Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ja wczesniej używałam coco mademoiselle ale od pewniego czasu oszalałm na punkcie coco sensuelle . normalnie zajob, zreszt a ja mam zajoba na punkcie coco. Ostatnio wydałam kupe kasy na okulary i rekawiczki. ehhh a w Wiedniu jest sekacz z coco, jak pojedziemy do Bratysławy od kopa uderzam do sklepu a i kupiłam te uggsy dla małej , i jeszcze taki kombinezonik super ciepły :) A ja mam odkładać kase , durna jestem czasami. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pliszka ja tez tak mam jakjuz siena cos upre to koniec... a tomoje pierwsze perfumy od coco jajestem zakochana w lolicie lempickiej teraz chcialam hugo boss deep red ale niestey niebylo acos sobie kupic musialam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anbanaana--> ja jakaś dziwna jestem bo nie lubie łażić po sklepach i mam takie swoje sprawdzone marki , np z perfumami to jest tak ze jak poczuje zapach na kims i mi sie spodoba to sie pytam co to i ide wtedy sprawdzam ale jak kiedys poszłam kupowac ot tak to siedziałam w perfumeri z pół godziny i nic nie kupiłam, tylko sie wsciekłam bo nic mi sie nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie ja mam zawsze cos juz wywachanego i upatrzonegoa wperfumerii dlamnie wszystko pachnie tak samowiec nielubie tam przesiadywac a pozatym biorac poduwage mojznak zodiaku-wage jestem holernie nie zdecydowana wiec nie potrafilabym takna szybko czegos wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mam pytanko czy ktoras z was ma wozek mutsy albo o nim slyszala ??? zastanawiamy sie nad kupnem no i nie chce tak w ciemno :) jakie mozecie polecic ?? do tej pory uzywalismy siedzonka i chyba czas na wozek a ze smoczkow to moge polecic nuk latex (mieciutki ) albo silikon (tewardszy ) - wyprobowalam mnostwo na malej i zadnego nie chciala az w koncu zapytalam sie lekarza i polecila mi ten i od drazu mala gpo polubila :) a jak wypadnie to nie ma problemu zawsze sa raczki i cmoktanie slychac w calym domku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir jaki masz mutsy ? czy gondola jest duza ? my myslimu o zakupie mutsy slider ? czy lekko sie prowadzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest wygodny mamie bo wiadomo jak maz jest w domu to zniesie, rozlozy, zlozy zapakuje do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super się prowadzi, nie ma terenu po którym nie można nim przejechać byliśmy w lesie, nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki! Ja tez bladziocha jestem, a najbardziej mnie denerwuje, ze jak przyjade do Polski, to wszyscy sie dziwia czemu taka nieopalona jestem - przeciez mieszkam w Hiszpanii. No wlasnie mieszkam i pracuje, a nie urlopuje sie! Kiedy mam chodzic na plaze jesli do 18-tej w pracy siedze??? Tak wiec chodze sobie bladzioszka. Julka-> bierzecie slub czy robicie tylko wesele? Cos mi po glowie chodzi, ze malzenstwem juz jestescie... Przeslij na maila zdjecia sukienki! Mysle (jak bromba), ze topik nie podupada, a jedynie nie zawsze mamy czas zeby cos skrobnac. Kurcze dziewczyny, zazdroszcze Wam tego calonocnego spania.. Moj spi wprawdzie ladnie, ale budzi sie co 3 godz. na karmienie. Esab-> jaka masz butelke dla malego? My uzywamy Tommee Tippee i ona ma odpowietrznik, ale zawsze staram sie Victora odbic, bo jesli nie, to gromadza mu sie gazy i placze z bolu. Maly spi sam w lozeczku, a w nocy wyciagam go i karmie na siedzaco. Je prawie na spiaco, bo wlaczam tylko mala nocna lampke. No i przewijam raz w nocy, a jak sie maly rozbudzi, to wlaczam mu karuzele i najczesciej przy niej usypia. Co do smoczkow, to mamy m.in. ten klasyczny silikonowy, ale go nie chce. Czasami daje sobie wcisnac Tomme Tippee. Kupie ten z aventu i zobacze jak zareaguje. Potem sie jeszczce odezwe, a na razie lece, bo maly chce jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Pliszka, Anabanana - moj zapach to Euphoria Kleina, ale jak bylam w ciązy byl dla mnie tak drazniący, ze musialam go odstawic i uzywalam delikatnego Light Blue. Ostatnio poczulam Euphorie na tesciowej i znowu mi niesamowice podeszla. Pliszka - zawsze pytam ludzi, ktorych zapach mi sie podoba co to, mężuś tez. Wtedy sobie zapamiętuję co to i nie muszę kombinować z prezentem;) Vanilka - jeszcze nie uzywasz wozka? Jak spacerujesz z małą? Mama wziela mi mala na spacer na 2 godziny, potem duzo jezdzilam autem i mala caly ten czas w aucie spala. A generalnie w ciagu dnia raczej mi nie spi, za to pada wieczorem i spi w nocy. Modlę się zeby dzis jej sie