Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

nie mogę wkleić całego wejścia do strony bo pokazuje mi że treść uznana za SPAM , ale wpiszcie na Google... Jak wygląda 2,2 kg tłuszczu vitalia i zobaczcie to... wiem że to dobrze nie wygląda ale może jak to zobaczycie to tak samo na Was podziała jak na mnie ... jak to zobaczyłam po raz pierwszy to mnie od razu odrzuciło od nie potrzebnego dla mnie jedzenia ... motywujmy .... do później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziś dzień 3 na jabłuszkach ;) czuję się dobrze .... waga dziś pokazała 56.9 a wczoraj 57.5 planuję być na jabłuszkach przynajmniej tydzień ... wczoraj skalpel i po pracy spacerek 5km .... hallooo jest tu ktoś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny oczko.gif ja przerwałam moje jabłuszka w sobote .... czyli to był dzień 4ty.. bo mieliśmy się spotkać ze znajomymi i wiadomo .... winko nie winkoo.... popołudniu zjadłam rosół i od tego się zaczeło .... od dziś wracam znowu do jabłuszek ... na razie koniec spotkań towarzyskich oczko.gif pozdrawiam .... jest tu ktoś ;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana89
Chętnie zacznę dietę od jutra:-) jeśli ktoś ze mną to zapraszam razem weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanana89 hej :) to co zaczynamy ;))) ile ważysz i ile masz wzrostu ? ile lat ? skąd jesteś ? :) ja mam 156 waga 57.9 21lat :) ja właśnie piję kawę :) i zjem jabłuszko ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1989
Ja zaczynam od dzisiaj mam 91 kg moj cel to do wakacji to 75 przynajmiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to witam : ) no to dosyć dużo ... więc planujesz być na jabłkach dopóki nie osiągniesz celu ... jutro mój 4ty dzień będzie czuje się bardzo dobrze .. jabłka jem w całości , ścieram na tartce albo piekę w piekarniku z cynamonem .. fajnie że się dołączasz :) wspólnie jest łatwiej ...będziemy się motywować ... ile masz wzrostu ? skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar1989
Mam 165 cm. Po ciąży szybko schudlam ale tez potem szybko wszystko wrocilo. Narazie chce być na jablkach tydzień a potem zobaczymy troche brak mi samozaparcia ale narazie sie trzymam dzisiaj drugi dzień a jak tam u Ciebie ile kilo juz. Ci ubyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraj się jakoś się motywować ... dasz rade !! ja już mam 2gie podejście do tej diety ale teraz jest lepiej ... dobrze się czuje ... nie jestem głodna ... i nie mam nawet zachcianek za specjalnych ; ) ogólnie zaczynałam w pierwszej diecie z 60 kg. (przy pierwszym podejściu) a przy drugim z 57.9 dziś rano było 54 kg :) jak na razie planuj być tydzień na jabłuszkach a dalej zobaczymy może zacznę wprowadzać warzywa i tak dalej po kolei ... dasz radę pamiętaj !!!!!!!!!!! pierwszy 3 dni są najtrudniejsze ale później to i żołądek się kurczy i organizm już zaczyna się przyzwyczajać ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko_gruszka_czy_pietruszka
Cześć :) zaczynam dziś dietę jabłkową! Mam 170cm i ważę 67kg. Chcę zrzucić 7-10kg. Tydzień powalczę na jabłkach, a reszty chcę się pozbyć na diecie warzywno-owocowej. Plan jest więc czas zacząć działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1989
Po dwóch dniach diety prawie 2 kg w dol a dokladnie 1,8 kg, zeby tylko udalo sie wytrwać tydzień :). A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Chce dołączyć od jutra do was. Ile tych jabłek zjadacze dziennie? Do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko_gruszka_czy_pietruszka
mar1989, super spadek jak na 2 dni :) ja się ucieszę jak 3-4kg mi spadnie po tygodniu... gościu, ja Ci odpowiem ile zjadłam jak się dzień skończy. Póki co 2 zmiksowane w formie koktajlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1989
