Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez lodówki bez gazówki

Liczę na Waszą pomoc- jedzonko!

Polecane posty

Gość bez lodówki bez gazówki

Kochani bardzo Was prosze o radę co można jeszcze jeść oprócz zupek chińskich, owoców i surowych warzyw jeśli się nie ma ani lodówki, ani gazówki???? Pytanie dość głupie, ale znalazłam się właśnie w takiej sytuacji i szukam pomysłów na jakieś jedzonko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez lodówki bez gazówki
nie stać mnie na codzienne jedzenie w pizzeri, że nie wspomne o restauracji... potrzebuje pomysłów na dłuższy okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie zostają Ci sałatki i kanapki. Możesz też podgrzać parówki, zalewając je wrzątkiem i zostawiając na chwilę. Z potraw na zimno przychodzą mi do głowy jeszcze śledzie w śmietanie. A może warto zainwestować w parowar? W supermarketach typu Tesco, Real itp można czasem trafić w promocji nawet za 50 złotych. Te tanie są nieduże, ale spokojnie na obiad dla dwóch osób wystarczą. Mamy taki w domu i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se toster
w sklepach juz bardzo tanio stoja, okolo 30zl. tosty z serem czosnkiem i kielabska badz szynka mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie kuchenkę elektryczną
jednopalnikową, najprostszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo nawet palnik
gazowy taki jak maja na kempingach - kosztuje z 30 zl i potem tylko bedziesz butle nabijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toster kup... Sandwiche możesz sobie różne modzić. No i zawsze to coś ciepłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez lodówki bez gazówki
dzięki za rady :-) niestety nie jadam kiełbas i parówek, ale dzięki za pomysł z tosterem :-) to zawsze coś ciepłego. Gazówki nie bede kupować, bo mam nowiutką ale nie mam podłączonego gazu (walcze o to już 4 miesiące). A myslicie że moge ugotować jajka w czajniku elektrycznym??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz kuchenkę gazową, możesz podłączyć do niej butlę z gazem płynnym - małą turystyczną lub większą 11litrową. Ja mam tę drugą koszt ok 40 zł. Mnie starcza na kilka miesięcy. Żeby móc to zrobić, musisz w kuchence wymienić dysze przy palnikach na takie przystosowane do gazu płynnego. Kupisz je w sklepach instalatorskich - kosztują grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×