Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość do zniecierpka
I nie porównuj swiata zwierzat do świata ludzi!! Nie wiesz czym się rózni zwierzak od czlowieka? ROZUMEM KRETYNIE!! ALE JAK WIDAC CORAZ WIECEJ LUDZI ZACHOWUJE SIĘ JAK ZWIERZ-KOPULUJE ,PŁODZI POWIJA OGON I UCIEKA!! A na to jest ustanowione prawo ktore naklada obowiązek-i to jest bardzo sprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nic nie zrozumiałaś, baśka. Nic a nic. Prawo rodzinne jest h.. warte. A co powiesz na to: ojciec płaci i z tych pieniędzy utrzymuje sie i matka i dziecko? Więcej - matka część pieniędzy zawłaszcza. Sama nie dając NIC!!! Jakiej postawy uczy się to dziecko? A jak wyląduje matka kiedy alimenty sie skończą? PRAWO RODZINNE JEST H.... WARTE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miciu prawo działa nie zaleznie od płci!! Nie ważne czy to matka wychowuje dziecko czy ojciec. Alimenty sa na dziecko. Nie mówimy tu o skrajnosciach-w każdej regule są wyjatki. Mówimy o alimentach i obowiazku płacenia na swoje potomstwo. Mieciu rozumiesz?! Dotarło?!! Jest wielu rodziców wychowujacych swoje dzieci tylko w pojedynke,bez wsparcia finansowego drugiego rodzica. Jestem tego przykładem. Ojciec dziecka nie płaci w ogóle,nie interesuje sie dzieckiem prawie ze od jego urodzenia. Nie płaci mimo nakazu sadowego. A takich rodziców jest wielu. I teraz co? Ja tez bym chciała zyć godnie. Moja pensja wystarcza na to by mi niczego nie brakowało. Ale zaczyna brakowac na nas dwoje. Mam tez zostawic swoje dziecko jak jego ojciec?!! Mam w mysl debila zniecierpka podrzucic do biedula kogos kogo powołałam na swiat i którego "musze" wychowac?! Taki debil jeden z drugim nie rozumie,ze matka noszac dziecko pod swoim sercem nawiazuje silna więź i dlatego sady przyznaja bezposrednia opiekę zazwyczaj matce.Ale mimo wszystko ojciec piwinien miec równiez wpływ na jego wychowanie. Tu debile rozumieja to tak-matka ma dziecko pod swoim dachem wiec ja juz nic nie jestem dziecku winien-nie musze placic i nie musze starać się o nic!! Jakie to prostackie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ile ten ojciec płaci alimentów że żyją z nich i dziecko i matka i jeszcze częsc zostaje do zawłaszczenia dla matki? tylko w trosce o moje zdrowie fizyczne i psychiczne nie mów proszę że 300 zł :D chociaż wtedy rachunek byłby prosty, 100 na matke, 100 na dziecko, 100 do zawłaszczenia, nie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo rodzinne jest ok, chroni i matki i dzieci przed przeszczepami typu zniecierpliwiony :D a co do skradzionych rzeczy, no wiesz, jak kupisz se telefon to nawet jak ci go ukradna to abonament płacisz dalej. kupisz se tv na kredyt i nikogo nie obchodzi czy u ciebie stoi w domu czy u złodzieja, masz spłacić i już. bo liczy się wywiązanie z umowy, rozumiesz, efekt. dotrzymanie kontraktu. tak se to wytłumacz, że zmajstrowanie dziecka kutasem to taki podpis na kontrakcie obejmującym płacenie za potrzeby dziecka do pełnoletności lub samodzielności. i nikogo nie obchodzi gdzie to dziecko jest, ważne że twoje. więc masz płacić jak te raty :P :P :P aż do uzyskania wypełnienia kontraktu czyli usamodzielnienia się dziecka. umowy sa zawierane na podstawie prawa. i to samo prawo mówi, że spłodzenie dzieciątka oznacza kontrakt z dzieckiem, jego matką i państwem na utrzymywanie go. jak się nie wywiązujesz, to za brak rat komornik, za brak alimentów- komornik lub więzienie. trzeba było nie robić dziecka baranie a nie teraz łkać i zawodzić jaką masz krzywdę w zyciu ze musisz efekt własnej chuci utrzymywać. trudno. chciało sie kutaskiem zamajtać, teraz masz efekty. nie chcesz płacić na dziecko? nie rób dzieci, proste. tak jak nie bierz kredytu gdy nie chcesz płacić rat. proste jak budowa cepa, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśka, prawo działa zależnie od płci. Prawo stanowią politycy żeby mieć elektorat. A realizują je (prawo rodzinne) baby (90% sędzin w sądach rodzinnych to kobiety.) Mówimy o alimentach. A wcześniejszy post mówił że matka nie daje NIC!!! Baśka rozumiesz? Dotarło?? Dałaś doopy mendzie? TO PŁAĆ!!! Ja przeleciałem szmate - TO PŁACE!!! Czaisz baze Baśka? ;):) A matka nosi dziecko nie pod sercem, ale w pi.