Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość Wielmożna Pani.
...... ani zawiść, ani prostactwo ....... tylko próbuję wyprostować twój skrzywiony kręgosłup, a przynajmniej wskazać twoje hamskie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuj dalej może nauczysz się robić na drutach-trochę kasy by wpadło na długi...a i państwo byś odciążyła życiem na krechę i na koszt podatników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to świetny pomysł
zacznij robić na drutach, a coś zarobisz, i nie tak często będziesz jęczeć o podwyżkę alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmno
Tak świetny pomysł zacznij robić na drutach a nie tylko z jęzorem na wypłatę starego, bidulek jęczy że go na alimenty nie stać a najdroższą w utrzymaniu kurwę ma koło siebie. Jak trochę pojęczy i zaciśnie pasa mi lżej na duszy i śmiech w głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameeleon
To bardzo trafne, te wszystkie złośliwe: pierdzielisz, pierdzielisz kuurwo, wielmożna, czytam sobie, araa i inne, powinny zacząć robić na drutach, abyłoby tu na forum nieco normalniej. hihihihihi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
kaameleon to ty zacznij robić na drutach, i się odwal, zjeżdżaj na drzewo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
Temat jest: ile płacicie alimentów????????????? 400 zł na niemowlę, 500 w szkole podstawowej, 600 powyżej do pełnoletności. x 2 bo od 2 rodziców - myślę że taki powinien być szablon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystekwawa
dla wielu kobiet z małych miast lub wioski Dziecko jest jedyna alternatywa.. Jak Młodo chłopa nie znajdzie to zostanie stara panna i bedzie u starych mieszkac A przeciez po zawodówce niema pracy. smiesza mnie wypowiedzi ze facet zarabia 5 tys. to 2 na dzieci powinien dawac WEZCIE TO ZROZUMCIE ZE ON DO WSZYSTKIEGO SAM DOSZEDŁ CZESTO CIEZKĄ PRACĄ I NIEMA OCHOTY PŁACIC - I NIC GO NIE ZMUSI A NAPEWNO WASZE SKAMLANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystekwawa
DLACZEGO SAMOTNA MATKA ????? 1. BO SŁABO DAWAŁA 2. BO DAWAŁA SASIADOWI 3 .BO ZUPE PRZEPALIŁA 4. BO PO URODZENIU DZIECKA PRZYTYLA I PRACE ZUCILA I NAJLEPSZE.. BO ZAWSZE K...A BYŁA I NIEWIE KTO JEST OJCEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmno
A ja dodam jeszcze dwa punkty; Facet brał od innych na morgi zamiast zainteresować się żoną i dziećmi.....Stara w końcu miała dość i pozbyła się ścierwa. A co do skamlania alimenciarzu z wawy nawet nie muszę się wiele nastarać by od ścierwa wyciągnąć bo skamle tak że nawet najgłupszy sędzia go rozgryza. A ścierwo mogło sobie spokojnie pracować bo znalazł sobie służbę do zajmowania się dzieckiem. ało ta służba była na tyle dobra że całe życie zarabiała by pańskie ścierwo miało na kolejną rodzinę i skamlącą żoneczkę. A jak fajnie jest nie musieć skamleć i dostać co się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
kmno piszesz A jak fajnie jest nie musieć skamleć i dostać co się chce. Co to znaczy dostać ? Bo ja uważam że fajnie jest zarobić i wtedy kupić. Po co wulgaryzujecie temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYS WAWA
A DLACZEGO ZADNA Z WAS KOBIET NIE ZAPROPONUJE ROZWIAZANIA DZIECKO TYDZIEN U MNIE A TYDZIEN U CIEBIE ........... I PROBLEM ALIMENTÓW ROZWIAZANY WIADOMO LEPIEJ SIE OSMIESZAC NA ROZPRAWIE ROZWODOWEJ - JAKI ON BYŁ NIEDOBRY- -ZLE MNIE TRAKTOWAŁ - PIŁ .......I SETKA INNYCH NIEDORZECZNYCH ARGUMENTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powyżej
