Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość kanelonia
Szkoda, że nie jestem z Poznania :( Kupiłabym sobie te włoski, ale ciężko mi jest dobrać sobie tak kolor na podstawie zdjęć. Jak Wam się udaje utrafić w swój kolor? Jeszcze z czarnym to nie ma problemu, ale ja mam blond i wydaje mi się, że bym musiała dołożyć do swoich, żeby coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkar_
właśnie ... dziewczyny macie zaufanego sprzedawce na allegro jesli chodzi o dobre jakosciowo naturalne wlosy clip-in?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym wiedzieć dokąd mniej więcej sięgają włosy 55 cm, Może ktoś z was takie posiada. swoje mam po zapięcie od biustonosza a chciałabym kupić dość długie - mniej więcej do pępka..Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venus00: Sama chciałam je zamówić.Wydają się być dobre, ale boję się że bedą dawały sztuczny efekt- jednak to syntetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moninia76ona
Witajcie, ja sobie przedłużam włosy w firmie beauty-for-you.com.pl Szczerze polecam, przede wszystkim ze względu na dogodne terminy, czasem mam napięty grafik i muszę to załatwić w miarę szybko i zawsze znajdą dla mnie odpowiedni dogodny termin. No i poza tym cena bardzo atrakcyjna! Szczególnie w porównaniu z innymi fryzjerkami, które nieraz doliczają sobie jeszcze dodatkowe koszty bo, np za dodatkowe pasma czy coś! Uważajcie na to i nie dajcie się nabrać. Bo niektórzy fryzjerzy tak naciągają ludzi. No i te mięciutkie w dotyku naturalne słowiańskie włoski! Będziecie zadowolone! Aha, pytajcie o Panią Ewę! Jest najbardziej profesjonalna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałam sie dowiedziec czy te włosy nadawają sie do zakładania na cienki włosy czy to ma jakiś sens? prosze o opd0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetblondieee
Na Allegro to polecam użytkownika ClipHair - ma chyba najwięcej dobrych komentarzy ze wszystkich i zajmuje się tylko sprzedażą tych włosów. Ja i moje koleżanki kupujemy już od dwóch lat od niego i ma na prawdę dobre naturalne włosy w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ClipHair to nikt inny jak cosmoshop maja również sklep w Poznaniu tak jak ktoś juz wczesniej wspomniał sama kupuje u nich włosy od 2 lat i jestem bardzo zadowolona ;) Odpowiedz dla osób z cienkimi i rzadkimi włosami ta metoda sprawdza sie w 100% sama mam rzadkie włoski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość headstyler
DOPINKI DO WŁOSÓW, FRYZURY ŚLUBNE, PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW CLIP IN jest to najprostsza i najmniej skomplikowana metoda przedłużenia włosów, daje przy tym naprawdę dobre efekty. Na kilkucentymetrowej taśmie utkanej z włosów znajdują się klipsy, za pomocą których mocujemy dopinkę na własnych włosach. W ten sposób uzyskujemy efekt długich, gęstych włosów zaledwie w 5 minut. Klipsy posiadają specjalne silikonowe osłonki uniemożliwiające zsunięcie. Dopinki uszyte są z włosów naturalnych jak i syntetycznych. Dzięki Clip in upięcia ślubne, sylwestrowe, okazjonalne nabierają nowego charakteru, a osoba wykonująca uczesanie ma większe pole do popisu. Treski nie uczulają, nie niszczą włosów, można je równie łatwo założyć jak i zdjąć. Przy dokładnym doborze koloru i zakupie oryginalnej dopinki z naturalnych włosów możemy mieć pewność, że tylko bardzo wprawne oko będzie w stanie ją zauważyć. Metoda ta jest bardzo popularna w USA, oraz w krajach arabskich, gdzie kobiety kulturowo powinny mieć długie, gęste i zadbane włosy. Poleca się ją każdej kobiecie, która lubi się zmieniać, a także wszystkim, którzy chcą szybko, tanim kosztem przedłużyć włosy. Mocowanie osobie, która kilka razy sama je zakładała zajmuje nie więcej niż 5 minut! Dopinki Clip in w użytkowaniu niczym nie różnią się od naszych własnych, można je upinać do góry, wiązać w warkocz czy kucyk, włosy wyglądają naturalnie prawie nie do rozpoznania. Wystarczy kilka ruchów, delikatne podtapirowanie i osiąga się efekt, na który kobiety czekają po kilka lat. Dopinka to świetna metoda dla osób, które chcą zmieniać wygląd tylko na jeden wieczór, chcą zdejmować i dopinać włosy kiedy tylko mają na to ochotę. