Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Ja nie placze bo nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem jak nie ma jak sie pojawi to dobrze jak nie to trudno i to mowie o sobie zeby nie bylo:) Ja juz sie w zyciu naplakalam teraz opoczywam od stresujacych sytuacji choc nie wiadomo na jaka probe los chce mnie jeszcze wystawic czas pokaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam chcesz, ale zawsze nalezy zakladac najgorsza mozliwosc- samotnosc do konca zycia. W wakacje sie poszczesci? Co roku mowie to samo, ze moze na wiosne, ze moze na wakacje... final znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulić
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze taka skomna bylam i taka skromna pozostane pisze jak jest przeciez nie bede owijac w bawelne ze podrywana jestem choc dla mnie to norma.Bardziej to kreci moja chrzesnice ktora ma 15 lat i jak ze mna idzie szczegolnie latem to juz na pewno ktos nas zatrzyma i ona pozna kogos ciekawego ja wtedy sie ulatniam bo dzieciaszki mysla ze mam tyle lat co ona ale szybko rozwiewam ich watpliwosci. Jestem dobrze zakonserwowana mam nadzieje ze sie do lata nie rozlece heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
Moja kumpela założyła forum pomocy dla ludzi szukających pomysłu na prezent. Dla osób bez wybujałej wyobraźni i czasu - zwłaszcza przed świętami - bezcenne:) Zapraszam: www.gieldaprezentow.pl !!! Polecajcie - odradzajcie, odwiedzajcie i piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nie muszę się uczyć bo jestem cholernie inteligentna. i studia sobie wybrałam, tylkomuszę najpierw mieć kasę, bo starsi mi nie dadzą na wyjazd do Poznania. a teraz chyba pójdę spaaać. dobranoc. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego lepiej nie miec kobiety, zeby nie miec takich problemow i zmartwien. Swoja droga, calowanie, to raczej light. Bo jesli calowanie to zdrada, to co powiedziec o obciaganiu albo klasycznym seksie? Co bez zmian Angol? Co ma sie zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angol? Tak do mnie mówią lidzie, jak są na mnie źli. :p Zdrada hmm... temat rzeka. ;) Osobiście wydaje mi się, że bardziej boli zdrada psychiczna niż jakieś mechaniczne rzeczy typu całowanie. No ale to tylko moje zdanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to sie zgadzam, niewierne laski należy wieszać, ale to nieprawda że wszystkie całuja sie z kim popadnie. przynajmniej ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do miłych to się zgadzam. najlepsza będzie taka, która będzie potrafiła być i wredna i miła. wredna dla innych i miła dla Ciebie, oczywiście. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam... :p Nie podskakuj. :p Dziewczyna jak kocha- to nie zdradza. I facet również. Jeżeli któreś z dwojga pokusi się o zdradę to nie można mówić o miłości. :) Jak się chce skakać na boki to lepiej być singlem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Angolek najlepiej byc singlem bo nikt cie nie kontroluje ,nie szpieguje nie przeglada telefonu nie robi awantur milo tego ze nie zdradzasz a caly czas jestes o to podejrzewana i ogolnie jest swiety spokoj a o to wiekszosci chodzi i tak mi dobrze i juz tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co wciaz tak sie głowisz \"co bedziesz robił jak bedziesz miec dziewczyne\",jak i tak nic nie zrobisz..bo nic nie robisz od kilku lat.lol! bo tu nie trzeba myslec,trzeba działac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie sprawa jest jasna, jak ktos ma szanse na zwiazek, a woli byc singlem, to znaczy, ze lubi seks z roznymi partnerami. Wtedy faktycznie lepiej nie wiazac sie z nikim i nie zdradzac. Pomijam oczywiscie kwestie zranienia, bo wtedy normalna jest niechec do zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×