Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Dla ciebie to jest taki przekaz dla innych nie bo uwazaja sie za zdobywcow i walcza nawet majac konkurencje i jeszcze ich nakreca to ze dziewczyna jest jakby nieosiagalna robia wiele rzeczy az wreszcie osiagaja swoj cel i sa z nia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FHG gadasz jakbyś w ogóle miał doswiadczenie. Innym doradzasz co mają zrobić a Ty tymczasem tego nie robisz. :o Weź się nie ośmieszaj. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka2 - nie interesuja mnie takie gierki. Kobiety tez chca zwiazkow, a jak udaja, ze nie, to niech udaja dalej. Dla mnie to dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie jasne sytuacje, albo dziewczyna daje mi do zrozumienia, ze jej sie podobam i mam szanse, albo nie. Tylko z gierek powstaja normalne zwiazki? A co dalej, juz bedac para? Nadal bedzie grala? To taki zwiazek to bedzie jedna, wielka gra i zabawa. Dzieki, nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tomus, to duzo. Do mnie zadna nie mowila czesc, a juz zdrobniale mojego imienia to NIGDY nie slyszalem. Widac lubia Cie, to juz cos. Ja nawet sympatii dziewczyn nie moge zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predzej pojde do burdelu niz na dyske. Chociaz na jedno wyjdzie :D Nie wiem, czy bede za Toba, czy nie, zreszta, to nie wazne, to zaden wyscig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Niezapominajka... zostawiam Cię z nimi. :p Idę spać, bo jutro na imprezę się wybieram, a rano muszę jeszcze pozałatwiać parę spraw. ;) Znając życie to znowu się nie wyrobię na wieczór. :p Niezapominajka 🌼 dobrze to znam 😘 FHG 🖐️ DOBRANOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka2 - juz pisalem sto razy, moge sie starac, kiedy widze, ze dziewczyna daje mi jakies szanse. Tak mi sie wydawalo z kobieta, z ktora pracuje. Cos tam probowalem z nia rozmawiac, troche sie zblizyc i gowno wyszlo. Ale myslalem, ze mnie lubi. Mylilem sie, nawiasem mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek dobrej nocki ci zycze A ja sobie ide popluskac sie w wannie i zrobic sobie masaze roznych czesci ciala heheh moze pozniej zajze co tu sie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo o mine mowiaca :D albo \"za wysoko mierzysz\". Skad mam wiedziec, czy faktycznie kobieta z wyzszej polki, czy tlyko gra niedostepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac jeszcze do wczorajszej rozmowy o zdobywaniu. Pisalem wczoraj, ze jest dziewczyna w mojej pracy, ktora wlasnie chcialem zdobyc. Ale z moim doswiadczeniem, dalo tyle, ze wlasciwie nic mi sie nie udalo zdzialas. A przyszedl jakis gnoj i ja raz dwa przelecial. Myslisz, ze dalej bede sie staral? Po co? Zanim by mnie przytulila, pewnie 10 innym sie odda. Jaki w tym sens? Zero logiki. Jak ktos umie i wie jak, to niech sie bawi w takie rzeczy. Nie wiem, czy naprawde nie widzisz tego, ze takie zabawy nie sa dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis kurna spac nie moglem :o Ciezko jest uswiadomic sobie, ze czlowiek bedzie sam do konca zycia. Od 2-3 lat chce miec bardzo dziewczyne i mam zyc w takim stanie przez reszte zycia? Az sie zyc odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie skad wiesz ze on ja przelecial a moze ten facet ci o tym powiedzial.Ja tez spac nie moglam ale ja juz tak mam ze mecze sie do 3:) Ja rozumiem ze te gierki nie sa dla wszystkich i akurat ty sie do nich nie nadajesz bo masz inne podejscie do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×