Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

bo inne dni nie istnieją i inne godziny,nie ? widzisz tu masz problem..wciaz wymyslasz usprawiedliwienia,tłumaczysz sie-a nas to tak naprawde g**** obchodzą twoje wymówki.staramy ci pomóc a ty nic.a potem sie żalisz ze nie masz dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
nie musisz sie umawiać w ten sam dzien zaraz po zajęciach:O zreszta co mi ci tu będziemy gadać, i tak na wszystkie rady znajdziesz jakieś "usprawiedliwienie" tobie tak naprawdę jest dobrze tak jak jest, boisz się coś zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo tej twojej nieodpowiedniej fizycznosci jak to pieknie ujoles ktora tobie nie przeszkadza a najwazniejsze jest zaokceptowac samego siebie moze masz zbyt wysokie wymagania co do dziewczyn i stad tej problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześćangol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"OFERMA myslisz że kobiety są jak faceci? tak jak faceci lecą na urodę tak kobiety na kase? " nie wiem jakie są kobiety ale wiem na pewno że ani inteligencji ani poczucia humoru to mi nigdy nie brakowało a dla kobiet zawsze byłem świetny w roli "przyjaciela". więc ja bardzo proszę żeby mi nie wciskać kitu. zwłaszcza, że często powodzenie mają takie matoły które ledwo ludzką mowę potrafią opanować (w stopniu pozwalającym na wysyłanie prostych, werbalnych sygnałów - jeść, spać, ruchać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czećangol
dasz calusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha dobre dobre... PUA. :D Ty nie jesteś żaden PUA tylko jeden wielki LOL! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
LUDZIE!!!!!!!!! nie piszcie juz nic do TQM!!!!!! on nawet nie czyta naszych postów!!!!! bławatek widzę że sporo naszych postów się pokrywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
oferma ile masz lat? może mierzysz za wysoko? poza tym ludzie w życiu są wazniejsze sprawy nież posiadanie drugiej połówki. tym bardziej że często jest tak ze ta druga połówka przychodzi niepsodziewanie kiedy my juz mamy wszystko w d****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Haha dobre dobre... PUA. Ty nie jesteś żaden PUA tylko jeden wielki LOL! \" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
co to jest kurna to PUA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie widze ze nie czyta bo nie odpowiada na zadawane mu pytania moze tak jest w realu ze nie potrafi sluchac tego co ludzie do niego mowia i dlatego tak jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
pierdolisz 1.ty nie potrafisz przyjać naszych rad 2.ty ich w ogóle nie czytasz, albo czytasz co drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ja gadałam z TQM na gg. :p Idento. :p On pisze ciągle o sobie coś i w ogóle nie czyta tego, co ja piszę, nie odpowiada na pytania etc. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześćangol
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol! Hahaha! Taa... Przywódca... Chyba mrówek w przydomowym mrowisku... :o Ło dżizys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma swoj swiat i swoje zabawki i moze mu tak dobrze a wiadomo ze czasami trzeba sobie pomarudzic ze sie czegos tam nie ma a i tak zycie sie toczy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
przytulanko macanko:O weź te 120zł wydaj w burdelu i daj se na luz:O jestes oblesny z tym macankiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×