Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

witam:) ja tez ciagle tu zagladam ale cisza:( wczoraj Alek nie mial drzemki i wiecie co wytrzymal do 20.45:)spoko nie a glupawke mial jak niewiem,,,,, wydreczyl kota u babci..... skakal wariowal.... biegal....potem wpadli znajomi z 7 miesieczna Olenka ktorej oczywiscie nie chcial dac zadnej zabwki:( okropny ten okres sknerstwa.... juz niewiem jak mu tlumaczyc... przeciez mozna pomyslec ze niego maly egoista:( buuuu wczesniej dzielil sie zabawkami...fakt czasem z oporami ale nie taka histeria.... i tu jest tylko jeden argument zeby decydowac sie na drugie... o 20.00 bąk sie wyplumkowal.... a potem tatus przejal obowiazek usypiania.... poczytal malemu... byla cisza.. jak skonczyl zaczal sie drzec mamo mamuniu.....i tak w kolko....znuzony zasnal o 20.45.....w lozeczku... wierzcie mi super tak spac na calej swojej polowie w lozku...oczywiscie nad ranem przeszedl.. ale to juz nie bylo meczace... dzis tatus znowu zajmie sie usypianiem... mnie serce peka niesamowicie... i gotowa jestem biec na ratunek ale sila sie powstrzymuje bo slysze ze nic mu sie nie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majona------Mój jak zwykle spał już o 19:30 i wstał dziś o 6.A w nocy hiosteria,ciągle się budził brrrrrr.My narazie nie mamy problemu tzn nie rpzychodzi do nas :D Oby się to nie zmieniło :P he he he . Ja to często się zastanawiam jak to bedzie kiedy pojawi sie rodzeństwo? Narazie dizeli sie wszystkim z każdym czy to zabawką czy soczkiem czy czekoladką ale jaką będe miała gwarancje jak pojawi siękolejny cżłowiek rodziny? he he he . Ale u nas wieje!!!!! dobrze że mój ma dziś urlop bo po nocy padam.Ale póki co i tak jestem sama w domu z małym bo mój robi badania okresowe do pracy. Dziś też idizemy na imieniny do teścia ehhhhhh znó się nasłucham tej mojej teściowej :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i5miesięcy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 10m-cy Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy oliwkabambino....27............wojtek..................1 rok pomaranxczowa zmija...26.....Maciuś...............21miesiecy Princpolo............24.................Kacperek........ ..2 lata i 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo- u ALusia zmienilo sie tak odkad tu mieszkamy:( czyli od konca wrzesnia... bo wczesniej bylo zdecydowanie lepiej.... chodzilismy na place zabaw tam mial kontakt z dziecmi....poza tym... czesto przychodzila do nas mamusia z Olenka... czy przyjezdzala moja siostra....obok nas mieszkala o 4 miesiace mlodsza od bąka Natalka z ktora czasem sie bawil:) a przede wszystkim jego najstarsza 4letnia kolezanka nie chodzila do przedszkola i my bywalismy u niej bardzo czesto:) teraz skazany jest na towarzystwo starszych i jak wiadomo swiata poza nim nie widza dziadki:)no i my tez... hhehe do przedszkola pojdzie dopiero we wrzesniu przyszlego roku:)ja bede szukac pracy...po nowym roku....jakos dotrwamy do wrzesnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry kazik zasnal wczoraj po 22 to u was po 23 wiec juz nie wchodzilam na kafe princpolo kazio budzil sie w nocy z histeria i byl tak wsciekly ze nie dalo sie go upokoic i krzyczal ze cos chce a jak to dstal to nagle tego nie chcial masakra i wtedy wkraczal Przemek bo ja nie potrafilam go uspokoic naszczescie przeszlo mu wiec teraz to przychodzenie do naszego lozka wogole nam nie przeszkadza co do dzielenia sie zabawkami to nie ma problemu zamienia sie wymienia itd... a co do przedszkola to kazio idze w styczniu(pisalm juz chyba) tu jak dziecko konczy trzy latka ma obowiazek a bedzie chodzil na trzy