Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja nic nie daje. K i D ma w mleku. Mi mowiono, ze jesli wypija okolo 450 ml mleka dziennie to jest wlasnie to dzienne zapotrzebowanie na D. 1 grudnia mamy szczepienie to zapytam znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia ja Cię rozumiem mój maluch w nocy wstaje co 2 godziny, nawet zastanawiam się nad dokarmianiem na noc mlekiem modyfikowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabnana1983
hej dziewczyny, my poczelismy mala na poczatku listopada wiec rokjuz nam stuknal aze jestem w ciazy dowiedzialam sie z poczatkiem grudnia ;-) jesssu a moja mala wczoraj miala fiksa nie mogla usnac zasnela dopiero ok 23 masakra chyba czula ze tatus w domu no ale obudzila sie dzis grubo po 6tej a mnie o rana bola migdaly wiec wspomagam sie homeopatia, u nas dzis piekne slonko ale holernie mrozno wiecubieramy sie grubo i zaraz wybuwamy na spacer:-) milego dnia !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana kliknelam w pajacyka. Moj maly spi, ja mam czas dla siebie. Kurcze zab mnie pobolewa, przelozyl mi wizyte na 15 wiec sie ciesze. Po kanalowym chyba nie powinno bolec co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nie przejdzie-probowałam to jest wycie i rzyganie.No cóż musimy wytrzymać.Na dodatek moja nie pije w ogóle z butelki nawet picie daje jej łyżeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad nowa mata edukacyjna bo ta co mamy nie spelnia roli. Do kiedy dzieci uzywaja maty? Oplaca mi sie kupowac czy juz za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula a co nie tak jest z twoją matą ? Ja mam dwie zmontowane w jedną , chicco i jakąś z kubusiem puchatkeim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście, nie wyrabiam z czytaniem:) My byliśmy na weselu w sobotę, nie długo bo do 22, ale daleko od domu - ponad godzinę autem. pojechaliśmy o 14 w domu byliśmy po 23, ale zamrożone mleko zdało egzamin:) Moja mama dała jej 3x po 150ml z butelki i zjadła, ale jak jej potem dałam cyca to nie chciała puścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pisałyście o waszych spiochach i dzisiaj moja przesypia prawie cały dzien jak zasneła o 10 tak spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybko, bo tworzę obiad :). Ale dzisiaj kupiłam bzdur Mikiemu, od mleka, po płyn kończąc na zabawkach. Chyba cierpię na syndrom pierwszego dziecka. Jeszcze do tego zgubiłam folię na wózek, oczywiście jak wyszłam rozpadało się. Obiegłam najbliższe sklepy dla dzieci. Jak już kupiłam to przestało padać. Do tego czasu zdążyłam zmoknąć. Po prostu Julka, ja daję witaminy, 5 kropelek cebionu, tak mi kazano, więc daję. Nie jest to duża dawka. Chyba to jest zależne od mleka. Nie wiem u nas dają nawet dzieciom karmionym sztucznie z tego co rozmawiałam z koleżankami. Ale nie daję nic innego ani D ani K. A dwaka w Cebionie nie jest taka duża. To skoro robili ci tydzień temu kanałowo, to spokojnie może ząb boleć. Może nie usunął nerwów do końca. Trudno zepsuć kanałowe leczenie. A nie ruszaj go bo go rozruszasz, a ząb może być obruszany, przez dziąsło wymęćzone kanałowym. Ja maty już nie kupuję, stwierdziłam, że się nie opłaca. Nie będzie się już długo bawić. Wolę ten pałąk z Little tikes, co kiedyś pokazywałam. Pliszka, u nas jak Miki zjadł około 17, potem nie chciał po przebudzeniu, zasnął i obudził się przed szóstą. Dziewczyny ja wam współczuję tym co się budzą co chwilę. Julka taki numer czyli jaki? Dzieci się wybudzają jak są głodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko mnie troche martwilo, ze kilka razy jadl o 16 a potem spal do 7 rano. A rano taki glodny, ze az sie trząsł w łóżeczku. Co do witamin to sama chcialam kupic malemu C ale sie okazalo, ze tutaj WSZYSTKIE witaminy do 3 roku zycia sa tylko wylacznie na recepte. A mi lekarka pow, ze nie trzeba i juz. W Polsce kupie :P Co do maty tez mi sie wydaje, ze za pozno. Moja po prostu jest taka zwykla, bez palakow z zabawami. Zab w porzadku, bolal bo wypelnienie bylo za