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu z szerokim wyborem dopinek www.HeadStyler.pl oraz www.4Great-Hair.com a także stacjonarnie HeadStyler ul.Wilczyńskiego 25C 10-686 Olsztyn email.: biuro@headstyler.pl Tel/fax: +48 89 519 08 10 Przedstawiciel Handlowy Tel. 608 449 910 ________________________________________ Oddział w Gdyni Headstyler ul.Świętojańska 100 81-381 Gdynia email.: gdynia@headstyler.pl Tel/fax: +48 58 625 10 45 Przedstawiciel Handlowy Tel. 600 015 030 indywidualna strona sklepu w Gdyni www.4Great-Hair.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadstyler- badziewie
Kupiłam od was włosy w zeszłym roku i niestety nie mogę ich polecić. Były strasznie suche, szorstkie i szybko zaczęły wypadać. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNKA16385976048
plus jest taki ze wlosy sie nie niszcza az tak jak sie nic z nimi nie robi i nie trzeba az ta bardzo dbac a minus jest tak ze wyglada to chyba sztucznie tzn oim zdaniem bo nie kazdemu to poprostu pasuje znajoma miala to musialoa te wlski wycieniowac i to ostro.. o wygladalo to u nie nienaturalni;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_820
jakiś czas temu kupiłam komplet włosków naturalnych.. 6 tasm.. ale niestety jedna z nich jest za szeroka na moja glówkę.. mam pytanie.. czy te taśmy można ciąć? czy nie zaczną się pruć? myślałam o tym żeby jedną taśmę przeciąć na pół.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia234567
Wczoraj zamówiłam włosy od doczepiane.pl ale kupilam 50 cm , jutro powinny być u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
o to super. powiesz mi jakie sa :) mam zamiar nosic je do szkoly itd takze fajnie by bylo gdyby byly porzadne.... a jaki kolor zamowilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia234567
Zamówiłam #4 średni brąz czy cos tekiego :D w sumie swoje włosy mam dosyć długie takie prawie do polowy piersi ale chciałabym dluzsze a wiec juz sie doczekac nie moge ;D Mam nadzieje ze bedą dobrej jakości , to bedą moje pierwsze clipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
ja juz mialam klipy takze troche sie znam... i te wygladaja naprawde super.. jak tylko wroce do Polski to je zamowie... ale ciekawa jestem bardzo jaka bedzie Twoja opinia o nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mam włosy naturalne 55cm z www.hairservice.pl . Noszę już je 2 tyg. [oczywiście do spania zdejmuję je], i zrobiły się strasznie suchutkie, czy to pora aby je umyć? Czy po prostu położyć jedwab i to załatwi sprawę? Co do mycia macie do polecenia jakieś kosmetyki?:) Dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie gdzie najlepiej kupić sobie te clipy żeby były bardzo dobrej jakości?!i które spinki będą lepsze ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalam wcześniej ja mam włosy z www.hairservice.pl , wlosy naturalne, spinki/klipsy są metalowe, więc porządne, nie żaden plastik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia234567
Właśnie dostałam włosy z DOCZEPIANE.PL kolor idealny ;) włosy bardzo ładne dobrze zrobione śmiało mozna zamawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
dziekuje bardo ;) a mogla bys dodac jakies zdjecie zebym mogla zobaczyc jak wygladaja tak naprawde... bo wiadomo ze w necie to zawsze troche koloryzuja.... a jaka asz dlugosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia234567
Dodam jutro :) mam 50 cm i dobrze ze nie kupywalam dluzszych bo wygladaly by sztucznie a te są w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia234567
Nie jestem zadną pseudoreklamą jutro dodam swoje zdjecia z wlosami i bez , moze tobie trafiły sie jakieś szajskie akurat aczkolwiek moje sa gęste i ładne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×