Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość co tamę  im  zabierasz
hej jest tu ktoś? ja sobie zamierzam jutro zrobić dzień na jabluszkach,lub 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina9111
Jestem w trakcie 3 dnia. No cóż... brzuszek się wyprostował ale co do wagi to sama nie wiem. Średnio na każdy dzień starczają 3 jabłka to takie minimum. Myślę że najważniejsze jest to żeby oczyścić swój organizm z toksyn jak to powidziały moje przedmówczynie i po tych 3 dniach trochę żołądek się kurczy więc chce się mniej jeść. Polecam i myśle że po dłuższym czasie stosowania jest szansa na zrzucenie zbędnych kg. Teraz napewno będe się ograniczać ale postaram się bardziej urozmaicić dietę o np jeden mały obiad i 2 jabłka. Zobaczymy. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes12345
Od juta chętnie bym dołączyła planuje tak 3 dni pobyć na tych jabuszkach. Pije do tego ocet jabłkowy już chyba z 2 tyg. A potem uciekam na dietkę 1000kalorii.:-) mam 160 cm wzrostu i aż 65,10 kg wkońcu trzeba coś z tym zrobić. Zero białego chleba ziemiaczków słodyczy wszystko co na oleju. Chcę schudnąć 15kg najwyższy czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenka12221
Jest tu ktos jeszcze? ;) Ja od jutra zaczynam, narazie 3-4 dni zobaczymy czy wytrzymam ! Mam 167 i waze 62 kg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1310
Cześć Wam :) Ja dziś dowiedziałam sie o tej diecie i jestem w pozytywnym szoku. Ogólnie mało że jest ta dieta dobra to dodatkowo kobiety (polki) powinny jeść systematycznie jabłka bo są dobre dla organizmu. Cytrusów nie powinnyśmy jadać bo bardzo wychładzają organizm. Ja rozpoczynam dietę a co z tego bedzię to wyniknie za jakiś czas :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicce13135
Cześć, chce schudnac pare kilo... Ale nie udaję mu sie podjadam caly czas, macir jakas dobra radę? Pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyśle mi ktos jak stosowac ta diete????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chajla bajla
Ja od dziś stosuję oczyszczanie i chcę schudnąć a mam sporo kilogramów do zrzucenia.Więc jabłuszka w ******** więcej.Póki co chcę wytrwać tydzień.Same jabłuszka pod każdą postacią w porze obiadowej na ciepło.Do picia woda herbatka z pokrzywy i czarnego bzu,kawa oczywiście bo bez niej ani rusz.Jeśli ktoś się przyłączy było by miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Jestem z Toba, 1 dzien za mna. Zaczelam od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda34
Witam, Jak tam dziewczyny dieta jabłkowa ? Ja chciałam zacząć dziś, na razie wypiłam tylko kawę, zaraz jadę na bazar po jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda34
Mam 165 wzrostu i 62 kilo, jest to mój absolutny rekord... coraz więcej ubrań wisi w szafie, wiele ubrań jest tak obcisłych, że nawet już ich nie próbuje zakładać. Zawsze ważyłam 55 kilo później coraz więcej i więcej 57, 59. Jeszcze pod koniec roku ważyłam 59 ale wtedy straciłam pracę i to siedzenie w domu bardzo się przyczyniło do przytycia. Co roku na wiosnę robiłam dietę kopenhaską ale jakoś od 3 lat mi się nie chciało i proszę dopiłam do 62 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Licze ze 2 dzien za mna. Nie planuje wiecej jesc. Zjadlam kilka jablek i wystarczy. Skusilam sie na kilka winogron, trudno- slabosc czlowieka.. Witam wszystkie i pozdrawiam! Ja przytylam po rzuceniu palenia ok. 10 kg;( w 3 lata- masakra... Wierze, ze w koncu naucze sie ,,madrze,, zyc/ jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda34
