Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

a i jeszcze mam pary ciazowych ogrodniczek dlugie i krotkie i taki fajny kombinezon dzinsowy na ramkach na maly brzuszek akyrat ale nie wiem czy wczesnym latem nie bedzie juz na mnie za maly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trochę masz tych ciuchów. Ja też już mam trochę tego. Szczególnie było widać, po tym jak wywaliłam pół szafy a tam nadal multum ciuchów :). Ale to dobrze, my tez powinnyśmy się czuć dobrze :). Co do pracy to nie wiem kiedy się zabiorę, tak mi sie nie chce, ze szok. Ale trzeba. Musze przynajmniej z rozdział napisać, podrozdziały :D Mam nadzieję, ze mi się to uda. Seminarium mam w poniedziałek :D. No nic ja narazie lecę. Muszę się chwilę przespac bo padam na gębe. Pozdrawiam was serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewitap----->dzięki za miłe słowa.Nie zawstydzaj mnie,bo to nic wielkiego.Tam było mi pisane.Ja wierzę w przeznaczenie. Anabanana---->ja miałam krótkie i regularne cykle wracając do naszej wczorajszej rozmowy.Faktycznie fajna ta sukienka.Ja sobie kupiłam taką bluzkę na allegro za 38zł wkleje poniżej link.Nawet nie wiem czy to nie ten sam producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc karusia a ja zato mialam dluugie cykle :) wiekm o jaka bluzke ci chodzi chciclamora tez ja kupic ale na str aukcji bylo napisane ze rozm uniwersalny wiec zwatpilam czy bedzie na mnie dobry. rozm uniwersalny jak znajac zycie wypada na s/m a ja chcialabym wieksza. wiecie co dziewczyny rozmawialam dzis ze szwagierka ktora chodzila w ciazy do tego samego gina co ja i pytalam czy robil jej przeziernosc i ocene kosci nosowej a ona na to ze nie i ze ja sobie wymyslam jakies glupoty... mi chodzi o to ze chodze prywatnie place za wizyte i chcialabym byc rzetelnie "odslugiwana" ide jutro do niego i zapytam o to, co wy o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja właśnie szukam w necie rajstop ciążowych takich zapobiegających żylakom bo trochę mi nogi zaczynają puchnąć, próbowałyście jakiś może. Wczoraj zrobiłam przegląd szafy no i wyszło na to że nie mam się w co ubrać bo do tej pory nosiłam wszystko raczej \"blisko ciała\" swetry/bluzki itp. za krótkie, spódnice/spodnie za ciasne mam jeszcze dwie spódnice w które mieści mi się brzuch, ale jeszcze tydzień i też powędrują jako te w które będę starała się zmieścić po ciąży. Oko..-> co do brzucha to się nie martw się po pierwsze primo to jesteś z nas \"najstarsza\" stażem ciążowym, a po 16 tyg. bodajże bardzo mocno wzrasta ilość wód płodowych, po drugie primo mój też rośnie dosłownie z dnia na dzień, w brzuchu przed ciążą byłam wręcz wklęsła, a teraz 100 spokojnie ( nie wiem dokładnie bo nie mam cm), ale cieszę się z \"brzuszka\" bo to taki namacalny dowód no i fajnie się głaska ;-). W biodrach tez mi nie przybyło na razie tylko trochę cellulit się pogorszył bo nie mogę używać kosmetyków. Wczoraj kupiłam mustellę na rozstępy i biust, no i wcieram. Strasznie się boję rozstępów na brzuchu, a jeszcze bardziej \"zwisów\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 -> na Twoim miejscu zapytałabym bo to raczej istotne badania tak przynajmniej mówił mój lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana- moje szwagierki też komentowały, ogólnie ludzie komentują, ze sobie wydziwiam z tymi badaniami. Ale powiem ci tak. jeśli masz szansę, pieniądze i wogóle, to lepiej zrobić i być spokojnym. Poza tym wiele wad w razie czego da się już leczyć w życiu płodowym. Także, zrobię co mogę, żeby maluch był zdrowy. Przynajmniej będe miała spokojne sumienie, że zrobiłam co mogłam. Nie uważam tego za fanaberię. Pytaj się pytaj, może akurat ci powie żebyś się umówiła. Co do ciuchów z allegro, to ja tez się boje, własnie jeśli chodzi o rozmiary. Wolę iśc do sklepu i przymierzyć :). Malir, ja tez nosiłam blisko ciała, dlatego kupiłam ten pas, nie musiałam wywlać połowy :).Hehehe ja też mam nadzieję, że się zmieszcze w nich po ciąży :D. Ja też się cieszę z brzuszka, ale mnie słabi jak czytam ile powinno sie mieć. Kurcze, jakbyśmy chciały być takie wymiarowe, to byśmy oszalały. Ja na rozstępny stosuje balsam i olwikę z rosmmana dla kobiet w ciąży. Jestem w miarę zadowolona. Prawda taka, że co byśmy nie robiły to jeśli ma się skłonności to i tak się pojawią. Życze wszystkich jak najmniej :) Anabanana poczyniłam postępy, przeszukałam literaturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też lekarz mówił, że nie zmusza, bo jest drogie itd. Ale poleca, konsultowałam to z innymi ginekologami i powtarzali to samo. Jest ważne, daje pogląd na to co się dzieje i w razie czego pozwala szybko działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jutro sie go zapytam co i jak. oczko nono gratuluje i zycze ciaglych postepow haha. a co do rozstepow to wiem ze mustela jest naparwde skuteczna, jest nie tania ale mysle ze warto w nia zainwestowac. ja narazie uzywam balsamow do ciala jak dove i nivea ale ze mam sklonnosci genetyczne do rozstepow zamierzam w najblizszym czasie kupic mustele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już i tak jestem poorana rozstępami :D. Strasznie, też mam