Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość araa
Mi lenka Nie zna laski nie ma pewności jak się zabezpiecza,to po lezie z nią do łóżka? Mądrze prawisz. Nie znasz ludzi na ulicy to nigdy nie wychodź z domu. Zabije cię ktoś, "to po co lezie na ulicę? " Twoja wina będzie gdy zginiesz, bo po co polazłaś na ulicę ? Mądrze prawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
bezwolna idiotka nie może powiedzieć nie. Gdyby jej mózg był na właściwym miejscu to działania przestępcy na nic by się zdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
Stabilizacja znam taką jedną, Postanowiła zdobyć faceta z kasą - ta ..... cieszyła się, bo może się zdarzy że on ją przygarnie, a jeśli nie to to dziecko da jej stabilizację. Stabilizację !!! i co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI LENKA
Araa a co ma przestępstwo do pieprzenia się w łóżku? Chore porównanie bo na przestępstwo wpływu ofiara nie ma a na pójście do łóżka i owszem. Chce pierdolić każdą chętną głupią laskę to powinien wiedzieć co mu może grozić.I nieistotne to czy to fair czy nie,nie chcesz się narażać nie pierdol wszystkiego co wpadnie w łapy. Dla mnie to śmieszne idzie z babą do łóżka a potem że go w dzieciaka wrobiła otóż matołki ograniczone w nic by go nie wrobiła gdyby jej nie przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
gdyby mu nie dała to by jej nie przeleciał. gdy ona nie da to on nie weźmie. Dlaczego całe zło zwalasz tylko na niego ? A ty a ona jesteście święte ? A Ewa jak zerwała jabłko i dała mu to nie miała żadnej winy ??? Nie sciemniaj i nie pierdziel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powyżej
pierdzielisz gdyby mu nie dała to by jej nie przeleciał. gdy ona nie da to on nie weźmie. Dlaczego całe zło zwalasz tylko na niego ? A ty a ona jesteście święte ? A Ewa jak zerwała jabłko i dała mu to nie miała żadnej winy ??? Nie sciemniaj i nie pierdziel. ty masz kurwa znajomych-same skrajne przypadki!! "gdyby mu nie dała to by jej nie przeleciał" a gdyby on sie ni spuścił by dziecka nie było-mógł w przescieradło się zlać!! ciemnoto jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa pół mózgu
Nie znasz ludzi na ulicy to nigdy nie wychodź z domu. Zabije cię ktoś, "to po co lezie na ulicę? " Twoja wina będzie gdy zginiesz, bo po co polazłaś na ulicę ? co ty prostaczko za przykłady dajesz?! sex to nie spacer po parku!! to kurwa bycie jednością-ona dała a on wziął-maja taką sama winę!!ona chodzi z brzuchem i wychowuje dziecko a on jebie jak pies-to konsekwencje!1 gdyby ona nie chciała to by z nim nie poszła,gdyby nie chciała dziecka to by brała anty ale on to co świętoszek?! gdyby nie chciał by nie poszedł,gdyby mor chciał dziecka to by sie nie spuszczał albo podwiązał jajca. obydwoje ponosic muszą konsekwencje kurestwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
araa pół mózgu .... -ona dała a on wziął-maja taką sama winę!! .... on j**ie jak pies-to konsekwencje!1 co ty bez muzgu wypisujesz ? .... on jak pies ? To cipo ci po cipowiem gdy suka nie da, to pies nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
tiaaaa uderz w stół, a nożyce się odezwą ..... Tak brzydko o psach to pierwsza napisała jakaś "araa pół mózgu" A ty "pierdzielisz kurwo " piszesz takie babsztyle jak ty ,araa i te podobne ... obrażasz mnie niesłusznie, więc czytaj uważnie, to nie ja pisałam, a ta "araa pół mózgu". Jeśli ktoś głupi pisze bzdety, to lepiej pomiń głupotę, bo od takich głupawych tu aż się roi i podejmują natychmiast wulgarne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzilisz
na róg i szukać bogatego co zarabia 400 tys-może was przeleci a wy zaciązycie i oddacie bogacza o alimenty-... blerwy jadowite Ile jadu tu sie przelewa. Dlaczego nie potraficie rozsądnie podyskutować ? Czy wy wogóle potraficie rozmawiać ? Czy macie jakiś cel ? Kto wam przeszkadza, aby dojść do jakiegoś porozumienia ? Co tu wogóle się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
