Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość Madzia234567
Napisałas ze miałaś krótsze włosy, mi sie moje nawet dluzsze wydają ale no nie wiem jutro je zmierze z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia234567 KRYPTOREKLAMA
Weź się człowieku nie kompromituj. Znając życie to zaraz znajdzie się jeszcze pięć innych zadowolonych klientek. Jak się wklepie w google "doczepiane.pl" to widać że w ciągu ostatniego tygodnia nagle na wszystkich stronach pojawiły się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki komentarze od zadowolonych klientów. Wstawiaj sobie zdjęcia jakie chcesz i tak nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że to nie żałosna próba reklamy sklepu "doczepiane.pl" sprzedającego badziewie. W tym wypadku jak widać kryptoreklama zamieniła się w antyreklamę. Zaraz pochodzę sobie po innych miejscach gdzie pojawiły się te głupie wpisy i wszędzie opiszę sytuację. Nie cierpię nieuczciwości, naciągactwa i oczerniania innych ludzi, którzy uczciwie pracują. Jeszcze sobie przeczytaj co to są "włosy o strukturze europejskiej" bo w swoim sklepiku piszecie, że takich nie ma. Zanim się zabierze za handel dobrze jest się zaznajomić z tematem. Lepiej zamiast wypisywać głupoty na forum zabierz się za naukę i dopiero potem przystąp do tematu. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia234567
Wmawiaj se dalej :D smieszysz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
eh... wiec dobrze ze zapytalam o te wlosy...poczekam jeszcze na zdjecia i sie zastanowie.. Madzia234567 KRYPTOREKLAMA a Ty jakie wlosy polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia234567 KRYPTOREKLAMA
Kilka razy kupiłam od Sandritki - teraz konto CLIP-IN na Allegro. Ona ma duży wybór kolorów, włosy ok, tylko że są rzadkie. Long Hair- podobna sytuacja. COSMOSHOP ma fajne i gęste włosy, ale ma mało kolorów i zawsze muszę je farbować, więc to dodatkowy koszt. SMEGGI_MS z Allegro też ma fajne, gęste włosy ale też mało kolorów no i cena wyższa. Najładniejsze balajaże ma K8accesorize, włosy też są ładne i 120g u niego to na prawdę 120g. Ogólnie ci sprzedawcy którzy są już od kilku lat w branży i wciąż się utrzymują mają włosy w porządku. Jakby sprzedawali szajs, to już by ich dawno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena londyn
Mnie się też wydaje że coś ta oferta na doczepiane.pl nie może być ok. 150 zł za 100 gram 50 cm włosów? Albo oszukują na wadze albo sprzedają mieszanki z syntetykami lub zwierzęcymi. Nie ma cudów. Przecież włosy naturalne nie są za darmo, żeby je uzyskać trzeba je hodować latami. Niestety w ty biznesie najczęściej tanio znaczy kiepsko. Ja mieszkam w UK i mam tu swojego sprawdzonego sprzedawcę. Nie ma najtaniej, ale za to trzyma jakość od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia234567
Ja zmierzylam teraz swqoje włosy i mają dokładnie 53 cm , zamawiałam 50 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
o... moglabys dodac zdjecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia234567
Jasne ze dodam ale tak okolo 19-20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
fajnie :) bo tak szczerze mowiac to sama juz nie wiem co o nich myslec... mi wydaja sie swietne.. i cena wg mnie tez jest ok. 100 g na 50 cm to wcale nie jest az tak duzo... tym bardziej ze to waga zestawu a nie samych wlosow... zobaczymy... moze zdjecia rozwieja moje watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonażabka
Jak to waga zestawu a nie samych włosów, to znaczy że oszukują na wadze. Jak zamawiam 120g to bym chciała mieć 120g włosów, co mnie obchodzi ile ważą niteczki, spineczki itp? Inni sprzedawcy podają wagę włosów. Może jeszcze wagę kartonika będą podawać i koperty w jakiej przesyłają włosy? Hehe dobre :) Ja bym się nieźle wkurzyła jak by mnie o 20 gram oszukali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
a miala moze ktoras z was wlosy od cameron hair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona1960 jeśli poczekasz jeszcze troszeczkę to mi w następnym tygodniu przyjdą włoski od ClipHair i ci napiszę co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
i tak musze czekac na powrot do Polski jescze z 2 tyg :) a poza tym zalezy mi na opiniach... Poniewaz jestem uczennica dla mnie 200 zl to majatek i chce zeby wlosy byly porzadne :) ewunia89 czekam na Twoja opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klipsiara90
ewunia z ClipHair na pewno się nie zawiedziesz. Od trzech lat u nich kupuję i zawsze włoski są suuuuuper! Śmiało też można kupować od Sandritki i Longhaira - moja siostra od nich bierze najczęściej i jest zadowolona. Mają niższą wagę, bo u ClipHair 45 cm włosy mają 65 gram bez spinek, a u Sandritki i Longhaira mają jakieś 50g, ale za to są trochę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
