Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość KIKU 29
I jeszcze dodam ze u mnie nie jest 50 do 50 bo ojciec dziecka w ogole sie nim nie interesuje i jest dlatego 80 do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A panienki temu 2,5 latkowi to już książka i wakacje się nie należą?Zejdzcie na ziemię dla jednej piszecie że 3 stówy starczą a dla was dwa razy tyle za mało?Każdy ma opłaty małe dzieci chorują a facecik gwiżdże sobie i robi kolejne dzieci. Podstawa facet mający dwoje dzieci będąc tego świadom zakasuje rękawy i nie zarabia 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKU 29
ale nie mow ze dla 2.5 latka trzeba 600 tak jak dla 10 latka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKU 29
to ile trzeba dla 2.5 latka i dla 9 latka wg Ciebie uki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jud 22
wiec ja chce dać na 2,5 jak na razie 300 pln dlatego nie więcej bo w lutym spodziewam się narodzin syna a wynagrodzenie moja jest 1500 i stać mnie na 300 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Na młodsze 400 na dziecko w podstawówce 500 gimnazjum600 później 700.Ale 3 stówy to śmiech.Nie widzę różnicy 800 zł w kosztach utrzymania między przedszkolakiem a 9 czy 10 latkiem.Może to być 2,3 stówy ale nie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jud 22
powiem wam byłem miesiąc temu w sadzie i to nie ja tak pisze bo tak chce tylko to co sędzina powiedziała że rodzice godząc się na dziecko wspólnie nie inaczej !!! JUŻ są zobowiązani oboje je utrzymywać i to nie że 300 jak ja chce dać czy 600 pln albo jak piszecie może być 900 pln ja się zgadzam dobra niech będzie te 900 pln ale to nie do końca jest że ja dam na dziecko 900 bo matka musi na dziecko tez dać jakieś pieniądze nie tylko z ojca 900 wiec wtedy jest na prawdę sporo i musi to starczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Jud popatrz na ceny zobacz na co wystarczy 3 stówki bo na moje 3 stówy to na styk skromne jedzenie.Zobacz batonik 1,5 soczek 1,5 jakiś owoc a co dalej???Ubierz dzieciaka kup mu leki zabawkę opłać rachunki.Chłopie weź się za konkretną robotę bo te dzieciaki głodne będą. A twoja pani ma obowiązek na swokego malucha dać i rachunki zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A te 900 czyli po 450 od obojga jest na teraz ok ale 3 stówami to śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIUKI 29
Nie zgodze sie z wyliczeniami ulki boo zalezy od konkretnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIUKI 29
te 500 np jedzenie 400 i ubranie 100 a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A nie dalej jak wczorraj pisałaś że 3 stówy starczają 2,5 latkowi prawda.......Tylko twojemu już dwa razy tyle nie starcza hehe.Wiesz szczerze guzik mnie wasze alimenty natomiast wkurza mnie że innej kobiecie można dać ochłap i stwietdzasz że to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jud 22
dobra w takim razie mój 2,5 r syn ma opiekę co dziennie mamę dziewczyny byłej opiekunka odpada wiec ile mam dać tych pln na syna by miał co dla niego potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKU 29
a to dJ MU 500 JAK MASZ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKU 29
A mieszkaja sami czy u babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
jud mama może zajnować się dzieckiem ale nie musi,jeśli to robi to chwała jej za to.Odpowiedź masz stań z nią pośrodku i dzieciak na tym zyska.A sam po prostu myśl bo zrobić dzieci potrafi większość.A ty zamiast cieszyć się że dziewczy.a sobie radzi i wspierać to walisz pod nos jakieś grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKU 29
do ulkiulki 2.5 tyle nie je co 10 latek, ubrania sa tansze, przedszzkole odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKU 29
pisalam ze kolezanka ma 20 a ojciec dziecka 80% a syn ma 10 lazt. Czy wg Ciebie takie dzicko jest juz samodzielne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jud 22
u babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKU 29
a interesujesz sie dzieckiem, kupujesz mu cos, ? jak czesto odwiedzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jud 22
bardzo kocham BRIANKA oddał za niego moje zycie walczyłem o niego w sądzie wiec każda środa co 2 weekend swieta wakacje urodziny imieniny wigilia jest na papierach że ma byc u mnie ale by nie ranic jego mamy to bylismy razem na wigilie kupuje mu ubranka prezenty do jedzenia ma zawsze wszystko jak jest u mnie i daje mu jeszcze do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKU 29
to podtrzymuje ze 300 bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jud 22
jego matka chce 600 dlatego ze mnie nie nawidzi bo nie jestem z nia i jestem nadal z E. ale e szanuje nie jej syna dba na prawdę o niego jak jest u mnie robi wszystko dla niego by miał jak naj lepiej wiec nie zgodziłem sie w sądzie na 600 ale na mniej się zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A nie ma prawa być zła skoro choć nie chciała to została sama z dzieckiem.Chłopie bycie samotną młodą kobieta z dzieckiem to nie miód więc na zrozumienie nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
w życuu mi nie wmówisz że na 10 latka podstawowe potrzeby potrzeba 1600 zł.Jak również tego że malucha utrzymasz z 600.To że mieszka z mamą to nie dowód że mama płaci za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
"""""" ile płacicie alimentów????????????? A kto i po co płaci alimenty? I co to są alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jud 22
ona ma 36 lat ja 28 i ona była swiadoma że jestem w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jud 22
do ZZZ Zniecierpliwionya co mam ich nie płacic tak sie nie da żaden sąd nie to sie nie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
[zgłoś do usunięcia] jud 22 do ZZZ Zniecierpliwionya co mam ich nie płacic tak sie nie da żaden sąd nie to sie nie zgodzi """ To należy wytłumaczyć nie sądowi a prawodawcom. A prawodawców mamy takich jakich samych wybieramy lub nie wybieramy. Bo na wybory nie chodzimy ..albo nie wiemy kogo wybieramy ale i tak wybieramy.Natomiast zbyt duża dowolność w tym brak precyzyjnych przepisów na podstawie ,których może działać sąd i jeszcze nadto aktualny brak osobistej odpowiedzialności sędziów za ferowane wyroki powoduje ,że ta dowolność jest bardzo często nadużywana . Sądy są tylko wykonawcą obowiązującego prawa. A ,że prawo pozwala sędziom na ułomność w jego stosowaniu to tylko przede wszystkim wina prawodawców.. I wyborców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
A ty nie byłeś świadom dziura ci świadomość zamroczyła? To nie ona świństwo odpierdoliła tylko raz że zdradziłeś swoją kobietę,drugie że zostawiłeś drugą z dzieckiem. Ona w związku nie była a ty chyba rozum masz. Więc chociaż teraz zachowuj się jak facet i przestań beczeć tylko wio do roboty po godzinach albo szukać lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×