Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość Mi lenka
I dopiero teraz obudziłeś się że masz za mało dzieci mają cierpieć za to że robisz choć cię na nie nie stać. Idź dorabiaj samotne matki są często na dwa etaty skazane i to jest ok? Z tych groszy masz jeszcze na neta i wygadane prezenty. Do porzadnej roboty stękaczu zasuwaj bo skazujesz wszystkie dzieci na biedę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Jak się tak mało zarabia, wydaje tyle na rachunki i dojazdy, to nie decyduje się na trzecie dziecko. Proste. Wiele moich koleżanek marzy o drugim dziecku, ale nie ma, bo ich nie stać. Twoje wyliczenia sa błędne. Najpierw ujmujesz w nich rachunki, potem dodajesz 250 zł na dziecko z drugiego małżeństwa. Tymczasem w kwocie alimentów sa również rachunki na dzieci, więc de facto na swoje trzecie dziecko płacisz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Zasadą jest ,iż rodzeństwo nie może żyć na różnym poziomie.I nie ważne jest w ilu rodzinach żyje. A co do decydowania się na dziecko ....to pewnie nikt nie powinien się decydować zanim nie będzie pewny ,że jest w stanie je utrzymać nie oglądając się na nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la112233
To wszystko nie jest wcale takie proste. Masz mało pieniędzy to nie decyduj się ??? A przecież to najbiedniejsi decydują się najszybciej. Jak to biedne poczuje zapach pieniędzy to nawet szczęście dziecka poświęci, oby czerpać korzyści. A tak naprawdę to każdy przypadek jest inny, a co niektórzy próbują wszystko podstawić pod wspólny mianownik. Tak po prostu się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" A przecież to najbiedniejsi decydują się najszybciej. """ W tym jest dużo prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzenia
bo jest takie proste powiedzenie, skoro Bóg dał dzieci , to da i na dzieci. Tyle ze ludziska mysla nie w ta strone co tzreba , bo Bóg powiedzial i równiez ucz sie i pracuj. I gdyby bardzo wielodzietni bardziej sie uczyli to by wiedziele ,ze bez pracy nie ma kolaczy, wiedza pomaga planowac rodzine i wiedza pozwala pracowac. A tak natrzaskaja dzieci, nie wiedza czym nakarmic, a potem odkrywaja cudo MOPS i tak sie kulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Taka instytucja jak MOPS, powinna służyć ludziom ,którzy niezależnie od siebie .....nie są w stanie się utrzymać sami .Czyli osoby chore ,starcy itd.itp. A nie dla tych ,którzy tylko dzieci produkują ,....tak produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Instytucję alimentów .....należy w ogóle zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa..:-)
Ja otrzymuję 400 zł na 8-letnie dziecko, przy zarobkach EX 1600 zł na rękę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenty
ja dostaje 2 tys na jedno dziecko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla111111
alimenty piszesz: ja dostaje 2 tys na jedno dziecko...... aaaa..... tooo... dobry obiekt sobie upolowałaś !!! ile masz takich dzieci ??? gdzie można takiego znaleść 2-tysięcznika ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Bzdura ...co najmniej 5 albo 10000...a właściwie czemu nie więcej? Mamusia pewnie co najmniej tyle zarabia. Albo przynajmniej jej wkład w wychowanie dziecka tyle wynosi. Oj ...zaczniemy ....już zaczęliśmy wystawiać rachunek ....jak dziecko jest wychowywane .... i ostatecznie ocenimy jak zostało wychowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowująca samotnie
ty powyżej - najpierw sam wychowaj chociaż jedno dziecko a później sie tym pochwal bo póki co to ograniczasz się do krytyki i liczenia innym najłatwiej jest siedzieć na stołku aniżeli samemu zakasać rękawy i udowodnić to o czym tak głośno i łatwo się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Liczą to ci ...co żądają alimentów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla111111
ty alimenty, ile masz dzieci ? ile x 2000 dostajesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego was tak boli, ze ktoś dostaje 2 tysiące? Wasze pieniądze? Widać rodzice postanowili, ze dziecko będzie zyć na wysokiej stopie. Myslicie, ze prezesi banków i dużych spółek giełdowych ile wydaja na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaa
Nie koniecznie małżeństwo. Ja chciałabym takiego złapać, aby dawał 2 tysiące, 500 byłoby na dziecko, a 1500 na życie i nie musiałabym pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feqveqveqvv
lolaaaaaaa Śmieszne 500 zł to starczy na 1/3 dziecka albo mniej. A w ogóle to masz małe wymagania od życia 1 500 zł na ciebie. Ciekawa jestem jak byś żyłą za w sumie 2 000 zł, bo ja bym chyba zęby w ścianę musiała wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbccddeeff
Ja znam babkę, która dostaje 25 000 miesięcznie zł i co wy na to. Ludzie są różni i żyją na różnych poziomach, ja też dostaję wysokie alimenty choć to tylko 1/8 zarobków ojca dlatego staram się o podwyżkę alimentów żebym mogła jeździć z dzieckiem na wakacje na dominikanę czy na kubę, a nie nad polskie morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
E tam....za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaa
feqveqveqvv pisze: " lolaaaaaaa Śmieszne 500 zł to starczy na 1/3 dziecka albo mniej. A w ogóle to masz małe wymagania od życia 1 500 zł na ciebie. Ciekawa jestem jak byś żyłą za w sumie 2 000 zł, bo ja bym chyba zęby w ścianę musiała wsadzić. " Ty za 2000 zł, zęby w ścianę ??? A niektóre 4 osobowe rodziny za tyle żyją zały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI LENKA
Lolaaa a kto tym rodzinom każe żyć za 2000zł trzeba we dwoje ciężko pracować a ie lenić w domu.Z jednej pensyjki żyją ich problem niech siedzą w domu i zasłaniając dziećmi dbać o własną dupę by nie ruszyć jej do roboty.Nie chce się pracować to nie ma,ba powiem ci lola więcej takim leserom powinno się odebrać wszystkie możliwe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
E tam...trzeba mieć dzieci ,żeby dostawać alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika22
Alimenty to niezły biznes, jeśli można od faceta 2000 na dziecko wyciągnąć, ... to dałabym sobie tak z 5 dzieci zrobić. W sumie to byłoby 10000 zł. Po co iść do pracy za 1200 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie trzeba mieć dzieci
żeby dostawać alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
Alika ty masz dzieci? Bo odnoszę wrażenie że o samotnym macierzyństwie wiesz gówno. Te 2000 dostaną nieliczni bo nieliczni zarabiają po 10tys. I wiesz co choć nie powinno się ale samotnego macierzyństwa życzę tym wszystkim które bladego pojęcia nie mają a pierdolą o jakiś śmiesznych pieniadzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
A dlaczego w ogóle ma istnieć instytucja alimentów.? Ja nie dostrzegam w tej instytucji czegoś takiego jak szczęście z posiadania dzieci. Czy jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×