Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

dziewczyny od 8.00 do was pisze hehh tylko co napisze to musze wyjsc:( wczoraj bylismy w ikea.... zaopatrzylam sie w koncu w lampy :) w kuchni juz wisi.... listwa na lyzki,chochle itp tez przymocowana:)jeszcze tylko lampa do Alusia pokoju i salonu:) wysprzatalam cale mieszkanko... pachnie az milo;)alus pomagal mi w porzadkach szkoda tylko ze nie chcial oddac sprayu do mycia kabiny... umyl wszystko co sie dalo hehheheh potem z zalu i emocji poplakal sie.... ze zmeczenia.... tatus uspil go... jednak brakuje mu drzemek:( teraz zrobilam obiadek.... zjadlam malenka porcje bo potem sa imieniny tesciowej( robie jej 2salatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troszke posprzatalam papiery przekladam do blizej nieokreslonej przyszlosci mam lenia hehe kazik ma zwalke nie spal w poludnie i teraz musze go przetrzymac do 18 teraz oglada bajke bo juz zaczela sie glupawka wieczorkiem przychodza znajomi troszke sobie poimprezkujemy majonia jak ja bym poszla na taka wyzerke imieninowa juz daaawno nie bylam princpolo ja wstaje o 6 rano zrobic sniadanie przemkowi i nie mam problemow z zasnieciem jestem strasznym spiochem wystarczy przytulic sie do poduszki i odplywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffff padam posprzątałam z tych nudów całe mieszkanie i upiekłam placek-żadna rewelacja bo ze śliwkami ale coś słodkiego mam,ja to jestem straszny łasuch :D Kurde męczący dziś mam dzień tym bardziej że po 15 mój maluch jest marudą że szok.Cały czas chce być noszony na rękach i płacze z byle powodu.A mój dopiero będzie w poniedziałek :( Kurde szkoda że cżłowiek nie ma takiej super wolnej kumplei to by się posiedziału przy winku czy piwku jak kto woli,polpotkowało o wsyztskim i niczym a tak..... pozostanie mi siedzieć przy tv.Cóz takie życie :) lorinka ja to jestem z natury i nocny marek i ranny ptaszek :) tak po środku gdyż potrafie pójśc spać o 12-2 w nocy i wstać o 3-4 .Ze mną problemu nie ma.Ale musze przyznać że ostatnio mi to przeszkadza :) majona no u mnie nie ma ikei ale czy jest może jakaś ich strona internetowa gdzie można zrobić przez kompa zakupy??? dużo rzeczy mi się podobva ale najbliższą mam prawie ok 300 km he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aż z tej raqdości odrazu weszłam na kompa :D przyszłam się pochwalić!!!!!! Kacpoerek spał już o 19:10 .Do godziny 22 często się budził i myślałam że będzie beznadziejna noc ale nieeeeeeeeeee.Przebudził się o 6 i po kilku sekunad znów poszedł spać i wstał o 8:35!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ahhhhhhhhhhhh co za piękna chwilka!!!! :D:D:D lorinka coś z dzieckiem nie tak że po 3 byłaś na nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) princopolo- chetnie bym sprobowala twoich wypiekow:) mniam mniam.... my wczoraj zabalowalismy.... a potem sciskalam muszle buuuuu jedzonko bylo pyszne:) dzis idziemy na obiad na dol nie mam sil gotowac:( co do ikea to wejdz sobie na allegro i w wyszukiwarce wpisz ikea:) masa rzeczy wystawiona na aukcjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo wszystko bylo ok siedzielismy dosc dlugo dopiero o waszej 5 sie polozylam u nas o 4 wiec ledwo widze na oczy dziewczyny ten link co go wkleilam nie chcodzi jak mam go wkleic by dzialalo ??????? majonia ja musze gotowac buuu i to dwa dania i do tego jestem wrakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majona a zapraszam na ciacho i kawke :) Ja kocham gotować i piec.Zawody coś mi isę pomyliły :) Nie wpadłam na allegro.Zaraz poszukam sobie :D lorinka mi coś nadal nie dizała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i4miesiące MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 10m-cy Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy oliwkabambino....27............wojtek..................1 rok pomaranxczowa zmija...26.....Maciuś...............21miesiecy Princpolo............24.................Kacperek........ ..2 lata i 2 miechy hej dziewczyny gdzie jest cala reszta?? jana??oliwkabambino?? pomaranczowa zmija:(evi, gabi??wracajcie.... princpolo- dobrze pamietam ze ty mieszkasz niedaleko Myszkowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majona nie nawet nie wiem gdzie ejste Myszkowo.Ja mieszkam niedaleko Szczecina :) A reszta cóż widuje na innych topikach,to ci małpy!!!! lorinka może mi nie dizała bo nie mam playera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsssssss nie pamietam ktora pisala ze mieszka niedaleko mnie:( szkoda ze poznikaly dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tak sie dzieje z linkami... wyskakuje jakis blad.... moje dziecie jest u babci:) dostal wczoraj od kuzyna mikser zabawke.... wiec robi ciasto z serwetki heheh targa i kreci a potem walkuje babcinym walkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spotkaliście się może kiedyś z kimś kafe w realu? Mój uczy się ubierać kapiuchy he he he troszke śmiechu mam :D a co tam niech się pomęczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam wchodzic na kafe dopiero gdy wyjechalam to daje instrukcje jesli chcecie sie posmiac wchodzicie na you tube i do wyszukiwarki wpiszcie rozmowa konsultantki Tp z babcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamuski ja nawet nie mam jak do was zajrzec bo jak tylko zbliżam sie do komputera to od razu Agnieszka jest przy mnie wchodzi na biurko i juz po pisaniu teraz zajeła sie bajka to jej zwiałam nie spuszcza mnie nawet na sekunde z oka wszystko musimy robic razem mój maz pojechał na giełde samochodowa po jakoes części a my same w domku siedzimy obiadek sie gotuje może namówie meża żebysmy dzisiaj pojechali do znajomych maja małego dzidziusia i jeszcze go nie widzielismy napewno jest słodziutki majonia24 - to ja mieszka niedaleko Myszkowa z 15 km i w Zawierciu tez czasami bywam Princpolo - moja ciocia mieszka w Szczecinie i nawet byłam w tym roku u niej jak wracalismy z wczasów nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide gotowac rosolek ,chce spac !!!spac! spac! spac! na pazdziernikowkach 2007 link wchodzi wiec nie wiem o co chodzi ale juz was przestaje katowac tym linkiem czesc nika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nika My już po obiedzie.WŁaśnie dostałam przykry telefon od mojej mamy.Zmarł ojciec mojego dobrego kumpla :(:(:( Widziałam jego w sobote i tylko było ,,cześc\" bardzo mnie to źziwiło gdyż zawsze jak się spotkaliśmy to godzinke gadaliśmy na chodniki a potem godzinami w domu.Teraz wiem dlaczego taki był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam dziś nie męczyłam się z obiadem-rosułek dla synka a sobie podgrzałam szasżłyki. Moja teściowa tak sobie gotuje :) A żeby zaprośila na obiad to musi być cud bo przeciąz ją obiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek byl pyszny:) alus oczywiscie padl jak kawka.... przyjechala siostra zTatianka:) moj maly smieszek:) teraz synus sie plumka :) a ja dochodze do siebie po imprezie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka laski! ja jestem :) wczoraj nie mialam czasu za bardzo bo maly dostal wysypki i pediatra zdiagnozowala to jaka skaza bialkowa :-/ tylko czemu tak pozno, maly ma skonczone 19 miesiecy od pol orku pije juniora a tu wysypka na buzi , rekach musze wybrac sie z nim na testy z krwi, bo u naszego lekarza nic nie wskoram majoma firanka sliczna :) widze inny wzor mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×