nie bądź smieszny i rusz głowa. Problem wcale nie byłby rozwiązany, bo sa koszty np. komitetu rodzicielskiego, nauki języków czy obiadów w szkole, które trzeba ponosic jednorazowo i mieszkanie raz tu, raz tu niczego nie rozwiązuje. Po drugie oboje rodziców musiałby mieszkac niedaleko i trzymac 1 pokój pusty dla dziecka, na co nie każdy może sobie pozwolić. Po trzecie chyba nie ma człowieka o dziecku nie wspominając, który chciałby żyć na walizkach i nie mieć swojego domu. Sprawiedliwie dla rodziców nie znaczy najlepiej dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYS WAWA
DLACZEGO NIKT NA FORUM NIE WSPOMNI O POKRZYWDZONYCH OJCACH KTORYM SIE OGRANICZA KONTAKT Z DZIECMI. PROSTA ODPOWIEDZ FORUM ZDOMINOWANE PRZEZ KOBIETY. TAK JASNE CZTEROLETNIE DZIECKO POTRZEBUJE WŁASNY POKÓJ. PSP. 2 TELEFONY KOMURKOWE DO KONTAKTU Z MATKA I SZEROKOPASMOWY INTERNET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRYS WAWA DLACZEGO NIKT NA FORUM NIE WSPOMNI O POKRZYWDZONYCH OJCACH KTORYM SIE OGRANICZA KONTAKT Z DZIECMI. PROSTA ODPOWIEDZ FORUM ZDOMINOWANE PRZEZ KOBIETY. TAK JASNE CZTEROLETNIE DZIECKO POTRZEBUJE WŁASNY POKÓJ. PSP. 2 TELEFONY KOMURKOWE DO KONTAKTU Z MATKA I SZEROKOPASMOWY INTERNET. nikt nie ma zamiaru w temacie "ILE PŁACICIE ALIMENTÓW" poruszac tematu pokrzywdzonych ojców-załóż taki temat,opisz swoja sytuację i czekaj az się "dopiszą" tacy tatusiowie i podziela sie swoimi przeżyciami-zapewniam ciebie wielu ich nie bedzie poza tym niestety dziecko musi mieć swój pokój (może go dzielić ze swoim rodzeństwem ale nigdy nie z rodzicami-to powinno byc karane-poczytaj sobie jak jest w Anglii,w Niemczech i sprawdź dlaczego dziecko czy dzieci powinny miec osobne pokoje),co do PSP-może miec a nie musi-to kwestia w finansach oraz w podejściu rodziców, co zaś sie tyczy tatusiu drogi komórki to przede wszystkim zajrzyj do słownika ortograficznego bo komórka pisze się przez o z kreseczką i tez jestem zdania że dwóch komórek dziecka miec nie powinno-mogą dziecko z nich okraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To byłoby trafne
pierdzielisz Temat jest: ile płacicie alimentów????????????? 400 zł na niemowlę, 500 w szkole podstawowej, 600 powyżej do pełnoletności. Myślę że to byłoby trafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
KRYS WAWA "DLACZEGO NIKT NA FORUM NIE WSPOMNI O POKRZYWDZONYCH OJCACH KTORYM SIE OGRANICZA KONTAKT Z DZIECMI. PROSTA ODPOWIEDZ FORUM ZDOMINOWANE PRZEZ KOBIETY." Bo to JEST kobiece forum :-) A temat jest o alimentach, a nie pokrzywdzonych ojcach. Aczkolwiek dopowiem coś w tym temacie ojców. Współczuję serdecznie tym prawdziwym ojcom, którzy ojcami się czują. W Polsce, w tym chorym systemie i zaawansowanym kulcie "Matki Polki" nie macie szans. Wyjątki tylko potwierdzają regułę. W ciągu ostatnich 2 lat przekonałam się, że słynny film "Tato" ma w dalszym ciągu odzwierciedlenie w rzeczywistości i nie jest ani trochę przerysowany. A wczesniej tak uważałam. Stereotypy myślowe w tym temacie są aż zbyt powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie mądralińskie