Dobrze, że rzuciłaś palenie. Ja popalam, zazwyczaj na imprezach tak do winka i towarzystwa. Często nie pale po parę dni a jak czasem mam ochotę wieczorem zapalić to tak nie przekraczam 3 papierosów dziennie. Co do diety jabłkowej to wczoraj wypiłam rano czarną kawę z miodem, a wieczorem herbatę z mlekiem i odrobina miodu, jakoś miałam ochotę nie mogłam sobie odmówić ale tak cały dzień dzielnie jadłam jabłka i piłam ziołowe herbatki. Zjadłam 5 takich dość dużych jabłek, Kupiłam 8 i to ważyło niecałe 2 kilo, bo czytałam że nie powinno się przekraczać 2 kilogramów. Zastanawiam się tylko co po 3 dniach mono-jabłkowej czy nie kontynuować ale wprowadzając do jabłek inne produkty, sałatki z dodatkiem jabłek czy trochę ryżu na ciepło z jabłkiem startym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda34
a zapomniałam o najważniejszym wczoraj waga równo 62 a dziś 6.09 więc jak na jeden dzień jestem ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chajla bajla
Witam.Oczywiście kochane trwam nadal.Dziś zaczynam 4 dzień.Czuję się nawet dobrze.nie ważę się póki co by nie być rozczarowaną ,ale po ciuszkach widzę że waga leci w dół.Od wczoraj wieczorka zauważyłam dopiero szybszą pracę jelit i opróżnianie bardziej intensywne wodniste.Czyli biegunkowo oczyszczająco,Powiem tylko że myślałam że będzie gorzej ale nie czuje głodu nie mam jakiś tam bóli głowy i osłabnięć póki co.Miłego dnia życzę i do miłego sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chajla bajla
Dodam jeszcze że zjadam góra 4 jabłuszka bo nie czuje głodu by jeść więcej .Jeden posiłek z jabłuszek robię na ciepło.Ścieram i podgrzewam w mikroweli.jakoś lepiej mi się wtedy robi na żołądku po ciepłym posiłku.Co do wagi.ważę 85 kilo.Tyłam po lekach które brałam przy wadzie wrodzonej na serce ale już jestem po operacjach i mam się dobrze .do tego hormony na tarczyce też zrobiły swoje.O jakimś wielkim wysiłku nie ma mowy .Ale spacery i do tego dwa razy w tygodniu dokładam jazdę na działeczkę na rowerku w jedna stronkę 6 kilometrów wiec 12 jak dla mnie to już sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chajla bajla
Atlantyda Wielkie gratulacje tak trzymaj.Uda nam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda34
Chajla bajla gratulacje ! czwarty dzień super ! Zastanawiam się czy nie przedłużyć tak jak Ty. U mnie trzeci i powiem, że nie jest źle, po dwóch dniach waga 2 kilo równo w dół, no i czuje i widzę po sobie, że oponka na brzuchu się zmniejsza :-) Szczerze to chyba najwygodniejsza dieta na jakiej byłam, nic nie trzeba robić a jak chwyci głód to zjadasz jabłko :-) :-) :-) Wczoraj pojechałam znowu po jabłka i jedno zjadłam po drodze na rowerze :-) Wyliczyłam, że zjadam 5 jabłek dziennie, ostatnie jem po 18 i wcale nie odczuwam głodu. Pije herbatki ziołowe, jakieś mieszanki typu detox no wieczorem jedną czarną herbatę z odrobina mleka i miodu. Oczywiście mam chwile zwątpienia np. wczoraj byłam w sklepie i pachniało pieczywem albo mam takie dziwne zachcianki np. zjadłabym kasze mannę a przecież jako dziecko jej nienawidziłam. Wiem też, że to ostatni moment by coś zrobić ze sobą, bo boje się wyjąć letnią garderobę, nawet zwykłe koszulki polo, które mam od paru lat i przechodziły ze mną od wagi 53 do 59 teraz obciskają mi ramię, brzuch i biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda34
