Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość OKO123
JA KONCZE 2 dni dosyć to meka nie dam rady,ale ubylo 3 kg.fajnie więcej nie zniose jabłek na razie.innym razem znowu zaczne..pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się :) na początku wszytskim gartuluję osiągnięć!! Ja osobiście kiedyś, kiedyś tu już byłam i jabłuszka wcinałam, ale się pozmieniało mi w zyciu, urodziłam cudownego synka :) ale baaardzo dużo przytyłam w ciąży i teraz trudno jest się tego pozbyć :( dlatego POMOCY !!!! potrzebuję Waszego wpsarcia !! Zaczynam znów przygodę z jabłkami, ale mopja silna wola nieco osłabła i ciężko mi wytrwać :( Chcę wrócić, albo przynajmniej zbliżyć się do wagi sprzed ciąży i znów ząłozyć ciuszki w rozmiarze 36/38 :) Teraz ma 72 kg więc 12 kg muszę i chcę się pozbyć !!! Dodam, że przed ciążą ważyłam 56 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kmagg:-) i jak Ci idzie? ja od jutra ponownie wracam na same jabłuszka, więc możemy się wspierać :-P u mnie podobnie też jest ciężko z silną wolą, podziwiam dziewczyny które twardo wytrzymują przy swoim postanowieniu w odchudzaniu. Życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że coś temat zamarł o jabłkach... ja jestem dalej na diecie jabłkowej. dokładnie 6 dzień, choć od 4 dnia zjadałam jakiś mały posiłek i kawę oczywiście. Na dzień dzisiejszy mam -4,5 kg. Tak myślę nad przedłużeniem jeszcze tydzień lecz nadal z małym posiłkiem. Mam nadzieję, że w końcu ktoś dołączy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej eewelkaa! Dobijam do ciebie- widze efekty zajefajne. Napisz ile jadlas jablek gdy bylas na samych jablkach? Duze, male? Zaczynam od jutra! Gratuluje wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam :-) z kimś zawsze raźniej :-D ogólnie to nie zważałam uwagi jakiej są wielkości, jak były mniejsze a czułam, że jestem głodna do jadłam częściej. W sumie to 2 bądź 3 dnia bardziej czułam głód, 1 chyba trzymał mnie poprzedni dzień :-P a później to już się chyba żołądek przyzwyczaił. Czasami jak czułam lekkie ssanie to wystarczyło napić się wody czy herbaty i przechodziło, ale jak tak sobie liczę to może około 5-6 sztuk. Będę trzymać kciuki i pisz jak Ci idzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, się ponownie ojj ciężko :( przez pierwsze dni super szło, i z wagi spadło 2 kg ale potem jakby waga się zacięła :/ i determinacja zaczyna spadać. Nie wiem co się dzieje ? jem te jablka w ilości ok 4 dziennie no plus kawa do tego i herbatka a waga nic a nic nie drgnie od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku waga spada bo schodzi woda, a później już wolniej. jak czytałam to często dziewczyny pisały, że stoi w miejscu albo delikatnie się obniża. U mnie dziś pokazało też tyle samo co wczoraj, ale staram się nie poddawać, wiem że lepiej motywuje fakt gdy widzimy że nasze kg lecą, ale co zrobić... Tym razem się nie poddam,. a za każdym razem gdy mam chwilę słabości wyobrażam sobie siebie chudszą, a zwłaszcza moje uda (bo to jest główny problem u mnie) i zaraz robi mi się lepiej :-P dziewczyny razem się nie poddamy tym zbędnym kilogramom :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
witam no ja juz przymierzam sie od dluzszego czasu do tej diety i postanowilam ze od 1 grudnia zaczynam i mam nadzieje ze uda mi sie wytrwac w niej przez ok 10-14 dni chcialabym zrzucic ok 5kg no i mam nadzieje ze uda mi sie pozbyc cellulitusu zeby na swieta moc pokazac sie rodzince w sukience, czy jest ktos chetny zeby zaczac ze mna zawsze z kims razniej, pozdrawiam, powodzenia i wytrwalosci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neige
Hej, no ja właśnie zaczynam od jutra tę dietkę, na początek 3 dni a potem zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość234234
Oponka? ;) moze p[omoge, kiedys testowałem to co bylo na tej stronce, tam sie uzupelnia swoje dane i wychodzi dieta specjalnie dla ciebie. u mnie niby zadzialalo ale teraz pojadłem sobie. sprobuj warto. www.10-sposobow-by-schudnac.osobie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustySka91
A ja już drugi dzień na jabłkach, chociaż nie 100%. Inaczej bym się zraziła;P Wczoraj podjadłam wieczorem trochę kiszonej kapusty i cytrynę, a dzisiaj tartą marchewkę. Nawet jeżeli nie będzie przez to mniej na wadze w czwartek rano, to przynajmniej się oczyszczę i nie zrażę do jabłek;-> Ale minusem tej diety jest poczucie osłabienia, dzisiaj przespałam pół dnia, chociaż się wyspałam wczoraj ;/ Trzymam za Was kciuki, napiszę jutro, czy wytrwałam. Jutro się postaram nie urozmaicać menu;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB55
