Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Czym sie przejawia, w kontaktach z kobietami? Serce zaczyna szybciej bic :P pewnie sie czerwienie, cicho i niewyraznie mowie (chociaz to juz prawie zwalczylem), no i przede wszystkim, przekonanie, ze mnie wysmieje (wiem, glupie), albo ze zrobie z siebie idiote; po co mam podchodzic, skoro i tak pewnie ma chlopaka, a nawet jesli nie, to czemu mialaby byc akruat ze mna (te mysli tez powoli usuwam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sprawdzic jaka by byla reakcja na to dziewczyne mysle ze bys nie zemdlal ani zaniemowil jakos mi o do ciebie nie pasuje:)Musze wyslac jakas dziewczyne z ukyta kamerka we wlosach do ciebie i obserwowac twoja reakcje nie powinno byc tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi dobrze ze usuwasz takie mysli bo osoba z ktora moglbys byc szczesliwy moze przejsc obok ciebie i sracisz mozliwosc przezycia najwspanialszych chwil w swoim zyciu a to tylko przez to ze masz obnizona samoocene trzeba chyba w nowym roku nad tym troche popracowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego to jest jedno z moich postanowien :D bo jakby nie patrzyc pewnosc siebie pomaga nie tylko przy poznaniu kobiet, ale ogolnie w zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladna czyli jakies szczegoly mozesz podac bo nie wiem jaka ci sie by podobala? I nie wiem czy znajde taka na skladzie:)I gdzie mam ja dokladnie wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najwazniejsze, to pozytywne myslenie. I wyrzucenie mysli nie nadaje sie, nie uda mi sie, sa lepsi ode mnie, itp. Od tego trzeba zaczac, no i afirmacje w stylu "jestem zajebiaszczy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnosc siebie pomaga i to bardzo w zyciu cos o tym wie bo nad tym juz od dluszego czasu pracuje zostala mi tylko pubika czyli pokazanie pewnosci siebie przed wieksza ilosca ludzi bo jak narazie czuje sie sparalizowana ale jeszcze w styczniu zaczynam pokonywac ten strach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugo pracujesz nad podwyzszeniem pewnosci siebie? A na sama mysl, przed wystapieniem publicznym dostaje stracha :o I jak pracowalas/pracujesz nad poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SREDNI WZROST TO JAKI? Ja pracuje nad tym kilku lat i to nie jest jakas wiedza zdobywwana tylko z ksiazek ,kaset plyt czy innych form przekazu choc po czesci tez ale bardziej jakes kursy asertywnosci ,szkolenia a takze rozne zadania ktore sama sobie zlecam i wykonuje zeby pokonac strach przed czyms np.przed tymi wystapieniami choc na razie mam wzrok spuszczony zeby moze nie widziec co ludzie w tym czasie robia ale niedlugo bede musiala sie przekonac czy ich zanudzam czy wrecz przeciwnie bo weszlam do pewnej firmy ktora sprzedaje swoje produkty na prezentacjach i musze byc pewniejsza siebie zeby wiecej sprzedac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba znow postów nie widze :O bo niby cos ktos o 21:12 pisał a u mnie tego ani widu ani słychu :O ps.pije szampana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2 - sredni wzrost - 165-170. Ale to tak w przyblizeniu oczywiscie. Nie latam za dziewczynami z metrowka :P moze byc troche wyzsza/nizsza. Ja tez pewnosci siebie nie zamierzam brac tylko z ksiazek :D Ale to taki poczatek, zeby wiedziec jak sie za to wszystko zabrac, co robic, czego nie. Mozesz polecic jakies konkretne kursy? Myslalem o NLP, ale troche za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam-->zapodałbys zdjęciem :P ciekawa jestem jak wyglądasz...czy jestes podobny do fhg🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×