Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość miriam7140
Zaczęłam pisać na tym forum, bo sama stanęłam przed problemami alimentacyjnymi. Z jednej strony jako pazerna, nieuczciwa i nierób ex, a z drugiej jako pazerna, wredna, złośliwa next. Myślałam, że tu się czegoś dowiem, wymienię doświadczeniami (z mojej strony jeszcze marnymi). Ale na konstruktywną dyskusję nie ma co tu liczyć. Pozdrawiam, mimo wszystko, aktywnych i biernych uczestników tego forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do upierdliwej baby
To jest własnie temat dla facetów, bo to oni w przewazajacej sile płacą te alimenty. im sa zasadzone ale czy w 90% to oni je płacą? proponuje założenie tematu o biednych ojcach-niech zainteresowani sami zadadzą sobie trochę trudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie mądralinskie
temat jak wół- ile placicie alimentów. możesz nie wytrzymać i popuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie mądralinskie
a ja głupia o tym nie wiedziałam i w obronę wzięłam chama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
Temat jest: ile płacicie alimentów????????????? 400 zł na niemowlę, 500 w szkole podstawowej, 600 powyżej do pełnoletności. x 2 bo od 2 rodziców - myślę że taki powinien być szablon. a wy tu z tą czytam, czy wielmożną, czy no nie wytrzymammmm , albo jeszcze inaczej nazywającą się albo panie mądralińskie, wyzywacie hama, czy bronicie hama, o czym same nie macie pojęcia, lub czepiacie się o kreskowanego, napiszcie tu: ile płacicie alimentów?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
jakie sny ? ile płacicie alimentów?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasny
Co sądzicie o alimentach 2,5 kPLN..na dziecko 6 lat Czy ktoś może się wypowiedzieć kto się zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasny
Tyle chce żona ustanowić nie w sądzie ale u notariusza z jakąś egzekucją sądową.. Co to znaczy w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie 800 pln na dziecko (wiek przedszkolny) + 1500 na opiekunke + place za internet i tv 160pln + zawsze cos sam kupie. Do tego jak maly jest u mnie za wszystko ja place. Zarobki XXXXX,XX pln na lape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,5k na dziecko 6 lat to raczej niemozliwe. Chyba, ze bedzie miala dobrego papuge i dobre argumenty (choroba dziecka - odpukac lub cos w tym stylu) zreszta, musialbys krocie zarabiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena26
2,5k na miesiąc to ojciec dziecka ma własna prężna działalnośc i wysokie zarobki.... mam kilku znajomych kolegów. którzy płaca alimenty, jeden z nich sam w sadzie zaproponował kwotę 900 zł miesięcznie, bo wie , że sporo zarabia i była mogłaby mu narobić bałaganu, dodatkowo uiścił te alimenty byłej z góry za 5 lat od reki( to dla spokoju, że już będzie miał spokój z wnioskami o podwyżke alimentów), dba o dziecko, przebywa z dzieckiem 3 dni w tygodniu i dodatkowo płaci za wyjazdy i różne atrakcje dla dziecka. Także dla mnie maks wysokie te alimenty 2,5...nie wiem za co, może są względy szczególne , którymi kierował się sąd jak pisze Squark_(choroba dziecka, czy jakieś skłaonności alergologiczne, choroby dziedziczne..?nie daj Boże oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena26
0a Shadow_ też ładnie wywala na pociechę, była tylko pewnie siedzi z pindą i paznkocie maluje..., niektóre kobiety to mają życie, czasmi tez myślałam czy nie zrobić wpadki, ale nie, nieprzyjemna atmosfera i wogóle, dziecko by na tym najwięcej straciło, patrze na swoją kolezankę, ma dziecko i dostaje galante alimenty i na wszystko ja stac, bawisię a dziecko z dziadkami,,, ja bym nie mogła wykorzystywac tak dziecka jak karte przetargowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem czy tak duzo? Alimentow mam 750 pln. Place 800. Na opiekunke sie zgodzielem bo rozumiem tez byla. Ona pracuje i ma calkiem niezla pensje. Mi nie ubywa im jakos mocno nie przybawa. Everyone is happy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku tego watku jest moja historia jak masz ochote i czas przeczytaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena26
Hej Shadow_! Hm,, wiesz wysokość alimentów to pojęcie względnie, dla niektórych kwota 300 zł to sukces a dla innych 800 zł. Wszystko zależny od stanu bytowego rodziny, budżetu jakim dysponują itd,... Ty masz wysokie zarobki i możesz z pewnością sobie pozwolić na taką stawkę alimentacyjna - z resztą przy wysokości zarobków to Sąd określi ich wysokość, jeżeli sam oczywiście nie wyjdziesz z propozycja zadowalająca drugiego rodzica(tu w Twoim przypadku matkę dziecka). Jak piszesz Twoja ex ma przyzwoite zarobki i Ty łożysz nie tylko na pociechę także żyć nie umierać jeśli chodzi o byłą,, Czytam o problemach rodziców( matek i ojców) i ich problemach związanych z alimentami i przeraża mnie to wszystko... chyba zaczynam się bać zakładania rodziny...;((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""""" ile płacicie alimentów????????????? """" A czemu ma służyć odpowiedź na to pytanie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Atena, Nie ma sie czego bac, takie zycie ;) Nie trzeba od razu zakladac porazki, glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
