Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

Marta no właśnie pomyśl,ile się wycierpisz :( nie opłaca się,a jeszcze wyrzuty sumienia...znajdz sobie zajęcie,takie,które zajmuje ręce-prasowanie,posprzątaj w szafach,umyj podłogi...i nie jedz!!!!wypij herbatę czerwoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski🌻 a ja dzis u mnie zauwazylam takie zachowanie: powiem wam ze nie chudne , ale nic mi to nie robi jem sporo [jak na diete ] ale za to zdrowo, zmienilam poprostu nawyki , jem zdrowe zeczy a jak mam ochote zgrzeszyc to robie to w malych ilosciach i swiadomie . Jestem zadowolona ze tak sie dzieje bo to ma sprawic ze moj styl jedzenia sie zmieni a przez to , potrwa to dluzej ale bede efekty stale🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga annah🌻 aja uwazam ze warto na naszym forum porozmawiac o codziennych sprawach ,a nie tylko o diecie w koncu znamy sie juz troszku ;) A ja sie z synem dzis pogodzilam dostal zabroniony telewizor a teraz idziemy czytac bede za moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane piszcie tez o zyciu prywatnym, mysle, ze mozemy sobie czasem pomoc, przeciez nie samym odchudzaniem czlowiek zyje :) sciskam mocno moje Anioleczki, odezwe sie jutro po egzaminie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawo jazdy zdaje :D juz tylko praktyke :) nie-dziekuje :P jak tam z dzieciakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tak pisalas , myslalam ze pisemny masz hahahaha Mlody sie trzyma ja tez ....poprostu dalam na luz zobaczymy co z tego wyjdzie Zaraz ide cwiczyc a potem kapiel i maseczka na facjate, hahahh dzis byl taki pochmurny dzien ze poszlam na miasto na godzinke zeby w domu nie zwariowac . Dzis mialam wolne tylko rano bylam na pare minut kase zrobic, jak nie pracuje to mam zawsze zastuj , potrzebuje ruchu bo rdzewiejeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina no to powodzenia :) Ehh niewiecie czy długo moza stac zastuj na wadze? Bo coj juz nie spada waga :/ Chyba zwariuje...coraz gorzej mi idzie..jeszcze troche i chyba polegne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny probuje zaczepik o jakis topik nawet probiowałam stworzyc swoj własny ale nic nie wyszło chce sie odchudzic tak z 13 kilo urwac z 73, dzis jakis mam dzien nerwowy mam wyrzuty ze wtraboliłam tyle cukierkow od wczoraj 400gr, jako rewanz buegałam dzis 45 minut, zjadlam mało, ale teraz jest juz po 20 wiec buzia na kłodke, kurcze potrzebuje mobilizacji wsparcia bo polegam po jakims czasie ......eh a szykuja mi sie zareczyny w przyszłym roku i chciałabym byc szcupła narzeczona a nie jakims paczusiem....chce sobie wyrzezbic ciało poprzez biaganie i moze siłke tyle ze musze znalezc jaks dobra w moim miescie no i oczywiscie mż miej słodkiego a tłustego nie jadam chyba ze masło albo olej do potraw poradzcie ile musze miec czasu na zbicie tych 13 kilo ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nosek20 witam nie martw sie ja mam malo \"tylko\" 4 kilo do schudniecia a nie potrafie , slabo mi idzie i mam zastuj ...niepowodzenia bo co tydzien jakas impreza Ile masz wzrostu? Napewno na poczatku pojdzie ci szybciej daj sobie pare miesiecy czasu zeby nie bylo jojo , ja juz nie gloduje jem teraz zdrowo i czekam na efekty.......tylko mam problemy z alkoholem , jak pisalam co tydzien cosssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wogole nie pije alkoholu, bo nie moge lekarz nie zalecił, od wielkiego dzwonu wypije ze 3 łyczki wina raz od 1,5 roku sie prawdziwei opiłam, a tak nie moge.......bo biore leki, nie pale papierosow przez to lepiej mi sie biega hehe, kondyche mam dobra przebiegłam z 40 minut a nie robiłam tego pare dobrych miesiecy, wzrsotu mam 170 wymiary 103-77-103 dosyc sporo chciałabym miec 93-67-93 a waga tak ok. 60 kilo , pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide znow na impreze , wiec kobietki raczej w niedziele wazyc sie nie bede, same rozumicie zeby sie nie dobic zwaze sie we wtorek i podam wage ....chyba zeby stal sie cud!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzisiaj wstałam :) jakoś nie mam ochoty ważyć się jutro, bo czuje się gruba. wziełam te tabletki i wiedziałam jak to się skończy. nie mam planu na dzisiaj, pewnie zobacze co się będzie działo w tv a potem się dostosuje jak będzie coś ciekawego.. to mój ostatni dzień rozpusty ale nie chodzi tu o jedzenie a o wolny czas. więc ide sobie poleżeć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co zakladacie