Muszę być na jakiejś radykalnej diecie bo wiem, że gdybym sama miała zmniejszać sobie porcję to jeżeli by mi coś smakowało to zjadłabym więcej nawet czując się najedzona. Co do wypróżniania to u mnie też bardzo się poprawiało, wczoraj 3 razy ale nie mam dużego rozwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda34
Trzymam kciuki za wszystkich na diecie, zawsze to raźniej z kimś niż samemu. Mój facet też niby chciał.... ma lekka nadwagę ale stwierdził, że w lodówce jest za dużo jedzenia, które mogłoby się popsuć..... hahahahahaha stąd jego nadwaga, twierdzi, że musi coś zjeść bo się popsuje... Sprawdzałam wszystkie daty ważności i nic by nie zaszkodziło by sobie choć te 3 dni postały a te rozpakowane można było śmiało zamrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super że nie jestem sama.Dzień mija daje radę w pracy pachniały mi kanapki kolegi ale jakoś wytrzymałam nie skusiłam się na nic innego.Ja mam już za sobą ponad 20 kilo zrzucone.i nagle waga stanęła dlatego postanowiłam zastosować taką właśnie dietkę.Nie czuję głodu.w nocy była tragedia zamiast bączka poleciała niespodzianka.Oczyszczam się to mnie cieszy.Jutro też dam radę z Wami jest raźniej .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chajla bajla
Super że nie jestem sama.Dzień mija daje radę w pracy pachniały mi kanapki kolegi ale jakoś wytrzymałam nie skusiłam się na nic innego.Ja mam już za sobą ponad 20 kilo zrzucone.i nagle waga stanęła dlatego postanowiłam zastosować taką właśnie dietkę.Nie czuję głodu.w nocy była tragedia zamiast bączka poleciała niespodzianka.Oczyszczam się to mnie cieszy.Jutro też dam radę z Wami jest raźniej .Pozdrawiam jeszcze raz zapomniałam napisać swój niczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chajla bajla
Witam. Czwarty dzień zaliczony dziś rozpoczynam piąty dzień.Czuje się dobrze.Bardzo lekka,brzuch robi się płaski.Pojawia się chwilami oznaka zimna ale to norma przy odchudzaniu oznacza to że tkanka tłuszczowa się spala.Chwilami czuje lekkie ssanie póki co trwam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda34
Ja już nie dałam rady dłużej niż 3 dni ale dalej będę się odchudzać. Wczoraj odbijało mi już jabłkami i chyba nie dałabym rady dłużej... Dziś zjadłam na śniadanie kasze mannę, która tak za mną chodziła :-) niedużo 1/2 szklanki mleka i dwie łyżki kaszy + łyżeczka jagód (miałam takie zawekowane od mamy) później zjadłam jedno jajko na twardo i jabłko, na obiad zjadłam taką małą miseczkę ryżu ze startym jabłkiem (zrobiłam z 1/2 szklanki ryżu i 1 jabłka ale nie zjadłam wszystkiego) Wczoraj robiłam leczo z kiełbaską nie dla siebie oczywiście i którego nie jadłam, polizałam tylko sos ;-) kiełbasy paprykowej jest tam proporcjonalnie do warzyw nie dużo, dodałam papryki, cukinii, pieczarek, cebulki, marchewki i 2 puszki pokrojonych pomidorów. Stwierdziłam, ze jak trochę zjem ok 17-18 na kolacje jako ostatni posiłek to nie zaszkodzi. Postanowiłam jeść co najmniej 5 razy dziennie, malutko ale różne rzeczy. Tak mi się wydaje będzie najlepiej a od poniedziałku chyba znowu zrobię 2-3 dni same jabłka. Zobaczymy efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda34
