Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

mmała---> no dziadek jest rewelacja, płaci za syna jak nic,ale jest taki dziadzio Wysoka ta twoja dziewczynka moja ma 57,5 cm , i sie teraz zastanawiam czy to troszke nie za mało ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo,tydzien temu byłam z nia na szczepieniu i tak ja babka wymierzyła. a ja zamówiłam od kolezanki kolejne ciuszki dla zoski,na rozmiar 74 i po wyzycie lekarskiej dzwonie spanikowana do kumpeli,zeby nie wysyłała ich,bo beda małe.oswieciła mnie,ze ciuszki nie mierzy sie przeciez z głowka.boz,ale hała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka,a jaka była długa jak sie urodziła???bo moja miala 56cm....chyba,ups zapomniałam:) ja jestem niska,moze po ojcu bedzie wysoka.moj straszy syn jest raczej wysoki,młody jakos sie ociaga ze wzrostem.ale w sumie jeszcze ma czas,w kazdej chwili moze wyskoczyc w góre.ojciec chlopaków tez był wysoki. w ogole to mi sie bardzo podobaja wysocy męzczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no tak, a ja polecew srode zmierzyc i zwarzyc moja martyne ostatnio jak bylam to przybrala ponad 1kgale za to nadlugoscie nic njej nie przybylo hmm moze teraz cos sie wydluzyla bo przytyla na pewno mysle ze juz 7kg wazy napewno dobra babki ja zmykam spac bo zaraz bede wyla na filmie... mmala ja juz tez buszowlam za zabawkami dla malej i juz nakupowalam... teraz pytanie czy jej siespodobaja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mni ete ciuszki takie sa w sumie ok ale nogawki zawsze przydługawe , cholera krasnal z niej no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabana,hihi,no własnie,czy sie spodobaja...dobranoc. ja pianiste juz kiedys ogladałam,bardzo mi sie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty pliszka chyba wysoka jestes,co???tak mi sie przynajmniej jakos ubzdurało:)tak wiec daj małej szanse jeszcze urosnac:) a zreszta,ja jestem niska/160cm/ i wcale mnie to nie martwi:)na powodzenie nie musze narzekac.o boz,chyba juz starczy tego polewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała no ja mam 172 , mam nadzieje ze podrosnie, ja kukam na CZeski bardxzo dobry film "Koljia". lubie ambitne kino :) polecam babeczki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadalw pianiste... ogladam juz chyba z 10ty raz w kinie tez bylam na nim ze 2 razy, bardzo go lubie tak samo jak europa europa a.holland... hmmmytez z mezem mamy po 176cm wzrostu wiecmysle zemala tez bedzie wysoka ale jak narazie cos powoli rosnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmala3
ha,ha ha,dziewczyny,ale jaja!jakos tak mnie tkneło po tym waszym zdziwieniu,ze moja mała jest az tak długa no i przed chwila D ja zmierzył.ma...62cm,haha,pielegniarka sie pomyliła:) tak wiec anabana,pliszka nie martwcie sie ,wasze pociechy wcale nie sa male,to moja zocha jakby miała miec te 72cm,byłaby monstrum.hihi. zmykam.miłego dnia,u mnie zapowiada sie słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Nie było mnie kilka dni bo laptopa miałam w naprawie :( Ale już jest okey :) Mała waży 6750 g i mierzy 63 cm. Karmię nadal tylko piersią ale męczy mnie już to, że mała bardzo nieregularnie domaga się piersi. Jednego dnia je co ok. 3-4 godz a na drugi dzień już co o.2,5- 3 godz. Nigdy nie wiem ile mam czasu na spacer i kiedy zbliża się pora karmienia. W nocy tak samo, raz śpi przynajmniej 5-6 godz, a raz 3-4 godz. Może ja mam coś z mlekiem nie tak?? Czy Wasze maluszki