Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ___chimerka___
Bromba - buziole, absolutnie wyczerpująco! Z tych do usunięcia mam 3 dwa na plecach i jeden pod cyckiem:) Średnica max 2-3 mm. Julka - Allure Channel kupilam ostatnio męzowi i uwielbiam go, tzn te perfumy, męża też:) Julka - kiecka rewelacja. Niesamowice mi się podoba. Mam 176 wiec będzie rowniez idealna dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula--> piekna ślubna, a i perfumki tez masz rewelacja:P Cholera baby jakoś mniej ściągnełam tego mleka dzisiaj o połowe, i w sumie sama nie wiem isc do lekarza niech mi skończy ten cyrk z laktatorem czy jeszcze pomeczyc sie z miesiąc do ostatnich szczepien, w sumie raczej efekt psychologicny ze jak bedzie na moim mleku jeszcze to sie nic nie stanie, psychoza, kurcze sama nie wiem ale jak widze laktator to mnie telepie, kurwa normalnie jak książke do ekonomi którą po egzaminie spaliłam wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Pliszka - i tak jestem pelna podziwu dla Twojej laktacji, ze utrzymuje sie przy samym laktatorze. Gdzies czytalam, ze uzywajac laktatora laktacja utrzymuje sie do 5 tygodni, a Ty juz przeciez tyle czasu to ciągniesz. Jak ja zaczelam odciagac i podawać butlę to po miesiącu ściągam 20ml na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki, my juz po spacerku,jesssujak u mnie pada bleee przemoklam a odtej pogody glowa mi peka wiec teraz wzmacniam sie kawa aMartyna oczywiscie na cycku.. Julka sliczna suknia ja codo tego jestem bardzo wybredna i jaknarazie nie znalzlam tejjedynej dla mniea ta twoja naprawde mi sie spodonbala... my tez mamy tylko cywilny a koscielny i impreze planowalismy tez naczerwiec 08 ale ze zaszlam wciaze nie wykonalismy planu ;-) teraz myslimy o wiosnie-lecie 09 musimy tylko zsynchronizowac naszych rodzicow bomoi mieszkaja w niemczech a tesciowie w irlandii Pliszka adlaczegonie karmisz cycemtylko sciagasz pokarm? ja dzis troche odciagnelam laktaorem swojego mleka i chcialam podac w butelce malej omatkojaki byl krzyk i zal masakra z butli tez juz nie chce pic tylko CYC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-> sukienka przesliczna - prosta a jednoczesnie wytworna. Czy ona jest z Pronovias? Widze dziewczyny, ze nie ja jedna mam tylko slub cywilny:) My wzielismy go cztery i pol roku temu w Hiszpanii. Poniewaz z mojej strony byla obecna tylko moja najblizsza rodzina, mielismy zamiar wziac koscielny w Polsce w pozniejszym terminie. I tak odwlekalismy, brakowalo czasu na zalatwienie formalnosci, nie wychodzilo z urlopem, ze do dzis mamy tylko cywilny... I chyba tak juz zostanie, bo czujemy sie juz bardziej niz poslubieni, a poza tym moj maz jest ateista i sakrament jako taki nie ma dla niego zadnego znaczenia. Jesli bysmy wzieli koscielny, to tylko dla mnie, a zastanawiajac sie glebiej doszlam do wniosku, ze slub ma byc dla nas obojga, a nie tylko dla mnie. Wybralam sobie dzis prezent urodzinowy od meza. Bylismy na zakupach i wpadl mi w oko jesienny plaszcz z Benettona:) Bardzo sie ucieszylam, bo jakos dotychczas zaden mi sie nie spodobal. Moje perfumy to od lat Eau de Issey (Issey Miyake). W tym roku odkrylam Chanel Chance, ale jak na razie sie jej nie dorobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę wybaczyć mi literówki ale jestem po pysznym czerwonym winku..... taki miy i romantyczny wieczór...... jest mi bosko i .... \' dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puchy dzisiaj.Czytam wszystko uwaznie ale nie miałam kiedy napiasc.Cłuski dla wszystkich moich mamusiek 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie, pustki w ten weekend straszne... Karusia, czy Ty cos mi mozesz poradzic na temat konczenia laktacji? Trojke dzieci juz wykarmilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My dziś cały