Ja pierwszego dnia zjadłam 5 jablek a wczoraj4 dzisiaj narazie 2 i dużo wody pije. Czuje sie calkiem dobrze. Powodzenia dziewczyny dam znac jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny sposób,zeby pare kg zrzucić,nie mówie ,ze jest to złoty środek żeby schudnąć 20kg w miesiąć bez wyrzeczeń bo oczywiscie jest to nie możliwe,ale 5,6 kg na 2 miesiące jak najbardziej,dobrze przyśpiesza metabolizm,polecam http://nplink.net/XTQtSxUf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ; ) u mnie dziś dzień piąty ; ) ogólnie to jest okej tylko jestem mega zmęczona ale to dlatego że wczoraj spałam ze 4 godziny i dziś ... wczoraj 5km biegu zaliczone ; ) ogólnie to nie mam ochoty na jedzenie ... ;) czuję się lekka i czuję że mam więcej chęci na wszystko :) ja nie wiem ile zjadam ale gdzieś tak miej więcej po 8 może ... bo jem albo w całości ... w lodówce mam utarte .... i właśnie zjadłam pieczone ... na co mnie najdzie ... jak już pisałam jabłuszka zaczęłam w niedziele ... mam zamiar być na nich minimum tydzień a później wprowadze mniej owoców (bo wiadomo bez ograniczeń też ich nie można jeść to tez cukier) a duuuuuużo warzyw przez około 3dni no jeszcze zobacze następnie dojdzie pierś z kurczaka ... ryby ... i tak pomalutku ... zacznę kasze dołączać .... później chleb ... oczywiście mam zamiar węglowodany spożywać na śniadanie (np. chleb płatki owsiane ) i na obiad (ziemniaki i kasze ) a kolacja białkowa ... (jogurt , pierś , jajka ewentualnie warzywa ) owoce do 16stej to max .... ta dieta skurcza żołądek : ) same zobaczycie .... starajcie się podejść do "diety jabłkowej" nie jako do diety (czyli katowania się ) tylko niech to będzie taka forma oczyszczenia nas samych ... fizycznie i psychicznie ... ja się tak nastawiłam i może dlatego nie myślę o jedzeniu .... bo jakbym tak ciągle myślała to w końcu dałabym plamę ... a po co zaczynać w kółko to samooo ... ja również gotuje dla innych ... pracuje w handlu (spożywczy) (ciastka ciasteczka ... drożdżówki świeże bułeczki pizze wędliny ..) więc cały czas mam kontakt z jedzeniem a jednak jakoś daję rade .... pamiętajcie że wszystko siedzi w naszych głowach !!!!!!!!!!! nasze nastawienie jest ważne ... i dziewczyny jeżeli nigdy wcześniej (przed jabłkami) jakoś w miarę regularnie nie ćwiczyłyście ... to wraz z rozpoczęciem jabłuszek nie rzucajcie się od razu na wszelkie sporty .... bo organizm będzie się bardzo osłabiał ...bo nie dość że dieta to ooo coś nowego czyli sport .... ale spacerki jak najbardziej .... ja nie ćwiczę codziennie i tez się nie zmuszam ... biegam po pierwszych zmianach .... ale 5 km ... to nie tak dużo ;) moja waga domowa coś szwankuje chyba się nie będe ważyć poczekam jeszcze trochę i pójdę do apteki to się zważę ; ) pozdrawiam motywujemy sięęę !!!!!!!!!!!!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam29
Po przeczytaniu 35stron za I przeciw-ja milosniczka jablek mowie TAK! ;) wlasnie chrupie moje pierwsze poranne jablko, planuje zrobic sobie 5 dni na jablkach. Glownie zalezy mi zeby wciagnal mi sie nieco brzuch, te z was ktore sa po ciazy/ciazach widza o czym mowie; ) zatem dzis waga 68,5kg-174cm; ) zycze powodzenia i wytrwalosci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ; ) jednak zważyłam się ... dziś dzień 6 .... waga pokazuje 53.3 : ) : ) mam29 witamy i zapraszamy ... miło że jest nas coraz więcej dawno urodziłaś ? pozdrawiam ps. jak wam idzie dziewczyny ??? nie poddajemy się !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślcie sobie: " terez się męczę po to, by w wakacje sobie pogratulować i po to bym mogła być z siebie dumna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam29
Mam dwojke dzieci, starszy 5 lat, mlodszy w sierpniu skonczy 2; ) jest po 16 a ja czuje sie ok, jak dotychczas zjadlam 6jablek I ok 2 l wody; ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj do popołudnia na jabłkach czyli dzień 7 waga rano pokazała 52.6 a później byłam na grillu ;/ zjadłam 2 kaszanki półtora kiełbaski 2 kajzerki ... ze 100g chipsów i 3 cukierki : ( aaa i 2 piwa ehhh mam takie wyrzuty sumieniaaaa ! dziś musze się oczyścić ... czyżby jabłuszka ? usmiech.gif mam zamiar pojeździć dziś rowerem oczko.gif pozdrawiam hallo jest tu ktoś ? dziewczyny jak wam idzie !!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęcona
No hej.od rana na jabłkach,wlasnie zjadlam trzecie.nie wiem ile max mozna dziennie zjesc.wczesniej bylam na dukanie,ale na mnie nie dziala no i jest bardzo droga.u mnie kilogramy zawsze wracają,nje wiem jak po takiej diecie przejsc do normalnego żywienia,nie chce cale życie sie ograniczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka99
hej ja się dołączam od jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarnulka? i ile wróciło ci kilo po grillu? jakie JOJO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×