żdzie... UUUUPPSS - pis.de też ma pod sercem ;):) Tu baśki myślą tak - dałam mu p******ć, niech płaci. Jakie to prostackie!! ' ' ' A! Do zawłaszczenia jest tylko 50 ;):);0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wypowiedzi tego ścierwa z 2013-08-14 20:13:50 to nawet nie ojszczam. Że o osraniu nie wspomnę!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieciu mnie sie nie chce tobie tłumaczyć-idż po poradę do prawnika-on wysłucha,wytłumaczy i skasuje-moze to do ciebie dotrze. Póki co dobrze jest ze jest PRAWO ktore chroni bezbronne dzieci. ps: ludzie dzielą sie na prostych i prostaków-ty należysz do tych drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łojejku jejku, jak to sie tałątajstwo oburzyło, matulu!!! :D :D :D :D a z tego co ja wiem o świecie to płaci się na spłodzone potomstwo, a nie za sam akt seksualny, wszystko jedno jak go nazwiesz, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba że się bzykasz z paniami, które biorą za to kasę, ale to już twoja suwerenna decyzja, nie ??!! buuuuuchaaachaaaa :D :D :D :D :D i bardzo jestem dumna z tego że tak cie mój post poruszył, łeh łeh łeh łeh :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś ty baśka durna - przecież napisałem czarno na zielonym: JA PŁACĘ!!! A MATKA NIEEEEE!!!! Jeszcze przywłaszcza. I co na to prawo??? JAJCOOOO!!! ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] gość no chyba że się bzykasz z paniami, które biorą za to kasę, ale to już twoja suwerenna decyzja, nie ??!! buuuuuchaaachaaaa smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif i bardzo jestem dumna z tego że tak cie mój post poruszył, łeh łeh łeh łeh smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif """"" W zasadzie to i instytucja małżeństwa została sprowadzona do prostytucji.Alimenty . Na byłą zonę, na dziecko , które zabrano , którego się nie ma. Jeżeli nadal takie przepisy będą istnieć , to państwo wymrze naturalną śmiercią i nie będzie potrzeba wojny. Bo nikt nie będzie zawierał związków małżeńskich ani nikt nie będzie chciał mieć dzieci. Pytanie do czego zmierza państwo i jego prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nazywani ludźmi dziś kundlami zmuszają państwo do trzymania bata nad sobą!! Ci którzy powinni dbać o swoją kobietę,o swoje dzieci, o swoją rodzinę uciekają od obowiązków,piją,łajdaczą się,nie łożą na rodzinę. I wtedy wkracza prawo i egzekwuje to co od zarania należało się żonie i dzieciom.Pieniądze a tym samym poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nazywane kobietami, dziś qrwami łajdaczą sie i sobaczą ledwo im cycki urosną!! Te które powinny być symbolem ciepła i oddania patrzą tylko jak okraść wydrzeć wycyganić. I bata na to nie ma, bo naród to barbarzyński, a prawo kaduka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Im bardziej ktoś będzie przekonany ,że ma do czynienia z babsztylem tym bardziej jak babsztyla będzie traktował. Kumpel mi kiedyś opowiadał ,że poznał dziewczynę no i poszli do niej. Bara bara i te sprawy.. Ona mu za dwa dni mówi ,że chce 300 złotych. On jej odpowiedział ,że chce 560 ,bo się wyżej ceni. Powiedział ,że jej mina była warta i miliona.Dostała tylko w pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat":Kiedyś nazywane kobietami, dziś qrwami łajdaczą sie i sobaczą ledwo im cycki urosną!! Te które powinny być symbolem ciepła i oddania patrzą tylko jak okraść wydrzeć wycyganić. I bata na to nie ma, bo naród to barbarzyński, a prawo kaduka." Tak jak ich ojciec kundel wychował takimi sa dzisiaj. Przykład idze z góry. Teraz sadzą kobiety a od siebie nic nie dają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZZZzniecierpliwiony Im bardziej ktoś będzie przekonany ,że ma do czynienia z babsztylem tym bardziej jak babsztyla będzie traktował. Kumpel mi kiedyś opowiadał ,że poznał dziewczynę no