dzień poza domem byliśmy najpierw na spacerku i w kościele, potem na obiedzie u mojej mamy potem u babci i na zakupach:) Ja się od piątku ostro wzięłam za ściąganie pokarmu i mrożenie, udaje mi się tylko w nocy ściągać po ok 150ml, bo za dnia to mała wysysa wszystko do zera:) A to dlatego że za tydzień na wesele idziemy i Emilka z mama zostanie, a jak jej już 2 razy zrobiłam Nana to od razu zwymiotowała. Już mam 3 porcje zamrożone:) Mam nadzieje że będzie jej smakowało tak samo jak świeże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bez kitu zamrozone koło 1,5 litra.Trochę w jednorazowych woreczkach avent a resztę w półlitrowym słoiku i w pojemniku na zywność takim plastikowym. Co do laktacji to sama zaniknie.Jak karmisz 1 raz dziennie to zacznij co 2 dni,potem co 3 i tak dalej aż zaniknie.Jak będziesz czuła mleko w piersiach to trochę sciągaj ale nie wszystko tylko tak ,żeby ci ulżyło bo im więcej ściągasz tym bardziej pobudzasz,więc wystarczy ,że staniesz nad zlewem i ściśniesz ręką pierś i nadmiar spuścisz w kanał.Ale tylko nadmiar-nie więcej.Potem pokarm sam zanika.Ja kończyłam karmić dopiero po 3 latach.hehehe.Możesz też nosić ciasniejszy stanik albo owijać piersi elastycznym bandażem -ciasno bo to też hamuje laktacje.W szpitalu jak matka nie może karmić to ją zawijają w bandaże.Chodzenie bez stanika albo w luźnym staniku powoduje napływ mleka dlatego te do karmienia są takie bawełniane bez fiszbin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę, że dzisiaj cisza. Jutro mam tak strasznie dużo rzeczy do zrobienia. Ehhh no nic. Ale w sumie nie będe się nudzić. Wróćiliśmy dzisiaj od teściów było w sumie ok. A miałam okazję zrobić zakupy. Kupiłam sobie 2 płaszcze. Takie krótsze, jeden czarny, drugi musztardowy :). Do tego dwie bluzki. Małemu kupiłam kożuszek i szlafroczek, ale już większy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap - tak ta suknia to Pronovias w sumie wg mnie maja jedne z lepszych. Ja tez dlugo szukalam, nic mi sie nie podobalao a ta jest super :) A ja sie zastanawiam jak z tym mleiem mam zrobic. Bo kiedys kazali karmic do 4 miesiaca i zmiana. A teraz niby ma sie zmieniac mleko po 6 miesiacu. Ja karmie bebilonem, ma jakies immunofortis ( niby ze jest tam kompozycja składników o działaniu podobnym do tych w mleku matki) I tez jest do 6 miesiaca. W sumie skład różni sie tylko żelazem. Ma tez wiecej cynku i jodu. Jak Wy planujecie zrobic z tym mlekiem? A weekend minął szybko, bylismy na malej imprezie z małym. Wytrzymał do 23 bo go wszyscy nosili i bawili. Wrocilismy do domu i był tak padnięty ze spal do 9 rano :D Szkoda mi go bylo, ze tak go w sumie wymęczylismy... a ja pierwszy raz w zyciu po seksie krwawilam dzis, ale tylko trozke... ciekawe dlaczego :o miłej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko ja chyba tez tak zrobię. Zapytam jeszcze mojej lekarki co o tym myśli. Moj maz siedzi w pokoju obok i pracuje :o Kurcze jak ja tego nie lubie... jest weekend a on siedzi przy kompie pół dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma pomiędzy tymi mlekami żadnej różnicy. Moja mama mówi, żeby przejść na 2. Rozmawiała z przedstawicielem, który wyjaśnił dlaczego zmieniono tą numerację. Już pisałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten NAN Active jest podobny do Bebilonu, też ma te probiotyki. jakieś tam specjalne lekko strawne białka, nienasycone kwasy tłuszczowe, ceny też są pdobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly od poczatku pije bebilon. Pod koniec ciazy kupilam zeby na wszelki wypadek bylo cos w domu dla malego. I tak juz w sumie zostało. I dobrze, ze kupilam bo od samego poczatku nie mialam za duzo pokarmu i go dokarmialam. Moja lekarka mi mowila, ze moge mu np codziennie dac 1 lyzke marchewki czy innego cudu ze sloiczka