Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

LadyMia ja także ufam że urodzę wcześniej bo lekarz mówi że dziecko może być duże a ja drobna... ja rodzę w Irlandii i tu wszystko wygląda trochę inaczej (nie znaczy ze gorzej):) Czy brzuszek ci sie juz obnizył bo mi jescze nie.... pozdrawiam wsyzstkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izagiersz
Dziewczyny gdzie można kupić herbatę z liści malin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki kochane w takim razie liczę że będziemy się razem wspierać i odliczać te ostatnie dni;) możecie na mnie liczyć... pozdrawiam razem z dzidziusiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnesik i reszta z okolicy 20----------> dołaczam się do drużyny ja mam termin na 23. Dzis wybieram się na dlugi spacer do lasu. Zobaczymy jaki bedzie efekt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie;) Ja mam piekny termin 08.08.08 ale nie sadze zebym trafila bo jak na razie w ogole nie zanosi sie na porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnesik82 - ja nie mam żadnych symptomów zbliżającego się porodu. Brzuch mam tak samo jak miałam, żadnego napierania na dół, skurcze może mam ale nie wiem czy to skurcze - tak mi czasem się brzuch napina:). Jedynie dzidzia mnie w zebra głową gniecie, najbardziej jak siedzę, tak że się boję żeby nie miała odbitego żebra na głowie jak się urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, jak było? Dziwnie :). Poród dziwna sprawa :D Fakt boli, ale jakoś żyję :) i mam się całkiem nieźle. Co do nacinania, nacieli mnie, ale i tak mniej niż chcieli przy takim dużym dzieciaczku. Teraz jest to tylko upierdliwe, ale już mniej niż po samym porodzie. Mikołaj miał żółtaczkę, ale wypisali mnie do domu. Położna cudowna kobieta, naprawdę bardzo o mnie dbali, to samo na oddziale. Ale ilość kobiet to jakiś dramat, szpitale przepełnione. Ehh ale co zrobić, rodzi wyż demograficzny. Maluszek jest spokojny, tfu tfu. Jedyne co to miałam problem z pokarmem, ale powoli go rozwiązujemy :). Jutro przyjeżdzają teściowie :). W końcu zobaczą maleństwo :). Wysłałam właśnie zdjęcia Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wróciłam właśnie od lekarza i mam skierowanie na patologie ciąży jutro szpital, moj synek jest bardzo mały, lekarz nie wie dlaczego, wszystkie narzady ma bardzo dobrze wykształcone jest dobrze dotleniony ale mase a poniżej normy, w 38 tyg wazy 2300, jest długi w normie ale ma chudy brzuszek brzuszek na 33 tydz, boże ja oszaleje chyba siedze i wyje, powiedział mi ze mam sie nie martwic ze do tej pory wszystko bylo ok ze on nie wie dlaczego tak malo przybrał, wklejcie jeszcze raz te wagi dziecka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska nie przejmuj się aż tak wagą. Bywa że na USG nie idzie dokładnie wymierzyć brzuszka i stąd te wahania. U mnie wychodziło, że mała miała mały brzuszek tak o około 2 tygodnie w stosunku do wieku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka-> fajnie, ze znowu jestes z nami, nawet na chwile. Julcia urosla od ostatniego czasu. Oko-> slodziutki ten Twoj Mikolaj. Super, ze Ty tez sie dobrze czujesz i ze piszesz, ze ten bol mozna przetrwac:) Bo my 2w1 wciaz trzesiemy tylkiem:) A Ty jestes juz po i kawal chlopa urodzilas! Co Ci sie dzieje z karmieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska_> nie zamartwiaj sie, bo te maszyny nie sa az tak madre i dokladne. Chca Cie miec w szpitalu, bo lepiej chuchac na zimne i zaden lekarz nie chce dzis ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyśka, waga dziecka wg usg, jest tylko orientacyjna. Może nic się nie dzieje, ale lepiej to sprawdzić. NIe ma się co martwić na zapas :). Ewitap, nic się nie martw, nie ma się co bać. Boli, bo chyba tak ma być :). Ale ja już nie pamiętam jak to bolało, bardziej interesuje mnie ból krocza, które się goi :). A z karmieniem miałam tak, że nie miałam pokarmu, dzidziuś dużo stracił na wadze, ale teraz jest dokarmiany, a ja w końcu mam pokarm. Bardzo chciałam karmić :). A ponoć to połowa sukcesu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki praca@otonet.pl oczko super ze juz jestes w domku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKo, dobrze, ze przyszedl Ci pokarm. Ja tez chcialabym karmic piersia i wierze, ze sie uda. Kurcze, z tym nacinaniem krocza, to