Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abisynka

Mezoterapia

Polecane posty

Gość gość
A u kogo robiłaś mezoterapię w Klinice Urody i PS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 2 dni po mezo iglowej. Zabieg kosztował 400 zł. Efekty były zaraz po zabiegu. Miałam głębokie bruzdy na czole, które zdecydowanie zostały zminimalizowane. Kurze łapki pod oczami trochę zmalaly. Moja kosmetyczka powiedziała że po tygodniu będziesz pierwszy widoczny efekt, a ostateczny po 3 tygodniach. Mam 35 lat i nie ma potrzeby powtarzania zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Klinike Medycyny i Ginekologii Estetycznej Bonadea. Bardzo dobre, mile i profesjonalne lekarze. Jestem mega zadowolona. Oto podaje wszystkie zalety wykanania tego zabiegu w tej klonice Wysokie stężenie HA zapewniające doskonałe nawilżanie skóry Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi wapnia Regeneracja, korekcja, delikatne wygładzenie zmarszczek powierzchownych Widoczna poprawa jakości, nawilżenia i jędrności skóry http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/mezoterapia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieonaa
ja bylam ostatnio na tzw mesotherm, koszt 500 zl, efekt? Hmm niby coś ale nie do końca, czy któraś z Was była może i powie coś więcej? Zastanawiam sie czy warto isc na kolejne bo juz po jednym mial byc szal, a niestety d.py (sory za slowo) nie urywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieonaa
Zalozylam watek o MESOTHERM wlasnie dlatego ze mam podobne odczucia, tzn mam wrazenie, ze moja skora na twarzy zamiast na dobre, poszlo na zle. Tzn, na czole drobne zmarszczki nad lewym lukiem brwiowym zeszly, na srodku czola tez, ale za to mam wrazenie ze tez mialam za bardzo przytarta skore w innych miejscach np wokol oczu. Powoli wychodze na prosta bo jestem dopiero po pierwszym zabiegu i zastanawiam sie czy pojde na drugi, a jesli tak to napewno bez twarzy. Mam 31 lat. Jakbyś mogła napisz co zauważylas najpierw po samym zabiegu, a czy moze stopniowo z czasem, ze cos jest nie tak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieonaa
sory, moja odpowiedz poszla nie w ta mańkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieonaa
a co z mezoterapia mikroiglowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Politańska
Zapraszam na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, wolumetria, mezoterapia itp.) do swojego gabinetu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 56a. Jestem pielęgniarką po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oraz ukończyłam studia podyplomowe z Dermatologii w Nowoczesnej Kosmetologii. Posiadam preparaty najwyższej jakości, zawierające w sobie znieczulenie, dodatkowo pacjentki znieczulane są maścią, zabiegi dzięki temu są komfortowe i bezbolesne. Oferuję konkurencyjne i uczciwe ceny. Po więcej info i zdjęcia zapraszam na stronę fb:www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebinaaa
Na worki pod oczami to mi służy mezoterapia, polecam, tylko to trzeba zdecydowanie serie przyjąć, a nie pojedynczą sesję. Bardzo precyzyjnie mezoterapię robi Agnieszka Ledniowska. Polecam panią doktor, jest uważna, a przy tym szybka, wie jak zabieg przeprowadzić żeby nie był dla drugiego człowieka męczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia to idealne rozwiązanie jeśli zależy wam na tym, żeby pozbyć się przebarwień i zmarszczek. Moja cera wyglądała na zmęczoną i ziemista, a po tym zabiegu czuje, ze wyglądam młodziej, ale przede wszystkim zdrowiej. W warszawie na mezoterapię na pewno warto zapisać się do tej kliniki na Mokotowie http://www.drchecinski.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam doświadczenie z mezoterapią, bo w moim wieku warto już zadbać o swoją skórę nie tylko codzienną pielęgnacją. Robię ten zabieg w Klinice Piękna Essence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krukowa78
a poleca ktoś mezoterapię w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, do tej pory robiłam mezoterapię w mttestetica i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i personelu i jakości produktów. Moja lekarka zaproponowała mi ostatnio dermapen - zabieg jest podobno mniej bolesny i trwa krócej. Czy któraś z Was testowała go na własnej skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolet111
Ja wszytskie zabiegi robię w vesunie w krokusie. Mezoterapie tez robila. Nie powiem, zeby to byl przyjmeny, ale daje dobre efekty, które są długo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina7890
To jest idealny zabieg jak ktoś ma skórę, ktora jest zniszczona oraz nienawilzona. DOstajesz substance prosto do skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2liith
Byłam na mezoterapii w Tajemnicy Urody w Poznaniu na ul. Ogrodowej. jestem zadowolona z efektu mezoterapii jak i samej obsługi, Panie widać miały dużą wiedze i wykonały wszystko prawidłowo, tak więc nie miałam przykrych niespodzianek a wręcz przeciwnie byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumi_2929
Ja jestem po kilku seriach mezoterapii bezigłowej w instytucie Camea we Wrocławiu. Bardzo polecam: http://www.camea-instytut.pl/12-kosmetologia/ Warto inwestować w siebie, widzę zmiany w mojej skórze i wyglądzie. Cera odmłodzona, nie widać zmęczenia i worów pod oczami. Pełen profesjonalizm, bez efektów nieporządanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluniia9
Mezoterapia to zabieg, który przywrócił mi wiarę w medycynę estetyczną. Często się słyszy o źle wykonanych zabiegach... We Wrocławiu pewnie jest sporo klinik, które wykonują zabiegi mezoterapii, ale ja ze swojej strony mogę polecić Keramed na ul. Porannej. Byłam i sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie siniaki i opuchliznę po mezoterapii, to polecam prztestować urządzenie dermal. Ja robiłam na ul. Mireckiego w Krakowie u doktor Tyc- Tyki. to jest mezoterapia próżniowa, zabieg jest dużo mniej bolesny, po nim nie miałam krwiaczków i sińców, super zwłaszcza jak robicie coś wokół oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo lepsze efekty od mezoterapii igłowej daje mezoterapia mikroiglowa frakcyjna - krótszy czas rekonwalescencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza2313
Ja jestem po serii mezoterapii iglowej u p.Dybowskiej obok Manufaktury w Lodzi maszyna Vital Injector (hit w Rosji i w Chinach polecam wygooglowac) Podawany mialam preparat Cytocare 532 i na glowe chyba cos co sie nazywalo Hair Care z tej samej firmy. Jestem zachwycona efektami ale to podobno zasluga tego sprzetu,bo podaje mikrodawki bardzo gesto i skora je wykorzystuje.Do tego prawie nie ma bolu takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej się sprawdza mezoterpia Dermalu w MTTEstetica w Krakowie, po każdej innej mam siniaki, opuchliznę. A tu rewelacja, brak uczucia dyskomfortu, bez siniaków, krwiaków nawet w okolicach oczu. Polecam dla wrażliwych na ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu aktywnego preparatu w skórę, który poprawia jej kondycje, działa rewitalizująco, przeciwzmarszczkowo oraz ma wiele innych zasług dla skóry. Możesz więcej poczytać na tej stronie: http://renewstudio.pl/. Ja wykonywałam ten zabieg i efekty były niesamowite. Moja cera jest nawilżona i bardzo gładziutka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×