od 4 miesiaca. W sumie dalam mu kilka rzeczy. Wszystkim pluł i sie zloscil tak mu nie smakowalo. Krzywil buzie i grymasil jakbym mu ocet lała/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze sie daje po 4 miesciacu. Dalam mu pol zyczeczki, nawet tego nie zjadl tylko plul i sie krzywil wiec sobie odpuscilam. Poczekamy az bedzie gotowy do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia_> dzieki za rade. Piersi juz nie nabrzmiewaja mi do tego stopnia zebym musiala mleko sciagac. Czasem tylko samoczynnie wyleci kilka kropel. Do tej pory albo co dwa dni scigalam te resztki albo przystawialam malego, ale szkoda mi go, bo jest tego mleka strasznie malo, a on sie denerwuje bo mu nie leci... Tak wiec chyba sobie dam juz spokoj i uznam, ze laktacja sie zakonczyla. Nudze tak na ten temat, bo moja mama jak urodzila mnie nie sciagnela restek mleka i ma teraz mastopatie. Podziwiam Cie, ze tyle lat karmilas dzieci piersia. A jak tam maz marnotrawny? Odprawil pokute?:) I co sie okazalo z tym powolaniem od WKU? Oko-> widze, ze plaszcze sa na topie:) Ja jestem dzis caly dzien sama, bo maz ma jedna z tych swoich cholernych narad i bedzie dopiero ok. 21-wszej. Nie cierpie byc caly dzien sama. Julka-> suknia wygladala mi na model od Pronovias, bo ja jak ide do pracy, to przechodze obok ich sklepu i ogladam wystawe:) Maja sliczne sukienki. Co do diety malego, to nie wiem jak zrobie z tym mlekiem. Zapytam pediatry i zrobie jak mi poradzi. Jak synek skonczy 4 m-ce, to zaczne mu zageszczac posilki kaszka kukurydziana i ryzowa. Moze wtedy zacznie robic sobie wieksze przerwy na jedzenie, bo jak na razie je co 3 godz. z zegarkiem w reku. Wczoraj probowlam zmienic mu smoczek na wiekszy, tzn. z wiekszym przeplywem, ale zaczal sie zachlystywac, wiec chyba jeszcze nie pora. Dziewczyny, dajecie swoim pociechom do picia wode lub herbatki? ja probowalam, ale woda i parzonym koperkiem i rumiankiem pluje. Jedyne co zaakceptowal to gotowa herbatka jablkowa (wypil na glodnego 10 ml), ale tez bez wiekszego zachwytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia_> dzieki za rade. Piersi juz nie nabrzmiewaja mi do tego stopnia zebym musiala mleko sciagac. Czasem tylko samoczynnie wyleci kilka kropel. Do tej pory albo co dwa dni scigalam te resztki albo przystawialam malego, ale szkoda mi go, bo jest tego mleka strasznie malo, a on sie denerwuje bo mu nie leci... Tak wiec chyba sobie dam juz spokoj i uznam, ze laktacja sie zakonczyla. Nudze tak na ten temat, bo moja mama jak urodzila mnie nie sciagnela restek mleka i ma teraz mastopatie. Podziwiam Cie, ze tyle lat karmilas dzieci piersia. A jak tam maz marnotrawny? Odprawil pokute?:) I co sie okazalo z tym powolaniem od WKU? Oko-> widze, ze plaszcze sa na topie:) Ja jestem dzis caly dzien sama, bo maz ma jedna z tych swoich cholernych narad i bedzie dopiero ok. 21-wszej. Nie cierpie byc caly dzien sama. Julka-> suknia wygladala mi na model od Pronovias, bo ja jak ide do pracy, to przechodze obok ich sklepu i ogladam wystawe:) Maja sliczne sukienki. Co do diety malego, to nie wiem jak zrobie z tym mlekiem. Zapytam pediatry i zrobie jak mi poradzi. Jak synek skonczy 4 m-ce, to zaczne mu zageszczac posilki kaszka kukurydziana i ryzowa. Moze wtedy zacznie robic sobie wieksze przerwy na jedzenie, bo jak na razie je co 3 godz. z zegarkiem w reku. Wczoraj probowlam zmienic mu smoczek na wiekszy, tzn. z wiekszym przeplywem, ale zaczal sie zachlystywac, wiec chyba jeszcze nie pora. Dziewczyny, dajecie swoim pociechom do picia wode lub herbatki? ja probowalam, ale woda i parzonym koperkiem i rumiankiem pluje. Jedyne co zaakceptowal to gotowa herbatka jablkowa (wypil na glodnego 10 ml), ale tez bez wiekszego zachwytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, zezarlo mi posta, a tyle sie