topik o diecie i odchudzaniu,a potem wymowki,bo impreza,bo wolne,bo do babci...bez sensu...to po co ten topik?zrecie jak swinie,a potem stekacie,ze jestescie grube!!!nie macie wcale silnej woli ani zadnej motywacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sprzatam sobie , pranie potem zakupy no i o 18 imprezka, jak znam znajomych mocno zakrapiana:classic_cool: Powiem wam ze ten len naprawde czyni cudá, jelito super pracuje jestem po kazdam oprawie posilku bez problemu i zaraz po wstaniu....ja tego nie znam! A do tego nie jest to zadne rozwolnienie :) Jak wamleci co robicie menina napisz czy zdlas?!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skoro on Ci tak pomaga to może mi pomoże, ale znaleźć go nie mogę :/ kupiłam sobie siemię lniane i nic z tego, nie zadziałało... a przez 3 dni je piłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przyzadzalas? ja mieszam 4 duze lyzki do jugurtu i zostawiamw lodowce na pare godzin az napecznieje potem zjadam popijajac woda bo ono potrzebuje wody, trwalo pare dni a teraz skutkuje jak jest dzien ze zapomne to juz czje ze jest gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa takie brazowe nasionka , malutkie , czekaj zobacze na Wiki i ci powiem czy to siemie lniane to to samo co ja jem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja przeczytałam że trzeba te siemię lniane robić tak : 2 łyżki zalewać wrzącą wodą i odczekać aż napęcznieje, potem to wypić... piłam na czczo, a potem jeśc mi się chciało po tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta tak to ma wygladac ja dodaje do jogurtu , lepiej potem smakuje , wczoraj dodalam do salatki z tunczyka, napewno jak pijesz zalane to niesmaczne a tak saakuje jak orzechy , sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to dokładnie to samo to co ja robie... spróbuje Twojego sposobu, ale wiesz co, wczoraj się objadłam, a dzisiaj mam ochotę na coś jeszcze, nie mogę tego zrobić i ulec.. na razie na koncie mam serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu jadlam pare dni pod rzad i wtedy zadzialalo , a jak jeszcze przeczytalam ile to ma innych dobrych wplywow na zdrowie to juz wolgle fajna sprawa Marta ja nie powiem jem sporo jak na diete , ale potem cwicze od poniedzialku dziennie okolo 30 min. i powiem ci ze nawet ja zgrzesze to wtedy to wypoce albo ide pochodzic i widze ze to tez pomaga , spotr wyciaga.Mam zakwasy w rekach i brzuchu znaczy ze trening dziala , dziennie pare minut nawet .Jak leci moj ulubiony program lub film to ja wtedy ogladam i cwicze zeby nie bylo nudno i czas szybko przeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie jem , wczoraj z jogurtem deser a na kolacje salatka z tunczykiem posypalam nin , salatke i potem , za okolo godziny szlam do WC , potem 2 herbaty z rumianka i znow WC i rano zaraz po wstaniu......WC , bez podraznienia zoladka ani jelita bylam juz 3 razy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to będe musiała to zastosować, może codziennie wieczorem będe dodawać do activii i może zadziała po jakimś tygodniu, mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja pierwsze dni dawalam do aktivi a jak mi sie skonczyla to do noralanego , mialam activie z suszonymi morelami tez fajnie dzialaja musze dzis kupic na caly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udowodniono że każdo dorosły człowiek ma w jelitach około 8 kg kamieni kałowych których trudno się pozbyć więc powinno się dbać o codzienne wypróżnianie , ja wiem jakie to trudne wien napewno bede ten len czesto zajadac wczoraj kupilam 2 opakowania zeby mi nie braklo!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×