Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Angolek ja tez:)Znam kilku Alfa szczerze to oni sa nieatrakcyjni a maja cos w sobie takiego co przyciaga wiele kobiet nawet ich na ulicy zatrzymuja to chyba o to w tym chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znam kilku Alfa szczerze to oni sa nieatrakcyjni a maja cos w sobie takiego co przyciaga wiele kobiet nawet ich na ulicy zatrzymuja to chyba o to w tym chodzi" no dlatego pisze, ze Alfa nie musi byc przystojny, ale ktos, kto Alfa nie jest, musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy Ty czytasz co ja piszę ? Ale było ok. Jest bardzo miła. Nawet jak nie tańczyliśmy tylko instruktor coś tłumaczył wszystkim to nie puszczała mojej ręki" to do mnie? Bo nie rozumiem, co chciales przekazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam czytam co ty piszesz i wiem juz ze nie umiesz byc Alfa. A faktem jest to że ja jestem sama i to wcale nie świadczy o tym że żadn facet nie jest mną zainteresowany.Widzisz to zalezy od podejscia czy nastawienia to ty jestes facetem i do ciebie powinnien nalezec pierwszy krok a nie do niej i wtedy jak ten pierszy krok wykonasz bedziesz mogl stwierdzic czy jest toba zainteresowania czy nie kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tylko zeby dowiedziec sie czy to milosc twoja czy nie trzeba ta dziewczyne najpierw poderwac a pozniej poznac zeby sie przekonac czy to ta a jak stoisz w miejscu i nic nie robisz to sie tego nigdy nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie lalę w sex shopie, bo szkoda dziewczyn, które Ci się nawiną. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobnik Alfa
:D czyanie tego topiku grozi trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, :P Lub kalectwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRzynajmniej w takim przypadku czlowiek nie zostanie zraniony 🖐️ Facetom zwiazek nie jest potrzebny. To kobiety powinny sie starac, bo to im zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jak kobieta sie stara bo jej tak bardzo zalezy to wy faceci macie to gdzies a jak ona traktuje was ozieble i niedostepnie to wtedy sie staracie taka jest prawda wyprobowalam obydwie obcje i zostaje przy drugiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby laska byla dla mnie oziebla to dalbym sobie spokoj. Dlatego wlasnie w ogole nie podejmuje wyzwania. Bo po co? Tylko ja mam sie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek - z jakim podejsciem? Calkowicie realnym. Nie wyobrazam sobie podejsc do laski na ulicy i zaprosic na kawe. Co ona sobie biednia pomysli? Ja nawet o godzine nie moge zadnej spytac, bo zadna nie ma niby zegarka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×