też tak mają? Może ona nie chce jeść tylko poprostu zaspokoić potrzebę bliskości albo tylko pić chce. Smoczka nie chce, urządza awanturę więc dałam spokój. A odnośnie kąpieli to bez większych zmian. Nadal z chwilą włożenia jej do wody płacze a jak tylko ją wyciągniemy to cisza. He he. Ostatnio wypróbowałam metodę kąpania się razem z nią. I wiecie co? - chyba to sie powiedzie!! Siedziałam z nia w wannie, przytulałam, śpiewałam a Majeczka tylko słuchała i nie zapłakała :) :) Może to jest właśnie na nia sposób! Jeszcze kilka razy przetestujemy i będzie wiadomo :) Piąstki nadal pakuje do buzi, bawi się z nimi, ogląda.Na brzuszku potrafi juz 3-4 minutki poleżeć ale nie dłużej- złości się. Zaraz nadrobię to co napisałyście podczas mojej nieobecności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->ze mną idziesz do kina,a nie sama. magdulka--->moja ostatnio całąś noc przy cycku.Normalnie lezy i doi.Jakas masakra to jest.Całe mam poranione i rozmemłane.Nie wiem czemu tak,a je też nieregularnie jak jej się uwidzi.Za cholere nie mogę żadnego schematu wprowadzić.Miałam iść na 2 szczepienie ale w naszej przychodni remontują zdrową stronę do 17 i nie rejestrują.Znowu mi się przesunie nie z mojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trochę się uspokoiłam bo już myślałam, że tylko Majka tak fiksuje. Dzisiaj całą noc wstawałam do niej co 2,5- 3 godz bo chciała cyca. A już tak ładnie mi noce przesypiała. Albo to jakis kolejny kryzys laktacyjny albo to ten skok rozwojowy w 4 miesiącu- dziecko domaga się częściej nocnego mleka ze względu na większość zawartego w nim tłuszczu. Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka 24.24-> no ja też ta mam mówią że to ok 3 m-ca znowu skok rozwojowy u nas się powoli wycisza, noce wyglądają tak samo a chciałabym nauczyć go spać samodzielnie. co do kąpieli to nasz Maks też sie uspokił pierwszy razjaksię znim kąpałam, w czasie tej kąpieli skumałamo co chodziie lubi wkładniai braku podparcia. jak go sobie ułożyłamna nogach to wszystko było ok. Kupilismy więc coś takiego do kąpieli w wanience: http://www.allegro.pl/item470828004_g_super_nowosc_fotelik_do_kapieli_firmy_nuby.html jest super bo synekczuje się bezpieczny, niezsuwa sie, a i kładziemy na to jeszcze pieluszkę tetrową. Przy pierwszym użyciu przy wkładaniu jeszcze trochę płakał ale wymyśliłaminny sposób wkładani niż tradycyjny i jjuż jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir ja mam podobny leżaczek, też kładę pieluszkę a ona i tak mi urządza awanturę :( Woda jest cieplutka, ja spokojna, żeby nie wyczuwała jakiś negatywnych emocji a i tak jej coś nie pasi he he. Może do tej pory tylko 2-3 razy była spokojna podczas kąpieli. Zobaczymy, może się sprawdzi wspólna kąpiel! Pediatra mi powiedziała, że być może ona nie wspomina miło czasu w brzuszku bo była za bardzo ściśnięta ( 4 kilo, 57 cm) i dlatego tak reaguje na styczność z wodą. Jak tylko ją wyciągniemy to jest zawsze spokój. No może coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) mmala haha znaczy sie dzieciacziprawidlowo rosna.. magdulka, karusi mojamala tez czesto na cycku,od poczatku karmie ja na zadanie a ze nie ciagnie smoka tolubisobie pomemlac cycka.. ale dzen mamy w miare rozplanowany wiec nie mam problemow zespacerami.. co do kapieli tomartyna je uwielbia od poczatku, czesto tezkapiemy sierazem oj wtedy to jest najszczesliwsza jakmoze sobie swobodnie chlupac raczkami i nozkami :-) zastanawiam sie nawet nad