Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Czesc kobietki, od wczoraj mam meza w domu dlatego rzadziej tu zagladam :-) maz wlasnie zabral sie za \"roboty\" domowe haha a ja mam posprzatane ugotowane to czytam co naskrobalyscie Milego popoludnia zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka --- wybralas ten sam wózek co ja :) niestety u mnie w miescie nie ma ich w zadnym sklepie, a przed zakupem na allegro wolalabym obejrzec dokladnie i pomacac :/ Chyba bede musiala jechac do sąsiedniego miasta aby rozejrzeć się .. a Ty widziałas juz , wymacałas ten wozeczek Chicco czy narazie tylko dumasz ? ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny ten wózek i co najważniejsze 3w1 tego właśnie szukam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sierpnioweczki dziasiaj mam wolne i lenia w tyl**** nic mi sie nie chce robic, jejku ja o niczym jeszcze nie mysle i za niczym sie nie rozgladam - jakos tak mi sie wydaje ze mam mnostwo czasu nie wweim moze cos ze mn nie tak ?? energia i apetyt wrocily i czuje sie o niebo lepiej i oby tak do konca :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny a ja jakos nie bylam bo chora jestem, bardzo :( gardlo, katar, a w dodatku wczoraj tak wymiotowalam ze cos z przelykiem mi sie poroblo bo na koniec z krwia polecialo i z nosa :( leze w lozku i si ekuruje :( syrop z cebuli i czsnku cukrem i cytryna, okropny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam borówki :-) w słoiczku :-) kosztuje 6 zł do herbatki 2 łyżki lub z chjebem ale nie polecam nisko słodzonych kwas :p ale do herbatki ok :-) Na gorączke bardzo dobre !!!!!! A z nosa polewa pare razy mi poleciała ... pytałam gin - powiedziała że wszystko osłabione u kobiet w ciązy :( taki urok ... niestety .. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4-> strasznie Ci współczuję, ale nie martw sie wszystko minie, a krwawienie z nosa to oznaka osłabienia, generalnie mówi się że to normalne w ciąży, ale powiedz to swojemu lekażowi, no i trzymaj się cieplutko, dużo pij no i nie przemęczaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir---->ja właśnie myślę,bo jak już wcześniej pisałam to,przy 2 porodzie obiecałam sobie poród w domu...ale wiesz kłopot jest potem ze szczepieniami,bo dziecko jest szczepione w szpitalu i kiedyś oglądałam reportaż ,że jedna kobieta miała problemy z zarejestrowaniem dziecka ,ponieważ nie miał jej kto wypisać metryki.Ale jeżeli położna przychodzi na poród domowy,to musi być to jakoś prawnie rozwiązywalne.Ona musi metrykęwystawić.U mnie w miejscu zamieszkania jest położna ,która\"obsługuje \"porody domowe.Pomyślę jeszcze. eudaiomonia--->2 łyżki lub z chj**em...hahaha; :-);-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia1978-> podobno teraz to już nie jest problem bo niby na akcie urodzenia może byc podpis samej położnejl, kiedyś podobnoe nie mogli czegoś takiego w urzędzie przyjąć, tylko nie wiem kiedy to się zmieniło, a co do szczepień to z tego co czytałam położna robi szczepienie i chyba pobiera krew, no i trzeba wezwać pediatrę następnego dnia po porodzie. Ja właśnie szukam położnej która w 3mieście się czymś takim zajmuje, żeby porozmawiać jak ro wygląda. Moja dentystka rodziła dwójkę dzieci w domu, jedno w szpitalu i mówi, że jak miałaby rodzić to tylko w domu. I fajny artykuł czytałam: http://www.rodzicpoludzku.pl/akcja/artykul.php?artykul_id=155&kategoria_id=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ten artykuł.Poplakałam się jak małe dziecko.Ja też bym tak chciała.To było moje marzenie.Nie chodzi o to,że boję się szpitala ,czy porodu ale chciałabym,żeby to odbyło się w domu.Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie boje się szpitala, kilka razy w życiu, przede wszystkim jako dziecko byłam w szpitalu i wiem z własnego doświadczenia jak wygląda opieka nad dziećmi w szpitalu, po za tym tyle tam zarazków, możliwość zarażenia się żółtaczką i innymi bakteriami, w dodatku taki "przemiał", a ja chciałabym żeby to było naprawdę intymne wydarzenie, mam wprawdzie wybraną klinikę, ale jeśli będę się kwalifikowała to chyba będę rodzić w domu, tak bardzo chciałabym to przeżyć z moim mężem, wiem, mogę na nim polegać, tyle razy zadziwił mnie swoją siłą i umiejętnością wspierania mnie. Po za tym zastanawiałam się nawet na porodem w domu porodowy w Warszawie, może to dziwne, ale nie bardzo chcę widzieć kogokolwiek po za moim mężem w tych chwilach, a wiem że nikt tego nie uszanuje, szczególnie w przypadku teściów. Chciałabym być w pierwszych chwilach we troje, jeśli będziemy mieli pomoc połżnej napewno sobie damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem rozumiem cię doskonale.napraedę.Ja mam dzieci więc jest jeszcze techniczna strona porodu w domu ale wszystko jest do załatwienia,tym bardziej,że dzieci są duże.To jest moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie umówiłam się z położną na czwartek, jeśli maszjakieś pytania t wrzuć ja się postaram spisać swoje i dokładnie ją przepytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie się cieszę że Ty też tak myślisz bo balam się negatywnego odzewu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj się jak możesz o koszt,o to czy nie będzie problemów z rejestracją dzidziora i czy robi na miejscu próby na fenyloketonurię,czy trzeba jechać do szpitala.I zapytaj o koszt takiego porodu w domu,ja zapytam u mnie i porównamy ceny:-) Ja jestem jak najbardziej na tak.Dla mnie to najbardziej ludzka forma porodu bo bez pośpiechu,nie tasmowo i pozbawiona rutyny.Najlepsza klinika nie jest tego w stanie zapewnić,bo tam będziesz tylko pacjętką,a we własnym domku to ty jesteś gospodynią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam, nie pozostaje powiedzieć nic \"no właśnie!\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Ja właśnie wróciłam, padam na gębe. Bleee nienawidzę siedzenia przez tyle w jednym miejscu na tyłu. Plecy mnie bolą, grrr. A na dodatek w Krakowie pogoda pod psem. Zimno jak cholera i do tego pada jakiś zmarznięty śnieg. Ale oglądałam rano w prognozie, że do końca tygodnia ma być około 12 C i zimy ma już nie być. Dla mnie bomba :D. Znaleźliśmy pensjonat na weekend majowy w Zakopanem, to chyba prawie jak podróż poślubna bo nigdzie nie byliśmy, należy nam się. A potem już nie będzie za bardzo w najbliższym czasie jak :D Wyzjady od teściów do rodziców :D. I tyle. Także strasznie się ciesze, na dodatek z pełnym wyżywieniem, co jest wogóle rewelacją. Widze, że tamaty się kręcą. Arvena życzę dużo zdrówka. Dbaj o siebie i o maluszka. CO do produ w domu, ja bym się bała tego, co w razie W. Wiadomo jak u nas z karetkami itd. Ale wiem i słyszałam, ze są dziewczyny dla których to jest super sprawa. Czasem jak odglądam jakiś program o tym to się sama zastanawiam czy bym nie chciała. Ale to co mają tam a u nas. U nas to jeszcze jendak nie jest norma. A szkoda. Anabanana to korzystaj :D z mężą :D Hehehe. Dwie_kreseczki ja miałam, ze tak powiem ten wózeczek w rękach i powiem ci, ze jest super, fajny i wogóle, chociaż gondolka wydawała mi się mała, no i te kółeczka, ale ogólnie jest lekki i stabilny. Lekko się prowadzi. Fajny :) I te kolory, i wogóle wzór :) Wogóle dużo tych wózków jeździ po Krakowie. Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) wstałam dziś o ... 