Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Gość kobiety i zwiazki
sa dla mieczakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np staram się hmm... dobrze prowadzić (tak to nazwijmy). :p Bo liczę się z tym, że moja przeszłość mogłaby się w pewien sposób nie spodobać mojej drugiej Połóweczce, która NA PEWNO gdzieś na mnie czeka i z którą (miejmy nadzieję) NA PEWNO kiedyś będę. ;) Możesz nazywać mnie głupią czy naiwną... ale ja po prostu w to wierzę i koniec. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh! Masz prawo tak myśleć. :p Lepiej zostaw mi swoje namiary, żebym mogła za jakiś czas zadzwonić do Ciebie i Ci się pochwalić. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh racja. :p Większość moich kumpli to niezłe ciacha, a jakoś też są sami. ;) A wydawałoby się, że mogą mieć każdą. Z charakteru też są spoko, więc nie wiem w czym tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biorę się za żadnego z nich, bo nie ma między nami chemii. :p Traktujemy się jak kumple i tak jest ok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i sie nie nudzi, ale po co tracic czas? i pieniadze? Randki kosztuja. Co najwyzej moga sie spotykac tlyko na seks. I tak moze byc w przypadku znajomych Angolka. Oni spotykaja sie z laska tylko na seks a udaja samotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octron
laski tylko czekają na was te co tu piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac, jak mnie laski traktowaly, to moge spokojnie powiedziec, ze jestem anty-alfa. mozna sie na mnie uczyc, jakim facetem nie powinno sie byc, jesli chce sie miec jakas dupe :o octron - for sure ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale jeśli mnie ktoś nie pociąga to nie zaczynam działać. :p Więc daruj sobie takie rady. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze twoje nastawienie do siebie i dziewczyn nic a nic sie nie zmienilo i chyba sie juz nie zmieni.Dobrze za masz te tance i choc przez jakis okreslony czas mozesz poprzebywac z dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk Ci sie z nia dobrze tanczy, to ja gdzies zapros. Ja nawet nie zabieram sie za kurs tanca, bo tanczylbym sam, albo dostalbym kij od szczotki, ewentualnie stojacy wieszak na ubrania, w ostatecznosci, tanczylbym z facetem. Bo jaka normalna kobieta zblizylaby sie do mnie na blizej niz 2 metry? O objeciu juz nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol... Raz mówisz, że wygląd ma znaczenie tylko w 5%, teraz gadasz, że jednak wygląd ma znaczenie... :o Zdecyduj się wreszcie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu w kolko to samo tu nie chodzi o wyglad naprawde a podrywu mozna sie nauczyc nawet jest chyba w Warszawie taka szkola uwodzenia czy podrywania ale bez tej szkoly mozna sobie poradzic jak sie chce tylko trzeba troche poprobowac do odwaznych swiat nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze namieszałam... Chodziło mi o to, że Twoim zdaniem wygląd ma znaczenie tylko w 5%. A potem mówisz, że Ty \"nie masz wyglądu\". Więc jak to jest? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×