zajeciami na basenie dlamam z niemowlakami martyna tez wpycha raczki do buzkiczasami takgleboka zema az odruchy wymiotne,lize je memla i gada araczki i paluszki odkryla jakies1,5mies temu ostatnio mam tylko problem bo mala zasypia na noc dopiero po 22 czasami o 23 faktze odpoczatku pozno zasyiala ale juz wypracowalysmy sobie czasa zasypiania 21.30-22 spala wtedy do 4.30 czasami do 5.30 a nawet 6-7 a teraz klops cos sie poprzestawialo i koniec jestzmeczona ledwo widzi na oczy placze alezasnac niechce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir, magdulka- moj maly tez ma taki lezaczek ale on go nie lubi. Poza tym nie uzywam go juz bo i tak moje dziecko od samego poczatku uwielbia sie kapac. Jak go tylko wsadzimy do wody to piszczy z podniecenia :) Wybaczcie ale ja znowu o szczepieniach, na nastepnym szczepieniu prosze wezcie ulotke do domu i sprawdzie co jest w skladzie jako konserwant albo adjuwant. Ja juz mam w sumie dosc tych szczepien i zaluje jak cholera ze dalam sie namowic na pneumokoki, synek mial juz 2 dawki i jeszcze 2 przed nami :o Wczoraj bylam z malym w markecie na zakupach i jak go wyciagnelam z samochodu w foteliku to tak go wsadzilam do kosza na zakupy. Podeszla do mnie jakas babka i dala swoja wizytowke no i mowila, ze szukaja dzieci do reklam czy do katalogow z ubraniami. A moj ma wielkie oczy i sie nadaje. W ogole to stala i ciagle gadala jakie ladne dziecko- pewnie kazdym tak mowi ale coz... Powiedzialam mezowi ze zauwazono naszego malego i czy chce mu zrobic sesje to on mowil, ze nie pozwala i w sumie ma racje Po co meczyc dziecko za kilka groszy. A Wy byscie sie zgodzily na takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka, mala kuzynke mojego meza wylapali z tlumu i wciagneli na casting do reklamy potem okazalo sie zewygralai miala reklamowac meble black red white dladzieci jej rodzice tez zastanawiali sienad tym, poprosili opomoc znajomaktora pracuje w telewizji ona im odradzilabo nigdy takiecos nie konczy sie na jednorazowej reklamie,podpisuje sie umowy ktore sa zobawiazujace trzeba byc na kazde ich zawolanie-no i zrezygnowali. moim zdaniem niema co targacdziecka i go meczyc faktzeto fajna przygoda ale jakim kosztem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula nie żałuj babo bo w kontakcie z infekcja pneumokokową nasze dzieci nie mają szans. Zresztą mają marne szanse w kontakcie z całą resztą chorób z listy szczepien. Bardziej się boje że jak pośle małą do żłobka to tam bedą niezaszczepione dzieci niz tego że po szczepionce bedzie miałą autyzm. Nie szczepie tylko na wzw, a jak bede to nie tą szczepionką z korei a jak ni ebedzie wyboru to w ostateczności , szczepię rónież na mmr bo jak podniosłam panike to mi moja rodzicielka powiedziała, że mam użyć mózgu bo trzech szczepionek nie wlewa się do jednej strzykawki i miesza tak żeby rtęci było tyle żeby dziecku oczka świeciły w ciemności. Wczoraj zauważyłam , że szczepią inną szczepionką niż Pediarix, ale mała zaczęła płakac i nei miałąm czasu się zastanawiać , ale jak bede na spcerku podejde i się zapytam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesssu dziewczyny moja mala najedzona marudzila zmienilam jejpieluszke polozylam w lozeczku poscilam karuzelke poogladala ale potem zaczela sie sciekac wylaczylam poglaskalam po bruszku i usnela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spi juz z 10min szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od dzis stanowczo bede ja usypilaw lozeczku a nie przycycku!