Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

majona pierwsze sekundy kiedy zobaczyłam maluszka,ten pierwszy uśmiech taki świadomy, pierwszy ząbek, ten pierwszy kroczek,piwerwszy spacerek gdzie chodizłam dumna jak paw :D he he he to że codziennie przytula się i pokazuje jak mocno kocha mame, to że broi z taką radością na twarzy.Ahhhhhh ależ się rozmarzyłam. Ty tez coś napisz milutkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo napewno bylo ci ciezko wnioskuje ztego co tu napisalas kazik byl cudownym niemlowlaczkiem jadl spal i rabal w pampki nie mial kolek troche ulewal w pierwszym i trzecim miesiacu budzil sie w nocy na jedzonko no i nie plakal tylko kwilil nawet zabkowanie znosil dobrze ale pozniej mi dal w kosc jak mial ok. 18m wzrostu ma 108 cm a wazy jakies 19/20kg a rozmiar buta ma 28/29 jest duzym chlopcem ciuchy kupuje mu na cztery latka jak mial 10 miesiecy to \'modlilam\'sie by zaczal szybko chodzic bo kregoslup mi wysiadal jak mial 11/12 miesiecy to wazyl 12,60kg i mial 87 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka ale im synek starszy to się zapomina :) Nie można przecież żyć złymi sprawami :) ooooo duża ma nóżke synek.Ja kupuje na 24/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonia
lorinka- to towj baczek jest naprawde duzym facetem:) alkowi buty kupuje nr 25.... Alus to taki maly paczus... jeszcze ma ksztalty dzidziusia heheh takie pulchne raczki i nozki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss pomylilam nick... swoja droga lorinko twoj synus jest starszy:)moj bedzie mial 14 grudnia 2,5 roku ....z wygladu daja mu 3,4:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia kazik duzy jak mial ok 20miesiecy i siedzial w wozku ze smoczkiem to czasem komentowali to ludzie w taki sposob taki duzy a jeszcze ze smoczkiem nie ladnie co do kafe to cos sie tu pie przy bo nie noglam nawet wejsc by podczytac nie dalo sie tez nic napisac wrrrr wlasnie sie obudzilam -zasnelam z zuczkiem i jestem nawet wyspana i co ja teraz zrobie??hehe bede liczyc barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co my kobiety mamy przes....rane tylko facetom mozna dluzej pospac rano😭 moj to ma takiego agresora ze bez kija nie podchodz.....i miej tu drugie... jak tatus taki wygodnicki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani i jak mogę zapytać czy Ci sie w tym cyklu udało...? poczytuję Cie i pozolę soebie zapytać ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta wcale sie nie udalo :(:( ale to nic. Wrzesien to tez fajny miesiąc :) teraz jakby nam sie udalo to test zrobie 24 grudnia bylby prezent pod choinke :D:D zakupilam sobie testy owulacyjne i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka121
MaMani ciesze się że jesteś :) ostatnio długo Ciebie nie bylo 😠 Teraz się nie udało ale głowka do góry następnym razem musi się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani - witam w koncu jestes:) zastanawiam sie czy test by wykazal teraz ciaze?? w koncu sa takie co po 6 dniach od zaplodnienia mozna stosowac?? co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj nie mogłam wogóle wejśc a o napisaniu to juz wogóle nie było mowy Agnieszka własnie po obiadku kłade ja spac a ja mam taki ból głowy od rana ze chyba też sie na chwilke połoze może mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niki mam nadzieje ze glowa przestanie bolec majonia czekaj cierpliwie do terminu okresu :P:D:D:D:D odnalazlam temat bo byl juz gdzies baaardzo daleko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo- chodzi ci o badanie krwi??hmmm chyba jakos dotrwam do 13 grudnia:) heh mam nadzieje nika- bo z kafe sa ostatnio problemy raz sie wejdzie innym razme nie:( rozumiem cie z tym bolem glowy.... uspilam syna o 14.00 i sama zasnelam robilo mi sie tak błogo pod kolderka:)hmmm mam nadzieje ze o 20.00 maly da sie polozyc:) wczoraj naopowiadalam sie tyle bajek ze sama siebie zadziwilam za ta bujna wyobraznie:) z ciaza to jest tak ze ja przy alku mialam malo objawow:) he dopiero jak zrobilam test to sie zorientowalam ze ciagle mnie rano mulilo...i mialam ciagle ochote na snicersa i goracy kubek;) ja juz bylam w 8 tyg... to zaczelo mnie dreczyc pragnienie nie do ugaszenia....lekka sennosc....no i mialam coraz wieksze piersi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie dziś kafe,problemy sa z nią od bardzo dawna.Najwyższa pora by coś z tym zrobili 😠 .Oólnie nie mam dziś humorku dziś poraz kolejny zaczęłam diete :P he he he. Troszke spokoju miałam a konkretnie to przeszło 2 godzinki bo chłopaki wybyli do teściów.Zaraz zobaczymy co się u nich działo :P majona tak,tak miałam na myśli badanie krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo- cos ty moj maz jak tylko slyszy ze chcialabym zrobic test to mowi bedzie co bedzie.... jak nie dostaniesz miesiaczki to juz bedziesz wiedziec heheh w sumie ma racje;) och ta kobieca niecierpliowsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już tydzień zleciał jak nie moge się wyspać.Zawsze synek spał sam lub ewn.mąż lub ja nad ranem wskakiwaliśmy do niego by pospał dłużej.A teraz to ide spoać do niego po 21 i cały czas się wierci,marudzi,płacze.Nie śpi w nocy 1-2 godzine(wtedy siedzi) zaśnie póćźniej i śpi do 8-9 :(:(:( nie wiem co się jemu stało.Z początku myślałam że coś jego boli ale jest wszystko wporządku.Może potrzebuje mnie bym była z nim zawsze w łóżku???? kiedy leże z nim jest nawet ok.A może to mały szantaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majona i tu pewnie maz ma racje :) Ja sobie postanowiłam że jak będe w ciązy to mój się lepiej dowie niż ostatnio he he he.Będąc w ciazy planowąłam jak jemu powiem tylko ciężko zrobić niespodizanke kieedy planujesz i nie wychodzi miesiącami.Wszystko staje się oczywiste jak spóźnia się okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo- powiedz mi ( moze to glupie pytanie ale musze zapytac) jesli do zaplodnienia doszlo tydzien temu.... to czy powinna byc owulacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×