Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Tyle razy powtarzam- odpuść sobie, machnij ręką na to, że nie masz dziewczyny. Przestań mieć takie wielkie parcie na bycie z kimś... Mówię na swoim przykładzie. Na każdego swojego chłopaka trafiałam wtedy, gdy było mi obojętne czy z kimś będę, czy nie. Przestawałam mieć nadzieję i masz Ci los... ktoś się pojawiał nie wiadomo skąd... bo zauroczenie przychodzi nie wtedy, kiedy tego chcemy, ale wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. ;) A tak w ogóle to cześć Wszystkim. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strach przed porażką blokuje mi drogę do szczęścia. im dłużej to czytam tym lepiej wiem że być idealna, a i tak jeszcze może coś nie wyjść bo każdy ma duże wymagania. jakim cudem w ogóle ludzie się nawzajem odnajdują??? przecież to prawie niemożliwe. prawdopodobieństwo porażki 98% ogólnie: nie wystarczy kochać, trzeba jeszcze biegać na rzęsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mozesz kogos poszukac tu w necie przeciez wtedy w jakims stopniu ja poznasz wymienicie sie zdjeciami a pozniej juz jakies spotkanko i to nie bedzie obca dziewczyna bo przeciez przez jakis czas mozesz z nia rozmawiac na gg czy tu.Wejdz na jakis czat regionalny lub nowy temat na kafeterii zamiesc zdjecie moze to bedzie lepszy pomysl niz podrywanie obcych dziewczyn na ulicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sa takie czasy ze w necie szukaja osob nie tylko na sex i znam przypadki ze sie znajduja prawdziwe milosci np.moj brat z dziewczyna poznali sie na czacie regionalnym razem 4 lata wkrotce beda nazeczenstwem beda i wiele innych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest strzelanie na oslep bo rozmawiasz z ta osoba poznajesz ja i dlaczego uwazasz ze tak umowic sie mozna tylko na sex nie kazdy podchodzi tak jak ty do sprawy ale widze ze to i tak cie nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego sie poddajesz bo kilka dziewczyn tak zareagowalo to nie znaczy ze nie znajdze sie taka ktora zechce dalej z toba rozmawiac i cie poznac na zywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngoIek
to poderwij laskę na ulicy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli uwazasz ze stac cie na poznanie kogos na zywo ale nie na sex tylko w celu stworzenia stalego zwiazku to moge ci zyczyc tylko powodzenia bo pewnie dzialasz w tym kierunku zeby tak rzeczywiscie bylo a nie stoisz w miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie zamierzam ci udzielac dobrych rad bo i tak nic do ciebie nie dociera i wszystko odzucasz wiec tylko szkoda mego cennego czasu a chcialam dobrze dla ciebie przykro mi ze tego nie doceniles:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngoIek
dziewczyny się o Ciebie starają a Ty nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngoIek
dziewczyny puszczaja do Ciebie oko na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu.juz kiedys sie wyzywaliscie.a ten tekst z patykiem jest zalosny.szkoda czasu na ten topik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez nie od niej sie dowiedzialem. Nie jestesmy na tyle blisko, zeby mmiala mi sie pochwalic/pozalic, bo nie wiem, jak ona to przyjela ;) A dowiedzialem sie od niego. I odrazu zaznacze, ze gosciu raczej nie zmysla, bo jest naprawde cholernie meski, tylko bez skojarzen mi tu :P Niezapominajka2 - skoro takie gierki nie sa dla mnie, to znaczy, ze chyba nigdy nie zdobede kobiety? Ja rozumiem, ze to nie polega na tym, ze podchodze do kobiety, pytam, czy bedziemy razem, ona sie zgadza i juz, na tym koniec. Trzeba sie starac, nawet bedac w zwiazku, ale niech ja widze chociaz cien nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek - a ja tyle razy powtarzam, o zwiazku mysle dopiero od mniej wiecej 22-23 roku zycia. Przedtem nie zaprzatalem sobie tym glowy. Wiec Twoja TEORIA bierze w leb. Tak moga sobie wmawiac wlasnie kobiety, bo nie do nich nalezy pierwszy krok. I nie mysl, ze jestem jakims desperatem, ktory poleci na pierwsza lepsza, ktora sie nawinie. Mam swoje wymagania, ale ta dziewczyna z pracy byla naprawe, jak to mowia Amerykanie hot chick :P I sory za wczoraj, ze kazalas mi sie wypchac :( tylko nie napisalas czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, wlasnie tez mi sie zdaje, ze to Alfa. Zawsze znalem tylko definicje, a teraz widze go na zywo. Nawet ja czuje przed nim respekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro te gierki nie sa dla ciebie to wcale nie znaczy ze nie znajdziesz kobiety moze powinnes nie robic nic wbrew sobie i postepowac tak jak ty uwazasz za slusze a wkoncu moze kogos fajnego poznasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pisalem, ze pewnie tanczylbym sam, tak odstraszam kobiety. Chociaz tu nie chodzi o wyglad, moze o zle wibracje? Jesli cos takiego w ogole istnieje... I co to znaczy *moze* umialbys rozmawiac z dziewczynami? Przeciez pisales kiedys, ze rozmawiales z nimi po kursie, jak szedles na przystanek, etc. Niezapominajka2 - no wlasnie, moze kogos fajnego poznam :( albo bede czekal, az ktoras mnie poderwie i zdobedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyna w koncu sama do ciebie przyjdzie cie poderwie i zdobedzie i nic nie bedziesz musial robic i bedziesz wtedy z fajna dziewczyna.O jakie zle wibracje ci chodzi>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To on napisal ze albo bede czekal, az ktoras jego poderwie i zdobedzie wiec tak napisalam ze przyjdzie do niego laska i tak bedzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze brakuje tego zebym ja zaczela sie nad soba uzalac to juz nie wiem kto nam bedzie dawal dobre rady i w jakis sposob pocieszal bo wy juz na pewno byscie wymiekli jakbym zaczela tu przedstawiac swoje gorzkie zale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna musialaby ze mna tanczyc, ale by sie migala, ze ją kolano boli, czy cos :P Niezapominajka2 - przeciez nie pisalem powaznie, ze to kobieta ma mnie podrywac :o chociaz byloby milo :P I mow, co Ci na sercu lezy, pomozemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede szedl, bo za kilka miesiecy, nie wiem,czy watek bedzie istnial. Poza tym, nie bede szedl do burdelu jako takiego, tylko do dziewczyny z odlotow. "Ja tam nigdy nie pójdę do takiego miejsca bo jednak jak nie jest mi pisane bycie z dziewczyną to napewno nie będę szukał przyjemności w taki sposób." a jak nie jest Ci pisane? Mamy 25 lat, na co czekac? Nie odmawiajmy sobie tego. Kobiety nie maja oporow, zeby sie przespac z ledwo poznanym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu sie chlopaki nad soba uzalaja jak kazdego wieczoru :) Ja tez czekam do wakacji ale zupelnie z czyms innym nie zamierzam nikogo podrywac ani byc podrywana choc to jest nieuniknione tylko po prostu sie dobrze bawic z dziewczynami w Hiszpani juz nie moge sie doczekac:) A ja nie zamierzam wam mowic co mi na sercu lezy bo i tak na to lekarstwa nie ma niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×