Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Marzka, a teraz masz już upatrzony jakiś szpital - ja bym nie chciała na Inflanckiej, chociaż moja Pani dr tam właśnie pracuje i powiedziała że w każdej chwili mogę tam przyjść i się na nią powołać, jakby było coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina w sumie każdy szpital ma jakieś negatywne opinie. Jak czytałam co pisali o IMiDz to tak było nie ciekawie, ale ja miło wspominam pobyt. Leżałam 2 razy zanim urodziłam. Znaczy się raz, a później przy drugim leżeniu urodziłam, bo nie mogli sobie poradzic z moim napiętym brzuchem ;) Jeżeli się przeprowadzimy, to wtedy najprawdopodobniej pójdę rodzic do Bielańskiego, bo będę miała do niego rzut beretem, a to wiadomo jak jest drugie dziecko w domu, to lepiej miec krótką drogę do domu. A jak nie to może wróce do instytutu. Fajne położne tam są. Idę chwilę zając się dzieckiem, bo coś nie chce iśc spac i marudzi i wędruje po całym łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzedniej ciąży gin mi powiedział, że jakby coś się działo przed 37 tygodniem to najlepiej się udac do jednego z 3 szpitali. Karowa, Kasprzaka, albo właśnie Bielański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 23 lata. A Ty ile masz? Jeżeli chodzi o migdały to one raczej są na zgagę, a na mdłości ponoc najlepszy jest imbir. Nie próbowałam tego, bo mdłości w poprzedniej ciąży mnie ominęły i jak na razie też ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam duuużo więcej latek:(, o imbirze opowiadała mi koleżanka, że ratował jej życie zawsze jak w ciąży prowadziłą autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie imbir nie zadziałał :D Chyba nic nie działa, poprawia mi się trochę po mandarynkach, albo jak nie ma mandarynek to do ssania nimm2. Marzka a ja się martwiłam, że sama tu będe w podobnym wieku :D Dzisiaj musze wyjść z domu, poza tym musze zakupić kolejne opakowanie Duphastonu. Jezu, jak ja się wczoraj męczyłam narazie jest trochę lepiej. Ale wiecie co zaczynam mieć cerę jak 15 latką :D Pryszcz tu pryszcz tam. No pięknie :D Co macie dzisiaj na obiad, bo nie mam pomysłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dużo zawsze do wyboru - różne zupy mięsa i sałatki, coś tam sobie zawsze znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja za to płacę oczywiście - wogóle nie gotuję w domu i nie umiem za bardzo gotować, a weekendy zazwyczaj jemy na mieście, albo u rodziców mąż też żywi się w pracy i jakoś się to kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
U mnie w pracy robią dziewczyny różnego rodzaju pierogi a teraz to nawet uszka bo czas i pora.Tak więc jak będziecie miały ochotę to zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj rano pierwszy raz się tak paskudnie czułam. Nie dość, że zbierało mnie na wymioty to jeszcze bolał mnie brzuch tak jakby mnie ktoś w niego uderzył albo konął. Ale na szczęście już mi przeszło. Co do jedzenia to nawet jak jestem głodna to nie mam na nic specjalnie ochoty. Próbuję sobie wymyśleć co bym zjadła, może czekoladkę owoc, zupkę, mięsko i blee... na nic nie mam ochoty. Do arvena4 ja też poroniłam kilka miesięcy temu teraz jestem w 6 tc i lekarz polecił mi branie duphastonu na podtrzymanie ciąży. Co do opieki nad kobietami ciążarnymi na wyspach to już o niej wcześniej słyszłam, ale nadal nie mogę się nadziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Jakoś pustki na forum. Mam nadzieję, że niedługo będzie trochę więcej ruchu ;) Lece się dzieckiem zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch się zrobi na pewno. Narazie mamy się dowiadują, że noszą maluszki. Jeszcze dużo dojdzie kobietek. :D Pozdrawiam wszystkie mamusie. Powiem szczerze, że sama nie moge nadziwić się opiece prenatalnej na wyspach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was podczytuje od czasu do czasu, bo ponoc takze bede sierpniowka - dokladnie okolocie 20 . 08 zrobilam juz 5 testow i wszystkie z gruba i tlusta druga krecha, ciaza byla dla mnie wielkim zaskoczeniem, ale bardzo sie cieszymy w domu mam 20 miesiecznego broja :) jeszcze nie bylam na usg , chcialam isc zaraz przed swietami bo rodzina mojego meza jeszcze nic nie wie :-D z objawow, to tylko bola mnie piersi i sutki, nic poza tym, az dziw mnie bierze bo z Olkiem meczylam sie juz z mdlosciami a kazde wyjscie na miasto az mnie paralizowalo bo balam sie ze i tam zemdleje :-/ nie ukrywam ze teraz licze na corke, chociaz nie mam zadnych przeczuc, z synkiem mialam od samego poczatku i bylam na 100% pewna ze to syn i w 16 tyg gin potwierdzil moja domysly :) buziaczki, trzymajcie sie, napewno jeszcze tu zajrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy macie jakas tabelke, jezeli nie to moze jakas skrobniemy? :) widze ze wiekszoasc jak ja nie ma suwaczkow, a tak latwiej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi serdecznie gratuluje jeszcze raz. Już po jednej ciąży to będziesz w razie czego doradzać :D Pozdrawiam ciepło :D Tutaj trzymaj tabelkę :) NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...........? BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól.... 24.10 .................? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław.........24.11.....27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź............29.10......... .... .....? moniś..........27..........Poznań..........26.10........ 1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11....? anqa81…..26….Zamość…01.11…… ; ;07.08.2008r evak.........32...ok/Trójmiasta...... 03.11........10.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko z chęcią się dopisze, ale po tym jak wybiore się ponownie do gina, co jak na razie mam awersje, i po USG i jak będzie wszystko wiadomo co i jak. Z tego co tak licze to będę miec termin na sierpień, bo na początku listopada w ciąży jeszcze nie byłam, a jak 11.12 robiłam, to była taka słaba kreska, czyli początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem, najpierw musze miec skierowanie. Jak na razie nie bardzo mogę iśc prywatnie, ze względów finansowych ;) Mam tylko nadzieję, że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katee
Dzisiaj zrobiłam test, wyszły dwie kreseczki. Jestem szczęśliwa, ale jednocześnie przerażona, mam 20 lat, studiuje, a rodzice mają dość konserwatywne poglądy i boję się ich reakcji. To moje pierwsze dziecko i nie mam zielonego pojęcia co dalej. W poniedziałek idę się zapisać do ginekologa (bo niestety tatuś biedny i nie stać nas na prywatnego). Jedyne na co mogę liczyć to wsparcie mojego cudownego faceta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katee, a co na to tatuś dziecka? Gratuluję i nie martw się nie ty pierwsza i nie ostatnia będziesz w ciązy jako studentka :) Uszy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katee
Tatuś przerażony, ale szczęśliwy, zaskoczył mnie bardzo pozytywnie:-) mam wiele pytań, których jak na razie nie mogę mamie zadać, np. mdłości, w ponidziałek zacznie się 21 dzień od zapłodnienia, a mdłości jak nie było to nie ma. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katee
A to dobrze, bo już się bałam, że coś jest nie tak. Doświadczenie w tej kwestii dopiero zdobywam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×