A zapomniałam dodać po 3 dniach na samych jabłkach 2,5 kilo w dół, no i oczywiście widzę i czuje po sobie, że jestem lżejsza :-) :-) :-) Tylko przydałoby się jeszcze tak choć z 4 kilo na stałe zgubić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chajla bajla
Mimo wszystko gratuluję.To dobry wstęp do dalszego odchudzania i dobrania odpowiedniej dla Ciebie diety.Ja trwam dalej. Wczoraj dodałam tylko mus zblenderowany z jednego grejfruta.I tak co drugi dzień będzie grejfrut dodawany póki co na tą chwilkę.Bardzo mnie mobilizuje to oczyszczanie bo widzę u siebie super przemianę.Brzuszek robi się płaściusi opada,cera jakby wyładniała.Więc trwam nadal. A Tobie atlantyda dziękuję z całego serducha że jesteś i mi towarzyszysz.Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny! Milo sie Was czyta- motywujecie :) Postanowilam i ja do Was dolaczyc, jesli chcecie? Ja jem jablka 4 dzien, z tym ze ok. 7-8 jablek- czuje jeszcze napady glodu...wiec to dlatego ;( Mimo to czuje sie lepiej, lzej, ladniej ;) i same plusy... chce pociagnac te diete az do skutku, a potem, jesli mi sie uda to dolozyc tylko warzywa, mieso i ryby... Zle sie czuje po zjedzeniu produktow macznych czy mlecznych- podejrzewam alergie... To tyle. Chcialabym tak zgubic 10 kg. Nie waze sie, planuje za ok 10 dni wazenie. Pozdrawiam Was! I gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantyda34
Podziwiam Was ! tyle dni na tych jabłkach :-) Ja od poniedziałku spróbuje znowu 3 dni na jabłkach, póki co mój facet się chce wtedy dołączyć bo jest w szoku jakie efekty osiągnęłam w tak krótkim czasie ;-) Po moim wczorajszym jedzeniu nie przytyłam a waga nawet nieznacznie spadła więc kierunek obrany nie jest zły, przede wszystkim skurczyłam sobie żołądek. ' Dziś zjadłam jogurt Bakomy ze zbożami ale był obrzydliwie słodki więc całego nie zjadłam, później jabłko ale dosłownie je pożarłam bo miałam jakiś napad głodu, postanowiłam zawsze mieć w domu jabłka albo gruszki bo lepiej zjeść jabłko niż kanapkę czy słodycze. Teraz zjadłam kasze mannę na mleku, bardzo mi smakowała. Można zrobić też na wodzie albo bulionie jak ktoś nie toleruje mleka. Czytałam że kasza jest lekkostrawna i sycąca i ma dużo właściwości i witamin B1, B2, PP, B6, kwasu foliowego, potasu, żelaza, magnezu, jodu. ' Mam jeszcze w lodówce łososia wędzonego więc zrobię jakąś sałatkę z nim, np. ze szparagami. Znalazłam taki przepis i wygląda smacznie, tylko nigdy nie robiłam jeszcze szparagów i na tym zakończę przed 18. ' Jak chcecie wprowadzić urozmaicenia do diety jabłkowej to wczoraj bardzo mi smakowało to jabłko z ryżem na ciepło, naprawdę bardzo smaczne, można też robić różne sałatki dodatkiem jabłka i jakiś lekki dressing na bazie oliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chajla bajla
Miło że dołączyła kolejna osoba.Dziś kolejne dni.Weekend był troszkę inny.seler z jabłuszkiem i kilkoma rodzynkami do tego kawałeczek rybki na parze.Ale od dziś do piątku znów same jabłuszka Tyle że nad czo będę pić wodę z miodem i cytrynką .Miłego Dnia życzę.wytrwałości .Ja wiem że damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chajla bajla
Atlantyda co do tych właściwości jakie ma kasza jabluszko ma podobne.Świeże, nieuszkodzone jabłka zawierają witaminę C, większość innych witamin (B1,B2, B3, B5, B6, B9, B12, A i Retinol, E i tokoferol, D, K, β-Karoten, likopen) i minerałów, dużą ilość błonnika roślinnego, kwercetynę (44 mg w 1 kg jabłek), a także pektynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×