Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Może ktoś da Tobie 100 :% odp :D Kurde wkurzyłam się bo chciałam http://allegro.pl/show_item.php?item=273594830 dla mojego przyrodniego brata i klapa.Wykupili.Kurde nie mam dla niego pomysłu na prezent gdyż chłopiec ma 5 lat i jest chory tak więc trzeba jemu kupywać prawdemówiąc zabawki dla niemowlaków.A z tego by się ucieszył bo lubi wannie się leniuchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy komórka jajowa uzyskuje dojrzałość, następuje owulacja, określana też jako jajeczkowanie. Owulacja polega na pęknięciu pęcherzyka i wyrzuceniu komórki jajowej z jajnika do jajowodu. To właśnie ten moment decyduje o możliwości zajścia w ciążę, a także dzieli cykl płciowy na dwa okresy – przed- i poowulacyjny. W pierwszym, przedowulacyjnym okresie cyklu w organizmie dominują estrogeny, w drugim – progesteron. Właśnie te substancje hormonalne decydują o zmianach ogólnoustrojowych w pierwszej i drugiej fazie cyklu. Zapłodnienie jest najbardziej prawdopodobne wtedy, gdy plemniki są już w jajowodzie, a komórka jajowa wpada właśnie do bańki jajowodu. Oznacza to, że najbardziej prawdopodobne jest zajście w ciążę, jeśli stosunek seksualny odbędzie się przed jajeczkowaniem. Można też zajść w ciążę w wyniku stosunku w trakcie lub tuż po owulacji, oczywiście jeśli plemniki dotrą na miejsce odpowiednio szybko. Przeciętnie podróż plemników z pochwy do bańki jajowodu trwa od 6 do 10 godzin. Dodajmy jeszcze, że komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia zaledwie przez 24 godziny, ale plemniki mogą przetrwać w drogach rodnych kobiety do 5 dni. Wynika z tego, że okres, w którym faktycznie można zajść w ciążę, to mniej więcej 6 dni: zaczyna się na 5 dni przed owulacją, a kończy mniej więcej w dobę po jej zakończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej to ja sprawdzam bo juz kilka razy sie anpisalam i nie wyslalo mam dosyc tej kafetreii !!!!!!!wrrrrr denerwuje mnie bardzo albo sie nieda wejsc albo wyslac ciagle cos mogli by zrobic jakies czyszczenie !!!!!!!!!!!!!!!!!! mielismy wczoraj ladna pogode wiec zbralismy stare ciastka i poszlismy do parku karmic gesi kaczki golelbie wieworki napdly nas jak tylko uslyszaly szelest siatki hehe godomory tak nas otoczyly ze mysielismy uciekac od nich bo robilo sie niebezpiecznie wlazily nam na nogi masakra !!!!wiec najlepiej karmic wiewory cicho spokojnie i dziobna przypadkiem szkoda ze nie mamy aparatu buuuu majonia jak chcesz to zrob ten tescik ale jesli bedzie negatywny to i tak nie da ci 100%pewnosci ze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam problem z siecią ale już jest ok. majona dokładnie tak samo myśle.Reszte dziewczyn widuje na innych topikach,szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani co sie dzieje dlaczego masz szpital w domu mam nadzieje ze to nic powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka bo ja mialam grype filip grype a mania katar i gardło czerwone no i sobie chorowalismy ale mi juz calkiem przeszlo filipowi tylko maly katar zostal najgorzej z manią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u nas taka zwariowana więc nic dziwnego żę są choroby.Najlepiej będzie jak pojawi się lekki mrozik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie szpital w domu maniula biedulka uclauj ja od cioci lornki w pietke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka pociesze Ciebie że jak moge wejść na kafe to moge czytać a pisać to nie zawsze.Wali się wsyztsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11111111111111 -----właśnie dziś dokładnie obejrzałam allegro i się na tym zastanawiam.A może lepiej odrazu zamówić nim mi sprzątną spod nosa.Problem mam z tym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kazio chcial sie bawic dlatego zniknelam teraz zupke odgrzewam nakarmie zuka i moge pokafetriowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania jak narazie spi... ciekawe ile pospi bo juz dzis 2 razy spala... ale taki nijaki dzien, szaro, buro za oknem, snieg sypia i zimno strasznie...Samej mi sie chce spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzis uzylismy szablonow u alka w pokoju:) teraz na scianach ma piekne motylki, stopki i chmurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia zazdroszcze kurcze a kiedy my dostaniemy domek???czekamy narazie prawie rok ale juz by sie chcialo go miec u nas tez brzydko pada deszcz i jest szaro fajna ta strona nasza tez z niej korzystacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja tez nie chcialam potem tak z ciekawosci sie zalogowalam fajnie jest odnowic znajomosci i poogladac ich mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zalogowalam ale w sumie mam kontakt z wiekszoscia z LO wiec nic nowego tam nie znalazlam :P:D:D bardziej podobalą mi sie ta stronka na ktorej mozna zrobic drzewo genealogiczne swojej rodziny- moi krewni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ostatnio bylam na tej stronce moi krewni moze byc wlasnie od zeszlego wczoraj zakonczylam poszukiwania rodziny mojej babci od strony mamy i doszlam az do pra-pra-pradziadka i wiecej info nie ma w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ktorej stronce nie mozesz sie odnalezc na naszej-klasie czy na moi krewni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mialam wm napisac ze dostalam dzis cala paczke testów owulacyjnych i ciazowych :D:D z tego co tu wyczytalam mam zrobic w 14 dniu cyklu czyli 9 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi sie tam drzewo genealogiczne mamani to teraz tylko czekac i zabierac sie do robotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×