Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

paullla384 - może wsuwki cos pomogą?? Swoją drogą ile płacicie za swoje clip-on ? Używacie tylko włosów naturalnych czy równiez syntetycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już swoje trochę czasu mam i teraz mogę się wypowiedzieć ze to jest super sprawa. Doczepiam kiedy mam na nie ochotę , sama robię fajne upięcia , przynajmniej koleżankom moim się podoba :) koloru nie zmieniałam bo świetnie dobrane mam z moimi farbowanymi ale ciągle na ten sam kolor więc nie widać różnicy. Myłam je 3 razy nadal są super, poza tym używam jeszcze takiego szamponu na sucho świetna sprawa na odświeżenie włosów bez moczenia ich. Ja i koleżanka która kupiła razem ze mną też jest zadowolona, na początku jak jej fryzjerka doczepiła i tak podcięła włosy że w ogóle nie było widać różnicy bała się ze sama sobie nie poradzi ich zakładać i kilka dni spał w nich no ale to jednak nie jest fajna sprawa bo jak zaczęła ją boleć głowa to sobie dała spokój i spróbowała kilka razy sama założyć i teraz świetnie sobie daje radę. Także ja polecam świetna alternatywa do doczepianych na stałe :) ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mam teraz kuca z syntetycznych, co nie jest jakieś rewelacyjne strasznie się kudli..miałam też włosy przedłużane na ringach super sprawa..ale po czasie gdy trzeb a ściągnąć to lepiej nie patrzeć ile włosów które wypadały się nazbierało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestawy są dużo lepsze bo masz taśmy róznej dlugosci tak dobrane, ze niem usisz nic więcej dokupowac. Szczeze mowiąc ten zestaw wydaje mi się wystarczający, ale jak masz bardzo grube i geste wlosy to moze nie wystarczyc. Ja mam z Longhair zestaw naturalnych do 55 cm . Mam już ponad pol roku i nic się z nimi nie dzieje nie wypadają z taśm. Z tym ze ja wlasnie zakupilam dwa zestawy bo wlosow mam naprawde duzo. Moja znajoma tez kupila ,ale jeden i na jej wlosy jeden zdecydowanie wystarczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clip in jest jak dla mnie super metodą. Tylko polecam kupić włosy naturalne a nie syntetyczne bo syntetyki strasznie szybko sie filcują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaa !!!
siemka. zamawial ktos z longhair.pl albo hairservice.pl ?? jestescie zadowolone z jakosci wloskow ?? Probowala ktoras z Was uzyc lakieru na clip in ? Ma ktoras z Was odcien ciemny braz badz sredni braz ??? jakie sa w rzeczywistosci?? thx ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaczka ;-***
Dziewczyny co Mi radzicie... Otoz teraz mam na glowie swoj naturalny kolor wlosow tzn Szatyn... i teraz jest maly problem jak dobrac kolor do szatynki... Zastanawialam sie nad kupnem sredniego brazu... A zas fryzjerka polecila kupic ciemny blond ktory bedzie mozna przefarbowac na zblizony do Mojego :( Juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malunia:)
Soniaczka ;-*** Ja doczepiam clip in w kolorze ciemny brąz do jasnego brazu swojego :) Fajnie to wyglada na gorze jasniejsze a na dole ciemniejsze :) slyszalam ze niektore dziewczyny nie polecaja wlasnie longhair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnasti89
orientujecie sie czy wloski z cosmoshopu sa w miare geste i czy fotki przedstawione na stronie sredniego brazu i ciemnego sa w rzeczywistosci takie jak na foto ? chodzi mi o to czy ciemny braz wpada w czarny a sredni w rudawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
ja zamawialam wlosy latem, 02 ciemny braz... i nie byl to ciemny braz... raczej sredni braz, w moim odczuciu... tak wiec powiem Ci, ze w necie ten ciemny braz wyglada duzo ciemniej niz w rzeczywistosci; ale to nie problem... zafarbowalam swoje klipy i tyle, jest idealnie. ja dostalam wlosy o fajnej gestosci,. ale niedawno kolezanka zamawiala i porazka :O jakis wybrakowany towar... na tasmach duzo mniej wlosow.. w zasadzie kiedy je wpina w ogole tych wlosow nie widac, w sensie wiekszej gestosci itd. a koncowki sa tak cienkie i poszarpane (tzn doslownie pojedyncze wlosy osiagaja max dlugosc:O)... straszne... wydala kase w bloto. a tez zamawiala w cosmo jak ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnasti89
kwadratuszka Ja tez cche zamowic ciemny braz... Moglabys wstawic fotke tego swojego ciemnego brazu o ile jest taka mozliwosc :) niestety nie odp Mi czy wlosy u nich sa z domieszka syntetyku czy bez wiec juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
