Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

majonia bo na allegro zamówilam i sprzedawali po 10 sztuk :) pozatym to sie robi w 14 dniu a jak nie wyjdzie to w 15 i w 16 i tak do skutku wiec jeden nie wystarczy :) majonia to sobie sama kup :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ale wy chlopów macie moj mi przelew zrobil bo na allegro zamawialam a dzis biedaczek na poczte pojechal przywiesc bo nasz listonosz zostawia nam awiza bo mu sie nie chce czekac az ktos otworzy i marznac to wrzuca awizo do skrzynki i ma spokój :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani- podaj linka testem:) wiesz co to nie jesta tak ze moj maz jest skapy o nie... tylko wychodzi z zalozenia ze jest za wczesnie.... ja od razu bieglabym do apteki... hehe a tak moze ostudzi moj zaped:) wogole to w tym miesiacu mam bardzo bolesna owulacje malo tego zawsze bolalo mnie w jeden dzien teraz od 4 dni boli jajnik i podbrzusze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest ogolnie cudowny ale takie ma zdanie jak bede w ciazy to i tak bedzie wiadomo bo okresu brak no i wtedy mozna zrobi dla pewnosci ale wczesniej ...moj sie tak nie niecierpliwi jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia wpisz w wyszukiwarce allegro testy owulacyjne i ci wyjdzie tego duzo ta aukcja na ktorej ja kupilam juz sie skonczyla. Dalam cos niecale 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- moj mysli dokladnie tak samo.....tylko ze on o ciazy nie mysli tylko ja:) wiecie to jest tak pol na pol... jakbym zaszla to bede sie cieszyc choc nie ukrywam ze bac tez ( jak sobie poradze itp...) jak nie zajde to bedzie mi zal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majona i lorinka u mnie tak samo jest jak u Was :) Mówi że jak chcem kupić test to sobie kupie ale brak okresu u niego świadczy prawie o ciązy :) Wiecie co? chciałabym by mój mąz był od czasu do czasu ,,ostry finansowo\" i nie tylko :P (nie chodzi o sex:P he he he ) a on w 99 % daje mi we wszystkim wolną ręke.Nawet nie ma się jak pokłucić he he he Podaj te drzewko rodznne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test ciazowy na obecnosc w moczu hormonu betaHCG wykonujemy nie wczesniej niz 10 dni po stosunku. Najlepszy czas to 14 dni od stosunku. Dlaczego wiec na opakowaniach napisane jest, ze moga wykrywac juz 6 dniowa ciaze? O ciazy mowimy wowczas, gdy zaplodniona komorka jajowa przesuwa sie wzdluz jajowodu, w ktorym zostala zaplodniona, do macicy, gdzie sie zadniezdza. Gdy sie zagniezdzi powstaje kosmowka, ktora wlasnie wytwarza w/w hormon, czyli beta HCG. Niestety, albo i stety, jakoze komorka jajowa jest duza, do tego nie posiada zadnych wici, jak plemnik, dzieki ktorymi moze sie poruszac, droge od jajowodu do macicu pokonuje w ok 4 dni. Jesli doliczymy do tego czas, w ktorym plemniki moga oczekiwac w jajowodzie na komorke jajowa (nawet do 4 dni), powiedzmy 3 dni, otrzymujemy wynik 7 dni. Czyli, ze od momentu stosunku do faktycznej ciazy mija srednio nawet do 8 dni. Dodatkowo musimy doliczyc te 6 dni, aby stezenie hormonu w moczu wzroslo na tyle, aby test mogl go wykryc. W sumie wychodzi wiec nam 13 dni. Ale jakoze test robi sie zawsze z moczu porannego to trzeba doliczyc jeszcze 1 dzien. Tak wiec 14 dni to optymalny czas, po ktorym wynik testu \"siusianego\" jest wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!!! Ja już się zabieram za sprzątanie.Dzxiś jak to w sobote jestem do wieczora sama z małym :) Wybrałam wyjątkowy prezent dla przyrodniego brata.Później wkleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i co u was ? u nas nic ciekawego biało wszędzie chociaz dzisiaj troche padal deszcz i zrobiła sie lekka chlapa Agnieszka nie chce w domu siedzieć tylko stoi przy drzwiach i chce na podwórko ale ta pogoda taka zdradliwa ze nie chce z nia duzo chodzic po dworze bo juz widze że ma zapchany nosek chyba katar znowu bedzie w nocy sie meczyła po tej biegunce z tamtego tyg ledwo doszła dorównowagi i znowu katar ja nie urok to ..... smak jeszcze nie za bardzo ale jest lepiej niz było mam nadziej że jej sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo - ksiazeczka super ja tez chyba zamówie taka dla Agnieszki jeszcze moze nie za bardzo rozumie ale bedzie miala pamiatke za rok albo dwa juz bedzie wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nika. U nas śniegu nie ma ale jest 1 grudnia i czuje się świątecznie he he he My dziś siedzimy cały dzień w domu bo od rana leje deszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika przypadkiem ją wycziłam.Prawda że super za ta kase??? No mój brat też z niej wiele nie rozumie bo jest dzieckiem chorym ale uważam że to będzie coś wyjątkowego.Może keidyś jak podciągnie się na zdrowiu to powie ,,dziękuje\" Póki co zadawalam się jego przytulankami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zamówiłam 2 sztuki dla Agusi i zrobie prezent córeczce od kuzynki na pewno sie ucieszy mamy do nich jechać to bedę miala prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U innego sprzedawcy widziałam też kamasutre dla dorosłych he he he he to by musiało być coś :D Fajny prezent na wieczorek panieński/kawalerski lub dla małżonka na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wczoraj bylismy na urodzinkach u 4letniej kolezanki alusia... niestety 2,5 latek i 4latka to juz roznica pogladow nie widzieli sie 3miesiace i kapa....madzia poszla do przedszkola gdzie sie dowiedziala ze chlopcy sa beeee i nie chciala sie bawic z bakiem... a ten jak na zlosc gonil ja i dreczyl hehehh pokazal co potrafi.... pierwszy raz zachowywal sie jak prawdziwi facet.... biegal ... skakal i demolowal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja nie mam czasu na kafe jesli juz to wieczorem kolo 21 a wtedy was nie ma 😭 ide obiad gotowac buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas leje.Jestem na diecie i mam paskudny humor.Wszystko mnie wkurzaaaaaaaaaaaaa.Ja tu głodna chodze a chłopaki obiad muszą mieć :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam wczoraj kaziowi modeline z wyciskara i taka linijka ktora ma rozne ksztalty kolka gwiazdki trojkaty serduszka ...jest swietna choc ma jeden minus ta \'linijke\' ciezko mu przesuwac buuu ale i tak ma wsaniala zabawe kupilam mu jeszcze pisaki takie prymy maze nimi :D i jest zadowolony i odziwo jeszcze ich nie powciskal do srodka hehe na pierwszy raz moga byc wkleje wam zdjecie kazika jak mial 11 miesiecy tyle ze jest nie bardzo wyrazne bo robione tel ale widac jego wzrost http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9492467a892920fc.html a taki byl jak mial 4 miesiace http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2028d2bd1547d6c9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadlam sie przywitac i przy okazji podniesc temat bo troche spadl. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś mam pracowity dzień.Kurde musze wyjśc na poczte a tu takie wiatrzysko i nieźle wieje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×