skłonności, ale nie na brzuchu. Wszędzie mam nawet po wewnętnrznej stronie ramion. Ale co tam, smarowałam się różnymi specyfikami i g... dały. Lekarz stwierdził, ze taka ma uroda i już. No to trudno. Już jestem porozciągana, może w ciąży nie będe miała powtórki z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja tez mam skolonnosci kiedys bylam bardzo chuda a potem przyszedl czas dojrzewania dostalam ksztaltow kobiecych i 10kg w bonusie w ciagu 2 miesiecy i troche to bylo za szybko dla mojej suchej skory i tez troszke popekalam ale dzieki Bogu rozstepy mam w niewielu miejscach i sa bardzo jasne i malo widoczne ale nie chcialabym miec ich na brzuchu :-(((( dlatego terazwole o to zadbac jak tylko moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie kupiłam mustele miesiąc temu,chociaż nie mam ani pół rozstępa po dwójce dzieci ,to mam nadzieję ,że i przy trzecim mnie to ominie.Kupiłam na allegro za 65zł.Nie jest tania ale starcza naprawdę na długo-myślę że mi 2 wystarczą na całą ciążę ,ponieważ nawet połowy jeszcze nie zużyłam. Co do badań genetycznych to uważam że po to są aby je robić.Ja idę na usg genetyczne 4 D za 3 tygodnie.Już mam termin i znalazłam stosunkowo tanie ,bo za 200zł z nagraniem na płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam 200ml właśnie ją mam w ręce -nie zużyłam nawet 1/3.Jest wydajna.Przy poprzednich ciążach używałam oliwki ale teraz jestem już leciwa i skóra nie ta...Na allegro są lepsze ceny niż w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam 200ml właśnie ją mam w ręce -nie zużyłam nawet 1/3.Jest wydajna.Przy poprzednich ciążach używałam oliwki ale teraz jestem już leciwa i skóra nie ta...Na allegro są lepsze ceny niż w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko...-> ja tam wymiarowa na pewno nie jestem ;-) no chyba że trójwymiarowa ;-) anabanana1983-> ja rozstępów dostałam jak schudłam właśnie po tym jak przytyłam z powodu burzy hormonalnej z lat \"młodości\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ok, wiem wlasnie ze sa skuteczne i wydajne moje dwie krewne jej uzywaly i ani jedna ani druga ni jednego rozstepa po ciazy nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia1978 -> leciwa :-)))) no co Ty? A co do oliwki to też używam, jest świetna, ale po pewnym czasie daje efekt przeciążenia i zamiast miec skórę bardziej elastyczną i nawilżoną, robi sie coraz bardziej sucha. Wszystkich kosmetyków po za ulubionym kremem do twarzy musze używać na zmianę z czymś innym bo daje wręcz odwrotny efekt. Takie ze mnie dziwadło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z perspektywy czasu to opłacalny wydatek jeżeli jeszcze masz zamiar kiedyś wyjść z odsłoniętym brzuchem.Rozstępy,szczególnie te świeże bordowe nie są piękne.Ale też dużo zależy od sprężystości skóry.Ja nie mam tendencji ale wiesz mam 29 lat i na pewno nie mam tyle kolagenu w skórze co w wieku 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi na to, że jestem tylko rok mniej leciwa ;-), ale to fakt, że elastycznośc skóry się zmienia, narazie ratuję się kremami, ale jeszcze jakieś 3 lata temu było zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urok albo zmora ;-) Moja mama tak bardzo poświęcała się rodzinie, że zapominała o sobie, zawsze wszyscy byli ważniejsi, wzięła się za siebie niedawno, niestety trochę moim zdaniem za późno. Wniosek z tego taki, że trzeba dbać o siebie. Ale ładnie napisane co, tak umoralniająco O! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zauwazylyscie ale zblizamy sie do 100strony!!!! dobranoc wam wszystkim, ide luli musz esie wyspac bo jutro wizyta i "spotkanie" z moim malenstwem :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Witam Was serdecznie, zaczelam stosowac oliwke, ale jakos malo systematyczna bylam;) Poza tym nie lubie tej tlustej powloki na skorze, ale teraz kiedy zacznie pojawiac sie brzuszek bede musiala zaczac cos stosowac. Wlasnie chcialam zapytac co polecacie? Mustelle, widzialam po raz pierwszy w Waszych postach. Troche w Google poczytalam i widze, ze cala seria tego jest. Jak Wasza waga? Moja prawie niezmieniona (1-2 kg na plusie) Nie wiem czy nie za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was dziewczynki ? jak sie trzymacie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja używam oliwki na rozstępy i balsamu. więc nic ci niestety nie polecę :) co do wagi, ja też około 2 kg na plus. Zapytaj się najlepiej lekarza, jeśli powie, że to ok, to nie masz się co martwić. Titi. Hej ile ci jeszcze zostało, czy może już mamsz maleństwo przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.Ja nic nie używam na razie jakoś mi sie nie chce hehehe leń ze mnie ale na szczescie mam rozciagniętą skóre to może nie bede miala,moja siostra nie miala używala tylko zwykej oliwki mama też ,moim zdaniem kto ma tendencje do rozstępow to bedzie je mial czy cos stosuje czy nie bo mam kolezanki ktore stosowaly kremy a i tak im sie zrobily wiec to chyba zależy od typu skóry sama nie wiem,ale ja zwykla oliwka sie bede smarować.Dzis z rana musialam wstac na badania -krew wrrrr nie cierpie tego.pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×