do wielmoznej pani ale jakos nie miałas problemu ze zrozumieniem wyrazu komurkowy. Wiec po co ten przytyk?? facet chciał to napisał. ma swoja racje tak jak ty swoja. jakos nie wierze ze w zyciu codziennym jestes tak bezbłedna,zeby innym wytykać "O kreskowane"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ty powyżej to ty dziecko nie bądź śmieszna, a głowami już ruszyli i to bardziej w cywilizowanych krajach, gdzie obowiązuje opieka naprzemienna : Włochy,Niemcy, Francja, Hiszpania, Holandia w krajach Skandynawskich oraz w USA i Australii. Piszesz o kosztach, to chyba normalne że są na pół! Ale jak widać nie masz zielonego pojęcia nad opieką naprzemienną. Poczytaj jak to wygląda w praktyce w/w krajach, a później pisz co jest najlepsze dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dawaj za wzór tu innych krajów-nam wmawiano że unia oraz euro to super a dziś sie cała ta hołota rozpada -nie zawsze co "zachodnie" to dobre zastanów sie tylko i sam sobie odpowiedz czy chciałbyś mieszkać co tydzień czy co miesiąc w innym miejscu? czy chciałbyś mieć kolegę w bloku czy na osiedlu którego byś zmuszony był opuszczać tak często jak bys zmieniał swoje miejsce zamieszkania? czy chciałbyś zmieniać stale swoje łózko,swój własny kąt do którego właśnie się przyzwyczaiłeś? musisz wziąć pod uwagę odległości-jak wyobrażasz sobie naprzemienna opiekę nad dzieckiem w momencie kiedy rodzice mieszkają w oddalonych osiedlach a nawet i miastach? co ze szkołą -gdzie miałoby chodzić takie dziecko? miałoby wstawać o 4 by dojechać do szkoły czy może miałoby ja zmieniać co miesiąc? a co z zajęciami poza szkolnymi albo jakimiś specjalistycznymi? jestem zdania że powinna być opieka WSPÓLNA NAD DZIECKIEM I RESPEKTOWANA PRAWNIE jednak dziecko powinno wiedzieć gdzie ma swój dom-ono musi mieć stabilizację,poczucie bezpieczeństwa,swój własny azyl wiadomo że część rodziców kochających swoje dzieci którzy maja przede wszystkim na uwadze dobro swoich dzieci potrafią sie dogadać i żaden sąd czy mediator nie jest im potrzebny jednak są rodzice którym nie pomoże chyba już nic-co z takimi rodzicami począć? co zrobić z nieodpowiedzialnymi rodzicami-matka czy ojcem? jak udowodnić że ta matka czy ten ojciec ma zły wpływ na dzieci? aby podejmować jakieś decyzje należy przede wszystkim mieć na uwadze dobro dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do panie mądralińskie do wielmoznej pani ale jakos nie miałas problemu ze zrozumieniem wyrazu komurkowy. Wiec po co ten przytyk?? facet chciał to napisał. ma swoja racje tak jak ty swoja. jakos nie wierze ze w zyciu codziennym jestes tak bezbłedna,zeby innym wytykać "O kreskowane"! jeśli KRYS WAWA ma takie mądre rozwiązanie co do sposobu sprawowania opieki nad dziećmi cyt: A DLACZEGO ZADNA Z WAS KOBIET NIE ZAPROPONUJE ROZWIAZANIA DZIECKO TYDZIEN U MNIE A TYDZIEN U CIEBIE ........... I PROBLEM ALIMENTÓW ROZWIAZANY WIADOMO LEPIEJ SIE OSMIESZAC NA ROZPRAWIE ROZWODOWEJ - JAKI ON BYŁ NIEDOBRY- -ZLE MNIE TRAKTOWAŁ - PIŁ .......I SETKA INNYCH NIEDORZECZNYCH ARGUMENTÓW to uważam że najpierw taki opiekun powinien pisac poprawnie podstawowe wyrazy a następnie brać sie za zmianę prawa opieki nad dziećmi nie musisz wierzyć w moja bezbłędność-nigdy o niej nie zapewniałam nikogo-ba!! zawsze twierdzę że jestem człowiekiem i mam prawo do popełniania błędów jednak jesli chodzi o pisownię to zanim napiszę a mam jakieś wątpliwości co do ortografii sprawdzam to w słowniku zastanów się czy chciałabyś swoje dziecko powierzyć opiece człowiekowi nie dość że głupio-mądremu który rozrywałby co tydzień dziecko na dwoją domy,minimalizował kwestie picia i złego traktowania który tłumaczy samotność matek w ten sposób DLACZEGO SAMOTNA MATKA ????? 1. BO SŁABO DAWAŁA 2. BO DAWAŁA SASIADOWI 3 .BO ZUPE PRZEPALIŁA 4. BO PO URODZENIU DZIECKA PRZYTYLA I PRACE ZUCILA I NAJLEPSZE.. BO ZAWSZE K...A BYŁA I NIEWIE KTO JEST OJCEM a na dodatek był analfabetą wybacz ale ja nic dobrego o takim człowieku napisać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie mądralińskie