a ja bym longhair ani sandritki nie polecala. Wlosy sa strasznie cienkie. Nadaja sie do lekkiego zageszczenia ale przedluzanie nimi wyglada bardzo nienaturalnie. W dodatku te z longhair sa straszne jakosciowo. PO 2 tyg codziennego noszenia koncowki sa jak "miotla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klipsiara90
Z każdych włosów po jakimś czasie robi się miotła. W końcu są martwe i się mocno wysuszają. Tak jak buty trzeba wymieniać co jakiś czas, tak włosy też. Ważne jest żeby od początku nie były sztywne. Sandritka ma sztywniejsze od Longhaira. Longhair ma takie milutkie, bo ma o strukturze europejskiej, a Sandritka ma typowe indyjskie. Pewnie stąd ta różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
czy na rzadkich wlosach tez sprawdza sie ta metoda? czy jednak klipsy sa widoczne bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajla
hej dziewczyny! Mam krótkie włosy , długości ok 5 cm , więc jestem prawie obcięta na chłopaka , jak myślicie , czy jak doczepie sobie clip in to będzie bardzo widać ?? czy któraś z Was doczepiała sobie już włosy na takie krótkie własne włoski ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asztangaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny, nie wiecie czy gdzies mozna kupic stacjonarnie klipy na G. Slasku? (Zabrze, Bytom, Gliwice, Katowice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klipsiara90
Na rzadkich włosach ta metoda się sprawdza, ale takie 5 cm są za krótkie. Trzeba mieć tak minimum 10 cm, żeby to dobrze wyglądało. Trzeba czymś te spinki przykryć. Na Śląsku nie wiem, ale poszukaj w jakiś hurtowniach fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
klipsiara- dzieki za odpowiedz... zamowilam sobie juz wlosy, zobaczymy jak to bedzie... bo ja mam naprawde rzadkie i cienkie wlosy:O na pewno wszystkie tasmy to zbyt wiele dla mnie... moze sprobuje 2-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
dziewczyny, a czy ktoras z was nosila grzywke clip on? mnie kusilo by taka zamowic, ale jednak wydaje mi sie, ze taka grzywke bardzo widac, w sensie ze dopinana itd. czy ktoras ma jakies doswiadczenia w temacie grzywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
dzisiaj dotarły do mnie zamówione włosy- ja mam swoje tak do linii ramion, a głównie chodziło mi o zagęszczenie, więc zamówiłam o dł. 25cm. Jestem super zadwolona. Swoje włosy mam cienkie i rzadkie, bałam się, że te spinki będą widoczne, ale nie. Kolor może nie jest super idealnie dobrany, ale tak idealnie to chyba rzadko zdarza się. Muszę sobie porobić zdjęcia z różnych stron, żeby ocenić w miarę obiektywnie efekt. Póki co jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczyni drugiego planu
kwadratuszka moja koleżanka kupiła sobie grzywkę i wygląda super. Też sobie w związku z tym zamówiłam, ale wyglądałam TRAGICZNIE! No i musiałam zwrócić. Nie każdemu te grzywki pasują. W sumie dziwne, bo w swojej naturalnej grzywce kiedyś całkiem fajnie wyglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Ja właśnie noszę grzywkę i z moją jest mi do twarzy, jak najbardziej :D Ale z racji, że włosy nie są tak gęste jakbym chciała to i ta grzywka clipowa by przydała się. Mam nadzieję, że wpięty clip w grzywkę jest tak samo niewidoczny jak pozostałe clipy. A dlaczego Tobie grzywka nie pasowała? ją na pewno trzeba jakoś przyciąć i dopasować do twarzy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
w związku z tym, że kolor clipów jednak jest nieco inny dla próby postanowiłam zafarbować jedno pasmo małe... uzyskał identyczny kolor jaki jest na moich włosach... natomiast zafarbowane pasmo troszkę się skręciło, nie są te włosy w tej chwili takie proste i sztywne jak pozostałe.. może trzeba użyć tego jedwabiu? albo prostownicy po prostu? pomóżcie dziewczynki, które już jesteście oblatane w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
kupię dzisiaj jedwab... a włosów chyba prostować nie ma sensu... zwłaszcza że moje mają skłonność do delikatnych fal. więc clipy idealnie wyprostowane pewnie wyglądałby bardziej sztucznie niż takie nie-proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczyni drugiego planu
Żeby włosy wróciły do kształtu sprzed mycia czy farbowania, należy je przeprostować w niskiej temperaturze. Tylko prostownica nie może być za gorąca, bo one się łatwiej palą niż te na głowę, bo są bardziej suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczyni drugiego planu
No a tą grzywkę to chyba rzeczywiście trzeba samemu przyciąć, a ja nie umiałam i szkoda mi było kasy na fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×