i poszli do niej. Bara bara i te sprawy.. Ona mu za dwa dni mówi ,że chce 300 złotych. On jej odpowiedział ,że chce 560 ,bo się wyżej ceni. Powiedział ,że jej mina była warta i miliona.Dostała tylko w pysk. heh to dlatego ty zawsze masz odpowiedź na każdy temat-słuchasz waśni kumpli..ha ha :D Zniecierpek a wiesz co mi kumpela odpowiadała? Mówiła że zna ciebie i wie,ze uganiasz sie po parku za babciami by później nie płacić im alimentów. Ale najgorsze jest to że ty podobno jestes przekonany ze od patrzenia zachodzi się w ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak jak ich ojciec kundel wychował takimi sa dzisiaj." A nie qrwiata matka aby wychowała? Bo to dzisiaj w modzie: pogonić ojca jak kundla, żeby można kulasy rozkładać bezkarnie. A może jaki rasowy między nie wskoczy.... za którymś razem (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sfrustrowany gościu powyżej-rozumiem,że zostałeś wystawiony za drzwi-na twoim miejscu nie przyznawałbym się do tego-przecież kretynie to o tobie świadczy. Rób tak by nie musiała rozkraczać nóg przed innymi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpek znowu zapomniał wziąć proszków na depresję po tym jak żona go zostawiła a dziecko nie chce znać. Przyczyny oczywiste-totalny debilizm i skretyniałość samca-bo inaczej go nazwać nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiała??? Chcesz powiedzieć że rozkraczanie nóg to dla kobiety przymus? Nie kwestia chęci i wyboru tylko przymus??? Aaa - to ja przepraszam. Bo to by znaczyło że to nie żadne qrestwo tylko wy jesteście takie automaty do grzmocenia. No to ide se jakiegoś wyhaczyć, ttylko powiedz no mi jeszcze - gdzie sie wam te 2 zł wtyka? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] gość musiała??? Chcesz powiedzieć że rozkraczanie nóg to dla kobiety przymus? Nie kwestia chęci i wyboru tylko przymus??? Aaa - to ja przepraszam. Bo to by znaczyło że to nie żadne qrestwo tylko wy jesteście takie automaty do grzmocenia. No to ide se jakiegoś wyhaczyć, ttylko powiedz no mi jeszcze - gdzie sie wam te 2 zł wtyka? oczko.gifusmiech.gif """" Nie można maszynie zakazać wykonywania jej automatycznych, zmechanizowanych czynności. Można ją popsuć , wyłączyć lub nie korzystać z jej usług.Najlepiej , do szemranej maszyny nie podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak! Nie 2 zł tylko 5 zł!! I nie w ucho, tylko w doope!!! 2 zł wtykane w ucho powoduje głuchote. A 5 zł wtykane w doope powoduje rozwarcie kulasów. Ale ja głupi - dzięki za wskazówki ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy chłoptasie czytacie to co napisaliście? Śmiem sadzić,ze wy obaj nienawidzicie kobiet z powodu odmiennej orientacji. Pomyśl jeden z drugim...najpierw sie uganiacie za kiecą a teraz jak jak żmije tryskacie jadem... C***e z was nie mężczyźni!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kobiety, tacy mężczyźni ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja place 700 na niemowle.dogadalem sie z byla przed sadem.co dlej zycie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba być prorokiem żeby wiedzieć co dalej. Dalej życie c**przyniesie podwyżki średnio co dwa lata. I tylko od ciebie zależy czy i kiedy pójdziesz z torbami. A zapewniam cię że jeśli nie będziesz aktywny procesowo, tylko szedł na ugodę - to z torbami pójdziesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Głupi ten co płaci alimenty.To nie wychowawcze . Ani dla dziecka ani mamusi dziecka.Ja prędzej poszedł bym do więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi ten co idzie do więzienia. To nieekonomiczne. Dług nie znika przez więzienie. I trzeba już zawsze mieszkać w więzieniu. Bo tam cieplej niż w parku i tak nie wieje jak pod mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZZZzniecierpliwiony Głupi ten co płaci alimenty.To nie wychowawcze . Ani dla dziecka ani mamusi dziecka. xxx a pewnie! dziecko powinno samo na siebie zarobić, prawda? tylko gdzie? może na plebanii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×