Do wielmoznej pani dość że w twoich ocenach jest bardzo duzo sarkazmu to widze ze i piszesz "tonem" nie znoszącym sprzeciwu. Ortografia nie ma nic wspólnego z osobowścia człowieka, a juz napewno pomyliłas definicje analfbety. Nie bronie tego faceta, bo nie mam takiej potrzeby. Jak sam zechce to ci odpowie na twoje posty na temat jego wykształcenia. Kwestia opieki nad dzieckiem tydzień tu tydzien tam nie jest rozwiazaniem. w zasadzie to żadne rozwiazanie, ale to nie oznacza,ze moge lub powinnam obrazac ludzi. Temat brzmi "ile płacice alimentów" . To ty płacisz alimenty"'wielmozna pani"? Wg mnie facet miał prawo wypowiedziec sie w tym temacie,jest płatnikiem jak 99% facetów w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymammmm
panie mądralińskie uczepiłaś sie wielmoznej nie zwracajac uwagi na sarkazm,ton i prymitywną ocene samotnych kobiet chamusia!! nie przeszkadza tobie takie stwierdzenie 1. BO SŁABO DAWAŁA 2. BO DAWAŁA SASIADOWI 3 .BO ZUPE PRZEPALIŁA 4. BO PO URODZENIU DZIECKA PRZYTYLA I PRACE ZUCILA I NAJLEPSZE.. BO ZAWSZE K...A BYŁA I NIEWIE KTO JEST OJCE ale przeszkadza tobie uwaga na temat ortografii twoim zdaniem wielmozna nie ma prawa zwracac uwagi prymitywowi i doczepiać sie do jego błędów ale prymityw ma prawo obrażąć kobiety i pisać z błedami!! według mnie wielmozna miała prawo chamowi zwrócic uwagę nie bądź stronniczą obrończynią dla samej tylko zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakus
Nie, to jdnak ty jestes śmieszny, uważając, że wszystkie zachodnie rozwiązania są najlepsze. Nie raz i nie dwa słyszy się o dzieciach szantażujących swoich rodziców, że doniosą na policję, że są bite, choć to nieprawda. Czy donoszenie na rodziców, bo oni dziecku czegos zabronili, to dla ciebie dobre rozwiązanie warte naśladowania? Jeżeli tak, to przypomnę, ze to z powidzeniem stosowano w czasach nazizmu i stalinizmu. Nie wymyślono nic nowego, a jedynie powielono schematy stosowane w totalitaryzmach. Być może są dzieci, które lubią życie na walizkach i wstawanie o 3 rano, aby jeden z rodziców odwiózł je do szkoły i zdążył wrócić do pracy. Być może lubią się ciągle rozpakowywać i pakować, nie mieć kolegów ani swojego miejsca (ktos stwierdził, ze ssojego pokoju dziecko nie musi mieć). Być może. Przypuszczam jednak, że takich dzieci niewiele. Dla mnie opieka naprzemienna to stracenie z oczu dziecka w imię jakieśc abstrakcyjnie pojętej sprawiedliwości. Zaraz napiszecie, że matki (a szczególnie samotne) nie pracują, nie gotują ani nie sprzatają, żyja na koszt ojców swych dzieci i na potęgę zdradzają. Nie obracam się wśród patologii, więc takich ludzi nie znam. Wszystkie moje znajome, koleżanki i osoby w rodzinie są normalnymi matkami, dzieci sa bardziej zżyte z nimi i wysyłanie ich na tydzień do ojca, byłoby dla nich krzywdą. Nie przeczę, że nie zdarzają się kobiety takie, jak opisałam powyżej. Tymczasem wy robicie z tego normę, a są to pojedyncze przypadki. Więc radzę wam, abyście zmienili środowisko i zaczęli się obracać wśród normalnych ludzi, wtedy zobaczycie, ze kobiety nie są największym złem tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie mądralińskie
