Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość gość
Sama zostań prostytutką i ZAPRACUJ na 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę być prostytutką by mnie było stać na to by dziecku dać 500zł.A jak ktoś musi to widocznie nic więcej nie potrafi w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uważa że 500 zł to mało. To mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe bo jak facecik zarabia 2000zł to mu zostaje na życie 1500zł i drze ryj że ma za mało.....A dzieciakowi 500 chce dać i drze ryj że to za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe. Bo ściera chce 1500 a sama nic nie zarabia. Ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było sobie poszukać takiej co pracowała,pracuje i pracować będzie.Jak bierzesz lenia to masz śmierdzącego leniaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz? Już nie mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale miałeś a teraz beczysz że coś chce.Sam se taką wziąłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie se wziąłem, tylko ,sama sie wpier/doliła. Na siłe (dzika bestia;) Jak i ty swojemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że ja mam jego kasę gdzieś,syn będzie miał co z kont wziąć na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn z kont se na start weźmie. Ale wiesz - syn bez ojca, to zazwyczaj taki siur na start tylko jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej ojca nie mieć niż mieć c***a za tatuśka....A o syna nie muszę się martwić jako dorosłemu znakomicie mu idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byś już dała spokój a tym bedelek! Bo do adwokata, który ucieka się do tak żenujących praktyk reklamowo-naganiackich to pies z kulawą nogą nie pójdzie. Zaraz otworze lodówki i mi bedelek wyskoczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty sie naleza ale tylko wtedy jak sa pokryte podstawowe potrzeby osoby placacej alimenty. Krotko: W Niemczech kazdy rozwiedziony ma prawo do minimum aby sam mogl przezyc. Reszta przyznawana jest (oczywiscie wedlug ustalonych stawek) dzieciom i jak zona nie pracujaca to i zonie. Jesli maz zarabia tyle co starczy tylko dla niego albo zyje ze socialu to kochane exzony musza pofatygowac sie do urzedu socjalnego zlozyc podanko i otrzymuja wsparcie od panstwa. Tak powinno byc i w Polsce, ale Polska to kraj ktorego podobno na to nie stac . Ja twierdze iz Polske byloby na to stac, ale za duzo budzetu rozchodzi sie po znajomych stolkach. Dzieci to chca miec ale wspomoc sytuacje losowe to tylko wyrokiem sadowym a ty jeleniu pracuj chocby na trzy etaty. KOMPLETNA BZDURA. Po co zakladac rodzine jesli w dzisiejszych czasach tak ciezko jest wytrwac do usamodzielnienia dzieci!!! Sa inne sposoby aby spelnic swoje pragnienia i przy okazji sie nie powalic. Pierwsza to UMOWA MALZENSKA. Jak przyjdzie fiasko to niech konsekwencje poniesie takze zona i dzieci, to wszystko mozna w umowie slubnej zastrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszedł do komornika a potem sobie pomyślał co dalej. Mogę Ci podrzucić kontakt: (www.jkrukkomornik.pl/), ale powiem Wam,że 1000 zł to wcale nie jest źle. Ja płacę 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pierwsza to UMOWA MALZENSKA." xxxx W Polsce nie funkcjonuje umowa małżeńska. Jedyne co jest to rozdzielność majątkowa, która tak naprawdę niewiele daje, ponieważ: - małżonkowie, niezależnie od rozdzielności, mają obowiązek wzajemnej pomocy, co wynika z przepisów KRiO, obowiązku tego NIE ZNOSI ROZWÓD!!!!!! to jest niesłychanie ważna sprawa, o której NIKT nie mówi rozwodzącym się ludziom! a prawda jest taka, że raz zawarty ślub, nawet cywilny, rodzi zobowiązania NA CAŁE ŻYCIE. - rozdzielność przestaje obowiązywać w momencie śmierci jednego z małżonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.04.30 Nie narzekam, tylko uświadamiam ludziom, że nie mają źle, a o trzecim myślę, właśnie z drugą żoną, żyć trzeba, błędy się popełnia tylko