nie przestawilo Anabanana - uwielbiam piegi! Do tego jeszcze rude wlosy i nie ma dla mnie niczego bardziej uroczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha chimerka obydwoje z mezem jestesmy blondasami wiec latem zawsze nam piegi wychodza mam nadzieje ze martyna odziedziczyla to po nas ;-) my juz jestesmy po kapieli ikolacji,mala wlasnie ma odloty przycycku ale coraz ribie jej podmiane na smoka.Probowalam ja odkladac dolozeczka na spanie zeby sama zasypila ale najpierw mnie wola a potem placze i tak jest za kazdym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pytanie z innej beczki: jestem na koncowym etapie odstawiania od piersi, tzn. praktycznie nie mam juz pokarmu i piersi sa mieciutkie, ale zastanawiam sie, co zrobic zeby w piersiach nic nie zostalo i zebym pozniej nie miala mastopatii. Moj dylemat to: sciagac te resztki raz dziennie czy przystawiac malego zeby on ssal. Wolalabym zeby ssal on, bo dziecko zawsze wyssie dokladniej niz sciagnie laktator. Z drugiej strony ssanie piersi przez dziecko pobudza laktacje, a ja chce ja zakonczyc. Kiedy wiadomo, ze to definitywny koniec pokarmu? Jesli macie doswiadczenie w tej sprawie, poradzcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana-> swiadomie odrzucilam opcje tabletek, bo nie chcialam brac hormonow, a jedynie zeby pokarm zanikl sposobem naturalnym. Tak jak pisalam, nie mam juz prawie nic. Tzn. nawet po calym dniu piersi sie nie napelniaja i sa miekkie. Jak probuje odciagac, splywa max. 5 ml. No i nie wiem, czy to juz koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap my mielismy tylko cywilny, teraz czas na koscielny i impreze no i chrzest malego w jednym. Ja przestalam karmic piersia, pokarmu bylo coraz mniej i sam zanikl. Mam nadzieje ze nic zlego sie tam nie dzieje :) pliszka to zaszalalas z butami dla malej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka - do tej pory uzywalam i uzywam fotelika samochodowegi i ma pod niego frame z kolami i to byl nasz wozek - wygodnie malej przynajmniej na taka wyglada ale mysle ze juz czsa na cos porzadniejszego a poza tym chcialabym wydluzyc nasze spacery a perfumy bez ktorych nie moge zyc to chanel chance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka - do tej pory uzywalam i uzywam fotelika samochodowegi i ma pod niego frame z kolami i to byl nasz wozek - wygodnie malej przynajmniej na taka wyglada ale mysle ze juz czsa na cos porzadniejszego a poza tym chcialabym wydluzyc nasze spacery a perfumy bez ktorych nie moge zyc to chanel chance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromabomba
Jula---- sliczna kiecka vanilka ----- mutsy nie mam ale tak sie złozyło, ze mam do sprzedania peg perego nowiutki w dobrej cenie. Jak będziesz chciała więcej wiedziec na jego temat wyślę Ci na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka---- odnośnie wycinania znamion - w moim przypadku pieprzyków. Robiłam to w szpitalu jakieś 3 lata temu. Ponieważ moje kropki mają ok. 1cm średnicy (czasem mniej czasem więcej) i są ( a raczej byly)lekko wypukłe rodzinny zasugerował coby je wyciąć i przebadać. Skierowania nie miałam. Byłam w szpitalu tylko na zabiegu choc chcieli mnie poczatkowo zostawić na 1 dzień ale się uparłam. Robiłam na 2 razy, raz po 9 sztuk. Ponąć to zbyt dużo na jedno cięcie ale pięknie poprosiłam lekarza. Nic nie płaciłam. Znieczulenie miejscowe. Na każdym miałam po ok.2-3 szwy. Ze względu na tendencje nowotworowe w rodzinie krojenie było "z zapasem". Po tygodniu zdjęcie szwów. Generalnie luzik tylko zależy z jakich części ciała sobie to wycinasz. Ja zbyt szybko wróciłam do pracy i na fitness i niektóre blizny mi się odrobinę rozeszł- np. na brzuszku - i czesto lekarze pytaja czy miałam laparoskopię. A jak raz byłam na masaży antycelulitisowym to sie kosmetyczka pytała czy sobie tłuszcz odsysałam. Na plecach, szyi, nie mam śladów po cięciach. To tyle. Wyczerpująco???????? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir jeszcze jedno pytanie -- czy spacerowka z musty ma daszek od slonca ?? Gondola jest z daszkiem a w spacerowkach nie widze go na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir jeszcze jedno pytanie -- czy spacerowka z musty ma daszek od slonca ?? Gondola jest z daszkiem a w spacerowkach nie widze go na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do perfum to ja preferuję thierrego mugler, givenchy, a żyć nie mogę bez Agent Provocatour Maitresse mój mąż pod ich wpływem zupełnie warjuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×