12 :p hehehhehehhehehhee A co Wy porabiacie ? Kurde ta pogoda mnie dobija - wczorej śnieg dzisiaj leje :o ech żyć sie nie chce ... gdzie te słonko ? Ja chce wiosenke już :-) P.s mam do was bardzo bardzo bardzo bardzo intymne pytanie - nie chce mi sie wchodzić na forum seks bo tam siedzą napaleni wariaci tylko ... więc co mam zrobić -> jutro ide do gina a ja wczorej obtarłam sobie gdzieś około 1 cm cipke majtasami - tzn stringami z koronką .... i boli mnie jak nie wiem co ... czym smarować co mam zrobić - pewnie będę miała usg dopochwowe ... ja jej przywale jak mi to jeszcze bardziej naciagnie :( zła jestem sama na siebie że łaże a takich koronkach zamiast w normalnych babcinych gaciach :p nie no ja w swojej szafie nie mam ani jednej pary zwykłych majtek - same stringi ;) prosze napiszcie co radzicie .. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smaruj niczym, zagoi się. Nie ma za bardzo czym posmarować, obtarcia. Ja nie chodzę w strnigach już od dawna, a od jakieś czasu kupuję bieliznę Canpol dla kobiet w ciąży i jest superwygodna :) A nie wyglądam jak babcia. :D Ja jestem w przerwie między zajęciami. Ugotowałam zupę, zrobiłam zakupy i za niedługo znów wracam na uczelnię, więc tak na pewno to sie odezwę około 20. Hehehe, zalatana jestem jak fiks, nie dam rady chyba, pół dnia spędzam w tramwajach, tragedia. No ale cóż zrobić. Dzisiaj w Krakowie pogoda pod psem. Pada jakaś mrzawka z nieba, do tego jest zimno, ale trzymam się prognoz pogody w TVN mówią, że koniec zimy :D Napawa mnie to optymizmem :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smaruj niczym, zagoi się. Nie ma za bardzo czym posmarować, obtarcia. Ja nie chodzę w strnigach już od dawna, a od jakieś czasu kupuję bieliznę Canpol dla kobiet w ciąży i jest superwygodna :) A nie wyglądam jak babcia. :D Ja jestem w przerwie między zajęciami. Ugotowałam zupę, zrobiłam zakupy i za niedługo znów wracam na uczelnię, więc tak na pewno to sie odezwę około 20. Hehehe, zalatana jestem jak fiks, nie dam rady chyba, pół dnia spędzam w tramwajach, tragedia. No ale cóż zrobić. Dzisiaj w Krakowie pogoda pod psem. Pada jakaś mrzawka z nieba, do tego jest zimno, ale trzymam się prognoz pogody w TVN mówią, że koniec zimy :D Napawa mnie to optymizmem :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smaruj niczym, zagoi się. Nie ma za bardzo czym posmarować, obtarcia. Ja nie chodzę w strnigach już od dawna, a od jakieś czasu kupuję bieliznę Canpol dla kobiet w ciąży i jest superwygodna :) A nie wyglądam jak babcia. :D Ja jestem w przerwie między zajęciami. Ugotowałam zupę, zrobiłam zakupy i za niedługo znów wracam na uczelnię, więc tak na pewno to sie odezwę około 20. Hehehe, zalatana jestem jak fiks, nie dam rady chyba, pół dnia spędzam w tramwajach, tragedia. No ale cóż zrobić. Dzisiaj w Krakowie pogoda pod psem. Pada jakaś mrzawka z nieba, do tego jest zimno, ale trzymam się prognoz pogody w TVN mówią, że koniec zimy :D Napawa mnie to optymizmem :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co tam u was dziewczynki ? eudamonia najlepsze moim zdaniem sa bawelniane gadki a i mozesz posypac pudrem albo najzwyklejsza maka ziemniaczana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelciaaa
dziewczyny ja troche z innej beczki....spoznia mi sie okres juz 2 tygodnie. w ostatnim czasie zazywalam antybiotyk unidox, mialam problemy stomatologiczne, jadlam duzo tabletek przeciwbolowych i zylam w ciaglym stresie. do tego mam problemy hormonalne. jestem caly czas na bromergonie. co miesiac spoznia mi sie okres kilka dni ale teraz juz 2 tygodnie. co do ciazy to nie bylo sytuacji zeby partner konczyl bez zabezpieczenia. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej niewiele, oprócz tego, żebyś poszła do ginekologa, zamiast się zastanawiać co to może być. Tylko on udzieli ci informacji, lub skieruje do innego specjalisty. Na forum odpowiedzi raczej nie znajdziesz. I jeśli dbasz o swoje zdrowie, to raczej nie szukaj wiadomości tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×