem 5 małych posiłków dziennie i chudnę :).Nie chodzę głodna,ostatni posiłek jem ok.19-20(jabłko czy jogurt),a organizm nie magazynuje jedzenia,bo wie,że dostarczam mu pożywienie regularnie :).Fakt,odrzuciłam całkowicie słodycze i biały chleb,jak mnie ciągnie do słodyczy to zjem albo banana(czyli codziennie :D) albo jogurt owocowy :).Nie głodzę się,bo to nie ma sensu.Jak długo się tak pociągnie?Tydzień,dwa?a potem rzuciłabym się na jedzenie :P Wolę powoli,ale skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja przeszlam dzien dosc dobrze , a teraz otwozylam sobie piwko bo na slodycze juz nie choruje ale piwa mi sie chcialo musze przywyknac ze nie schodzi mi waga jak wam ale za to dzis sobie zywcem dogodzilam nie pilam juz pol roku ...odkrylam go w ruskim sklepie , na obczyznie to rarytas....mniam wasze zdrowie prostttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinka🌻 żywiec to poezja :D najlepsze piwko na świecie :)uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od jutra musze zaczac cwiczyc widze ze redukcja kalorii nie pomaga a takze nie jedzenie po 18 annah 🌻 wiem ze ty tez nie jestes sportsmenem , ale ja zaczne bo nie widze sesu sie glodowac bez efektow moze ruszy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tak mysle o cwiczeniach co znacie bobrego na boczki bo w sumieto one mi tak wstzretnie stercza ? moze znacie jakies tricki i cwiczenia ktore u was zaskutkowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaj poszłam dzisiaj w gości i zjadłam jakieś 6 kawałków czekolady z orzechami... no ale co ja zrobie.. jestem głupia. Wy pewnie się dzisiaj trzymałyście co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zastanawiam się czy ja tutaj pasuje, bo nie daje sobie kompletnie rady, ciągle myśle o tym że coś bym zjadła. przed chwilą skusiłam się na kawałek kotleta :/ chyba powinnam stąd odejść bo nie wiem co tu robie, skoro i tak nie ma żadnych efektów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jak to przeciez w twoim odchudzaniu sa efekty spujrz na tabelke !Jutro napewno bedzie lepiej ja tez sie mecze i staram kazda z nas ma problemy , jakbysmy ich nie miala to bysmy ni pisaly na forum i potrzebowaly wsparcia, wiec glowa do gory kazdy ma swoje doly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama nadzieje, chciałam zastosować dietę do 500 kcal, ale takie coś to moge robić gdy mam wolne od szkoły, bo tak to mogę sobie w szkole nie jeść a jak przyjde ze szkoły to mogę jeść i jeść dlatego będe dalej ciągnęła to co ciągne... nie wiem może do końca roku pokonam te 2 kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta oczywiscie ze jest ciezko kazda z nas przezywa dni zalamki i masakry , ale po to tu jestesmy zeby sie wspierac w tych trudnych momentach, glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×