troche lipa, ale lepsze to niz peknac. Lece nogi wydepilowac, bi mam jutro wizyte u gina - pierwsze KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zrzarło mi całego posta i cos sie dziwnego wcieło w niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec od poczatku... :P ja dzis cały dzien wtrasie.. zrobilismy chyba z 250km : wrzesnia-gniezno-poznań-wrzesnia-gniezno-wrzesnia a to tylko po to zeby moja mame zawiec do kliniki histopatologicznej :) wiec mam nadzieje ze po takiej wycieczce cos sie zacznie dziac :P zreszta mały jest dzis bardzo aktywny, normalnie w moim brzuchy jest dzis plac zabaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska mi przed cc robili usg i maly wg nich wazyl 3100 a jak sie urodzil to 3550 !!! Wiec nie ma co sie przejmowac, pomiar wagi z usg nie jest zawsze az taki dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko przystawiaj Mikołajka często do piersi to wtedy będzie więcej mleczka. Z Twojego maluszka to kawał chłopa, przy nim moja to kruszynka ;) Jakbym chciała aby wróciło moje dziecko sprzed dwóch tygodni kiedy to jadła i spała, teraz to robi wariactwo i idzie zwariować z jej karmieniem. Już chciałam ją dzisiaj oszukać i dać flachę z mlekiem, aby się w końcu najadła, ale ode mnie jej nie chciała. Czuje ode mnie mleko i butelki ode mnie nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jystysia---------------> postaraj się nie płakać i myslec pozytywnie. Wiem co mówię bo ja wiem od 2 miesięcy, że mój maluch ma nieodpowiednie wymiary i o patologie tez się otarłam. Lepiej,ze lekarz chce sprawdzić ale uwierz mi, często oni maja kiepskie sprzety i nie chcąc podejmować ryzyka kierują nas na patologię. Trzymam za Ciebie kciuki Sama mam potwornego stracha czy wszystko będzie ok. Rób wszystko inne tylko nie myśl, że coś bedzie nie tak..... Musi byc dobrze i u Ciebie i u mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia->ja mialam ostatnio robione usg co 2 tyg,bo maly byl ulozony odwrotnie i w sumie to juz sie szykowalam na cc(na szczescie sie odwrocil i jest ok) i na pierwszym usg obwod glowki jest wiekszy o dwa tygodnie niz na kolejnym usg.Nieraz nie da sie dobrze zmierzyc.A przeciez niemozliwe jest zeby glowka sie zmniejszyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba i reszta --> przestańcie sie denerwować , wszystko bedzie ok, nie siejcie paniki, bo jeszcze się bardziej zestresujecie. ja nie moge u mnie taka cisza , jak przed burza, mała sobie kopie ale nic poza tym. nie moge w to uwierzyć . obraziła sie na świat albo co ???:P Ja biegam jak powalona jakąś mam hiperaktywite. ej a o jakim meilu mowicie , gdzie są zdjęci dziewczyn ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka--. nie miałam zamiaru siać paniki. Zwyczajnie iwem, co dziewczyna czuje. Uwierz mi, cięzko jest zachować zimną krew i trzeźwy umysl zwłaszcza na krótko po takiej informacji. Gdybym chciała siac panikę zadręczałabym Was wynikami pomiarów z usg i pytaniami, czy ktoraś tak ma????? Moja ciaża to moje lęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia nadal w dwupaku zresztą tak samo jak i ja :p ma gości ... stąd jej brak na kafe ;) pozdrowionka dla dwupaków :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety wszystkie metody wywoływania porodu zawiodły,herbata z liści malin,sex,masaż sutków,dzwiganie siat z zakupami,mycie okien.Jak ma się urodzić to się urodzi:-)ale 08.08.2008 fajna data.Ja brałam ślub 07.07.2007 o 17:-) Marzka--->kazali dawać witaminę K dziecku od 14 dnia życia do 3 miesiąca skończonego.Jak rodziłam drugie dziecko to niczego takiego nie było.Ale medycyna w końcu idzie do przodu.Ta witamina kosztuje około 40 zł i nie starcza ponoć nawet na miesiąc.Moja mała skończyła dziś dopiero 9 dobę. flamasterka--->u mnie w szpitalu opieka była super,jak chciałam to mogłam nawet na głowie rodzić tak mi położna powiedziała,po porodzie też były na każde wezwanie.To jest szpital z certyfikatem:szpital przyjazny dziecku i faktycznie tak jest.Ja nie miałam tam ani lekarza ani położnej .Nikomu nie dałam ani złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka-----> zwariowałaś kobito!!!! Jak to tak odebrałas to sorki. Na nikogo nie miałam zamairu krzyczeć. My w dwupakach to tak czy inaczej przewrażliwione chyba jesteśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×