ten kraj....ech szlag mnie trafia. xxxx Koleś, a ty myślisz o tych "nowych" dzieciach???? Bo jakoś k***a nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za glowe sie lapie jak czytam te posty;/ Nie rozumiem dlaczego babki sadza,ze ojciec powinnien placic duze alimenty;/ Przeciez tak samo i wy korzystacie z mieszkania itd Rzeczywistosc jest taka,ze chcecie duze alimenty,a wydajecie je na siebie.A niech tam uprzyksze mu zycie.Eks oddaje prawie cala wyplate na alimenty a do chu** pana tez toc musi oplacac rachunki i miec z czego zyc;/ Co miesiac nowe ubrania dla dziecka? Smiech na sali potrzeba by bylo willi,zeby trzymac tyle nowych rzeczy co miesiac;/ Poje**** te baby tylko kombinuja jak zarobic,zeby sie nie narobic zal was. Tak narzekacie kto wam kazal rodzic dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem dlaczego facet jak mieszka z kobietą to nie interesuje się na co idzie jego wypłata i żonie czy kobiecie oddaje większość swojej wypłaty.Po co?Dlaczego?Niech policzy na dziecko po 4-5 stów i dołoży swoją część na rachunki bo część dzieci z 4-stówek matka wyłoży i tyle.Dostanie baba z 1200zł i będzie żyć jak pączek w maśle.I czemu te p******e żony kombinują by do opłat nie dołożyć,by dzieciom komputer za pieniądze z wypłaty tatusia kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech policzy na dziecko po 4-5 stów i dołoży swoją część na rachunki bo część dzieci z 4-stówek matka wyłoży i tyle. xxx a za pracę w domu to kto żonie zapłaci? ma mu prać gacie za darmo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za zaspokajanie żony, kto mężowi zapłaci? Ma popychać paszteta za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłop ma dwie ręce i wie gdzie pralka czy lodowka są w domu.A reszta zajmowania się domem i dziecmi nie rozni się niczym u mężatek i samotnych mam.Więc dlaczego żona nie chce by dawał tylko na dzieci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poprosiłam o 200 zl dodatkowo do 500 bo wydatki wieksze 1 klasa w szkole plus prywatny lekarz to mi d.... zapytał A co ty robisz z kasą która ci daje?Rób zakupay w Biedronce taniej bedzie........ widzimy sie w sadzie odparłam.Od takich h... trzeba sie trzymac z daleka tylko przed slubem oczy maslane robia i tacy cudowni a potem......eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet zarabia 7400 i płaci 1300zł na 1 dziecko. Było 1000zł ale matka wniosła o podwyższenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to póki co stać go jeszcze na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jeżeli facet zarabi 5tys na reke, a matka dziecka 1500 to czy jest szansa ze sad zasadzi na dziecko alimenty w wys. 1000zł? ojciec dziecka z wyboru zostawi sobie wspolne mieszkanie za ktore bedzie placil kredyt 1200zl plus dwa male kredyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy usprawiedliwione potrzeby dziecka wynoszą 2000? A ile do tego tysiąca dołoży matka ze swoich 1500? Czy może matka z tego 1000 część wyda na swoje potrzeby? Albo na potrzeby swojego bezrobotnego przyjaciela z długim i długiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy usprawiedliwione potrzeby dziecka wynoszą 2000? xxxx Ile razy już było pisane, że starania o dziecko są również formą alimentacji i rodzice wcale nie muszą płacić po 50%. A te półgłówki skretyniałe w kółko swoje. I jeszcze ten komentarz na końcu, który chyba, w ocenie autora, miał być śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy już było pisane, że starania o dziecko są również formą alimentacji i rodzice wcale nie muszą płacić po 50%. A te półgłówki skretyniałe w kółko swoje. I jeszcze ten komentarz na końcu, który chyba, w ocenie autora, miał być śmieszny. xxx Tak to prawda, ze starania o dziecko sa forma alimentacji, ALE tylko ze strony matki :) Kiedy ojciec zajmuje sie dzieckiem, nie zwalnia go to z obowiazku placenia alimentow ;) Tak orzekla pani sedzina w mojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×