a nie przeszkadza ci ze tu na tym forum kobiety wyzywaja sie od szmat, kurew i czegos jeszcze bys chciała i nie chciała? a może facet jest po przejscicach niczym z horroru, a moze kobieta, która jest matka jego dziecka czy dzieci okazała sie wredna wyrachowana?! nie moge wyjśc z podziwu dla takich opinii-wszystko jest czarno-białe. i na zwyczajniej w świecie męzczyzna czy kobieta ma prawo mieć zdanie w temacie. Same swiete lilje, co to ruszyc nie wolno, ale same ublizaja tak ze w realu juz byscie miały sprawy z powództwa cywilnego o znieważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie mądralińskie
a tak właściwie to ile nie prawdy w tej męskiej wyliczance? A mało jest takich kobietek, co to dupy własnie daja i sasiadowi, same nie wiedza z kim dziecko, obiady przypalaja. A odkurzacz czy scierka na kurze parzy ich łapki!!! pełno takich kobietek na tym swiecie i w naszym pieknym kraju równiez! To o kreskowane zupełnie nie jest zwiazne z tematem , ale wielmozna pani jak zwykle w takich przypadkach, dobrze wie ze facet ma duzo racji ,ale ze wzgledu na ,ze to facet dezawuuje jego wpis i osmiesza jakies braki w ortografii. No to co zrobisz z mamusiami, które tu pisza tak bluźnierczo o innych kobietach?? Dlaczego tych kobiet nie spuścisz po wirtulanych schodach??za braki w kulturze osobistej, za stosunek do innych kobiet, które tak nota bene nic nie sa im winne.no opórcz tego ,ze maja odmienne zdanie.I w dodatku maja odwage to napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie mądralińskie
a tak własciwie to dlaczego by nie poruszac tematu pokrzywdzonych ojców na tym własnie temacie, skoro same drogie panie piszecie nie na temat. Bo cóz ma wspólnego z tematem wyppowiedź o ce\chach charakteru jednej czy drugiej,. To jest własnie temat dla facetów, bo to oni w przewazajacej sile płacą te alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie!?
"obiady przypalaja. A odkurzacz czy scierka na kurze parzy ich łapki!!!" Kobiety, matki, zazwyczaj pracują na etacie!!! A mężczyzn, ojców, to nie parzą w łapki ścierka, garnek czy odkurzacz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, ze nie
bo według panie mądralińskie tylko kobiety są złe. A co ciekawe, zarzuca innym biało-czarne widzenie świata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymammmm
pani mądralińska jeśli wychwyciłaś tu na forum ubliżanie i wyzywanie trzeba było zająć stanowisko i zwrócić podobna uwagę jak wielmoznej nie widzę w wypowiedzi wielmoznej chamstwa, natomiast w wypowiedzi tego którego bronisz juz tak tobie nie przeszkadza że taki cham również i o tobie pisze w sposób obraźliwy ale przeszkadza tobie uwaga ( słuszna!!) dotycząca ortografii jego chamskie pisanie potrafisz wytłumaczyć przeżyciami niczym z horroru ale nie potrafisz takiego samego (lub podobnego) usprawiedliwienia" wystawić" juz nikomu innemu każdy może miec swoje zdanie póki ono nie obraża innych jednak ty niestety widzisz tylko jedna stronę-"panu wolno wyzywać,ubliżać,porównywać i besztać z błotem" a wielmoznej nie wolno wytknąć błędu skad ty wiesz co wielmozna wie a czego nie wie-ja czytajac temat zwróciłam uwagę na obraźliwe słowa chama który kierował je do samotnych matek ciebie to nie razi ale razi uwaga dotyczaca pisowni!! nie myl pojęć tu nie chodzi o odmienne zdanie a o wulgarna opinię o wszystkich samotnych matkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×