Dziewczyny, dołączam się do Was przed świętami przyda się oczyszczenie Dziś pierwszy dzień, oby wytrzymać chociaż dwa na samych jabłkach i herbatkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moja ulubiona dieta ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neige
Hej, ja kolejny dzień jestem na jabłkach, widzę różnicę w ubraniach i cm, ale oczywiście "zmniejszyłam" się tam, gdzie najbardziej nie chciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rty1
Jabłka mogę jeść skrzynkami, jak wiele innych rzeczy z resztą. Siedzę ostatnio w domu, nie pracuje, nie ruszam się zbytnio i przytyłam. Poza tym będzie to post w intencji ;). 7 dni, tyle chcę wytrzymać. Ewentualnie jeśli będzie to łatwiejsze niż się spodziewam, z 58 kg zjechać do 50 kg. Czas liczę od północy, a ta już za 53 minuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustySka91
Heh, mam mieszane uczucia po tych 3 dniach... Znaczy dwóch. Trzeciego zrobiło mi się słabo i nie miałam siły na nic, więc zjadłam owsiankę z 2 kostkami czekolady i jakoś potem dożyłam do wieczora na jabłkach. Ogólnie 1 kg mniej na wadze, ale wydaje mi się, że ten kilogram z biustu mi ubył :/ Może jeszcze spróbuję po świętach w tej przerwie do Sylwestra, kiedy nie mam nic do nauki, bo na jabłkach się ciężko uczyć;( Jak Wasze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egulka
ja zaczynam dziś, jeszcze nie jadłam nic bo nie miałam czasu, ale będe jadła tylko jabłka przez 3 dni, chce oczyścić organizm , bo cera mi sie popsuła, rzuciłam fajki 2 miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neige
u mnie ubyło pare cm w obwodach, ale szału nie ma myśle że to przez to że dostałam okres i od poniedziałku trochę zgrzeszyłam. Ogólnie byłam na diecie jakiś tydzien, zamierzam wrócić do jabłkowej od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktalala
Ja zaczynam od jutra, 3 dni, jestem niska i waże 46kg. Myślicie że ubędzie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaktalala
mózgu jeśli jeszcze masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynkaaa
Heej :) Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale ja postanawiam właśnie od jutra zacząć dietę jabłkową :) Raz byłam na podobnej i w 3 dni udało mi się zrzucić 4 kg. Byłam bardzo szczęśliwa. Efekty się utrzymywały dość długo. Jednak wyjechałam na kilka dni. Jadłam tam same słodycze... No i stało się. Przytyłam. Zawiodłam się na sobie, ale jednak trzeba iść do przodu, nie przejmować się porażkami i dbać o lepsze jutro :) Ćwiczę z Ewą Chodakowską, więc myślę, że dieta połączona z tymi ćwiczeniami przyniesie zadziwiające efekty. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Blondynkaaa ! Nikt nie zaglada ... Kusi mnie ta dieta. Czytalam ,ze efekty sa super.ile jablek zjadalas bedac na niej,ze schudlas az 4kg? Ja zaczne od jutra 16. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_kg_jablek
2 dzień tylko na jabłkach i wodzie. Trochę momentami boli głowa, człowiek lekko przytłumiony. Robię to dla oczyszczenia organizmu, a nie dla odchudzania, więc się nie ograniczam z ilością jabłek. W sumie przez dwa dni zjadłem ok. 5 kg. jabłek i wypiłem 7 l. wody ;-) Pierwszej nocy nad ranem miałem przyśpieszony puls i chciało mi się pić. Jutro do pracy. Może być ciężko ale jeden dzień wytrzymam. W końcu praca biurowa, więc raczej z krzesła nie spadnę... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jak miło że nie jestew sama:) ja od dziś to znaczy od 12 przeszłam na jabłka muszę się wziasc za siebie chcialam od rana ale pracuje w malutkim sklepie spożywczym i wszystko tak kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietomaniaczka
Próbowałam różnych sposobów ale efekty nie przychodziły szybko jak dawniej. Dziś startuję z jabłkową. Ogólnie chcę zrzucić min. 5 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak Wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablkowa2014
i jak ? ktos przechodzi ?:) ja od jutra:) mam 75 kg wagi;/ i 165 cm wzrostu :( :( za miesiac mam wazna impreze moze uda mi sie cos zgubic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od dzisiaj zaczelam, KROPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina9111
Ja mam za sobą1 dzień. Jem jabłka i zupe kapuścianą ale to drugie coś kiepsko mi wchodzi i chyba zostane przy jabłuszkach :-) odziwo pod koniec tego pierwszego dnia nie czuje się głodna zjadłam 2 jabłka i pół kubka zupy. Przede mną 5 kg oby dalej też było łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×