godziny dziennie bo te 3 godziny sa \'darmowe\' od miasta no i mysle ze na poczatek wystarczy by sie zaklimatyzowal ja musze prawie codziennie biegac do sklepu juz mnie trafia a auto zepsute dalej jakies gowienko zrobilo zware ...Przemek naprawia samochod przez skypa z kolega z Pl tego jeszcze nie bylo mam nadzieje ze naprawi go przed swietami ... piszcie piszcie dziewczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy chwilke na dworze ale moje dziecko jest antysloneczne hehhe slonko ladnie swieci... grzeje ... alek mowi choc do domu swieci mi w oczy:(pochodzil jakby z przymusu i teraz siedzimy w domu:( a nudzi mu sie okropnie :(musze dzis z mezem gdzies wybyc... mysle ze malemu brakuje wypadow.... heh on ma nautre obiezyswiata jak mama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez bym gdzies pojechala (ale ten samochod)wrrrrrr😠ostatnio bylismy w country parku taki przyjemny las malemu bardzo sie podobalo musze zdjecia wrzucic ale teraz chcialabym pojsc do sea life poogladac wielkie ryby koniki morskie ale przemek pracuje od pon do sob wiec w niedziele najchetniej cala by przelezal w lozku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamierzam dać synka do przedszkola od września.Akurat będzie miał 3 lata,będzie bardziej samodzielny.Uważam że to super sprawa.Nauczy się w przedszkolu wiele a co najwazniejsze kontak z innymi dziećmi jest moim zdaniem ważny.Dziadkowie są dorbzy ale na krótką mete :) Ja dziś miałam luksus,sama po sklepach pochodziłam :D ciesze sie jak głupia.Mój był z synkiem na spacerze a ja nw każdym sklepie sama!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaladalam bo zawiozłam wczoraj Agusie z rana do mojej mamy bo robiłam porządki w domu chciałam tak lepiej posprzatac a przy małej sie za bardzo nie da odsuwałam meble i myłam okna kupiłam sobie fajny srodek do mycia skóry ( wypoczynku) bo mam zółty i tak go agusia upackała że nie chciał niczym puścic a bałam sie go proszkami prać czekalam tydzien i dzisiaj dostałam paczke - ale rewelacja puściło wszystko i nawet ładnie pachnie zmieniałam pościel i wietrzyłam troche bo ładna pogoda była - mrozik i swieciło słoneczko jeszcze mama mnie nastraszyła że zrobiła 2 luźnijsze kupki i jak tylko ja przywiozłam to zaglądałam do niej czy nie chce kupy kupiłam jej owoc borówki czernicy - jest rewelacyjny przy biegunce i wogóle na zołądek to zasuszone borówki gotuje sie na wodzie 10 min i wychodzi super cherbatka zaparzyłam jej i pie - lepiej na zimne dmuchac ostatnio jak miala biegunke to wylądowałysmy w szpitalu jestem troche przewrażliwoina na tym punkcie dzisiaj zrobiła rano kupke ale normalną troche mi ulżyło - balam sie żeby nie była to jakas grypa jelitowo-żołądkowa bo teraz panuje u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika wspaniale to bylo oczywiscie na koncu wybralam idealna kobiete i oczywiscie ....nie wykonuje polcen:D :D a ja zabieram sie za robienie zapiekanki ziemniaczanej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dziś od rana młyn.Siedzieć będziemy w domu więc postanowiłam zabrać się za cokolwiek by szybko zleciał czas.Obiad już na gazie,piore pościel ,trzeba poprasować a jak dobrze pójdzie to coś upieke he he he. Czy ktoś może piecze z Was muffiny???? ja wczoraj zrobiłam i twarde jak cholera! czemu? za długo piekłam? Wczorajsze imieniny jakoś przerzyłam,mogło być gorzej.Ale i tak wyszłam zła jak osa :P A mój maluch znów przeziębiony-katar i kaszel.Jeny co to sięstało że wcziecznie chory!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) my wczoraj wlaczylismy wedrowniczka i wyruszylismy po prezenty,,,tzn musielismy kupic urodzinowy dla kolezanki ALusia.. 