Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość Kitsu-chan
Cześć! Mam pytanie. Czy któraś z was używała może grzywki typu clip in? Widziałam takie na allegro. Nie są drogie ale wole się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa90
Hej dziewczyny . Planuję kupić włosy clip in ,jednak boję się zamawiać je przez internet ,nie chcę ryzykować . Wiecie może, gdzie są salony ,w których mogłaby mi dobrać i doczepić włosy fryzjerka ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam .szukam pomocy chce kupic wosy z matody clip on czytalam duzo na te tematy niektore maja 70 gram inne az 120 ktore sa lepsze te ciezsze czy te 70 ???jak ktos kupowal prosze o rade :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zamierzam sobie kupić na allegro treskę clip in http://allegro.pl/pasma-treski-clip-in-wlosy-naturalne-szer-18-cm-i1357435246.html Nie jest ona droga dlatego zastanawiam się czy będzie dobra i czy nie będzie widać, że to sztuczne włosy. czy któraś z was kupowała może tego typu treski na allegro? Proszę o rade i opinie o tych włoskach. Z góry dziękuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciaewelcia
a tak przy okazji... macie może 5 sekund wolnego i chcecie to wykorzystać na spełnienie dobrego uczynku? zagłosujcie, bardzo Was proszę. http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekCK
proszę,doradzcie co mam zrobic kilka lat temu moja mama obciela mi wlosy.najpierw zrobila warkocz,zwiazala gumka i obciela wlosy.do dzis mam ten warkocz:ma równe 32 cm do najdłuższego kosmyka. teraz nie mam krotkich wlosow,siegaja mi tak mniej wiecej do 3/4 plecow,tak za stanik.jednak od zawsze chcialam miec baaaaardzo dlugie wlosy.uwielbiam takie :) i teraz moje pytanie:wiecie może czy bylaby mozliwosc zrobienia z moich starych,odcietych wlosow takich kosmykow do przypinania? bo nie chcialabym isc do fryzjera i przedluzac wlosow.wole takie przypinane. dodam ze mieszkam w Kielcach.jesli by sie ktos orientowal czy w tym miescie i czy w ogole da sie cos takiego zrobic to prosze was bardzo o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attti
Bardzo proszę o odpowiedź. Jak zachowują się clip in w bramkach na lotnisku? Czy są wyczuwane>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam juz ok 9 zestawów z zagranicy i zPolski, sa to wszystko wlosy azjatyckie oraz indyjskie, beznadzieja, ostatnio odkryłam raccon!!! Prawdziwe europejski włosy!!!! Nie sa tanie ale calkiem inne od tych co mialam wczesniej ale jestem w pelni zadowolona i polecam. kupicie je w sklepie raccon.pl Polecam zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnewłoseczki
ja mam włoski z www.hairservice.pl i jestem bardzo zadowolona. gęste, długie, lśniące. koleżanki też tam kupowały i były zadowolone, więc jeśli szukacie sprawdzonych sklepów, to ten jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika05102006
cześć. czy ktoś może mi podać namiary na dobrej jakości zestaw clip-in? oczywiscie naturalne. bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
monika05102006 znalzlam dla Ciebie ciekawe miejsce w Warszawie gdzie mozesz osobiscie przyjsc i zakupic wlosy jak rowniez zamowic na stronie internetowej. Naturalne wlosy w zestawie clip on znajdziesz w salonie HairXtend w Warszawie przy pl. Konstytucji a dokladniej ul. Koszykowa 34/50. Znajdziesz tam całą game kolorów oraz bardzo przystepne ceny. Sama tam zakupuje wlosy od 2 lat. Są naprawde rewelacyjne, nie placza się, nie kołtunią, nie robią się matowe ani sztywne po pierwszej kąpieli. Jesli nie jestes z Warszawy to zajrzyj na ich stronę internetowa www.wlosyonline.pl Jesli jestes z Warszawy to zajrzyj osobiscie, napewno ktoś z kadry profesjonalistów idealnie Ci kolor dobierze:) W zalaczeniu podsylam linki do obu sklepow :) mam nadzieje ze pomoglam www.hairXtend.pl www.wlosyonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka:)
Hej dziewczyny! Ale się naczytałam w tym wątku! Ogólnie opinie są bardzo pozytywne, ale zastanawiam się czy ja też mogę sobie na taką przyjemność pozwolić. Z powodu choroby włosy (które miałąm cieniutkie) przerzedziły się prawie o połowę :( nie wiem co robić, boję się, że te clipy będą się na nich odznaczać. Czy któraś z Was o cieńkich włosach mogłaby podzielić się wrażeniami? Głównie chodzi mi o to, czy włosy nie wypadają bardziej? Bo mi już więcej nie może ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
wiesz co ja przedłużam już parę lat na te klipy i jestem zadowolona. Włosy mi nie wypadają ani nie osłabiaja sie podczas noszenia na klipsach. Rowniez moja siostra czasem doczepia sobie klipy a wlasnie jest posiadaczka wlosow slabych i cienkich i musze przyznac ze nie widac tego u niej. musisz poprostu nie dopinac tych wlosow przy samym czubku glowy bo wtedy to nawet na grubych wlosach widac tasmy. ja osobiscie uzywam clip on choc wczesniej mialam na klej, zgrzewy i musze przyznac ze nie mam zamiaru zmieniac metody :) wlosy sie tak nie nizsza oraz masz mozliwosc w kazdym momencie, jak masz widzimisie to zdjac je i pochodzic w swoich krociutkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilissssss
