Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

nie kupowałam jeszcze włosów dopiero się zamierzam spodobały mi się te http://www.splendore.pl/Wlosy_do_przedluzania_CLIP_IN__Treska_Nadia_p1829.html i pod spodem jeszcze filmik instruktarzowy jak zakładać ale Twoje włosy na zdjęciach też super wyglądają ciekawe jak w rzeczywistości;) trochę się boję efektu;) jeszcze trochę poszperam na forach żeby podjąć dobrą decyzję;D Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiaaa
fajna ta treska ewe1988 ;D ja już dawno kupiła włosy na allegro, i jeszcze mi się nie zniszczyły;) ale nie pamiętam od kogo,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokii
włosy sa super tylko zastanawiam sie nad pielęgnacja. widze ze zdania sa tutaj podzielone . co robic, zeby szybko sie nie zepsuly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaykaaa
Ja kupiłam w sklepie www.cosmoshop.pl i są niezłe. Mam je już trzy miesiące, zakładam okazjonalnie 2-3 razy w tygodniu i jak na razie dają radę. Wiadomo, że to nie jest produkt na wieczność, ale myślę, że jeszcze na kilka miechów mi starczą. Ja nie przesadzam z pielęgnacją, myję je dość rzadko i wcieram w końcówki jedwab Farouka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAdziusiia
KAYKKA A JAKI MASZ KOLOR TYCH WLOSOW I DLUGOSC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_22
dwa dni temu zamówiłam clip in u Sandritki z allegro [teraz nazywa sie clip in] i dzisiaj dopiero na tym forum przeczytałam i zobaczyłam jak te jej włosy wyglądają po kilku miesiącach..i nie bardzo wiem co teraz zrobić... czy jest ktoś kto zamówił u niej włosy i są w porządku? POMÓŻCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaykaaa
Ja zamówiłam kolor #22, okazał się trochę za jasny i go pofarbowałam tą samą farbą, którą farbuję własne włosy, więc teraz wyglądają prawie identycznie z moimi. Mam długość 50 cm. Moje włosy są dość rzadkie i ten zestaw wystarcza mi na całą głowę, ale myślę, że jak ktoś ma grubsze włosy to powinien kupić dwa zestawy i zszyć taśmy podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicatee
Witam, nie wiem czy ktoś już pytał, bo sporo tych stron się zrobiło... Czy takie doczepiane włosy można nosić rozpuszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
hmm zastanawiam sie nad tymi wlosami ale wiem jedno ze chce je kupic i nosic rozpuszczone. Dzis widzialam jedna laske jak miala klip in ale kolor byl super dobrany ale poznalam po tym jak te wlosy miala proste a ze swoich szope hehe roznica byla widoczna z 1 km :P Na allegro pojawilo sie duzo sprzedawcow. Wiec wybor jest ogromny i tylko sie zastanawiam na jakiego sie nadzieje. hehe czy zrobi mi sie koltun i pojda do smieci tyle co watkow przeczytalam nie kupie wlosow on sandritki czy jakos jej tam i tych thehair cos tam. Laski nie chwala. Ale chwala kegla ale mnie nie stac by kupic klipy a 1200 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
megi_22, ja miałam włosy od Sandritki i naprawde szczerze nie polecam:( Na początku będziesz zachwycona, będa długie, miłe w dotyku i wogóle, ale z biegiem czasu zaczynają sie bardzo plątać, skręcać przy wilgoci. Używaj dużo jedwabiu na nie to może nie bedzie tak źle;) Teraz mam włosy ze strony www.cosmoshop.pl i są naprawde o niebo lepsze:) Noszę je już 3 miesiąc dzień w dzień, nawet w nich śpię, czasami prostuje. I owszem, nie są już tak piękne jak zaraz po zakupie ale napewno lepsze niż te od Sandritki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońkaa85
Ja miałam kiedyś włosy od Kegla i były super- starczyły mi na 9 miesięcy codziennego noszenia. Teraz kupiłam włosy z www.cosmoshop.pl, mam je od czterech miesięcy i też są ok. Są trochę inne niż Kegla, ale też ich jakość mnie zadowala, a są dużo tańsze niż Kegel. Dlatego moim koleżankom też polecam te z cosmoshopa. Stosuję odżywki z jedwabiem i dość rzadko je myję, może dlatego są długo ładne. Moja koleżanka miała od Sandritki i niestety wyłaziły jej garściami :( a do tego końce się szybko postrzępiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