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka a gdzie moj maly zlapie pneumokoka? lezac w lozeczku? zaluje ze zaszczepilam ja nie mowie, ze szczepionki wywyoluja alutyzm bo to nie szczepionki. Szczepionki nie sa czyste to jedna sprawa. Sprawdzilam sklad, rozmawialam z czlowiekiem z GKS z Belgii, szczepionki maja adjuwanty,a adjuwantem tzn. substancją, która jest dodawana do szczepionek w celu pobudzania lub zwiększania reakcji immunologicznej organizmu lecz bywają tego skutki uboczne. w prevenarze- od pneumokow - fosforan glinu - i jakis CRM 197 a w Infantrix Hexa jest : - Al ( OH) )3 nie wiem co to - fosroran glinu tez - wodorotlenek glinu fosforam glinu czy wodorotlenek glinu to nic innego jak ALUMINIUM. My dorosli, spozywamy aluminium jedzac owoce, warzywa i inne rzeczy ale jest ono wydalane z kalem. A jak moje dziecko wydali aluminium ktore ma wstrzykniete w miesien? Nie ma czegos takiego dla dziecka wazacego kilka kg jak dopuszczalna ilosc czy stezenie aluminum na kg cialka. Facet powiedzial mi, ze że szczepienia mogą URUCHOMIC predyspozycje organizmu do uszkodzen czy wadliwego działania, która być może i tak ujawniłaby sie być może pozniej sama. Nie wiadomo... Inaczej zareaguje organizm już ukształtowany, silniejszy i sprawniejszy a inaczej bezbronny prawie system noworodka. Gdzie uklad immunologiczny sie dopiero ksztaltuje, system nerowoy sie buduje... Male dzieci pozniej maja klopoty ze snem, z jedzeniem, luzne kupy czy zatwardzenia,zapalenia ucha a czesto klopoty z gornym ukladem oddechowym - to sa reakcje poszczeienne ale zaden lekarz juz tego NIE ŁĄCZY ze szczepieniami. Ten czlowiek mowil mi, ze duzo bardziej niebezpieczne sa reakcje po szczepienu po miesiacu, dwoch czy jeszcze bardzie odlegle bo nikt tego ze szczepieniem nie kojarzy. Nie powinno sie dzczepic dzieci zaraz po urodzeniu, w Japonii szczepia po 2 roku zycia. I ja chyba tez tak zrobie. Skonczy tylko to 6w1. nie wiem czy pneumoki kontynuowac... Nie chce nikogo straszyc, nie chce wprowadzac zametu na topiku. Ale postanowilam ze o tym wspomne. Kazda z Was ma swoj rozum i zrobi co uwaza za sluszne. Koncerny farmacetyczne i kasa, kasa, kasa. Cierpia dzieci. Niektorym nie bedzie nic po wszystkich szczeieniach a jednemu bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
A moj mąż z trzema sąsiadami robią właśnie bramę wjazdową na nasz parking. Chyba im fotę strzelę, bo wyglada to jak czyn spoleczny z Altnernatyw:) I widocznie listopad miesiacem pracy, bo robili ją 01.11 wtedy kiedy wszyscy z wiencami pykali na cmentarz, no i dzis of kors z okazji dnia niepodległości. Julka - moze sie zastanow jeszcze nad propozycja kobitki. Jesli nie bedzie konieczny udzial w castingu, a warunki kontraktu atrakcyjne dla Was to dlaczego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat szczepien możemy polemizowac przytaczac dane z WHO, koncernów produkujących szczepionki, biotechnologów lekarzy i mam.Dużo już każda z nas napisała i myśle że decyzje zostały podjęte. Ja mojej Miśki nei zamierzam trzymać w łóżeczku przez następne pare lat. I całkiem nieźle czytam ulotki :) Jula mysle , że temat możemy zamknąć , każda z nas ma swoje zdanie na temat i pewnie każda z nas bedzie obstawiać przy swoim , wg słów i wiedzy swojego autorytetu z dziedziny. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się kurde pochwalilam dziś na nowo zabawa z butlą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×