ale to moje klipy sa farbowane, wiec co ci da wstawienie fotek? jak bede za jasne to je zafarbujesz... w wersji oryginalnej na moj gust maja kolor nieco tylko ciemniejszy od mlecznej czekolady, ale mozliwe, ze ja inaczej widze barwy niz Ty np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus-kleopatra
Ja i moje dwie koleżanki kupiłyśmy sobie włosy z COSMOSHOP o długości 55 cm. Dla mnie i jednej koleżanki są super, a druga niestety wyglądała w jednym zestawie kiepsko. Ona ma dużo gęstsze włosy niż my razem wzięte i musiała sobie dokupić drugi zestaw. Pozszywała razem te taśmy i w podwójnej ilości wygląda super. To chyba zależy właśnie od tego ile kto ma własnych włosów na głowie. Druga koleżanka farbowała na rudo z blondu i też fajnie złapały farbę. Póki co włos sprawują się bardzo dobrze. Ja je mam od andrzejek, czasem je kręcę, po każdym myciu prostuję w nie za wysokiej temperaturze i jak na razie wyglądają bardzo dobrze. Liczę, że do kwietnia mi posłużą, a potem kupię sobie nowe. :) Mojej jednej znajomej włosy wypadały z taśmy i ogólnie były jakieś rzadkie, to do nich zadzwoniła i jej wymienili na nowe. Ogólnie można się z nimi dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
Po ponad miesiącu mogę chyba już w miarę konkretnie się ustosunkować do moich clipów w cosmoshop.pl. No i szczerze, to szukam dalej. Mam 25 cm, moje włosy są coraz dłuższe, a że włosy na klipsach i tak przycięłam na końcach, bo smętnie tylko zwisały, to teraz są już krótsze od moich. Używam ich tylko do zagęszczenia i też nie wsztkich taśm, bo efekt niewiele się róźni, a czuję, że mam całą głowę tym oklipowaną i jest mi niewygodnie. Gdyby chociaż tych włosów na taśmie było więcej to czułabym sens, ale tak... zakładam tylko 4 taśmy, dwie z dwoma klipsami i dwie z trzema na tył. Czuję, że chyba bym chciała jednak pójść w długość teraz (bo kupując 25cm myslałam o zagęszczeniu), ale na włosy z cosmoshopu już się nie zdecyduję, bo przy takiej ilości ich na taśmach to będę wyglądać żałośnie, z takimi wiszącymi strączkami. Szukam włosów innej formy, metoda clip in oczywiście, które są gęstsze zdecydowanie, żeby to jakoś wyglądało, długość 40-45 cm i tak pewnie przytnę. Zastanawiam się nad tym sklepem http://www.sklep.longhair.pl/clip-in-gotowy-zestaw-8-czesciowy/kategoria.html ale sposób w jaki pokazane są na zdjęciach kolory - masakra! Nie mam pojęcia jaki miałabym wybrać, bo nie wiem czy to na zdjęciu to brąz czy czerń? Nawet nie ma opisu koloru, ja wiem, że to się nijak ma do rzeczywsitości, ale przynajmniej daje jakieś pojęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Czyżby te włosy z cosmoshopu tak bardzo pogorszyły się jakościowo? Moje clipy też wieczne nie będą i pewnie będę musiała zakupić za pewien czas nowy zestaw. I zastanawiam się... ale obawiam się juz teraz kupować klipy w cosmo... bo widzę, że przypadek mojej koleżanki nie jest odosobniony. A te zdjęcia włosów w linku podanym w poście wyżej to jakiś koszmar... Faktycznie nie wiadomo jaki kolor wybrać i co to ma w ogóle być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arusjaaa
Moje sa tez z Cosmo i musze przyznac ze jakosciowo dobre nawet bardzo.... ale moze zdarzaja sie i te gorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Moje też są wciąż świetne, a mam je od wakacji 2010. Są gęste, i nie wypadają włosy. No, ale widać, że dobre włosy chyba już się wysprzedały w cosmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
od wakacji 2011*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina cud dziewczyna
Nie wiem czy ja jestem mniej wymagajaca, czy tez miałam szczescie ale zachecona opiniami z Kafeterii przed Sylwestrem kupiłam sobie do zageszczenia wlosy 25 cm w kolorze czarnym i jestem bardzo zadowolona. Mam cienkie wlosy do ramion zniszczone wieloletnim farbowaniem na blond i jak sobie zakladam clipy to wygladam na prawde duzo, duzo lepiej. Pewnie, ze mogloby ich byc wiecej, ale wagowo odpowiadaja temu co jest napisane na stronie. Pracuje na poczcie i zwazyłam moje clipy, zeby sprawdzic czy nie oszukuja. ;) Tak wiec ja ze swojej strony moge polecic wlosy z cosmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