wysoko i mnie od tego bolalo. Juz jest dobrze. okoko ja chyba tez mam syndrom pierwszego dziecka, moj maly ma mnostwo zabawek i ciuszki mu tez kupuje. Ale sie juz opamietalam, bo ma sporo juz za maych i nie noszonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem z Wami juz dluzszy czas ale do tej pory tylko Was namietnie czytam.Dzieki Wam wiele razy sie uspokajalam i przestawalam martwic czy to zielona kupka czy dluuuugim snem malej.Dzieki za wszelkie informcje szczegolnie te od doswiadczonych mam.Choc i poczatkujace mamy maja wiele dobrych informacji.Dzieki oczko za newsy w sprawie szczepien. Moja mala Zuzia-tak jak u chimerki ;) urodzila sie 13.08. i jeszce przed samym wyjazdem do szpitala czytalam wasze opisy czy to juz sie zaczelo. Pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala wlasnie spi w najlepsze.Zasnela ok 17,jadla o 16 i nie wiem czy ja wybudzac na kapiel i jedzenie.Karmie ja modyfikowanym mlekiem.Wiec mam ten sam dylemat co po prostu Julka.Pediatra powiedziala ze jak dziecko sie nie budzi to znaczy ze nie jest glodne-czyli tak jak pisze oczko.Do tej pory ja wybudzlam na kapiel i ostatnie karmienie przed nocka.Mala zjadla tylko dzisiaj 4 posilki ok 130ml to chyba troche malo.Co myslicie?Co Wy byscie zrobily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahatka no wlasnie, niby ni wybudzac ALE jak on mi zje 3 razy po 150 ml to jest za malo. Ja mu dalam kilka razy przez sen, on sie nie budzi, wypije ladnie i spi dalej. W takie dni go na kapanie nie budze, tylko karmie przez sen. W ciagu dnia tez mu sie zdarza czasami zasnac o 10 i spac do 15 to nie karmie, ale na noc tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahatka witaj🌼 ja mam problem w druga stronę-częste posiłki i jedzenie w nocy ale u mnie jest cyc ja bym nie wybudzała-jak spi znaczy ,ze nie glodne.Jak zgłodnieje to się obudzi.Dziś mi Miśka spała 4 godziny po p[oludniu i myslałam,ze mi cycka wciągnie ze skórą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybudzam , ale ja mam Spiocha strasznego ... A wogóle gdzeście się podziały ???????? Brombabomba zameldujesz się w końcu? Magdulka 2424 to tez nie wiadomo gdzie się straciła, nie mówiąc o reszcie... liste obecności podpisać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp. Maz mala obudzil i ona juz po kapieli,ktora uwielbia i po butli zasypia w lozeczku.Ja tylko pilnuje jak sie rozbudza bo jej smok wypadnie. Karusia-ja tylko w pierwszym miesiacu mialam takie problemy,wtedy karmilam piersia i mala potrafila caly czas wisiec na cycku a jak spala 3 godz z rzedu to bylo swieto.Przy bilansie miesiecznym sie okazalo ze mala nic nie przybrala na wadze i do tego zaczela duzo plakac i wypluwac cycka wiec chyba z moim pokarmem bylo cos nie tak.Wspolczuje bolacych piersi ale ponoc karmienie naturalne jest najlepsze.Mi brakuje tylko tej bliskosci takiej na maxa gdy mala ciagnie z Ciebie.Uczucie nie do opisania. Po prostu Julka-ja w dzien jak dlugo spi bez butli tez nie wybudzam,ale tak przed noca to wole dac jej jedzenie tym bardziej kiedy malo zjadla w dzien.Moja niestety zawsze sie obudzi i ani razu mi sie nie udalo nakarmic jej bez wybudzenia sie jej ale i tak nie mam co narzekac .Kochana niunia jest i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szeregowa brombabomba melduje sie na posterunku!!!!! Jezu!!!!! Wicej nie mogłyście napisać????? Prawie godzinę Was czytałam i to po łebkach ;-) tylko mi nie mówcie, że za wolno czytam;-) pliszka ❤️ ❤️ ❤️ karusia 🌼 posikałam się prawie przy czytaniu Twojej racuchowej historii Yennyfer❤️ 🌼 trzymam kciuki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koraś z Was pisała, że bierze ----cerazete-----. Ja tylko drobną sugestię chcę przedstawić. Jak pytałam mojego gina jak jeszcze karmiłam o te tabletki to mi powiedział, że nie widziałby żadnych przeciwskazan gdybym miała córeczkę..... a ponieważ urodzilam synka to on by nie ryzykował..... dlaczego?????? Otóż mój pan doktor uswiadomił mnie, że to tabsy oparte na żenskich hormonach (nawet nie pamietam jakich) i nie wiadomo jak wpłyna na chłopca. poniewaz cerazette są na rynku dopiero kilka lat nie ma badań dotyczących ich wpływy na dorosłe organizmy. Może się okazać, ze wsio będzie ok. ale może też okazać się inaczej. On mnie tylko uswiadomił ale decyzję pozostawił mnie. Zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo Melduje się na apelu. Kurna. Laski no nie mogę. Moja niania nie może przyjść od środy :(, ehhh nie wiem co robić. Dramat. Praca magisterska w toku, a tu taka kaszana, nie mogę iść na seminarium. Muszę zadzwonić do promotorki. Dramat i jeszcze taki mega wykład mi ucieknie (wiem wiem powinnam siedzieć z dzieckiem). Ale kobieta jest nie do opisania. Przebywała w obozie zagłady, opowiada niesamowicie, aż chce się słuchać. Poza tym nie bardzo dała książki do egzaminu, a jedynie to co na wykładach. No nic. Miki wykąpany, najedzony śpi. Ja szybko ogarnęłam mieszkanie, wysprzątałam wszystko, zaraz będe prasować i oglądać film z mężem. Mamy dzisiaj Juno. Zobaczymy cóż to o nastoletnich matkach ciekawego nakręcili :). A jutro muszę wstać o 5:30. Kto za mnie wstanie? Ręka do góry. Poza tym Miki odkrywa, że ma takie coś jak stopy, zainteresowanie jest ogromne, próby złapania w toku. Ogólnie zaczyna już łapać, a raczej sięgać. Próbując złapać ucho miśka, czasem trafia w swój nos, ale niech się chłopak uczy. Zdrapał się dzisiaj w nocy tak jakby biegał po buszu, może tak było a mi nic o tym nie wiadomo. Oprócz tego ma w czasie snu zajawkę na ciągnięcie się za ucho :), no i nie wiem jak wasze dzieciaki, ale wciąga dolną wargę do środka i ssie :D Karusia kupiłam za... ogrodniczki i dwie bluzy. Kurcze przepraszam cię za dzisiaj okropnie. Głupia d... jestem. Zgubiłam tą folię, jeszcze koleżanka prosiła mnie żebym jej coś kupiła, niania tez wybrała się nieprzygotowana na spacer, więc musiałam iść i wszystko zbierać z domu. Paskudny dzień dzisiaj jest. Jutro masz jakieś plany? Jak będzie brzydko to zapraszam do siebie. Julka, u mnie było wczoraj tak jak piszesz. Mi mówią nie wybudzać, jak będzie głodny to się sam obudzi. Budzi się normalnie, zje najwyżej 210 ml. Także ja nie budzę, szkoda go denerwować. Bo jak bym go wybudziła to by płakał. Z tymi witaminami myślę, że jest tak, co lekarz i kraj to obyczaj. Nie dogonisz za nimi. Ja się też hamuję, bo tak to bym wykupiła cały sklep. Ahatka witaj witaj :). Zapraszamy częściej. Miło mi, że mogłam pomóc :D. Urodzona widzę córa w moje urodziny :). Ja bym nie wybudzała, tak jak pisałam Julce. A na pewno nie wybudzałabym na kąpiel. A ile waży? 130x4 to trochę mało, ale jestem pewna, że jak będzie głodna to się obudzi. Jakby tak jadła słabo to idź do pediatry. Cieszcie się dziewczyny, że macie taki spiochy. A dlaczego pilnujesz jak jej smok wypada? Ja Mikiego też sztucznie karmię :D Ale bliskości mi chyba nie żal. Tulimy się, turlamy, przytulamy, całujemy prawie cały czas, także nadrabiałam jak mogłam i teraz mam przylepkę. Chociaż daje mi czasem spokój :D. Karusia widziała :). Poza tym karmienie na śpiocha jest nienajlepszym wyjściem. Swoją drogą tak źle i tak niedobrze, ahhh nam mamom nie dogodzi. Anabanana, ty to biedna jesteś, zawsze na kafe karmiąca :D. Ale pisanie jedną ręką pewnie opanowane do perfekcji :D. Spisałam się. Uffff. Ja to zawsze epopeję napiszę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROK TEMU DOSTAŁAM @ 16.11 A WTYM ROKU DZIEN WCZEŚNIEJ. ze strachu przed wpadą chyba podzielę nasze wyro na 2 części.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba ---> live jak zwykle i tym razemteż od Miśki :) Oczko ---> ja mam nową nocną schize, któa za niedługo doprowadzi do oduczenia małej samodzielnego zasypiania. bo boje się że sobie wydrapie oko albo udusi pielucha przez te dziwne ruchy, i siedze z nią dopuki nei zaśnie i odciągam jej tą pieluche albo łapy. A propo wykładu , ja bym poszła z Miśką na bank moja by zasnęła albo patrzyła na świat ale płakac to by nie płakała. Nie skusisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×