Dziewczyny podczytuję Was już od dawna i zdecydowalam się na clipy. Niestety naturalny jasny blond okazał się nieodpowiedni i zbyt się odznacza od moich włosow z pasemkami dlatego muszę szukac innych clipów. Mam więc na sprzedaż naturalne wloski jak nowe, ale były otwierane. Mogę wystawic je na aukcji i dogadac się co do ceny, bo naprawdę uważam, że są super i warto po okazyjnej cenie je kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzyystkaa
Ale extra! Dlaczego tak długo czekałam? Kupiłam sobie włoski na studniówkę i wyglądałam REWELACYJNIE! Chyba pierwszy raz w życiu heeh. Swoje włoski kupiłam w COSMOSHOPIE, nie mam porównania, bo gto moje pierwsze, ale ogólnie nie można ich odróżnić od moich naturalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SinGirl
Co dziewczyny powiecie na temat wypadania wlosow z tasmy? Ja kupilam jakies dwa tyg temu..nie podam adresu strony. Na dzien dzisiajszy jest ich o polowe mniej ... :( Wszedzie je zostawiam wypadaja jak szalone. Z metody jestem ogolnie jestem zadowolona tylko szukam czegos lepszej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam clip in sztuczne i chcę je pocieniować, bo są za długie i widać różnicę.... tylko nie wiem jak to zrobić, doradźcie coś dziewczyny pliss boję się że sama je zepsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem posiadaczka włosow clip in zakupionych w cosmoshopie mam je 11 miesiecy 3 razy były farbowane zestaw miał 45cm służył do przedłużenia ale moje włosy już podrosły i sa prawie takiej samej długości dlatego w maju zamierzam zakupić kolejny zestaw tym razem długosci 53-55cm również w cosmoshopie włosy gatunkowo sa nadal fajne ale koncówki już sie rozdwajają wydaje mi sie ze jak na taki czas to dlugo mi służyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nigdy więcej nie założę włosów clip on!!! te klipsy niby bezpieczne itp, niby nie spadają poprzez ten silikon na klipsie...ale takie miałam placki na głowie....szok;o 3 razy kupowałam i strasznie przy wyczesywaniu wypadały we wszystkich 3 kompletach taśm... i zrobiły się sztywne...końcówki się szybko porozdwajały...ja osobiście nie polecam. Ale każdy ma inne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec jeśli kupisz syntetyczne to nie można ich farbować bo z syntetyków farba spływa. Jeśli chcesz kupić wlosy długości 60 cm to beda włosy syntetyczne bo w sumie nie spotkałam sie jeszcze z naturlnymi o takiej długości ( ale moge sie mylić). Radzila bym kupić zestaw naturalnych jaśniejszych od twoich naturalnych wlosow i ewentualnie podfarbować ( możesz sie też skontaktować z sprzedawcą i zadać mu pytanie oni czesto potrafią dobrze doradzić ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emily0998
Cześć orientujecie się może jaką jakość mają włosy z 4great-hair.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie jest glupie pytanie !!! Sama jestem bardzo ciekawa czy przechodzac przez bramke na lotnisku ona zacznie pikać majac na głowie tacmy clip in ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugrururu
mialam ok. 10 clipow(spinek) przechodzac przez bramke i nie zapikala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczone dziewczyny
w temacie clip in... czy przy bardzo rzadkich wlosach taka metoda sprawdzi sie? czy przy wlosach spietych bedzie widac te spinki? czy ktoras z was ma doswiadczenia w takiej kwestii? Mam juz dosc swoich 3 piorek na krzyz i chcialabym je wlasnie zagescic w ten sposob... ale nie wiem czy to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pióreczka
Ja właśnie mam trzy włosy na krzyż i kupiłam sobie zestaw clip in. Bałam się, że mi moje piórka nie przykryją spinek, ale o dziwo udało się. Wreszcie wyglądam jak człowiek. :) Pewnie to też zależy jakie spinki są w zestawie, jak są jakieś końskie to mogą odstawać. Ja mam włosy ze sklepu www.cosmoshop.pl i tam mają te spinki dość małe, a jednocześnie mocne. Nie wiem jak w innych sklepach, ale czytałam, że różne są te spineczki. Ogólnie polecam tą metodę, bo jest szybka, prosta i tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczone dziewczyny
bardzo Ci dziekuje za odpowiedz :) w takim razie moze i ja zaryzykuje, najwyzej odsprzedam jesli okaze sie, ze spinki sa widoczne. ale jak mowisz- trzeba w koncu zaczac wygladac jak czlowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoszPunkGirl
Ten COSMSOHOP to ma swój sklep w Poznaniu na ulicy Głogowskiej, tak mniej więcej przy skrzyżowaniu ze Strusia. Dzisiaj przechodziłam i zobaczyłam znajome logo wiec weszłam. Ceny są o jakieś 10 zł droższe niż na www, ale w sumie bez wysyłki, więc wypada podobnie cenowo. Już trzy razy od nich kupowałam i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś kupiłam od Sandritki i same włosy też były ok, ale jednak na tych jej 6 taśmach jest mniej. Moja koleżanka zawsze kupuje od LongHair i w sumie też jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×