pierdzilisz-rozsądnie to można jedynie rozmawiać ze znienawidzonym-on zawsze mądrze prawi błahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka Demeter
Czego potrzebuje każde dziecko? Miłości, zrozumienia, akceptacji. Tego jednak prawo nie reguluje. Co innego, jeśli chodzi o utrzymanie dziecka i finansowanie jego potrzeb. To obowiązek, który powstaje z chwilą narodzin dziecka i kończy się - w myśl Kodeksu Rodzinnego - z chwilą jego usamodzielnienia. Nie oznacza to dnia, w którym dziecko osiąga pełnoletniość, ale gdy zaczyna pracować i samo finansować swe potrzeby. W przypadku dzieci chorych, kalekich, które samodzielności nie osiągną nigdy, obowiązek ich utrzymywania ciąży na rodzicach do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
czytam sobie - pierdzilisz-rozsądnie to można jedynie rozmawiać ze znienawidzonym-on zawsze mądrze prawi błahahahahah Kto to jest znienawidzony ? Dlaczego tylko z jednym człowiekiem umiesz rozmawiać rozsądnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
pierdzielisz ty taka sie urodziłaś czy udajesz?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
cztam sobie przepraszam, ale: Kto to jest znienawidzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
pozmieniałam literki od zniecierpliwionemu - myślę że nie tylko ja takiego bezdusznego kogoś znienawidził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej zwyrodnialców
Na 25 lat więzienia skazał Sąd Okręgowy w Opolu 27-letniego Łukasza Ł. z Otmuchowa (Opolskie). Sąd uznał go winnym zabójstwa 4-letniej córki poinformowała Ewa Kosowska-Korniak z biura prasowego opolskiego sądu. Wyrok jest nieprawomocny. Do zabójstwa doszło w marcu tego roku; mężczyzna udusił dziewczynkę. Proces przed opolskim sądem toczył się z wyłączeniem jawności. Prokurator domagał się kary dożywocia, obrońca wnosił o 8 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do winy, składając wyjaśnienia przed prokuratorem mówił, że po zabiciu córki miał zamiar popełnić samobójstwo. Łukasz Ł. wcześniej rozstał się z żoną, która wyprowadziła się wraz z córką. Dziecko spędzało z ojcem niektóre weekendy. "W dniu zabójstwa córka przebywała w mieszkaniu ojca. Mężczyzna pokłócił się z żoną, która powiedziała mu, że skoro tak się zachowuje, to nie zobaczy więcej córki. Wtedy doszło do tragedii" - relacjonowała Kosowska-Korniak. Sąd uznał, że kara 25 lat więzienia będzie odpowiednia do stopnia zawinienia i wysokiej społecznej szkodliwości czynu. - Sąd nie wymierzył najwyższej przewidzianej przez prawo kary dożywocia, uznając, że oskarżonemu należy dać szansę normalnego życia po odbyciu kary, a najwyższą karę mężczyzna wymierzył sobie sam, zabijając dziecko. Tę stratę bardzo przeżył, i będzie o tym pamiętał do końca życia zaznaczyła Kosowska-Korniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameeleon
Prawda, jest coraz gorzej, ale wydaje się że kobiety bywają gorsze od facetów, i chyba ostatnio zbyt dużo jest takich przypadków: Babcia zabiła wnuki - marcowe dzieci 2012 - Forum dyskusyjne ... Hiszpania, MUDRIAN, POLKA ZABIŁA DZIECKO, SAN MARTINwww.se.pl Wydarzenia Kronika kryminalnaKopia Dajesz +1 publicznie. Cofnij 8 Lis 2011 Polka ZABIŁA dziecko w Hiszpanii?. Szok w Hiszpanii. 19 Kwi 2011 Igrzyska Olimpijskie. Zabiła dziecko, bo chciała wziąć udział w Igrzyskach 17 Mar 2011 W Brzeszczach 21-letnia Mirosława B. zabiła dziecko pod wpływem szoku poporodowego. 4 Sie 2011 O zabójstwo noworodka poprzez uduszenie oskarżyła Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód nastoletnią matkę dziecka. 19-latka zabiła ... KAFETERIA - Matka zabiła dziecko i przyniosła je w reklamówce do ...f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4774272

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