napisalam:( W kazdym razie, dzieki Karusia za rade. Troche za bardzo sie chyba przejmuje tym koncem laktacji, ale to dlatego, ze nie chce sobie zafundowac mastopatii jak moja mama. Podziwiam Cie za to trzyletnie karmienie dzieci. maz marnotrawny odprawil pokute? I co w koncu z tym jego powolaniem od WKU? Julka-> tak mi sie wydawalo, bo przechodze codziennie w drodze do pracy obok sklepu Pronovias i ogladam wystawe. Sliczne sukienki maja. Co do mleka, to zrobie jak poradzi mi pediatra. jak maly skonczy 4 m-ce, to zamierzam mu zageszczac mleko kaszka kukurydziana i ryzowa, bo jak na razie je co 3 godz. z zegarkiem w reku. Moj synek tez nie chce niczego, co nie jest mlekiem. Woda i parzonym koperkiem i rumiankiem pluje. Niechetnie przystal jedynie na gotowa herbatke jablkowa, ale nie chce mu jej dawac, bo ma cukier. Dziewczyny, czy dajecie cos do picaia waszym dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, zezarlo mi posta, a tyle sie napisalam:( W kazdym razie, dzieki Karusia za rade. Troche za bardzo sie chyba przejmuje tym koncem laktacji, ale to dlatego, ze nie chce sobie zafundowac mastopatii jak moja mama. Podziwiam Cie za to trzyletnie karmienie dzieci. maz marnotrawny odprawil pokute? I co w koncu z tym jego powolaniem od WKU? Julka-> tak mi sie wydawalo, bo przechodze codziennie w drodze do pracy obok sklepu Pronovias i ogladam wystawe. Sliczne sukienki maja. Co do mleka, to zrobie jak poradzi mi pediatra. jak maly skonczy 4 m-ce, to zamierzam mu zageszczac mleko kaszka kukurydziana i ryzowa, bo jak na razie je co 3 godz. z zegarkiem w reku. Moj synek tez nie chce niczego, co nie jest mlekiem. Woda i parzonym koperkiem i rumiankiem pluje. Niechetnie przystal jedynie na gotowa herbatke jablkowa, ale nie chce mu jej dawac, bo ma cukier. Dziewczyny, czy dajecie cos do picaia waszym dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, zezarlo mi posta, a tyle sie napisalam:( W kazdym razie, dzieki Karusia za rade. Troche za bardzo sie chyba przejmuje tym koncem laktacji, ale to dlatego, ze nie chce sobie zafundowac mastopatii jak moja mama. Podziwiam Cie za to trzyletnie karmienie dzieci. maz marnotrawny odprawil pokute? I co w koncu z tym jego powolaniem od WKU? Julka-> tak mi sie wydawalo, bo przechodze codziennie w drodze do pracy obok sklepu Pronovias i ogladam wystawe. Sliczne sukienki maja. Co do mleka, to zrobie jak poradzi mi pediatra. jak maly skonczy 4 m-ce, to zamierzam mu zageszczac mleko kaszka kukurydziana i ryzowa, bo jak na razie je co 3 godz. z zegarkiem w reku. Moj synek tez nie chce niczego, co nie jest mlekiem. Woda i parzonym koperkiem i rumiankiem pluje. Niechetnie przystal jedynie na gotowa herbatke jablkowa, ale nie chce mu jej dawac, bo ma cukier. Dziewczyny, czy dajecie cos do picaia waszym dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, zezarlo mi posta, a tyle sie napisalam:( W kazdym razie, dzieki Karusia za rade. Troche za bardzo sie chyba przejmuje tym koncem laktacji, ale to dlatego, ze nie chce sobie zafundowac mastopatii jak moja mama. Podziwiam Cie za to trzyletnie karmienie dzieci. maz marnotrawny odprawil pokute? I co w koncu z tym jego powolaniem od WKU? Julka-> tak mi sie wydawalo, bo przechodze codziennie w drodze do pracy obok sklepu Pronovias i ogladam wystawe. Sliczne sukienki maja. Co do mleka, to zrobie jak poradzi mi pediatra. jak maly skonczy 4 m-ce, to zamierzam mu zageszczac mleko kaszka kukurydziana i ryzowa, bo jak na razie je co 3 godz. z zegarkiem w reku. Moj synek tez nie chce niczego, co nie jest mlekiem. Woda i parzonym koperkiem i rumiankiem pluje. Niechetnie przystal jedynie na gotowa herbatke jablkowa, ale nie chce mu jej dawac, bo ma cukier. Dziewczyny, czy dajecie cos do picaia waszym dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×