1 grudnia idzie na impre:) dokupilam tez prezent dla chrzesnicy ... no i alusiowi kupilismy ciastoline w wyciskaraka zabawka trafiona :) nie jak wysciskanie... gniecenie do woli....i nie musze mu mowic uwazaj nie rob tak czy siak... sam sobie daje rade suuuuuper:) rozgladamy sie juz za prezentami swiatecznymi dla rodzinki:) naogladalam sie wczoraj pieknych ozdob swiatecznych w auchan i jestem chora....wszystkie bym chciala!!! princpolo- ja wczoraj robilam z malym pizze:) hehehe mialam gotowe cisato do wyrobienia z knorra ( mnie nie smakowalo) maz sie zachwycal:) alus mial za to swietna zabawe... smarowanie blachy....i ukladanie salami na pizzy oraz podkradanie ogorkow kiszonych heheh uwielbia je:) z chorobami u nas tez bylo ciezko.... bo maly jak juz trafil do zaraz do szpitala..... w maju bylismy na angine i zapalenie jamy ustnej horror we wrzesniu na zapalenie pluc... ktore z niewinnnego katarku przeszlo w ciagu doby na z. pluc:(tydzien lezenia w szpitalu...i mase lekow:( teraz az drze jak pomysle o chorobach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas jak juz pisalam na krakowiankach jest wielka przygoda z piecem bo sie sam wylaczyl w nocy i zmarzlismy strasznie. Teraz co chwile biegam do piwnicy i sprawdzam czy sie swieczki świecą. Mania sie huśta bo nie chce spac mimo ze oczy jej sie same zamykaja... moze za chwile spróbuje znowu ja uspac. My po prezenty wybieramy sie dopiero w grudniu. Musimy kupic cos na mikolaja, cos na gwiazdke i dla tesciowej na imieniny wiec jak zwykle troche kasy pójdzie... Wymyslilismy ze dla tesciów i mojej mamy kupujemy frytkownice. I too narazie tyle. wiemy jeszcze jakie zabawki kupimy Mani a cala reszta mnie przeraza bo nie mam pojecia co kupic moim siostra, bratu filipa i dla dziadków... Juz wogole nie wiem co bym mogla kupic filipowi... moze cos poradzicie?? Co do chorób to mam nadzieje ze Mania juz swoje odchorowala... najpierw na polozniczym zoltaczka i podwyzszone crp- tydzien lezałysmy... potem tydzien po wyjsciu ze szpitala biegunka, odwodnienie- bakteria w moczu- 3 tyg w szpitalu, a po 3 dniach od wyjscia znów bakteria i zapalenie pluc i kolejne 3 tyg szpital... Mam nadzieje ze to juz koniec do konca zycia! a przynajmniej do pelnoletnosci!!! :D:D a ciastolina jest super :) bawilam sie tym kiedys z kuzynką. rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladne :) Moja ma tak male mieszkanko ze by sie taki stojak juz nie zmiescil... a frytkownica im sie bardziej przyda bo smarza frytki w starym garnku... Na 25 lecie slubu kupilismy im mikrofalówke, wiec beda mieli do zestawu :D:D full wyposażenie kuchni :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla siostry tez juz znalazlam cos ladnego ale ona mnie tu czasem podczytuje wiec nie podam linka:) hehheheh my chcemy kupic wszystkim upominki nie wyrozniamy kogos np kupujac mu przent z 100 zl a innemu za 20:( szukamy w tych samych kwotach... najgorzej kupic cos tesciowi bo jego stac na duzo rzeczy i ciezko jest trafic dlatego tlumacze mezusiowi ze dla niego prezent musi byc zabawny bo praktycznych to on ma mnostwo rzeczy i nie sztuka isc wydac duzo kasy.... tylko wymyslic cos fajnego:)moze masz pomysl??