Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość KLEOSIAMama
Część dziewczyny chętnie bym do Was dołączyła tylko nie wiem czy mogę. Jestem mama 7 miesięcznego synka i karmie piersią boję się czy mu to nie zaszkodzi a w czerwcu jedziemy nad morze i chciałabym w miarę wyglądać waże 67/68 różnie zależy co zjem, a chciałabym ważyć min. 63 a max. 58. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flica25
Witam wszystkie dziewczyny :) Na diecie jabłkowej byłam juz dwa lata temu i chudłam 2 kg na tydzień a w pierwszym tygoniu 3 kg. Zaczynam od jutra, waga pewnie 63,62 kg odchudzanie podzieliłam na dwa etapy pierwszy to 55kg a drugi 50 kg tyle ważyłam dwa lata temu :) Będę codziennie pisać ile waże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flica25
Chyba nie ma tu nikogo, zaczynam dzisiaj :) Dzień 1- waga 61,7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta057
ja zaczynam od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flika25
Po 1 dniu waga- 60.4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moz e 1 dzien bym wytrzymala, podziwiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakis limit jabłek na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie ile tych jablek dziennie wcinasz flicka? ja od jutra z toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie sie podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flicka 25
Ja jem 5 bardzo dużych czyli 10 małych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flicka  25
I piję bardzo dużo zielonej herbaty, bardzo lubię jabłka więc nie mam problemu z ich jedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flicka     25
Po 2 dniu - 59.5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flicka!! Graulacje- super ci leci w dol. A Ze tak jeszcze zapytam- ile masz wzrostu, bo kg to wcale nie tak wiele chyba ? A waga i tak spada jak burza. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flika  25
Wzrost 170 cm, może nie tak dużo ale zawsze było to 54/53kg a lato już prawie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Flicka! Dziekuje ze odpowiedzialas! To faktycznie lecisz super w dol. Jak dlugo chcesz pociagnac? Az osiagniesz swoja wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super dumna
Halo nie wiem czy ktoś tu jest :D ale chcę się "pochwalić" ;) ja schudłam 4 kilo w 3 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez
Witaj! To napisz prosze ile tych jablek wcinasz, i z jakiej wagi adekwatnie do wzrostu schudlas? Zaczelam dzisiaj , mozna powiedziec , ale chyba zjadlam z 6 duzych jablek i niestety jedna mandarynke, wiec tak na 100 % lece od jutra! Gratuluje tobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zaczełam dziś diete jabłkową, nie dla zrzucenia kg, a raczej wody, a dla oczyszczenia organizmu przez 2-3 dni. Rano zielona herbata, sypana, dwa jabłka i sok jabłkowy. :) i tak bedę meczyc 2-3 dni. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez z Toba od dzisiaj - i zeby schudnac i zeby sie oczyscic- pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajabłuszko
i jak tam wasze diety jabłkowe? ja zaczęłam od wczoraj, kurcze najgorzej tylko ze wzdęciami,też macie takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swojej strony powiem Wam że testowałam różne diety. Planowałam sobie swoje i efekty były różne, ale nie zadowalające. Teraz testuje nową dietę limvena. Polega ona na zaniżeniu dziennego spożycia kalorii do różnych poziomów w zależności od etapu. Posiłki mamy przygotowywane według planu kalorycznego. Do tego uzupełnienie posiłków w koktajle białkowe stworzone z białka serwatkowego. Żadna chemia. Zdrowe podejście do tematu. Polecam się zapoznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś zaczyna od jutra ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatriczeeee
Hej dziewczyny:)) właśnie dziś zaczęłam dietę może nie po to żeby schudnąć choć i to się przyda:):)ale oczyścić organizm... potrzebuję wsparcia i to podwójnego z powodu diety i papierosów RZUCAM!!!!!!!!!!!!!! od wczoraj zapaliłam jednego dziś o 12 ...i jestem zła że uległam nałogowi ale mam nadzieję że dam radę:))) jak na razie zjadłam 3 jabłka i wypiłam dużo wody i 2 dzbanuszki zielonej herbaty:))) najgorzej było jak robiłam obiad dla moich dzieciaczków i mężusia ale dałam radę zawsze początki są najtrudniejsze......... dziś rano na wadze 77kg zobaczymy co będzie jutro:)) pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które są na diecie i które zaczną razem ze mną:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatriczeeee
Hej :))) Widzę że od wczoraj nikogo nie było albo nikt nie pisał......ale to nic i tak podzielę się z wami moimi postępami dziś 2 dzień diety i 3 dzień bez papierosa:):):):) wczoraj na wadze dokładnie 77,7 kg a dziś aż trudno mi w to uwierzyć 76,4 czy to możliwe??? Bardzo się cieszę i dalej trwam w postanowieniu dieta i oczyszczenie ale tak prawdę mówiąc nie wiem czy dam radę bez papieroska ciągnie mnie jak holer......Pozdrawiam i czekam może ktoś dołączy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp1111
ja zaczynam od jutra. Ile jesz jabłek dziennie i czy pijesz coś prócz zielonej herbaty i wody?? Ja mam słabą wole ale mam nadzieje, że uda mi się wytrzymać 5 dni a Ty il dni jeszcze masz zamiar być na diecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatriczeeee
Hej ja tak zjem 5 średnich jabłek dużo wody, a oprócz zielonej herbaty jeden dzbanuszek owocowej herbaty:):) dziś jest mi troszkę słabo ale daje radę:)) oprócz głodu takiego normalnego czuję głód nikotynowy masakra.... ale wyznaczyłam sobie cel 5 dni i muszę dotrwać do końca:))) trzyma kciuki za Ciebie dasz radę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp1111
ja dzisiaj zaczynam zjadłam już jedno jabłuszko rano na wadze było 81kg zobaczymy jaka bedzie waga za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×