MONKA 85 JAKI MASZ KOLOR Z COSMOSCHOPA TYCH WLOSOW I JAKA DLUGOSC? ILE JEST TAK MNIEJ WIECEJ GRAM W ZESTAWIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE TO TE SAME WLOSKI Z COSMOSCHOP. TYLKO NA AUKCJI SA INNE DLUGOSCI I W SKLEPIE TEZ INNE DLUGOSCI. WIEC STAD TA ROZMICA W CENIE. a JAKA DLUGOSC WLOSOSOW MI POLECICIE SKORO SWOJE WLOSKI MAM DO RAMION. ? WIEM ZE TRZEBA BEDZIE JE POCIENIOWAC. zEBY SZTUCZNIE NIE WYGLADALY. pOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja mam swoje wlosy do ramio i clipy obcialm tez taka sama dlugosc i wpinam tylko 3 pojedyncze tasiemki i jest ok,bo wczesniej dopinalam dlugieee i nosilam kitke tez byko ok,gorzej jak chcialam je rozpuscici,a tak wogole zastanawiam sie nad przeszczepem wlosow ,drogi zabieg ale moze skuteczny ,co o tym sadzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja mam swoje wlosy do ramio i clipy obcialm tez taka sama dlugosc i wpinam tylko 3 pojedyncze tasiemki i jest ok,bo wczesniej dopinalam dlugieee i nosilam kitke tez byko ok,gorzej jak chcialam je rozpuscici,a tak wogole zastanawiam sie nad przeszczepem wlosow ,drogi zabieg ale moze skuteczny ,co o tym sadzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja swoje wloski mam do ramion no i swoje klipy tez tak skrocilam i wpinam tylko 2 czasem 3 pojedyncze tasiemki dla mnie jest ok,bo wczesniej wpinalam takie dlugieee i na ogol nosilam kitke i bylo ok,ladny efekt gorzej jak chcialam rozpuscic je,,,a tak wogiole zastanawiam sie nad przeszczepem wlosow tylko ze to drogi zabieg i bede musiala dluggoo zbierac,ale slyszalyscie cos o tym???i co o tym sadziicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja swoje wloski mam do ramion no i swoje klipy tez tak skrocilam i wpinam tylko 2 czasem 3 pojedyncze tasiemki dla mnie jest ok,bo wczesniej wpinalam takie dlugieee i na ogol nosilam kitke i bylo ok,ladny efekt gorzej jak chcialam rozpuscic je,,,a tak wogiole zastanawiam sie nad przeszczepem wlosow tylko ze to drogi zabieg i bede musiala dluggoo zbierac,ale slyszalyscie cos o tym???i co o tym sadziicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja swoje wloski mam do ramion no i swoje klipy tez tak skrocilam i wpinam tylko 2 czasem 3 pojedyncze tasiemki dla mnie jest ok,bo wczesniej wpinalam takie dlugieee i na ogol nosilam kitke i bylo ok,ladny efekt gorzej jak chcialam rozpuscic je,,,a tak wogiole zastanawiam sie nad przeszczepem wlosow tylko ze to drogi zabieg i bede musiala dluggoo zbierac,ale slyszalyscie cos o tym???i co o tym sadziicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja swoje wloski mam do ramion no i swoje klipy tez tak skrocilam i wpinam tylko 2 czasem 3 pojedyncze tasiemki dla mnie jest ok,bo wczesniej wpinalam takie dlugieee i na ogol nosilam kitke i bylo ok,ladny efekt gorzej jak chcialam rozpuscic je,,,a tak wogiole zastanawiam sie nad przeszczepem wlosow tylko ze to drogi zabieg i bede musiala dluggoo zbierac,ale slyszalyscie cos o tym???i co o tym sadziicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ja swoje wloski mam do ramion no i swoje klipy tez tak skrocilam i wpinam tylko 2 czasem 3 pojedyncze tasiemki dla mnie jest ok,bo wczesniej wpinalam takie dlugieee i na ogol nosilam kitke i bylo ok,ladny efekt gorzej jak chcialam rozpuscic je,,,a tak wogiole zastanawiam sie nad przeszczepem wlosow tylko ze to drogi zabieg i bede musiala dluggoo zbierac,ale slyszalyscie cos o tym???i co o tym sadziicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