To bez sensu, aby się licytować nt zwyrodnialców. A ile płacicie alimentów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiecej zwyrodnialców
piszesz: Na 25 lat więzienia skazał Sąd Okręgowy w Opolu 27-letniego Łukasza Ł. Kiedy to było ? Media przekazują takie informacje. po co tu to piszesz ? Nie wypada takich treści nagłaśniać, nawet o zwyrodniałych kobietach. Po co podkręcasz atmosferę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
To nie jest podkręcanie atmosfery. Kobietom się za dużo wydaje.I za nic nie chcą ponosić odpowiedzialności. Ten stan trwa już od kilkunastu lata może dłużej. Kobiety zaczęły czuć się bezkarne i nie mają szacunku i poczucia rodziny. Chcą rządzić i szantażować. Kto kiedyś słyszał i usprawiedliwił by zabójstwo dziecka ....jakimś szokiem poporodowym? Kobieta ma 9 miesięcy ,gdy zajdzie w ciąże by z tą nową sytuacją się oswoić. A i to podobno radość ....dla kobiety. Mężczyzna jest tylko podobno płatnikiem. Teraz jeszcze wymyślono parytety. A to wynika jeszcze .... z poprawności politycznej. Na pewno ten ojciec ,który zabił własne dziecko ....postąpił potwornie.. On zabił bo mu zagrożono ,że on dziecka nie zobaczy. A skąd u tej kobiety było takie przekonanie ,że on może więcej dziecka nie zobaczyć????? Skąd u tej kobiety takie przekonanie? Kto ją utwierdzał w tym przekonaniu? Dlaczego ona wyprowadziła się wraz z córką ? Kto wyraził na to zgodę? Mogła wyprowadzić się sama. Nie ,żebym ja go usprawiedliwiał. Trzeba jednak zastanowić się nad przyczyną.....by więcej do takich tragedii nie dochodziło A będzie dochodzić ,jak będzie rozluźnienie obyczaju i odpowiedzialności.I będą wymyślane i usprawiedliwiane coraz to nowe pomysły wbrew naturze ....naturalnym uwarunkowaniom,uczciwości i sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameeleon
Kobiety zaczęły czuć się bezkarne i nie mają szacunku i poczucia rodziny. ??? Przecież kobiety zawsze czuły się bezkarne. Już Ewa ukradła jabłko w raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleon ty prostaku!!
kameeleon Kobiety zaczęły czuć się bezkarne i nie mają szacunku i poczucia rodziny. ??? Przecież kobiety zawsze czuły się bezkarne. Już Ewa ukradła jabłko w raju.-a głupi Adaś je zjadł :) ty znawco wszelkich tematów!! wszędzie zabierasz głos tyle że zawsze masz błędne informacje!! za tą kradzież którą ty nazywasz bezkarną "płacimy" wszyscy-to przez to jabłko jest śmierć,choroby,grzech,smutek,żal doczytaj tuku bo aż wzbudzasz wstręt tymi swoimi wypowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameeleon
No dobrze prostaczko ty wiesz lepiej: mądra Ewa ukradła jabłko, a głupi Adaś dał się skusić i ugryzł.... Wszyscy cierpią przez Adasia, A Ewa jest niewinna !!! Ewy są zawsze niewinne, buahahahaha ! aleś ty mundra prostaczko, posiedź tu jeszcze trochę a się bardziej wykształcisz ? a może tylko nabierzesz kształtów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Ja cały czas powtarzam. Najpierw trzeba zbadać przyczynę. Zawsze winna jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameeleon
tiaaa zwykle winna jest ona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameeleon
jakie ja głupie stworzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielmożna Pani.
Zapamiętajcie, ja jestem najpiękniejsza, najmądrzejsza, naj, naj ... Gdy patrzę w lustro i zapytam: lustereczko...kto jest najpiękniejszy na Świecie ? Co odpowie ? Zamorduję wszystkie i na końcu tylko ja zostanę na Świecie, wtedy będę najpiękniejsza. Logiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty powyżej ty jednak masz ze sto nicków,nie masz co robić i żyjesz z zasiłków idź umyj okna,sprawdź dzieciom zeszyty,pooddawaj długi,zrób zakupu,pomysl i jak cos mądrego wymyslisz to napisz -dla twego przypomnienia topik ma tytuł ILE PŁACICIE ALIMENTÓW? ZROZUMIAŁAŚ?TO SIE ODCZEP ODE MNIE!! przez twoje wpisy aż tryska zawiść i prostactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×