Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

a to czy talyscie ??? moze sie skusicie ??? Czekolada Abyście nie miały wyrzutów sumienia przy czekoladce CZEKOLADA TO WARZYWO..... I JEST ZDROWA Czekoladę produkuje się z ziaren kakaowca, ziarno jest zdrowe. Cukier robi się z trzciny cukrowej albo buraka cukrowego (oboje należą do kategorii warzywa i dlatego czekolada jest warzywem). Jeśli pójdziemy krok dalej, przekonamy się, że: cukierki czekoladowe zawierajš mleko. Mleko jest zdrowe. Dlatego i cukierki czekoladowe są zdrowe. Maczane w czekoladzie rodzynki, wiśnie, cząstki pomarańczy należą do owoców. Zdrowo jest jeść owoce, dlatego jedzcie ich ile wlezie. Pamiętajcie, że: STRESSED (być zestresowanym) czytane w spak daje DESSERTS (słodycze) Wyślij ten e-mail 4 kobietom, a w ciągu tygodnia schudniesz 2 kilo. Jeśli wyślesz tego maila wszystkim swoim znajomym(potencjalnym)czokoladoholikom schudniesz w tydzień 5 kilo. Jeśli wykasujesz ten e-mail błyskawicznie przytyjesz 10 kilo. I właśnie dlatego ci go wysyłam, nie chcę ryzykować!!!\" i co czekoholiku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Śpiąca jestem jak diabli a tu cżłowiek już dawno na nogach lorinka---teraz to nie będziemy mieć wyrzutów przy czekoladzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Lorinka z ta czekoladą to w sumie racja :P tez mysle ze to warzywo :D:D:D A ja dzis zrobilam test no i jedna kreska... do okresu jeszcze co prawda 6 dni ale jak juz teraz jest jedna to sie nic nie zmieni raczej a musialam dzisiaj zrobic bo jestem chora. Mam 40 stopni goraczki, gardlo boli z nosa cieknie i w kosciach lamie wiec skoro na tescie jedna kreska to męzuś mi dzis zakupi gripeksy i inne cuda :D:D Moze to i lepiej bo nie wyobrazam sobie leczenia sokiem malinowym... Z mania jak bylam w ciazy to mialam grype i wlasnie tak ja leczylam miodem cytryna i sokiem no i efekt byl taki ze Mania miala podniesione CRP... Mania dzis spala od 20 do 8.30 :) Moje kochane anielątko wie ze mamusia chora i ze trzeba sie jej dac wyspac :D:D Musze wam powiedziec ze coraz lepiej jej idzie siedzenie. Juz potrafi sama siedziec bez trzymania tylko jeszcze chwieje sie troszke na boki :D:D Lekarka miala racje - jeszcze z 1,5 tygodnia i mala bedzie siedziala sztywno :D:D Dziewczyny no to chyba zadna w sierpniu maluszka miec nie bedzie... no chyba ze pod koniec sierpnia :) Czekamy teraz na wrzesien :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamani
mamani ty sie starasz o drugie dziecko a z jednym sobie nie radzisz naucz sie lepiej najpierw pisac bez błedów analfabeci biora sie za robie nie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamani naucz sie pisac zanim bedziesz kogos pouczac co ma znaczyc \"analfabeci biora sie za robie nie dzieci\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamani
czego znów nie wiesz? nie wiesz co to analfabeta ? czy nie zdajesz sobie sprawy ze nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamani no prosze nawet nie wiesz co glupiego napisalas :P z idiotkami nie dyskutuje. Nara :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamani
ty non stop piszesz głupoty nie widzac w tym złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamani
wiesz co twoich postów jest tu w brud i w kazdym jakis bład nie mówiac juz o sensownosci tych wpisów jakim prawem wyzywasz innych od idiotów skoro tobie samej wiele brakuje do normalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej czadu Mamani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczeta dostalam okres ufff juz zle sie czulam ... kazio spal od 18 30 do 8 15 wspanialy jest dal pospac :) mamani jestes nasza gwiazda kafeteriowa wszystkich interesujesz ...mania chce miec drugie dziecko ...niektorym to juz sie wszystko pomieszalo ...nie reaguj na te zaczepki i kuruj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrrrrrrrr ale zimno!!!! wiatrzysko nie z tej ziemi.Szybki wyścig do sklepu i na tym na dziś koniec! MaMani------ Uważaj na siebie,kuruj się! Ja na początku ciązy miałam zapalenie płuc-coś paskudnego.Kaszel okropny i przez 3 tygodnie tylko czonsek,imbir,miód i cebula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu zapalenie pluc .... ale ci sie przypalatalo ja na szczescie w ciazy bylam zdrowa jak ryba i po tez dopiero po odstawieniu malego od cyca po 13 miesiacach... zaczelismy obydwoje chorowac:) kurcze mialam dzis Alka nie uspyiac popoludniu bo potem budzuje do 23.00 ale padl o 14.00:( wstal o 16.00........ dziewczyny wczoraj prowadzilam powazna heh rozmowe z mezem na temat drugiego dziecka powiem wam ze gogoty byl sie zabrac do robienia.... tlumaczylam mu ze alus jest coraz bardziej egoistyczny i nie umie sie dzielic... wiem wiem zanim dzidzia by podrosla to musialoby troche minac..... poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy na spacerku u nas zimno i wieje a kazio chcial isc na plac zabaw a ja bez rekawiczek bo mi sie w praniu zbiegly :O 😭 kazio idzie w styczniu do przedszkola na trz godziny dziennie i tak sobie mysle o pracy chetnie odciazylabym przemka ....ale wtedy musialabym sciagnac tu mame by siedziala z kaziem sama nie wiem... majonia tez bym chciala urzadzac pokoj malego ale my wynajmujemy i bez sensu jest tu cokolwiek robic nawet ciasta nie moge upiec bo piecyk jest do d.u.p.y😠 ocho uciekam bo zaczynam jeczec a... kazik zaczal wedrowac w nocy ...przychodzi do nas do lozka pospi z nami troszke i wraca do swojego nawet nas nie budzi , a mi tu sie zachciewa zarwanych nocek ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanki przyszly :) sliczne:) lorinka- moj ostatnio w nocy czuwa 😭 i chce z nami spac... tuli sie do mnie przez sen i chce spac w moich ramionach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia----Nareście się doczekąłaś firanek :D Mój mimo krótkiego karmienia cycem(tydzień czasu tylko pierść a do miesiąca było karmienie mieszane.Po tym czasie tylko mleko modyfikowane)synek jest zdrowy jak ryba :D Mieliśmy 3 przeziębienia to jak na moje oko niezły bilans.W końcu mamy rybie nazwisko :P he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zalacze fotki :) doszlam do wniosku ze mimo iz siedze sobie w domu i kilka osob mi to ciagle wypomina jak mo to dobrze ( ze juz momentami robi mi sie niedobrze) nie mam dla siebie czasu mojdzien uplywa na chodzeniu jak cien za synem...podwaniu...myciu...podnoszeniu...wynoszeniu,...zbier aniu i calej tej reszty ale jak cos to ja przeciez nic nie robie uff malo tego moje dziecko przywlaszczylo sobie mame i nie dosc ze z nami spi to jeszcze w moim ramionach a tata wara!!!! takim sposobem mamy skuteczny srodek antykoncepcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Alus wczoraj usnal zanim tata wrocil z pracy wiec mielismy troszke czasu dla siebe:)w koncu..... dzis pospalismy do 9.00 jak zobaczylam ze tak pozna to bylam w szoku:) heh zdjecie firanki:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7caa58a5619eb66e.html a oto moj maly artysta ktory wczoraj dostala nozyczki i klej itp... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a8f9c53165cdee0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczny 🌼 majonia kazik tez z nami tak spal a jak tylko chcielismy go przeniesc do swojego lozka to zaraz sie budzil i wsciekal ale bylam z nim na wakacjach w Pl i tam spal ze mna ,a po powrocie do domu sam spi w swoim lozku i nie ma problemu w nocy jak sie obudzi to przywedruje do nas czasem tak sie przenosi ze trz razy firanka ladna i krocutka lubie takie a nozyczki to marzenie kazika musze mu jakies bezpieczne sprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i4miesiące MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 10m-cy Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy oliwkabambino....27............wojtek..................1 rok pomaranxczowa zmija...26.....Maciuś...............21miesiecy Princpolo............24.................Kacperek........ ..2 lata i 2 miechy kazik jest starszy o miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majona----śliczna firanka.Ja właśnie lubie takie krótkie do parapetu :) Wkurzają mnie długie i mam tylko jedną-w salonie. MaMani------ Ja zawsze byłam i rannym ptaszkiem i nocnym markiem :D a Teraz to już całkiem od kiedy na świecie ejst synek he he he.U mnie po 4 bycie na nogach to norma.Ale tak by się chciało pospać przynajmniej do 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co tu tak pusto:( mnie dzis dopadla okropna migrena:( dlatego na obiad kupne pierogi ... alek zalapal sie do babci... bylam tez u siostry wysciskalam moja chrzesnice;) boska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy zaplacic rachunek za wode :O kupilam kazikowi nazyczki za jedyne 10 penow a bylam gotowa kupic mu za 5 £ uwielbiam nasz skepik z uzywanymi rzeczami i kupilam mu klocki 370 kawalkow i z tego ma powstac woz strazacki bede miala co robic hehe tu juz ubieraja choinki domy i ogrodki w te swiateczne pierdolki faktycznie cos ostatnio nie piszemy za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie choruje i nie zblizam sie do Mani. Myslalam ze sobie dzis pluca wykaszle nad ranem. Nie chciałam malej obudzic wiec sie zamknelam w lazience i kaszlalam chyba z 20 minut... A Mania jak narazie zdrowiutka... zeby tylko sie nie zarazila. Mam juz schizy i mierze jej co chwile temperature... Zrobilismy kwarantanne i dzis caly dzien zajmuje sie nia filip a ja umieram z nudów... ech mam ochote podejsc do niej i ja tak wymiziac :D:D:D Moje kudlate kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- u nas nozyczki to tez frajda:) alus jeszcze nie umie dokladnie ich trzymac ani ladnie ciac ale trening czyni mistrza:) mani- zdrowiej szybciutko... :) ja ogladam sobie na allegro lampy do alka pokoju..... ta mi sie bardzo podoba: http://www.lampexbis.home.pl/sklep1/sklep/product_info.php?cPath=124&products_id=1175 i ta:) http://allegro.pl/item269934023_smieszne_slonie_lampa_wiszaca.html do tego dywanik http://allegro.pl/item268202844_nowosc_dywan_ikea_100_welna_80_cm_3_wzory.html ten z hipciem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam bardzo często ale nic nie pisze bo nikogo nie ma :( Jeszcze sobie pomyślicie że zwariowałam że pisze sama do siebie :D MaMani-----Wylecz się do końca byś nie miała powikłań! majonia----Podobają mi się te lampy. Gdzie się reszta podziewa.????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×