hmm wymyslilam ze najlepiej bedzie kupic tasme i zrobic samemu sobie takie klipsy jakie chcesz podwojnie lub potrojnie szyte ktos mi polecil pania Z angli podaje link do sklepu. http://www.ideas4art.pl/index.php?str=wlosy_nat czy ktos posiadal wlosy od tej pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Mam juz dluzszy czas te wlosy ale syntetyczne .. I nie wiem co zrobic zeby je skrecic .. Lokowka nie daje rady,a od czasu do czasu chcialabym miec lekkie fale :( Pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiia
Martusiu sa syntetyki ktorych niestety nie idzie zakrecic. Ale sa nowe lokowki stozkowe ktore powinny ci pomoc w ich zakreceniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że doczepiane pasm mogą fajnie wyglądać choc niektóre dziewczyny mają doczepiony bardzo zły gatunek włosa i nie dopasowny do swoich naturalnych , co daje dość marny efekt;( Ja nosze włosy na siateczce, którą przykleja się do skóry głowy i wygląda to bardzo naturalnie. Można się w tym kąpać i uprawiać sport no i oczywiście nie ściągą sie tego na noc jak peruki Mozna czesać wg uznania, przedziałek naturalny, upinac do góry cokolwiek przyjdzie nam na myśl.Jest to ten sam sposób który stosuje przez np. Beyonce. Jestem bardzo zadowolona Zaopatruje się za granicą i koszt roczny z włosów naturalnych virgin (czyli najlepszego gatunku na rynku) wynosi 2000 zł.Polecam i pozdrawiam wszystkie włoso- maniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że doczepiane pasm mogą fajnie wyglądać choc niektóre dziewczyny mają doczepiony bardzo zły gatunek włosa i nie dopasowny do swoich naturalnych , co daje dość marny efekt;( Ja nosze włosy na siateczce, którą przykleja się do skóry głowy i wygląda to bardzo naturalnie. Można się w tym kąpać i uprawiać sport no i oczywiście nie ściągą sie tego na noc jak peruki Mozna czesać wg uznania, przedziałek naturalny, upinac do góry cokolwiek przyjdzie nam na myśl.Jest to ten sam sposób który stosuje przez np. Beyonce. Jestem bardzo zadowolona Zaopatruje się za granicą i koszt roczny z włosów naturalnych virgin (czyli najlepszego gatunku na rynku) wynosi 2000 zł.Polecam i pozdrawiam wszystkie włoso- maniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiia
a mozesz nam dokladnie napisac o co chodzi? jak przyklejasz do skory? wydaje sie to byc troche dziwne czytalam o tym gdyz na allegro juz cos takiego oferuja. A gdzie jestes za granica? pozdrawiam Serdecznie Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda:) Najlepiej napisz na maila to prześlę ci materiały. W każdym razie są to włosy naturalne osadzone na takiej cienkiej ale mocnej siateczce, całość przyklej się do skóry, plastry są bezbarwne i ich nie widać, przykleja się je na brzegach a potem całość do skóry. Myślę, że nie jest to metoda dla wszystkich bo w pewnym sensie rezygnujemy ze swoich włosów które ukryte są pod spodem, ale jeśli ktoś nie lubi swoich włosów (tak jak ja:) albo boryka się z łysieniem to jest to świetna opcja aby mieć piękne włosy a zarazem zachować naturalność. Naistotniejsze w tym wszystkim jest kupienie dobrej jakości włosów od zaufanego producenta, włosy, tzn. ich pasma muszą biec w tym samym kierunku. jeśli sprzedawca zrobi nam włosy z pasm biegnących w rożnych kierunkach to będzie problem- tego rodzaju włosy wyglądają na pozór ładnie ale później po pierwszym myciu okazuje się, że się plączą i wydaliśmy pieniądze na nic:( Acha:) ja jestem w Polsce:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairservice
Chcesz mieć gęste i długie włosy w kilka minut? Wejdź i sprawdź jak to osiagnąć bez kosztownych wizyt w salonach fryzjerskich! Idealne na ślub lub inne przyjęcia okolicznościowe, dyskotekę na co dzień. Sprawdź sama! www.hairservice.pl oraz allegro nick dreadservice www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10948221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×