A kiedy będzie się płacić alimenty temu rodzicowi , któremu dziecko zabrano??? Kiedy będzie mu się płacić alimenty za zabranie dziecka?????? Albo odszkodowanie i zadośćuczynienie???? Gdybym ja był w takiej sytuacji , to niewątpliwie o to bym wystąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmno
A kiedy będzie się płacić dodatkowe zadośćuczynienie dziecku za rezygnację z bycia ojcem z powodu własnego kurestwa,kiedy ojcowie zapłacą dwa razy za pozbawienie dziecka pełnej rodziny? Moje dziecko zostało pozbawione przez ojca prawa do pełnej rodziny a ja mam mu zadośćuczynienie za brak dziecka zapłacić dziecka którego sam się pozbawił zabawny jesteś debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena26
Hm,, wiesz Shadow_, w tym momencie nie mam się o co martwic, gdyż jestem solo, ale masz rację, nie ma co zakładać, bo później można sobie to wygadać :-/, także na razie siedzę i czekam na potencjalnego "Tygrysa" :-), potem się zobaczy ;-B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
Kmno co ty pierdzielisz ? "....Moje dziecko zostało pozbawione przez ojca prawa do pełnej rodziny a ja mam mu zadośćuczynienie za brak dziecka zapłacić " Przecież twój przypadek to nie cały Świat. W Świecie jest różnie. Więc nie pisz że ojciec ma płacić. To ten gorszy rodzic powinien płacić. Ten który doprowadził do rozłamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdzielisz Kmno co ty pierdzielisz ? "....Moje dziecko zostało pozbawione przez ojca prawa do pełnej rodziny a ja mam mu zadośćuczynienie za brak dziecka zapłacić " Przecież twój przypadek to nie cały Świat. W Świecie jest różnie. Więc nie pisz że ojciec ma płacić. To ten gorszy rodzic powinien płacić. Ten który doprowadził do rozłamu. nie no przerosłaś sama siebie!! a jak udowodnisz który to gorszy rodzic? On może byc zły tylko i wyłącznie dla niej a super dla swoich dzieci i na odwrót więc który z nich jest gorszy? Małżeństwo nie spełnia oczekiwań wobec siebie-ona lubi byc przytulana a on nie potrafi tego robić tak często jak ona by chciała,on lubi się kochać 3 razy w tygodniu a ona 3 razy dziennie (albo na odwrót) -obydwoje dbają o dzieci-on zaspokaja stronę finansową i zdarza mu się wychodzić z dziećmi na spacer,do kina i na koncerty , ona dba o dom,o czystość,o strefę uczuciową, emocjonalną,pilnuje aby dzieci miały zawsze zrobione lekcje i były przygotowane do szkoły małżeństwo zaczyna sie sypać -aferzą sie już nawet o łyżeczkę,o przesoloną zupę,o nieświeży oddech Oceń który z nich to lepszy rodzic a który gorszy? Przy którym rodzicu maja zostac dzieci? A może podzielić się i sprawić że rodzeństwo po latach będzie dla siebie całkiem obce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to tak można?
A ile krzyś płaci alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jeja
Ludzie co tu za kwoty padają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jeja
Masakra. 2000 zł. Jak głupia nieodpowiedzialna baba dostaje alimentów to żyć nie umierać. Najlepiej się nie rozwodzić. A zanim się założy rodzinę to taki pustak niech się zastanowi 1000razy. Bo później bdzie latać po sądach po podwyżki a dziecko do końca życia będzie miało skrzywioną psychikę bo wychowa się przy takim pustaku i bez ojca. Ale takie są te niedojdy płci żeńskiej. Nie nadają się do niczego tylko do dojenia kasy od faceta, najpierw męża wykrzykując co to ona w domu nie robi a później po rozwodzie powołując się na dziecko. Sam mam dwie córki, żona nie pracuje ja zarabiam 1500zł +coś dorobię i jakoś żyjemy .Kochamy się, wszyscy są szczęśliwi, dzieci czyste ubrane i najedzone. Grunt to szczęśliwa rodzina a nie ku.rwa 5000 alimentów debile i debilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mało zarabiają i
ja mam 300 zł na 12 latka(wyrok z 2006) jak załozyłam teraz o podwyzke na 700 to nie dostałam ani 1 zł,bo sędzia stwierdziła,że ojciec dziecka nie ma pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie miałam wziąć
tak,skladałam. ja już nie wierzę w nic. w żadne sądy,w nic. jeżeli sędzia nie zabezpiecza interesu dziecka tylko lituje się nad jakimś cwelem,który przedstawia fałszywe zaswiadczenia o to o czym mówimy wogóle???????? ojciec dziecka ma pieniądze,wiem o tym na 1000 %. Mógłyby smiało płacic 500,ale po co? on żałuje kazdej złotówki na syna. jest takim skurczybykiem,ze wymiguje się od kazdej złotówki. a sąd? nie robi nic w tym kierunku,zeby nam pomóc. gardzę tym krajem,sądami. to wszystko jest fikcją dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno uwierzyc, bo podobno i bezrobotni maja po 500 teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×