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka sniadanko wcinam grzanki jeszcze troche i bede puchla od nich a tak je lubie choroby...kazik mial kilka przeziebien ale nic powaznego zas w szpitalu go przewialo i biedaczek mial katar to byla masakra zali mi go bylo bardzo a mi pielegniarki ciagle mowily ...to wydzielina mleczna ...:O ze szpitala wypuscili nas!!!! wiec udalam sie prywatnie do lekarza okazalo sie ze jest przeziebiony wszystko splywalo mu do gardla wiec gardlo tez juz bylo chore jeszcze troche i zapalenie pluc ta wydzielina mleczna nie dawla mi spokoju co do prezentow to musze kupic dla 5 dziewczyn w wieku 14,10,7,8,18miesiecy wiec ogladalam gry na allegro takie zeby mozna bylo cala rodzina grac : corx-gra familijna mozecie sobie ja zobaczyc na stronie http://www.corx.co.uk/ twister http://cgi.ebay.co.uk/MB-TWISTER-GAME-NEW-GREAT-XMAS-GAME_W0QQitemZ320183369078QQihZ011QQcategoryZ106630QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem szosty zmysl dla mojej 14latki zeby sie jej nie nudzilo :) http://allegro.pl/item269501547_szosty_zmysl_lamiglowka_na_miare_xxi_wieku.html master mind i kto to jest http://allegro.pl/item269501547_szosty_zmysl_lamiglowka_na_miare_xxi_wieku.html jeszcze bede sie zastanawiac ale wstepnie mniej wiecej juz wiem co kupic zostaja mi jeszcze malenstwa ta 18 miesieczna prawie dwulatek i czterolatek ,tesciowej plaszcz kapielowy bo ma takiego brzydala...mamie cukiernice abo zestw szkla do winka bo cos sie juz wybil dla taty niewiem skarpetki??nie chce z nim to zawsze mam problem mamie chce dorzucic cos takiego bo ona zawsze cos kabinuje pod ta choinka http://cgi.ebay.co.uk/Disneys-TINKER-BELL-Poinsetta-Christmas-Tree-Skirt-52_W0QQitemZ250188914894QQihZ015QQcategoryZ1376QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem tego posta pislama ponad godzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka my mamy twiistera fajna gra :D:D duzo smiechu przy niej :D:D a to pod choinke sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I upiekłam kolorową papuge(to jest babka,ale ciasto jest barwione barwnikami,super wygląda) te ciacho piekłam poraz pierwszy,przepis ze strony cinc.cc.Rewelacja! dobre w smaku,szybko się robi i mam nadzieje że na drugi będzie super(jak zostanie :P) majona----- mie z knorra ta pizza też nie smakowąła :) Dlatego ciasto robie sama.Jak chcesz to moge podać sprawdzony przepis. Jak ja już czuje tą magie świąt :D U nas w każdym większym sklepie mnustwo ubranych choinek,ahh nie moge się doczekać kiedy będe ubierac swoją :D Dziewczyny ile dni wcvześniej suszycie np pomjarańcze ?(chodzi mi na ozdbe choinkową). Ja kocham robić prezenty!,nawet bardziej niż dostawać.Najwazniejsza to jest pamięć a nie im droższy to lepszy.Takie ejst moje zdanie. Ja już mniej więcej wiem co kupie komu :) wiec problem mam z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czyli wszystkie sa tylko cicho siedza.... ja wczoraj łyknełam kilka tabletek przeciwbolowych i jakos sie trzymalam......szukalam na necie ciekawe upominki..... maz wrocil z pracy po 14.00 i tak sobie siedzielismy w trojke....co prawda ja chcialam gdzies jechac ale maz sie uparl.... i zostalismy w domciu.....w sumie milo bylo... alus dostal dywanik w ulice od tesciow wiec siedzial w swoim pokoju:) wybawil sie z tata za wszystkie czasy... wyprawiali cuda z ciastoliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje się i ja :D MaMani----- A Ty czemu do nas nie zaglądasz???? Będzie lanie :P bo widze Ciebie na innych topikach :D :P aaaaa555------------A Ty gdzie się podziewasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierotka marysia mama w necie
Mamani wzieła sie moze na opieke nad dzieckiem ,czego temu dziecku zycze z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo juz jestem. :) Zastanawiam sie co z ta moja mania bo tak w nocy \"charczala\" jakby miala klatar ale jak chcialam odciagnac to nic tam nie ma... Moze to od powietrza- za suche... psiknelam jej do noska sterimarem i zobaczymy moze jej troszke pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×