Chciałam dać jeszcze jedną szansę cosmoshopowi i zamówić clip in długość 45 cm tym razem, bo włosy mają tanie, jakość względna, poza tym, że rzadkie jak już pisałam no i wysyłka ekspresowa, a zależy mi, żeby dotarły do mnie na piątek. Niestety nie mają w tej długości (ani nawet w długości 40 cm) mojego koloru #02 - CIEMNY BRĄZ :( Był dobrany niemal idealnie dlatego nie chcę zamawiać #1B - BARDZO CIEMNY BRĄZ, bo obawiam się, ze włosy będą za ciemne, prawie czarne. Nie chcę też kupować jaśniejszego odcienia i bawić się w farbowanie. Czy ktoś może miał ten #1B - BARDZO CIEMNY BRĄZ i może mi powiedzieć czy jest bardzo ciemny, wręcz czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
No trudno, zamówiłam kolor #04 - ŚREDNI BRĄZ, 40 cm (w tym kolorze nie było długości 45 cm), jednak bałam się tego bardzo ciemnego brązu, bo moje rozjaśniane do rudego wcześniej włosy jednak szybko się zmywają i o ile od razu po farbowaniu są ciemne o tyle po dwóch myciach wychodzą rudości, a farbuję raz na tydzień zmywalną szamponetką i częściej niespecjalnie mam zamiar. Zobaczymy co z tego wyjdzie, w ostateczności pofarbuję te clipy. Mam nadzieję, że i tym razem cosmoshop da radę z wysyłką i w piątek będę już je miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd
metoda dla gęstych i krótkich włosów jest idealna natomiast jeżeli włosy na głowie nie są dość gęste to będzie widać klipsy,można je myć suszyć i prostować o ile są to włosy naturalne i dobrej jakości jeżeli stają się matowe wystarczy je umyć i nałożyć dobrą odżywkę na 10 minut i gotowe wysuszyć wygładzić prostownicą i można zakładać a jak tracą kolor to można je zafarbować także jak na nieduży koszt i możliwość odpięcia kiedy przyjdzie ochota to nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Ja mam wlosy swoje dlugosci tuz za brode. Sa cienkie i rzadkie, nawet bardzo. Tez balam sie czy aby klipy nie beda widoczne. Nie sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
Ja też nie mam specjalnie gęstych włosów, ale klipsy mimo to są niewidoczne. Myślę, że dla komfortu wystarczy podtapirować trochę włosy i utrwalić lakierem, żeby nie fruwały za bardzo, bo wtedy rzeczywiście mogą odsłonić co nie co. Z drugiej strony to przecież te clipy i tak są niewidoczne, bo są od spodu, więc jedyne co może być widać to ten "szew" czy jak to nazwać. Jedyne co jest niezbyt komfortowe to to, że są mocno wyczuwalne spod włosów, więc jestem uczulona na wszelkie głaskania i dotykania mnie po włosach jak akurat mam doczepione, nie mówiąc już o wkładaniu rąk pod włosy co często ma w zwyczaju czynić mój facet. Zrywam się wtedy na równe nogi niemalże, co może go trochę dziwić, ale o moich doczepkach nie mam zamiaru go informować, więc gdy tylko widzę, że zbliża się do moich włosów to robię dyskretne uniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
To prawda, ze pod reka klipy sa bardzo wyczuwalne i ma sie wrazenie, ze na glowie sterczy jakas mega bulwa albo rodzi sie uczucie niepokoju, ze jednak to cos widac. Ale doswiadczenie uczy, ze to tylko i wylacznie wrazenie, wiec luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot mrau
Ja też chcę kupić z cosmoshop 40 cm kolor ciemny brąz. Podobno za dwa tygodnie mają mieć. Potrzebuję na imprezę 20 lutego, mam nadzieję że się wyrobią. Ostatnie moje włosy kupiłam na sylwestra w zeszłym roku, dbałam o nie, nakładałam odżywki i do tego sylwestra jeszcze dawały radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaa
Hej wszystkim. Posiadam zestaw naturalnych clip in kolor jest dobrany idealnie. Jednak kiedy je przypinam z tyłu widzę że się odznaczają. Linia moich i potem linia clip in. Może chodzi o ścięcie moich włosów obecnie odrastają z fryzury bob. Z przodu sięgają może ramion. Może powinny być jakoś bardziej pocieniowane z tyłu. Obejrzałam już chyba wszystkie filmiki wypróbowałam wszystkie przypięcia i zawsze to samo. Przód jest super, a tył masakra. Proszę o wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaczka ;-*
Ja mam z Cosmo kolor Ciemny Braz 50 cm... i szczerze mowiac jestem bardzo zadowolona z gestoscia jest ok... Moje wloski sa za ramiona farbuje je Castingiem badz szamponetkami w odcieniach brązu i niemalze sa identtyczne co doczepione :) Efekt super ;p ..ale bardzo boje sie uzywac lakieru do nich.. mam wraznie ze moga ulec zniszczeniu... uzywacie moze lakieru na clip'y naturalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×